در صحرای جستجو برای سنگ نورد

بازو-کشتی نیمه شب رامبلر برای قرعه کشی
23 آگوست 1972

در ماه نوامبر گذشته من خواندن یک مقاله در هارپر توسط پروفسور ویلیام ایروین تامپسون از علوم انسانی برنامه در دانشگاه یورک در تورنتو با عنوان “سیاره مناظر.” آن را با مقدمه و سه مایل تمثیل برای اولین بار است که فرار به شرح زیر است:

قیاس یکی

“تصور کنید که حشرات با عمر از دو هفته و سپس تصور کنید که بیشتر آنها در حال تلاش برای ساخت یک علم در مورد ماهیت زمان و تاریخ است. واضح است که آنها نمی ساخت یک مدل بر اساس چند روز در تابستان. بنابراین اجازه دهید ما شامل حال آنها را با یک زبان و یک فرهنگ که از طریق آنها می تواند به انتقال دانش خود به نسل های آینده است. تابستان می گذرد و سپس پاییز; در نهایت آن زمستان است. زمستان حشرات نسل جدیدی کل و آنها کامل جدید و انقلابی علم بر اساس “واقعیت های سخت’ از برداشت خود از برف است. همانطور که برای اسطوره ها و افسانه های تابستان: قطعا حشرات باهوش هستند و نمی خواهید به این باور خرافات از اجداد بدوی.”

***

ما در سمت چپ ماساچوست روز از اولین برف برای آفریقا است. من نمی خواهد به شما بگویم آنچه در کشور ما به دلیل بعد زمان من نیاز به لیسیدن من انگشت اشاره و آن را نگه دارید تا به باد خورشیدی نمی خوام یک گالری. کافی است به آن می گویند که جغرافیایی ازن از قبل Saharean کوه و بیابان و یک محل که در آن نقشه سازان سخن بی معنی وبیهوده و راهنماهای shill. ما نمی دانیم که آنچه ما را در پیدا کردن جایی که ما قرار بود که فقط به عنوان به خوبی از در ازن اگر شما فکر می کنم شما می دانید که در آن شما در حال رفتن به شما خواهد شد از دست داده اما اگر شما نمی دانید که در آن شما در حال رفتن شما ممکن است از دست دادن خودتان. ما را به سمت صحرا در یک corugated آهنگ که گسترده تر بر روی نقشه از آن بر روی زمین بود. یک ساعت بعد از غروب خورشید رفت آن را به عنوان ممکن است نیمه شب و هنگامی که پس از 50 کیلومتر قبل از Saharean zilch ما تبدیل به یک پرپیچ وخم و فیات headlit که زنگ زده کردن اسكلت از وارونه لندرور ما متوجه شد که این پایان راه نخواهد بود زمانی که جاده ناپدید شد — یکی از ما بودند تا به حال به نظر می رسد در وهله اول — اما زمانی که آن را تبدیل به بیشتر خائنانه به سعی کنید به نوبه خود در اطراف و سپس به نگه داشتن رفتن که ترمینال در مورد پایان راه نیست که آن را به شما متوقف می شود اما گذشته از آن شما ممکن است بیشتر از شما می توانید.

“من واقعا می تواند حفاری پیدا کردن یک محل که در آن وجود دارد کوه موسیقی” به من گفت.

“مثل Leary کتاب” آلیسون گفت.

ما تا به حال پناه برای چند روز که در تابستان با یک زن و شوهر قاچاقچی تیم در سانتا کروز تپه و آنها تا به حال یک کپی از Timothy Leary را “زندان یادداشت” است که در آن اسید تبعید می گوید که چگونه رمان نویس و ab initio راه-ایستگاه هش دنباله Brion Gysin گرفته بود او را از Tangiers به Rif کوه به شنیدن لوله کشی و ضربت زنی و آواز از استاد نوازندگان از Joujouka که Gysin کشف شده بود هنوز هم جشن — به بهانه مسلمان در ماه رمضان — روم Lupercalia, سالانه جشن پان, حامی, جنگل, مراتع, مزارع و گله. “جهان قدیمی ترین گروه موسیقی راک اند رول,” Leary دمیده کاملا دور آنها را به نام.

“بیش از حد به سوال” به من گفت.

ما تا به حال طولانی overdriven کیلومترشمار خواندن است که باید ما را در یک روستای کوچک مسافرخانه قبل از ما آمد در نزد گروهی از ساختمان های ویندوز تاریک به عنوان یک پیش Saharean نیمه شب است که در زمان ما به هتل. “چک کردن زمان” من اعلام کرد و شروع به رد گم کردن چهار یا پنج ساعت به آخرین جایی که ما تا به حال در آنجا ماند. وقتی که من رفتم جلو فیات کف در کوه بین چرخ-شیارهای; وقتی که من رفت و برگشت فیات شروع به لغزش به پایین خاکریزی به سمت کویر طبقه چند هزار پا زیر.

ما را متوقف و منتظر برای یک مداخله است.

جغرافیایی ازن یک قلمرو supraordinary همزمانی بنابراین ما نیست که به صبر طولانی. پایین دامنه کوه آمد و یک چراغ قوه انجام شده توسط — چرا یک پیشخدمت البته در یک کت سفید حمل یک حوله بر بازوی خود را. او motioned ما در مسیر پرپیچ وخم به طوری شیب دار آن نگاه مانند یک تپه شما خواهد ساخت پرپیچ وخم به صعود. آن را به پارکینگ هتل. ما بر دوش امداد هر طولانی تر بود لازم به گام به ورودی سالن محل یک اتاق با یک بار در پایان. در امتداد سمت چپ دیوار نشسته دو جوان, آلمانی, زوج های خیره goggle-eyed در مقابل دیوار است که در کنار آن نشسته بودند 12 جوان بربر مردان, کننده ناله و grunting, گاهی اوقات آینده به فاز منظم فقط به اندازه کافی طولانی برای حل و فصل یک ملودی lapsing به سکوت که ناراحتی آنها اقدام به از بین بردن زیاد تنظیم burnooses و subrespiratory chuckling.

“بیش از حد —” به من گفت: من صندلی مقابل آنها.

“به درخواست” گفت: آلیسون.

پسر در پشت نوار ما به ارمغان آورد یک بطری شراب. لذت بخش ، قابل توجه پسر.

ما آن را نوشید.

برای ما آورد دیگر.

ما آن را نوشید بیش از حد.

هنوز burbling بالا و پایین از ریتم و ملودی. برخی آزمایشی انگشت ضربه زدن بر صدر جدول. برخی از کف زدن دست. سکوت. و پس از آن در طول یک مرد جوان در پایان دور اتاق صحبت کرد.

“بن soir m’sieur مادام. Est-ce que vous connaissez … ‘فیلم ماشین؟”‘

این تنها باری بود که من همیشه احساس می کنم نیاز به یک نوشیدنی زمانی که من در حال حاضر ،

“Oui” من اداره می شود.

مثبت aahhing و urrhing از زیر هود سراسر از من.

“پر Zhems Bquun؟” Zhems Bquun? آه!

“Oui. Oui Oui” من ouied.

“Pourriez-vous لو سراینده؟”

من سعی کردم به آواز خواندن آن را به عنوان بهترین من می توانم — من James Brown همه حق است, اما معروف شعله های آتش قطعات بودند بیاورم. وقتی که من انجام شد و همه آنها را تکان داد دست خود را از خود burnooses و تحسین.

“Maintenant, connaissez-vous ‘, نگه, Ahm Comingue?’ گفت: “او برای چه کسی آن را بیش از حد بود بپرسید.

“Oui” به من گفت: “mais nous desirons vous ecouter!”

“غیر” او خندید و خطاب به دیگران است. در بربر. “غیر غیر غیر گفت:” دیگران خنده.

“Oui!” من اصرار داشت.

“غیر غیر غیر” او گفت:.

“Oui, nous voulons que vous chantez pour nous.”

‘N’est pas ممکن است.”

“Je vous en prie, اقایان!”

“Nous vous en prions,” او گفت:. “Ne Nous pouvons پاس خواننده comme سام et Dev.”

“غیر! پاس سام و دیو!” Oy. “Votre musique — سازمان ملل متحد chanson, استروژن, natif!”

“Eh” ؟

“Uhh — سازمان ملل متحد chanson … محلی؟”

“Nous ne vous comprenons پاس او گفت:” عذرخواهی.

“Mmmm — سازمان ملل متحد chanson de ce ville-ci.” “

“Est-ce que vous voulez مبرم سازمان ملل متحد chanson folklorique?”

به طوری که آنچه به آنها تماس بگیرید عامه در آفریقا — la فرهنگ عامه.

“Oui, oui, بین سور folklorique oui, s, s’il vous plait.”

و آنها بلافاصله زده تا هوا, 12 صدای حیله گر آهنگ تشکیل شده منحصرا به فضل و یادداشت ها مرتب در سبک سه. آن را بدون شک اکثر folklorique صدای من تا به حال تا به حال شنیده ام. و به طرز عجیبی در من پیدا کردم آن را خاطره انگیز از رولینگ استونز: چگونه کاملا عجیب و غریب, من فکر می کردم.

زمانی که آنها انجام می شود مخاطب من که معلوم شد, صحبت, فرانسوی, چرا که او معلم در مدرسه ابتدایی — تاریک “هتل” ما آمده بودند السلام — پرسید: اگر من می تواند آنها را از یک آهنگ.

“Est-ce que vous connaissez” من پرسید: “les نورد سنگ؟”

سوال خود جلب کرد که خالی خالی به عنوان من انتظار می رود 10 دقیقه قبل از, اگر من تا به حال فکر به درخواست “عفو من جدید پیدا بربر اما آیا شما اتفاق می افتد به آشنا با Stax-ولت محصول بخصوص که کلاسیک ممفیس لحن ‘نگه دارم میام’ که داغ کره soul man آقای Isaac Hayes?” این خاص قبایل تا به حال هرگز شنیده les سنگ نورد.

با این وجود من سعی کردم به آنها میآموزد “رنگ آن سیاه” که به نظر می رسید با طنین ترانه من فقط شنیده ام — Nyaa-nyaanyaa-nycia-nyaa-nyaa-nyaa nyaa – nyaa-nyaa-nyaa-nyaa-nyaa-aah . . .

این بربرها به من خیره شد مثل آلمانی ها شده بود خیره در آنها.

“من یک درب قرمز و من می خواهم به آن رنگ bla-ack … “

قبل از Saharean zilch.

“بسیار احساسات آلمانی” مشاهده یکی از مردان آلمانی. “در آلمان zey vont به رنگ everyzing سیاه”.

این بربرها فقط نمی تواند به پشت سنگ نورد. به عنوان ما نشسته وجود دارد که در سراسر عجیب به شکل فرهنگ شکاف در برخی از نقاط خمیازه کشیدن abysmally و در دیگران هم تداخل دارند درب را باز کرد و اندکی جوان بربر مرد swaggered در. ناگهان 12 شروع به کف زدن و تشویق و مهر و خنده صمیمانه.

اولین فکر من این بود که این خود طعنه آمیز تبریک به یک دوست که در واحه ساخت آن با عایشه به کلمن لامپ سوخت-فروشنده ،

در عوض تازه وارد انداخت خود burnoose کپسول دست بر ران و, به عنوان یک رابطه جنسی به نظر می رسد از زیر یکی burnoose و طبل به نظر می رسد از دیگران شروع به آواز خواندن در یک سوراخ reedy تنور با 12 پررونق با سرایندگی پاسخ هر آیه.

تشویق شده بود قبل از Saharean بخش ریتم خوش آمدید به خود خواننده که تا به حال شروع به ناله نه صرفا بلافاصله اما ظاهرا عطف به ماسبق. این رزونانس با سنگ’ مرحله عمل و کسانی که با موسیقی است که به دنبال آن بودند تا هماهنگ که من دیدم وجود دارد هیچ نقطه ای در آموزش آنها “رنگ آن سیاه” که آنها در حال حاضر می تواند رنگ آن را به هر رنگی که می خواستم. بیش از حد به درخواست!

عطف به ماسبق او ما را سر پا, یهودیان و آلمانیها رقص با اعراب و من می خواهم که باریکش خودم اما من می دانستم که من خودم احساس می کنم هر چیزی. من نمی توانم توصیف دو بار تکان تکان خوردن-لرزش دایره-رقص او را به عنوان او خواند چرا که من در تلاش برای انجام آن بیش از حد سخت و خودم در حالی که به طور همزمان در تلاش ناموفق برای نوشیدن شراب سریع تر از من بود و عرق کردن آن را. چقدر این رفت و من نمی توانم به شما بگویم. پایان دادن به هر آهنگ نجات گذشته بود و آغاز یکی دیگر; رقص هرگز متوقف تا زمانی که آن را انجام داده بود. سپس بربری به خانه رفت و آلمانی و ما به خواب رفت در هتل, اتاق خواب

که سمت راست آن اتاق خواب.

این اتاق خواب است.

من از خواب بیدار شد در ترور در برخی از مخوف, ساعت صبح, فلاش رو به جلو به سفر من تا به حال گرفته نشده است. اتاق خواب پر شد با psychomorphic جوهر ماهی مرکب و من برگزار شد و بر روی زمین احساس کردم مانند کویر Nasties شد snuffling به من مثل گریم سایه رحمان موجودات جنگل که snuffled به پلیس بصری در نوزاد Bambi در فیلم به همین نام است. “در اینجا بر روی لبه آن را فراموش کرده ام که در آن technosphere نفوذ به ذخیره گاه زیست کره است حداقل انرژی” آنها گفت: در unvoiced تن قبل از Saharean تهدید “وجود دارد هیچ چیز به دخالت خود را با پذیرایی از ما پرتو. شما پارانوئید twerp این چرخه زندگی این گیاه را پاک کردن مرد قبل از او موفق مخالف است. اگر شما فکر می کنم نوع خود را ضعیف dereliction از رمز و راز از خود اختراع خود را تضعیف کرده است قدرت های حیاتی از منطقه به ما بگویید چه شما فکر می کنم این کمی سیب سبز!”

و طبقه شروع به سقوط در سرعت تاریکی و من با آن و به خودم گفتم اوه پسر من نمی توانم با یک تماس تلفنی برای یک حزب را انتخاب کنید? و من در تلاش برای سقوط به اندازه کافی سریع قادر به چسبیدن به در نزدیک به اندازه کافی به طبقه به صعود بر روی آن و رفتن به سمت جایی که من به یاد درب باید گام به گام

ازسمت و آن را در Nasties. Whew. اما در حال حاضر سرد تند باد کردن صحرا بود و باد بر من برهنه و آویزان و هوا ناهنجار با dogbarks و donkeybrays و من تصمیم من برای رفتن به عقب در داخل و رفتن به خواب ضد ماده Bambi-snufflers و یا هیچ.

من رفت و برگشت در داخل و دراز. “بازگشت برای اطلاعات بیشتر با خود wringing دست توهمات پرسید:” کویر Nasties.

“Aw, go fuck یک اردک” گفتم و به خواب رفت.

تابستان دوباره خواهد آمد به کسانی که برای آن من. من اطلاع خودم از من بردارد.

ما از خواب بیدار شد و در نور روز لباس پوشیدن و بیرون رفت. ما می توانید ببینید برای اولین بار است که این شهر ساخته شده بر روی یک تپه شیب دار. به عنوان ما ایستاده بود وجود دارد یک خط از زنان با لباس سیاه به نظر می رسد در اطراف گوشه و شروع به فایل پایین کج و معوج از switchbacks.

“ملکه’est-ce que c’est que ca?” من از پسر.

“Une femme یک mouru آویز لو nuit,” او گفت:.

ما به تماشای صفوف مکث در یک راهرو به عنوان زن و کفن بدن آورده بود. آنها سر خود را از تبار او را حمل به سنگی knoll فقط در خارج از شهر است. وجود دارد که آنها وضع خود را پایین و انباشت اشیاء بدست آمده سنگ بر او و keened بیش از او و سپرده او را به صحرا.

من تصمیم گرفتم که Nasties که بازدید من در اوایل صبح که شد بد خو outriders از perambulatory vortical حضور که تا به حال مکیده زن آب را از او. من نمی دانم که بربرها تماس بگیرید که mortifying infundibulum اما ما عبرانیان تماس با آن Moloch Hamovess نزدیک ترین ترجمه فارسی است که در نیمه شب رامبلر — همانطور که در ev’rybody کردم-ta بروید.

به زودی یک فیلم خدمه وارد کامل با اعراب در رنگی هوانورد, سکس بل-پایین ساکت و پژمرده کاپشن. آنها در مصاحبه با یک پیر مرد و خر. آنچه در آن بود که Nasties شده بود گفت: در مورد نفوذ technosphere? این musiciens folkloriques از شب قبل trickled به صبح-بعد از پارکینگ. ما در هر یک از دیگر مانند ما تا به حال تمام مچاله هم که اساسا ما بود. بیش از حد به درخواست, اما نه یک لحظه بیش از حد به زودی.

***

مدت کوتاهی پس از بازگشت ما به سخن نامفهوم گفتن در من کشف کرد که در حالی که ما رفته بودند نورد سنگ سوابق منتشر شده بود یک دیسک به نام “برایان جونز ارائه لوله های پان در Joujouka.” خوب چه چیزی شما را می دانم. به نظر می رسد جونز و Nagra ضبط شده بود همراهی به Joulouka Tatoof توسط Brion Gysin در سال 1968 اما آن را فقط در حال حاضر که سنگ بود و برچسب خود را که آنها می تواند استاد او ساخته شده منتشر شد — خیلی دیر شده برای برایان شد و شناور را در خود استخر شنا در اواسط سال 1969. این آلبوم شامل یک متن توسط Gysin:

“پان ت Jeloud, پدر, پوست, رقص طریق هشت مهتابی شب در تپه روستای Joujouka به ندبه از صد استاد نوازندگان. در شهرهای دور توسط ساحلی, شما می توانید شنیدن وحشی زار زار گریه کردن از خود قرهنی-مانند raitas; ضعف نفس از وحشت برن در باد. زیر را خشن و پرچین از غول آبی کاکتوس اطراف روستا در آن تپه های موسیقی در جریان است به تغذیه و بارور ساختن تراس زمینه های زیر … همه روستاییان در لباس سفید بهترین چرخش در محافل و حلقه های اطراف یکی از وحشی-انسان در پوسته. ت Jeloud جهش بالا در هوا در موسیقی نژادها پس از زنان دوباره و دوباره شلاق او را به شدت با خود flails … او دیوانه است. کاشت وحشت. شلاق در هر کسی; قابل توجه واقعی ترور به جمعیت. زنان پراکنده مانند سفید روحانی پرندگان همه aflutter و حل و فصل در یک کمی برامدگی در سطح صاف برای ایمنی … آنها پرتاب پشت سر خود را به ماه و جیغ با گلوی باز به مری … لوله های کرک را در سر خود را. گوش ظهور دور در سد صدا و شما ناشنوا است. یا مرده! چرخش در اطراف در هوای سرد مهتاب, احاطه شده توسط مردان وحشی و یا ارواح. ت Jeloud بر شما سرحد شما ضرب و شتم شما می توانید ترک شما. رفته! بزرگ باد قطره از سر خود را و شما شنیدن موسیقی آسمانی دوباره. شما احساس می کنید متاسفم و دوست داشتنی و لطیف که به حیوانات ضعیف گریه ی این دختربچه, grizzling خنده و گریه وجود دارد در کنار شما خواهم کسی از اتر.

“چه کسی است ؟ که شما است.

“… تا آنجا در Joujouka شما خواب در تمام طول روز — اگر مگس اجازه شما. صبحانه بز-پنیر و عسل بر روی طلا نان از درب فر. نوازندگان پا لم دادن در مورد sipping چای نعناع را kif لوله و فلوت. آنها هرگز در زندگی خود را به طوری که آنها دروغ آسان است. آخرین کشیش پان پلیس یک عشر در گياهان سرسبز دره زیر. آبی Kif دود قطره در حجاب از Joujouka در شب هنگام … “

من به سختی می تواند شگفت زده می شود در خویشاوندی از موسیقی در این رکورد به موسیقی ما رقصید به چنین ذخایر تعجب که من هنوز هم خسته بودند که شب. نمودار متفاوت بود باید ما می گویند اما اب نبات فرنگی شد سبک در همان hypnagogic راه است.

این آلبوم سخت شده البته. موسیقی است که مردم سنگسار در gelignite kif باید رقصید به هشت شب سال به 4000 سال به سختی می تواند انتظار می رود برای تعامل با توجه راک منتقدان رک jobbers و پروژسترون/سنگ playlisters.

***

من در مزرعه در دیواره دریاچه میشیگان که در آن Creemآمریکا, فقط راک اند رول, مجله قرار داده است با هم marshaling دانشکده من برای یک سری از روزنامه نگاری برخورد با رولینگ استونز تور. دیو مارش با اشاره نوجوان کوتوله که ویرایشهای Creemپرواز به خشم در من اشتیاق. “آن برایان! سنگ ها هیچ چیز بدون برایان. شما در حال رفتن به دیدن یک گروه با یک سوراخ در آن!,” و او به من کشیده کردن به آن آربور به دیدن یک نمایش فیلم “تامی نشان می دهد.” شکوه این لایحه که kinescope از یک سال 1964 برنامه تلویزیونی بودند سنگ کامل با برایان. همه من می توانم ببینم یک دختر بچه با یک لبخند پیروزی و از دست دادن کیسه های زیر چشم خود را به نواختن گیتار.

“خوبی ؟” فشرده مرداب dwarfishly.

“من gazoogo بود flonged اگر این چیزی است که شما معنی” به من گفت.

***

من حدس می زنم من انتظار می رود که موسیقی رولینگ استونز زندگی می کنند و در فرد خواهد رفت و برگشت من خاموش ، به جای آن کاشته من بصورتی پایدار و محکم بر روی آنها. این یک سونوگرافی مغز, تنقیه, کیلو hertzing سست اسکاد از 50 درصد کلمات بیهوده و احمقانه و 50 درصد مزخرف و من آن بوسه خداحافظی. آن بود menschische موسیقی و من نمی تواند ارزش آن بسیار بیشتر.

اما مخاطبان پاسخ نا امید من به جایی که من پرواز به دیترویت در خود نیکل به این امید که من قادر خواهد بود برای دیدن سنگ انجام قبل از مخاطبان زنده است. منظورم این نیست که مخاطبان من دیدم نمی بوق زدن و فریاد و کمی نور حمل و نقل در محل. منظورم این است که در نیواورلئان شب قبل از تاريخ ما رفت و به دیوانه شرلی در خیابان بوربن و آنها مار-رقص بابا Celestin اصلی لباس مخصوص مهمانی رسمی گروه جاز نداشت ولی رقص مار در هر سنگ کنسرت. منظورم این است که من به تماشای Jagger دوباره و دوباره سعی کنید برای رسیدن مخاطب به آواز خواندن همراه در خودداری به “شیرین ویرجینیا” که می رود, “بیا, بیا, پایین, شما آن را کردم در ya/ Uh-huh/ رو به هر زحمتی که راست می گه کفش خود” قبل از آنکه دیر در این تور که من دیده ام, از خود راضی accordionists در نقش mitzvahs بیشتر افراد به آواز خواندن همراه. من معنی آن را طولانی نیست قبل از Jagger متوقف درخواست مخاطبان به “بوسه فرد در کنار شما” و که من دیده ام مردم چیزهای عجیب و غریبتر به هر یک از دیگر در سیمون Sez-پس از برش کمربند tummlers.

انتظار نداشتم با هر یک از مخاطبان برای تبدیل شدن به یک موج دوبروی اکستازی — hmm خوب شاید من هم انتظار می رود هر یک از مخاطبان برای تبدیل شدن به یک موج دوبروی از وجد است. چرا نباید داشته باشم ؟ “شما باید حرکت” سنگ تا به حال آواز در آلبوم گذشته خود را و برای این تور آنها تشکیل شده بود موسیقی به حرکت با موسیقی بیش از حد قدرتمند برای ضبط بر روی یک تکه از وینیل به همین دلیل است که بسیاری از آلبوم داوران در نظر نمی “Exile on Main Street” fave خود را با بیحوصلگی حرف زدن.

من برای اولین بار تجزیه و تحلیل شد که مخاطبان stolidity می تواند برای اختصاص بیشتر توسط این واقعیت است که مدیریت تور تلاش برای دموکراتیزه فروش بلیط روش — $6.50 بالا کامپیوتر اختصاص داده کرسی ، — تا به حال ایجاد اولین سنگ مخاطبان انتخاب شده تحت McGovern اصلاحات قوانین یعنی چه شما انتظار می رود — 90 درصد از ما هرگز به یکی از این چیزهایی که قبل از. (و بر همه ما در احتیاط votaries از سنگ و قدم زدن O ارفیوس موسیقی دادن و شاعر لعنت زیرزمینی لذیذ: ممکن است شما ایستاده در خط برای همیشه تشنه به شام خوردن در جدول شما به فروش می رسد نقشه به.) مخاطبان شد برای بیشتر قسمت ها بیش از حد مبهوت بودن در حضور رولینگ استونز به واکنش نشان می دهند — آن را بعد از همه دوست دارم شاهد یک رستاخیز درست قبل از اینکه چشم خود را در آن همه چیز سنگ ایستاده مرده است و رفته جز تعجب از شگفتی های خود را. در meaner لحظات من chalked آن را به سادگی به بومی callowness و خالص حالی از این نسل که دنده قدم به قدم از معدن slogging همراه zonked در Sopors. کودکان و نوجوانان امروز ، و غیره. و غیره.

که منجر به بوش یادداشت Joujouka آلبوم و یک تجدید نظر از این که آیا این ممکن است که چیزی وجود دارد فاقد سنگ’ موسیقی که sapped قدرت خود را برای عملی لفظی ضروری “شما باید حرکت” به طوری که مردم را به سادگی باید به حرکت می کند.

“من نمی دانم اگر من دارای استقامت به تحمل باور نکردنی فشار ثابت از جشنواره” نوشته برایان جونز. “چنین روانی weaklings اتحاد تمدن غرب ساخته شده از بسیاری از ما.”

زمانی که من برای اولین بار در نظر گرفته Joujouka آلبوم من فرض را از دست که جونز لاس زنی با موسیقی از مور ارتفاعات چیزی بیش از اواخر 60s pop-star dilettantism که آن را چیزی بیش از دیر مناسک پزشکان عینک خز جلیقه و lolled مورد sipping چای نعناع و copping tithes. اما دیده می شود این تور و دوباره به عنوان خوانده شده که بوش توجه داشته باشید, من شروع به تعجب که آیا برایان نبوده است جستجو آفریقایی تپه برای موسیقی ریشه باور نکردنی فشار ثابت به دنبال ترکیب که ریشه جمع آوری شده برای اولین بار دست به سنگ’ موسیقی همراه با دیگر آفریقایی موسیقی ریشه است که تا به حال شده است transshipped از گامبیا به ویرجینیا به می سی سی پی دلتا کشور به شهر کانزاس و شیکاگو, ورود به عنوان “ده بلوز” و پس از ان توسط پست به ریچموند انگلستان, هیچ کدام, بهتر است برای پوشیدن دارم. بود “Joujouka” ثبت شده به عنوان یک نمونه از یک transhistorical هشت روز کامل-شیب boogying ریتم آهنگ برای بقیه گروه به پلیس licks از آنها تا به حال از چاک بری طرف ؟ او به عنوان ریتم گیتاریست و چند نوازنده قصد ساخت یک مجموعه ای از لغو احکام صادره به این گروه موسیقی که همان اثر را بر روی مخاطبان به عنوان raitas تا به حال در Joujoukans یعنی “قابل توجه واقعی ترور به جمعیت” به Lupercalian وحشت ما به عنوان خوانده شده در مورد “ژولیوس سزار”? که افشای کسانی که نمی کردم به حرکت به خود را به عنوان روانی weaklings ساخته شده بنابراین با تمدن غرب? که به نوبه خود هر سنگ نورد عملکرد به یک مناسک?

ما نمی دانیم که آیا این نوجوان کوتوله درست بود به دلیل اشتباه و یا اشتباه برای حق دلیل چون برایان جونز است که دیگر با ما مانند یک روانی بنیه تا به حال تمدن غرب ساخته شده از او. سوال این است که به دور از مسئله اما: استاد نوازندگان از Joujouka هنوز هم وجود دارد به عنوان استاد موسیقی رولینگ استونز. در آخرین دو آمریکایی تورهای هیچ ریتم گیتاریست “جایگزین” برایان جونز — میک تیلور نقش دوم سرب افزایش تاثیر د blues بر مخاطبان در زمان او به نظر می رسد به بازی یک بلوز آهنگبه همان اندازه بخشی از سنگ های موسیقی به عنوان آهنگ باس یا سرب آهنگ های صوتی. من شروع به فکر می کنم آن است که قابل بحث است که کل بدن از ده بلوز, از رابرت جانسون “عشق بیهوده” به عنوان ثبت شده 50 سال پیش در سن آنتونیو اتاق هتل به سنگ’ نسخه به عنوان انجام شده در جولای 26, باغ موسیقی, توسط, و روانی برای weaklings — زخم-پایین آنتروپی حشرات-بهار موزیک.

من می دانم که یک دسته از بچه ها در یک بیابان تپه شهر ساخته شده برای تلفن های موبایل قرار داده است که من عقب در دنده و به نحوی فعال در من ذره نهان آگاهی است که برخی از ما بیشتر و برخی از ما ess و که در عرض چند ساعت من بود بازو-مجادله عوامل واقعی نیمه شب رامبلر برای قرعه کشی. من شک بسیاری از مردم مجبور شدند به این نوع از تجربه پس از کنسرت در این تور هر چند که قمار باز rambles در سراسر این سرزمین به عنوان او می کند در هیچ دیگر و کودک آن را هیچ rock ‘n’ roll نشان می دهد و چقدر شما w11nt به شرط او افزایش تا خود امنیت پس از والاس رو شات ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma