Instagram بنیانگذاران ساخته شده است که یک coronavirus ردیاب می گوید: این نمایش در مورد گسترش سطح

Instagram بنیانگذاران Kevin Systrom گفت CNBC در دوشنبه coronavirus وب سایت ردیابی او کمک کرد ساخت است مربوط به سطح گسترش در بسیاری از ایالات در سراسر ایالات متحده

اپیدیولوژی استفاده از چیزی به نام R0 یا R جز به عنوان یک راه برای اندازه گیری چگونه یک ویروس در حال گسترش است. برای مثال R جز از 1 به معنی متوسط کسی که با این ویروس آلوده خواهد شد انتظار می رود به گسترش آن را به یک نفر دیگر; بالاتر R جز به معنی ویروس را گسترش نمایی.

Systrom گفت: سایت rt.زنده گزارش برآورد نرخ انتقال یا Rt, در هر دولت است. Rt متریک مشتق شده از R جز به دنبال اندازه گیری نرخ انتقال خاص در یک جمعیت و یک لحظه خاص در زمان.

ظاهر می شود در “Squawk Box” Systrom گفت که 34 متحده در ایالات متحده تخمین زده می شود میزان coronavirus انتقال بالا 1.0 تعریف شده در rt.زندگی به عنوان یک نشانه این ویروس به سرعت گسترش خواهد یافت. یک مقدار کمتر 1.0 نشان می دهد گسترش متوقف خواهد شد.

“بنابراین شما باید یک جهش” گفت: Systrom. “مردم می خواهم به می گویند ما در موج دوم. من نمی دانم چه موج دوم [است] اگر که موج دوم.”

محققان به طور کلی در نظر بگیرید که ایالات متحده آمریکا همچنان در موج اول Covid-19 بیماری همه گیر. برای تعریف شده به عنوان موج دوم ویروس نیاز به عقب نشینی و ظهور و یا یک نوع جدید را به ظهور, کلمبیا دانشگاه, Ian Lipkin گفت CNBC در اوایل این ماه. او اضافه کرد که نه اتفاق افتاده است.

نوادا دارای بالاترین برآورد نرخ انتقال 1.64 با توجه به rt.زندگی می کنند در صبح روز دوشنبه. مونتانا و فلوریدا را برآورد نرخ انتقال 1.41 و 1.4 بود. مناطق با برآورد کمترین نرخ کانکتیکات و واشنگتن دی سی در هر 0.77. ماساچوست بعدی در کمترین 0.81.

‘بررسی تعداد زیادی از سایت های. سه گوش برای خودتان’

تقریبا دو سال پیش Systrom چپ Facebook که به دست آورد Instagram برای $1 میلیارد دلار در سال 2012. بر خلاف Instagram او گفت که rt.زندگی به معنای یک منبع عمومی برای مردم آمریکا در طول همه گیر دادن به مردم به پنجره تاریخ چگونه به این ویروس در حال گسترش است در دولت خود را.

وی با تاکید بر این Rt نرخ انتقال است “یک متریک از بسیاری” که مردم باید استفاده کنید. Rt. زنده می شود اطلاعات خود را از Covid پیگیری پروژه Systrom گفت. او توصیه می شود که مردم نیز تکیه دولت در بخش بهداشت و درمان داده است. “بررسی تعداد زیادی از سایت های. سه گوش خود را به خاطر این همه مدل,” او اضافه شده است.

دکتر اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر CNBC گفت که rt.زندگی با ارزش است چرا که آن را “دادن شما نشانه ای از آنچه در این موارد جدید به شما گفتن.”

“این بسیار سخت فقط تفسیر از موارد جدید گزارش روزانه چه این بدان معناست که با توجه به اینکه آیا یا نه این اپیدمی در حال گسترش است و چگونه به سرعت آن را گسترش” گوتلیب گفت: “Squawk Box” ظاهر می شود با Systrom.

فلوریدا شاهد شکستن رکورد 9,636 عفونت های جدید در روز شنبه با یکی دیگر از 8,577 در روز یکشنبه. جمهوری خواه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در یکشنبه سرزنش تعاملات میان افراد جوان است. میامی-Dade و Broward شهرستان در حال بسته شدن خود را از سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

کل ایالات متحده موارد صدر 2.55 میلیون, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در روز دوشنبه با مرگ نزدیک 126,000. مجموع جهانی موارد با نزدیک شدن به 10.2 میلیون دلار با بیش از 500 ، 000 مرگ و میر.

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیکی-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de