در داخل کاخ سفید: اولین و آخرین روز از جمهوری موز
اوت 15, 1974

“…یک دوربین می تواند غلط نقل و یا غلط تفسیر یک مرد است. ناخودآگاه و ناخواسته upturning لب ها ظاهر می شود در یک تصویر به عنوان یک لبخند در یک لحظه. از سوی دیگر بیش از حد جدی بیان می تواند به ایجاد یک تصور از ترس و نگرانی است که همچنین می تواند بیشتر مایه تاسف است.”

—ریچارد نیکسون
“از حمله قلبی”
در شش بحران

واشنگتن — صبح روز سه شنبه. داخل اتاق کابینه ریچارد نیکسون در لبخند آگاهانه و عمدا. این است که صبح روز بعد از او اعتراف به دروغ و فریب نه تنها مردم بلکه خود وفادار ترین هواداران خود را از نزدیک ترین دوستان و خانواده خود را. در عین حال او تصمیم گرفته است به تماس یک جلسه کابینه نشان می دهد این کشور او هنوز هم در فرمان است که او در نظر دارد به ماندن و مبارزه به جای استعفا دهد. داشتن شده است معاون رئیس جمهور در حالی که خود رئیس جمهور بود و ناتوان نیکسون می داند او را به نشان می دهد بقیه از دولت او است که هنوز از ذهن صدا. روزنامه گزارش را آغاز کرده اند که مراجعه کننده با ظرافت به رئیس جمهور “فقدان تماس با واقعیت” خود “تقریبا غیر طبیعی آرامش.” به اندازه کافی بالا-سطح اعضای خود کارکنان را تضعیف نقل قول هایی از این به خبرنگاران به این سوال که آیا رئیس جمهور این است که به اندازه کافی پایدار به ادامه حکومت.

بنابراین کاخ سفید چیده شده آنچه که آنها را “فرصت عکس” قبل از جلسه کابینه می شود به مردم آمریکا یک تصویر روشن از رئیس جمهور سخت در محل کار در کسب و کار دولت است. اجازه می دهد خودم به اشتباه برای یک عکاس به منظور رسیدن به یک نگاه نزدیک در رئیس جمهور “آرامش” من به دنبال یک گروه از فیلمبرداران فیلم و خدمه از طریق جرالد وارن دفتر مطبوعاتی تا برخی از مراحل به طلا-فرش راهروهای کاخ سفید West Wing گذشته یک عکس از رئیس جمهور silhouetted در مقابل اهرام مصر و در نهایت به اتاق کابینه خود را که در آن 10 فوت از من ریچارد نیکسون خندان.

او در ادامه به لبخند سراسر “عکس فرصت است.” او لبخند کسی در خاص است. در واقع سقوط به پایین در صندلی خود را به نظر می رسد او به پوزخند بیشتر با شوق و ذوق در بالای جدول کابینه.

هنری کیسینجر نشسته در رئیس جمهور راست خم و به نظر می رسد صحبت های رئیس جمهور با انیمیشن. رئیس جمهور grins در جدول بالا است. وزیر دفاع شلسینگر در رئیس جمهور چپ ابرو furrowed که اگر با برخی از سنگین مشکل هسته ای استراتژی خم صحبت می کند و مشتاقانه به رئیس جمهور. رئیس جمهور در ادامه به پوزخند در جدول بالا است.

رئیس جمهور به ندرت او را بالا می برد زل زل نگاه کردن از تلخ چوب ساج. هنگامی که او می کند او شاخه های چشم خود را wildly و سپس بازگشت دوباره است. عجیب و غریب بینی وضعیت او اتخاذ کرده است — ظاهرا تلاش برای نشان می دهد یک بازی گاه به گاه آسان رفتن حس اعتماد به نفس و فرمان — دارای buckled ژاکت کت و شلوار خود را در اطراف قفسه سینه خود را. او lapels جلو چپ چپ.

این خصوص اطمینان اجمالی اجرایی. آن را می آید به ساخت یک مورد prima facie برای استعفای. کمی من می دانم که برای 48 ساعت گذشته در حالی که رئیس جمهور و خانواده اش شده بود یک بار دیگر مقاومت در برابر استعفای خود را از نزدیکترین دستیاران شد و توطئه های پشت سر خود را به او را مجبور به استعفا کرد.

با وجود تمام crowing از مشاوره در مورد چگونه استعفای روند دوباره تأیید قدرت و زنده ماندن از روند دموکراتیک این تصور یک بی رحم ناظر ممکن است از چند گزارش است که از کارمندان دوز و کلک به رهبری یک ژنرال رانندگی یک رئیس جمهور منتخب از دفتر در برابر اراده او از طریق استفاده از آسیب رساندن نشت و حقه های کثیف. مدافعان Haig می گویند او اقدام مسئولانه برای بازگرداندن نظم به فرآیندهای دولتی و نجات کشور از یک خطرناکی غیر مسئولانه رئیس جمهور. که آنچه در جمهوری موز ژنرال همیشه می گویند.

صبح روز چهارشنبه. به دنبال بازگشت بیش از یادداشت های من, من می دانم که آنچه که ما در اینجا این است که چیزی کمتر از امریکا برای اولین بار تمام روز را به عنوان یک جمهوری موز.

در اوایل ورود در جلسه کاخ سفید اتاق اولین چیزی که من می شنوم این است که هگ عمومی را احضار کرده جرالد فورد به صبح زود نشست. رئیس جمهور وجود ندارد. او ممکن است نه دعوت شده اند. هدف از این نشست نامعلومی.

در ظهر جلسه جرالد وارن تلاش می کند تا نور از این ساعت-جلسه طولانی. هیچ چیز غیر معمول است. وارن ادعا می کند: Haig در دیدار با معاون رئیس جمهور “،” سپس وارن جبران “اغلب” به “به طور منظم.” سپس او جبران “به طور منظم” به “از زمان به زمان.” در نهایت او تصدیق کمی متاسفانه “این خواهد بود fatuous از من می گویند که هر جلسه خواهد بود یک روال جلسه در این نقطه است.”

دیگر شایعه بزرگ در این صبح است که سناتور Goldwater تلاش بدون موفقیت به دریافت از طریق به کاخ سفید شب گذشته به “رساندن پیام” به رئیس جمهور که Goldwater در واقع تبدیل شد به دور از کاخ سفید دروازه. این فید بحث که رئیس جمهور در حال برگزاری است خود را در انفرادی که Haig است که در حال حاضر در حال اجرا یک دولت موقت برای یک رئیس جمهور فلج ناامیدی و تردید است. بیشتر نکات کاخ فتنه سطح در ظهر جلسه. یک خبرنگار می پرسد جرالد وارن اگر St. Clair تا به حال یک جلسه ویژه با دادستان لئون جاورسکی به بررسی درخواست چانه زنی برای رئیس جمهور.

وارن چلچله سخت است. او ارائه می شود جالب مکانیکی پاسخ: “آقای St. Clair درخواست من در یک موقعیت که در آن من می توانم صحبت می کنند در مورد هر یک از جلسات او مشغول است.”

وارن یک متزلزل انسان امروز است. او unfaltering آرام افسانه ای است اما امروز صبح به جای تنومند placidly در لوله خود را, او آن را پاک عصبی بین دست های خود را. معمولا وارن قادر به حفظ خود را با وقار و آرامش در میان از کثیف ترین واترگیت فریب زیرا او واقعا نادان از آنچه در جریان است. امروز او به نظر می رسد می دانم که چیزی ناخوشایند در جریان است.

سنت کلر را درخواست عجیب و غریب است که وارن خودداری از تایید یا انکار هر گونه جلسات به خوبی ممکن است یکی دیگر از کمی مانور در هگ عمومی را برنامه بازی. St. Clair, در واقع ممکن است انجام هر گونه درخواست و چانه زنی در تمام (اگر او بود و او قطعا می خواهم بگویم وارن به انکار آن مطلقا) اما با اجبار وارن به قطره نفت خام اشاره کرد که رئیس جمهور ممکن است تلاش برای ایجاد یک معامله برای خود St. Clair هل مشتری خود را کمی نزدیک تر به استعفای اجباری — حدس و گمان است که رئیس جمهور این است که چسبیده به دفتر فقط به ماندن در خارج از زندان خود را در حال حاضر قابل دفاع و موقعیت غیر قابل تحمل.

و سپس چندی پس از این جلسه و در مدت کوتاهی پس از Goldwater ناهار با Haig سیم خدمات حمل و گزارش می دهد که سناتور Barry Goldwater خود پیش بینی است که رئیس جمهور استعفا خواهد این روز است. Goldwater نقش مهمی در Haig سناریو مشابه که منجر اسقف کاتولیک در دمای جمهوری موز. او نمی شود کودتا خود را, اما او ضمنی تایید آشنایی حرمت به توطئه گران زمانی که آنها شروع به بمباران کاخ ریاست جمهوری.

بنابراین به عنوان به زودی به عنوان Goldwater گزارش به نظر می رسد در سیم خبرنگاران شروع thronging به اتاق جلسه از سراسر شهر به شروع به تماشای مرگ بر نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری. هنگامی که لیندون جانسون frolicked, برهنه در استخر شنا که اشغال این سایت از این جلسه ، زمانی که ریچارد نیکسون در زمان کار او بیش از هموار جانسون استخر شنا با بتن و ساخته شده است یک نام تجاری جدید مطبوعات ستاد در بالای آن است.

نه از هر گونه محبت ویژه ای برای مطبوعات است. هیچ “رئیس جمهور انجام داد که” الکساندر باترفیلد شهادت “به مطبوعات خارج از غرب لابی به طوری که آنها نمی خواهد مانع از مهمانان به کاخ سفید و زحمت آنها را.” رئیس جمهور طرح کار کرده است. نه تنها آن است که غیر ممکن است برای فشار به تجاوز از ورود مهمانان از غرق اتاق جلسه آن است که غیر ممکن است برای دیدن آنها — مشاهده از اتاق جلسه پنجره های مسدود شده توسط شیب دار ریج چمن که بازده فقط یک نگاه اجمالی از جلوی خانه.

این نقص است به خصوص برآمدگی امروز به دلیل آن باعث می شود آن را غیر ممکن است برای مانیتور است که پس از رسیدن به ملاقات با آنها. خبرنگاران و فیلمبرداران گله خارج از اتاق جلسه به سهام the West Wing جلوی خانه از کاخ سفید در چمن.

حدود ساعت 2 بعد از ظهر در یک مرسدس بنز می کشد تا به غرب بال ورودی و خاخام باروخ Korff مراحل. نه ناچیز توسعه با توجه به خاخام Korff را دیروز ادعا می کنند که رئیس جمهور می خواهم اجازه دهید او بود که برای اولین بار به می دانم که اگر او تصمیم به استعفا. خاخام است طلیعه به طور مستقیم به دفتر بیضی برای دیدن رئیس جمهور. اما در میانه شب زنده داری در مقابل خاخام قرمز مرسدس بنز دو مسلح کاخ سفید پاسداران رویکرد گره از خبرنگاران و سفارش آنها را به اتاق جلسه. محدودیت های امنیتی جدید شده اند تحمیل شده به خبرنگاران گفت: آنها باید باقی می ماند در داخل اتاق جلسه و یا خارج شدن از کاخ سفید به طور کامل. وجود خواهد داشت هیچ loitering در میان است.

برگشت داخل متراکم اتاق جلسه “درب” است. “درب چراغ” قرار دارد بیش از درگاه اتصال اتاق جلسه به جرالد وارن ، درب چراغ ها در دو رنگ سفید پلاستیکی ستاره با نور لامپ های پشت سر آنها. زمانی که هر دو ستاره روشن می شوند و معمولا در اواسط بعد از ظهر “درب” است که بدان معنی است که کاخ سفید دفتر مطبوعاتی هیچ بیشتر اظهارات خود به موضوع روز و روزانه خبرنگاران می توانید در صورت تمایل به صفحه اصلی. زمانی که هر دو چراغ فلش روشن و خاموش کردن متناوب یک “موقت درب” یا “ناهار درب” نشان داده شده است. امروز یک ساعت پس از به طور منظم بعد از ظهر ارسال شده است هر دو ستاره در حال unlit که بدان معنی است که درب ها خاموش است و چیزی در جریان است.

آنچه در جریان است این است که هگ عمومی است هماهنگ مرحله یکی مانده به آخر در سناریو برای خلع رئیس جمهور: بازدید از اسقف Goldwater و هیئت خود را به اداره last rites.

روز به پایان می رسد با Goldwater هیئت بیرون آمدن از غرب بال و اعلام به مونتاژ خبرنگاران گفت که آنها نمی بحث در مورد استعفای آنها صرفا به رئیس جمهور برخی از “غم انگیز” تماس رول ارزیابی.

داخل اتاق جلسه درب است در شب.

اما در داخل کاخ سفید است که شب کنجکاو حادثه نشان می دهد که چگونه زیرکانه Haig استخدام دانش خود را از نیکسون و روان به مهر رئيس جمهور در سرنوشت. در داخل محل اقامت هنری کیسینجر تا شام با رئیس جمهور و موفق به متقاعد کردن او باید استعفا دهد. تنها مانع در سمت چپ است و خانواده ریاست جمهوری — همسر و دختران و در-قوانین — همه از آنها گزارش کاملا قاطعانه در برابر استعفای. رئيس جمهور تماس های آنها را به آنها بگویید تصمیم Haig و کیسینجر را به رهبری او را به. اشک از غم و اندوه و خشم از پس امدن. در این مرحله Haig مراحل را به اطمینان حاصل شود که سیل اشک نمی رفت و برگشت رئیس جمهور را به نبرد. با توجه به یک گزارش در این لحظه “Haig بی سر و صدا مرتب برای کاخ سفید عکاس Hollie اتکینز به ثبت غمگین و تاریخی است.”

شاید Haig محاسبه شده است که به ریچارد نیکسون که در آن ثبت می شود غیر قابل برگشت میباشد. هنگامی که تصاویر گرفته شده از اشک-رنگ آمیزی تصمیم نیکسون پیدا خواهد کرد آن را بسیار مشکل تر برای تغییر ذهن خود را در وسط شب. ضبط چیزی است که به آن حرمت ویژه فراتر از اواخر شب هوی و هوس. شاید به همین دلیل است که نیکسون بود هرگز قادر به خود را برای از بین بردن نوار با این حال خود مخرب آنها بودند.

پنج شنبه صبح. خانم فورد به تعویق انداختن یک برنامه ریزی مراجعه به دکتر پا بود ، آقای فورد به تعویق انداختن یک برنامه ریزی صندوق-افزایش سفر به کالیفرنیا. آقای نیکسون احضار آقای فورد به 11 a. m. کنفرانس. جرالد وارن به تعویق انداختن ساعت 11 صبح جلسه تا ساعت 12 ظهر زمانی که او می گوید:, Ron زیگلر ظاهر خواهد شد یک اطلاعیه مهم.

در ضمن وارن دستیاران حرکت از طریق مطبوعات توزیع منتشر شده اعلام آنچه که تبدیل به آخرین مقام عمل از دولت نیکسون — قرار ملاقات به اقیانوس آرام ماهی قزل آلا ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا شیلات کمیسیون به U. S. هیئتی به جمهوری دومینیکن تحلیف ریاست جمهوری به دی سی, ایالات صندوق مبارزات انتخاباتی. و بجا از غرق شدن کشتی ها و ترک شغل او نشانه گرفتن همه لایحه فراهم می کند که برای یک “کشتی تعمیر وظیفه معافیت” و پسوند “آزاد واجد شرایط برای دولت-تمدید مزایای بیکاری برنامه.” او می پذیرد سه استعفا از خود دولت یک “با تاسف” دیگری “با یک حس خاص از پشیمانی” و سوم “با قدردانی عمیق.”

در ساعت 11:30 a. m. I پیدا کردن برخی از خدمات سیم خبرنگاران حمایت جرالد وارن به گوشه ای از دفتر خود و browbeating او را بیرحمانه. در نهایت من دیدن او بی اعتنایی و تصدیق چیزی است. سیم سرویس خبرنگاران داش از وارن را نسبت به تلفن های خود را در عقب از اتاق جلسه. “ما در حال پیش رفتن با آن” یکی از آنها را زمزمه به دیگر پیروزمندانه. “ما در حال رفتن به آینده.”

“با چی؟” از من بپرسید.

“رئیس جمهور پیش نویس استعفای خود را بیان برای تحویل امشب.”

بعد یکی از خدمات سیم نفر به من گفت که زمانی که او خواسته وارن بود که نوشتن استعفای سخنرانی “جری به من گفت ‘ری قیمت,’ اما سپس افزود: “اما رئیس جمهور این است که کمک ایده های خود را و همه از ناگهانی جری شکست و گریه کرد. من قرار دادن بازو در اطراف او. ‘رئیس جمهور ایده های خود را.’ چه غم انگیز آن بود.”

عجیب ترین interlude از نه ساعت در شب زنده داری است که به دنبال Ron زیگلر را اعلام کرد که نیکسون را در تلویزیون که شب زمانی بود که رئیس جمهور قرار می گیرد کل سپاه مطبوعات تحت بازداشت خانگی است.

آن اتفاق افتاده است در این راه. در تمام طول روز خبرنگاران شده بود skirmishing با کاخ سفید پاسداران است. خودروسواری بزرگ خواهد بکشد تا به جلوی خانه غرب بال ازدحام خبرنگاران خواهد پور در خارج از اتاق جلسه به سمت غرب گرا به ببینید که چه کسی به محض ورود به کاخ سفید پاسداران خواهد آنها را دوباره داخل اتاق جلسه.

اما در 6:20 یک گارد مسلح طول می کشد تا یک موقعیت مناسب در خارج از اتاق جلسه ، خبرنگاران تلاش برای ترک گفت که هیچ کس به خروج یا ورود “برای چند دقیقه.” بدون هیچ توضیحی. سفارشات.

در مورد این زمان خبرنگاران به دنبال یک توضیح پیدا کردن درب به جرالد وارن پیچیده قفل شده و مرده-پیچ و مهره ای بسته است. تپش بر روی درب تولید بدون پاسخ. من انتخاب کنید تا کاخ سفید فرمت گوشی در گوشه ای از اتاق جلسه فقط در سمت دیگر دیوار از وارن و درخواست وارن فرمت. یکی از وارن دستیاران پاسخ.

من از او بپرسید اگر او می داند که مطبوعات شده است قفل شده است.

“بله, ما,” او می گوید: خوش.

“چرا آن را انجام می شود؟” از من بپرسید.

“این یک سوال از شما می خواهم که برای رسیدگی به آقای وارن اما من می ترسم او گره خورده است تا در حال حاضر.”

“اما ما در حال قفل شده است.”

او آویزان است.

در “چند دقیقه” قفل بالا کشیده اند و به 20 دقیقه. این گارد مسلح در درب حاضر به توضیح. او repulses همه درخواست به هر کسی اجازه خروج (یک خبرنگار yells: “من یک مورد وحشتناک از دیابت و اگر من را دریافت نمی کردن و من انسولین شات من می میرم.” “وجود دارد یک تلفن در داخل” گارد پاسخ.) یک تکنسین با یک دستگاه مخابره ترانزیستوری گزارش می دهد که نیمی دیگر از خدمه فیلم و تعدادی دیگر از خبرنگاران بازداشت شده اید در guardhouse.

مردم خط به خیره کردن ویندوز. یک گارد مسلح sprints از غرب بال به سمت محل اقامت. یک پنل کامیون اشک های گذشته در جهت مخالف است. چیزی به نظر می رسد به رفتن به. وجود دارد برخی از گمانه زنی است که رئیس جمهور تصمیم به برگزاری مطبوعات گروگان در بازگشت به پناهندگی در کاستاریکا که یک کودتا در حال پیشرفت است (led یا با هگ عمومی و یا توسط رئیس جمهور در برابر هگ عمومی) که رئیس جمهور انجام داده است چیزی شدید. وجود دارد, جوک در مورد رئیس جمهور تبدیل به اتاق جلسه برگشت و به یک استخر شنا بلافاصلهو در مورد گاز صدای خش خش از طریق منافذ.

در 6:52 گارد برداشته شده است. مردم پشت سر هم برای دیدن چه خبر است. وجود دارد عجیب و غریب غمگین ندبه صدا در هوا اما آن را تبدیل به چیزی بیشتر از کره سرودهای خوانده شده توسط پیروان وفادار به احترام خورشید M. ماه.

برگشت داخل وارن درب بوده است unbolted و خبرنگاران مطبوعات در داخل به تقاضای توضیح. وارن ادعا می کند او نمی دانست که در مورد گارد مسلح خارج است. او می گوید خود را درب بسته شد چرا که رئیس جمهور بود در راه رفتن به عقب از اجرایی ساختمان اداری به آخرین شام در کاخ سفید و او می خواست که راه رفتن به تنهایی و unwatched.

وجود دارد عجیب و غریب عبور در “کاراکاس” فصل شش بحران که ممکن است کمک به روشن کردن این حادثه عجیب و غریب.

نیکسون در لیما مقابله با ضد آمریکایی تظاهرکننده در لابی هتل.

“من تو را دیدم قبل از من عجیب و غریب به دنبال شخصیت که چشم امده به نظر می رسید به ادغام با دهان و بینی در یک تحریف لکه. او اجازه پرواز وده از تف آن به صورت کامل. یکی باید تجربه احساس به درک چرا تف در چهره فرد ترین بدتر از توهین تا کنون تصور توسط انسان است. شروود سزاوار اعتبار برای نگه داشتن من از دست زدن به مرد شخصا. او را برداشت و او را با دست چرخید و او را از راه من اما به عنوان من تو را دیدم او به توسط من حداقل تا به حال رضایت از کاشت سالم و پا زدن در تنیس. هیچ چیز من در تمام طول روز ساخته شده من احساس می کنم بهتر است.”

جالب آن است که چگونه نیکسون هیستریک شرح “عجیب و غریب به دنبال شخصیت” برای تلفن های موبایل مانند یک استعاره برای رسانه ها به ویژه تلویزیون با آن “ساحل” که “ادغام به دهان” یک دهان است که به طور مداوم تف کردن اهانت آمیز توهین به او.

برای یک مرد که فکر می کند او رانده شده از ریاست جمهوری به آستانه زندان توسط رسانه ها در این کسب و کار از قفل کردن رسانه ها ممکن است نیکسون راه دادن دشمن خود را با چشم امده یکی از آخرین و پا زدن در تنیس قبل از آنها لازم نیست که هر یک از دیگر به پا زدن در اطراف دیگر.

و در این زمان نیکسون ممکن است برخی از هدف توجیه برای که مایل به نگه داشتن دوربین چشم او را. در صفحه اول از صبح امروز بار وجود دارد یک عکس از نیکسون و زیگلر در نظر گرفتن که همان راه رفتن از EOB به بال غربی کاخ سفید. این تصویر باعث می شود نیکسون شبیه به او انجام نوعی از بی دست و پا غاز مرحله پشت لباس گارد. این بار چاپ شده که عجیب و غریب به دنبال تصویر در پایین صفحه جدا از اصلی نیکسون اما درست در کنار یک تیتر که بار خوانده شده “بسیاری از بیماران روانی به سادگی راه رفتن.” سرگرم کننده تصادفی مجاورت اما در Nixon ذهن زمینه به اندازه کافی به آن را غیر ممکن برای رسانه ها “به سادگی راه رفتن” در حالی که او در زمان خود آخرین قدم زدن. بدون شک هیچ چیز او در تمام طول روز ساخته شده او را احساس بهتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی