قیام در کلمبیا: برروی انقلاب

برروی انقلاب: برابر دوک مثله
مارس 2, 1968

ریختن (فولد)

شما می توانید بگویید که چیزی بیشتر از بهار شد دم در کلمبیا توسط این جمعیت در اطراف محلی پر پریدن و قیافه با بیش از قهوه در رگ خود را. شما می توانید حس شورش در جوخه های پلیس در اطراف دانشگاه مانند یک نیروی دریایی حصار دستک. شما می توانید ببینید شورش در چشم مشابه از ویندوز به جایی که آنها تعلق ندارد. و شما می دانستم که آن انقلاب برای اطمینان از زباله.

دست کم نگیرید بين بستر و آزادی در کلمبیا. تا آخرین پنج شنبه, آوریل 23 دانشگاه بود, پاک, خوابگاه, که در آن دانش آموزان پرداخت اجاره حفظ قوانین خانه و در زمان امتحانات است. سپس شورشیان وارد در مضطرب ائتلاف هیپ سیاه و چپ اعلام کرد. آنها می خواستند به کلمبیا بیشتر شبیه خانه است. پس از آنها غارت یک فایل هل مبلمان در اطراف دیوار دیوار با رنگ و پلاکارد. آنها ناخوانا بر روی تخته سیاه و doodled روی میز. آنها حمله به دولت دفاتر (روانی معادل سرقت از مادر خود را در کیف پول) و آنها مدعی اند سیگار برگ شری و یک کتاب (روانی معادل پیدا کردن کاندوم در پدر خود را در کیف پول).

البته این ساده. وجود مسائل درگیر در قیام که فلج کلمبیا در هفته های گذشته است. مانند تربیت بدنی در Morningside پارک یا دانشگاه روابط به موسسه برای دفاع تجزیه و تحلیل. اما فراتر از این ویژگی, رادیکال در تلاش بودند به تصرف خود در تخیل خود پردیس توسط دریچه دادن به برخی از منحصر به فرد آن سرخوردگی. در کوتاه مدت آنها را مطرح کرده و این سوال بسیار مهم از, بود که به کنترل کلمبیا ؟ چهار ساختمان شده بود “آزاد و اشغال شده توسط دانش آموزان است. سنتی شب جمعه بمیرد بود که غرور مستقیم کلمبیا شد و جای خود را به یک خلق و خوی محتاط رویارویی است. برروی انقلاب — یک قسمت دگم به چهار بخش شادی — اعلام شده بود.

شورشیان رو به بالا بالغ بر 900 در ساعات اوج. آنها ensconsed پشت مبل سنگر. شما وارد Fayerweather سالن از طریق یک طبقه همکف پنجره. در داخل شما را دیدم تخته سیاه پر از “بولتن اعتصاب” یک آشپزخانه مجهز با ساندویچ و دیگ ماکارونی و یک سالن پر از squatters. وجود دارد برخی از گلدان و کمی نوازش در راهروها. اما روز جمعه شورش تا به حال هوا را یک بار ساعت 2 صبح در نزدیکی اوری سالن دو طبقه بالا بودند اشغال شده توسط معماری دانشجویان کارش با SDS اما دلسوز به خواسته های خود. آنها شنبه در تابلوهای نقاشی, ایجاد, برنامه ریزی برای یک انسانی شهرستان و مداخله خود را به پایان رسید طرح در سراسر ویندوز. در پایین کتابخانه اعتصاب کمیته راهبری و بازدید از رادیکال های اشغال دفاتر جمهور گریسون کرک. در سمت دیگر محوطه دانشگاه, ریاضیات ساختمان کشف و ضبط شد اواخر بعد از ظهر جمعه. شورشیان مورد festooning دیوار و ساخت ساندویچ. جیمی هندریکس blared از یک گرامافون. مائو مخلوط با مونتسکیو, “اسفبار زمین” مخلوط با “دره عروسک.”

این یک ترین التقاطی قیام و اکثر قانونی هست. بحث در داخل و اطراف محوطه دانشگاه بودند بی پایان. خارج فلک غرفه سالن دو پلیس در چکمه های بالا در زمان بر روی یک بند از SDS حامیان. در نزدیکی پایین کتابخانه های چپ در یک چوب پیراهن ملاقات rightist در لندن در مه. “شما می کردم برای نگه داشتن مردم خود را به دور از اینجا. ما نمی خواهیم هر گونه خشونت گفت:” چپ. “ما شده اند با استفاده از حداکثر خویشتن داری” پاسخ دشمن خود را. “اما” اصرار چوب پیراهن اجازه او گرد, عینک, اسلاید پایین بینی خود را, “این آقا در اینجا می گوید او راندند.”

در مراحل اولیه حداقل آن جشنی امر یک بهار کارناوال بدون یک ملکه. یک دانشجو که سرنشین یک درخت خارج همیلتون سالن تا به حال این ایده درست زمانی که او فریاد زد برای شنیدن: “این یک آزاد درخت. و من نخواهد آمد تا زمانی که خواسته های من برآورده شده است.”

دوک نخ ریسی

ری قهوه ای ایستاده بود در لابی همیلتون سالن خواندن بیانیه ای به مطبوعات. پیروان او ایستاده بود در اطراف او همه سیاه و عصبانی است. آن 7.30 بعد از ظهر یکشنبه و مطبوعات شده بود و همراهی در سراسر مانع شدن از موضوع ، به ایستادگی در لابی در حالی که قهوه ای خواندن خود خواسته است. در حال حاضر وجود دارد ده ها تن از کمیته ها و ائتلاف در دانشگاه و دانش آموزان می تواند را انتخاب کنید از پنج رنگ بازوبند خود را برای ابراز همدردی (قرمز نشان داد pro-حمله ستیزه جویی و سبز به معنای صلح با عفو رنگ پریده آبی به معنای پایان دادن به تظاهرات سفید ایستاده بود برای دانشکده و تأمین نیروی.)

اما هیچ جناح نگران کلمبیا مدیر را بیشتر از سیاه پوستان است. آنها تا به حال تبدیل شدن به یک نهاد سیاسی در ساعت 5 صبح روز چهارشنبه زمانی که 300 سفید رادیکال در زمینه وحی از همیلتون سالن در درخواست از سیاه پوستان است. از آن لحظه به ساختمان متروکه شد مالکوم ایکس در دانشگاه تعمید با ثبت نام بیش از درب اصلی. در لابی بودند پوستر Stokely کارمایکل و مالکوم X. بود که همه whited اجازه داده شد برای دیدن همیلتون سالن. سیاه پوستان اصرار بر برگزاری به تنهایی اما با پیوستن به مطالبات مردم در هارلم و بچه ها در پایین آنها اضافه شده بی اندازه قدرت به دانشجو ائتلاف. این آسان تر است توضیح داد: با توجه به دانشگاه را جایگزین. به تخلیه دانش آموزان از همیلتون به معنای خطر اتهام نژاد پرستی و این به معنای تبدیل Morningside پارک به جای آسیب پذیر DMZ. به بیرون راندن تنها سفید پوستان را ترک دانشگاه با سرزنش به صورت خودسرانه تصمیم گیری بود که به clubbed و چه کسی در امان است.

در سیاه پوستان ساخته شده و این دولت فکر می کنم دو بار. و ری براون آن را می دانستند. او در ادامه بیانیه خود به مطبوعات و پس از آن بود که بیش از نگاه کردن در آن از ما گرفتن یادداشت ها و گفتم: “از سالن.” ما در سمت چپ.

وجود دارد یک عامل دوم در بن بست و آن protraction. این موضوع از دانشگاه کنترل مطرح شده توسط رادیکال تا به حال هم زده برخی از آوازی اعضای هیات علمی به عمل است. آنها وارد نیروی در شب جمعه وقتی که معلوم شد که پلیس در حال آماده شدن برای حرکت می کند. زمانی که دولت با صدور یک ساعت اولتیماتوم به اعتصاب اوایل صبح روز شنبه نگران اعضای هیات علمی تشکیل یک کمیته موقت قرار می گیرد و خود را در بین دانشجویان و پلیس. این خط به مبارزه طلبیده تنها یک بار در ساعت 3 صبح روز شنبه توسط دو ده plainclothesmen. یک جوان فرانسوی مربی منجر شد دور با خونریزی ، دولت حمایت کردن دوباره licked از آن زخم و منتظر. این بازی برای زمان و مجاز بیشتر نظامی اعضای هیات علمی به صرف انرژی خود را بیهوده در مذاکرات است. تمام آخر هفته, پردیس ایستگاه رادیویی WKCR پخش ارائه می دهد برای حل و فصل و نهایی خود را رد. در حالی که هیئت امنا رای به تعلیق ساخت و ساز ورزشگاه در حال بررسی بیشتر مطالعه آنها روشن ساخته است که تصمیم خود را گرفته بود در شهردار درخواست کردند که الحاق به هر یک از این مهاجم را خواسته است. بیش از آخر هفته جناح های ضرب و سردرگمی بزرگ در محوطه دانشگاه. این بیش از حد به دولت دست. معاون رئیس جمهور David B. ترومن سرزنش خشونت ناراحتی و ناسازگاری در تظاهرات ، هنگامی که یک خط محافظه کار دانش آموزان شکل گرفته در اطراف پایین کتابخانه برای جلوگیری از مواد غذایی از آورده بودن به معترضان دولت دستور غذایی برای ضد اعتصاب خط در مدرسه با هزینه.

در نهایت آن را به نام رسمی اولین دانشکده جلسه در هر حافظه برای صبح روز یکشنبه. اما از آن ساخته شده خاصی است که تنها دانشيار و کامل اساتید حاضر بودند. با این مدرک دولت مطمئن خود قطعنامه ای که به نظر می رسد به معنی علمی پشتیبانی می کند. به تنهایی و غیر رسمی به کمیته موقت ادامه داشت و در آن خواسته هرگز کاملا بتواند ناتوانی جنسی خود را تا اواخر شنبه شب هنگامی که کلمه شروع به رسیدن به پردیس که پلیس حرکت خواهد کرد.

مثله

در 2.30 صبح روز سه شنبه 100 پلیس ریخت و در محوطه دانشگاه. دانشجويان هشدار داده بودند از حمله قریب الوقوع زمانی که دانشگاه قطع خطوط تلفن در همه اشغال ساختمان. یکی یکی آزاد خانه های رای به پاسخ غیر خشونت.

در حالی که plainclothesmen بودند منتقل شده و تا آمستردام خیابان در شهر اتوبوس مشخص شده “ویژه” نظامی نیروی نقل مکان کرد و برای اولین بار در همیلتون سالن. این دانش آموزان وجود دارد راهپیمایی بی سر و صدا از پناهگاه بعد از پلیس رسیده آنها از طریق مدرسه در تونل. وجود دارد هیچ قابل مشاهده آسیب به عنوان آنها سوار یک اتوبوس به رهبری دور و آرام تسلیم موجب شایعاتی که یک پیمان همکاری متقابل از انواع شده بود مذاکره بین پلیس و تظاهر کنندگان.

چیزهایی که قطعا متفاوت در ساختمان های دیگر است. خارج کم یادبود کتابخانه پلیس با عجله یک جمعیت از دانش آموزان چماقی برخی با blackjacks و کشیدن دیگران ، “تاپیک میخوام بسیاری از طاس سر امشب” یکی از دانشجویان گفت:.

یونیفورم پلیس به زودی پیوست plainclothesmen شناسایی تنها با کوچک نارنجی دکمه در lapels. بسیاری از آنها در لباس پوشیدن شبیه به دانش آموزان است. برخی از انجام کتاب دیگران عینک قبطی عبور در اطراف گردن خود را. شما نمی تواند بگوید که تا زمانی که آنها شروع به کار است که آنها پلیس.

در ریاضیات سالن پلیس از طریق زمین کف پنجره و شکست مانع شدن در مقابل درب. دانش آموزان که حاضر به تسلیم مسالمت آمیز بودند مجاز به انجام این کار با کمی دخالت. آنها راه می رفت در بین ردیف پلیس از طریق کم پلازا و به وانت که صف کالج راه رفتن. در تابش خیره کننده از نور افکن که به طور معمول نور که بخشی از پردیس در شب آن را مانند نگاه های عجیب و غریب (تصاویر). جوخه های زندانیان سیاسی به نظر می رسد با تکان دادن دست خود را در پیروزی علائم و آواز “ما باید غلبه بر.” جمعیت زیادی از هواداران از هم جدا شدند از زندانیان توسط یک خط از پلیس اما فریاد “کرک باید برود” را لرزاند پردیس. پلیس تخمین زده می شود که حداقل 628 نفر زندانی از 100 نفر از آنها را زنان است. مقامات در نزدیکی سنت لوقا بیمارستان گزارش شده است که 74 نفر از دانش آموزان بستری شده بودند برای درمان. این رقم شامل نمی شود کسانی که بیشتر به طور جدی مجروح پس از این حذف شدند به Knickerbocker بیمارستان توسط آمبولانس. سه اعضای هيئت علمی شدند و بنا به گزارش ها صدمه دیده است.

بسیاری از آسیب های رخ داده در میان آن دسته از دانشجویانی که حاضر به ترک ساختمان. پلیس وارد Fayerweather و ریاضیات سالن و کشیده لنگی دانش آموزان از پله ها پایین. صدای thumping بدن به سادگی قابل شنیدن در زمان (تظاهر کنندگان بود مومی طبقه به پلیس مانع). بسیاری پدید آمده در ماسک از وازلین استفاده شود برای دفع اثرات گرز. پلیس هیچ تلاش برای گاز شدند. اما برخی از کسانی که سنگر خود را در کلاس های درس گزارش داد که تیم از پلیس آزادانه کوبیده آنها. یک خط شنیده می شود بیش از یکی از معترضان به پلیس منتقل شد و به بیرون راندن گروه ارتباط اسلحه بود “تا در برابر دیوار کوتاه”

وجود دارد به عنوان مثال باور نکردنی خشونت پلیس قابل مشاهده در کلمبیا در روز سه شنبه. آن همه معتبر خشونت. Plainclothesmen گاهی اوقات لگد لنگی تظاهر کنندگان اغلب با سریع jabs در معده است. من تو را دیدم دانش آموزان کشیده دور از مو در برابر خراشیده شیشه های شکسته و زمانی که آنها با دشواری حمل بارها و بارها مورد ضرب و شتم. در خارج از ریاضیات سالن یک نر در یک ژاکت چرمی به زمین پرتاب شد زمانی که او حاضر به پیاده روی و ضرب و شتم توسط یک نیم دوجین افسران در حالی که plainclothesmen نگه داشته خبرنگاران در یک فاصله. هنگامی که او در نهایت منجر به دور خود کت و پیراهن بوده است پاره پاره از پشت خود را.

سالن در فلسفه سالن که تا به حال استفاده شده توسط ad hoc دانشکده کمیته به عنوان رسمی سنا شد یک بیمارستان صحرایی. به شدت مجروح دانش آموزان دراز بر تخت و کاناپه در حالی که حیرت زده اساتيد گذشت و قهوه در زمان اظهارات و عرضه باند. خشونت بار ترین حوادث رخ داده در این نزدیکی هست در Fayerweather سالن که در آن بسیاری از دانش آموزان که حاضر به ترک دور کشیده شد خونریزی از چهره و پوست سر. پزشکی و دستیاران که نقل مکان کرده بود مجروح به نزدیکی چمن trailed پلیس جستجو برای خونریزی سر. “آیا او را خونریزی” شما آنها را شنیده ام فریاد. و یا: “او را انتخاب کنید تا جلوگیری از کشیدن او.”

گریه می کند از مجروح تکرار کردن ساختمان های اطراف و چهار شبیه به یک میدان جنگ. کسانی که در انتظار دستگیری با تشکیل بداهتا خط. رو به پلیس آنها خواند یک آیه جدید به آهنگ:

“هارلم باید بیدار
هارلم باید بیدار
هارلم باید بیدار روزی … “

هر چند دو شهردار لیندسی دستیاران Sid Davidoff و بری Gottehrer شده بود در حال حاضر در طول شب نه دیده می شد به هر ضابط حرکت به سوی پلیس است. کمیسر Leary تبریک مردان خود را. و رئيس دانشگاه گریسون کرک تأسف است که حتی حداقل خشونت لازم بود.

توسط سپیده شورش به پایان رسید. پلیس پاک پردیس باقی مانده معترضان توسط شارژ nightsticks نوسانی به جمعیت زیادی که تا به حال جمع آوری شده در اطراف ساعت آفتابی. در حال حاضر پلیس ایستاده بود در یک خط گسترده ای در سراسر پایین کتابخانه پلازا. خود را با چکمه و کلاه gleamed در نور افکن. بعد از آن در صبح یک خبرنگار از WKCR روبرو می شوند برخی از این دستگیری ماموران در این مقبره که در آن زندانیان برگزار شد. او می خواهد آنها را بشنود آواز “ما باید غلبه بر” و فریاد “پیروزی”.

در حال حاضر آن را دشوار است برای اندازه گیری اثرات آنی روز سه شنبه پلیس مداخله را در دانشگاه. اکثر دانش آموزان بیش از حد حیرت زده به نظر در آینده است. صبح روز سه شنبه آنها ایستاده بود در گره کوچک همراه برادوی, پله در اطراف کود اسب و باقی مانده نیروهای پلیس را ترک کنند. خود پردیس وضع زخم خورده و آشغال. پیاده شد و هولناک با روزنامه, قوطی های آبجو, شیشه های شکسته, پتو و حتی دور انداخته کفش. تخت گل شده بود زیر پا گذاشته و هجز mowed پایین در بعضی از نقاط. ویندوز شکسته شد در حداقل سه ساختمان و کل کلاس های درس تخریب شده است.

آن را در حالی که به کلمبیا زیبا دوباره. که اکثر دانش آموزان به توافق رسیدند. و برخی از اصرار داشت که آن را بسیار طولانی قبل از دانشگاه به نظر می رسد محتمل محل تدریس و یا تحصیل در دوباره. انقلاب آغاز شده بود به پایان رسید و در سطل زباله و بستر باقی بماند به امد و شد زیاد کلمبیا و به ویژه رئیس جمهور آن گریسون کرک.

1968 Village Voice article by Richard Goldstein about the student revolt at Columbia University

1968 Village Voice article by Richard Goldstein about the student revolt at Columbia University

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma