در یک آشکار با مغلوب ساختن پیشی جستن پنتاگون به طور موثر ممنوعیت مؤتلفه از پرچم آمریکا تاسیسات نظامی

حامیان مؤتلفه مجسمه ها و نمادهای نمایش مؤتلفه پرچم و تحت یک پرچم ایالات متحده در طول لی-Jackson روز جشن دولت در Lexington, ویرجینیا, ایالات متحده در ژانویه 17 سال 2020 است.

جاناتان دریک | ایسنا

واشنگتن — پنتاگون روز جمعه پرده برداری از آنچه که به طور موثر ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم آمریکا تاسیسات نظامی.

سیاست تغییر ممکن است در قرعه کشی خشم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: در ماه گذشته که دولت او را “حتی در نظر گرفتن” حذف مؤتلفه نمادها.

دقت سیاست های مصوب وزیر دفاع علامت Esper در روز پنج شنبه می کند به طور خاص ذکر مؤتلفه نبرد پرچم. به جای این روشن است که پرچم آمریکا توسط “اصلی پرچم ما مجاز و تشویق برای نمایش.”

این یادداشت همچنین لیست مجاز پرچم که ممکن است نمایش داده می شود. این مؤتلفه پرچم است نه نام.

“پرچم ما پرواز باید منطبق با نظامی ضرورت از نظم و انضباط درمان همه مردم ما با عزت و احترام و رد تفرقه نمادها” Esper نوشت: در یک جمعه یادداشت در توضیح این سیاست تغییر کند. “با این تغییر در سیاست ما بیشتر خواهد شد بهبود روحیه انسجام و آمادگی این نیرو در دفاع از ملت بزرگ ما” بیانیه اضافه شده است.

فشار برای حذف مؤتلفه نمادها به دست آورده تجدید نیروی بعد از کشتن جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به هشت دقیقه است.

Esper اخیرا قانونگذاران گفت که یک فرآیند بود که در جریان بررسی پتانسیل حذف مؤتلفه نمادها از آمریکا تاسیسات نظامی.

وزیر دفاع علامت Esper دیده می شود در طول یک خانه کمیته خدمات مسلح دادرسی در ‘وزارت دفاع مقامات و نقش های مرتبط با اجرای قانون غیر نظامی’ در واشنگتن, DC 9 ژوئیه سال 2020 است.

گرگ نش | استخر کرج

“وجود دارد یک جریان فرایند که توسط آن ما تأیید چه نوع پرچم مجاز در آمریکا پایگاه های نظامی” Esper قبل گفت: کمیته نیروهای مسلح مجلس که در مورد خواسته پتانسیل حذف مؤتلفه نبرد پرچم به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مربوط به نمادهای کنفدراسیون.

وقتی پرسیده شد که در کنار Esper که آیا ارتش آمریکا پایگاه های نام بعد از مؤتلفه ژنرال صدمه روحیه یا واحد انسجام در ارتش این کشور بالاترین رتبه افسر ارائه یک داستان شخصی است.

“برای کسانی که سربازان جوان است که به یک پایگاه فورت هود یا فورت براگ و یا هر کجا که نام پس از مؤتلفه طور کلی می توان آنها را یادآوری است که که به طور کلی مبارزه برای یک نهاد برده داری است که ممکن است بنده یکی از اجداد” رئیس ستاد مشترک ژنرال علامت Milley توضیح داد.

“من تا به حال یک گروهبان وقتی که من یک افسر جوان که در واقع به من گفت که در فورت براگ. او گفت که او به کار می رفت هر روز بر روی یک پایه است که به نمایندگی از یک مرد که تا به حال به بردگی گرفته پدربزرگ و مادربزرگ خود را,” او اضافه شده است.

“جنگ های داخلی آمریکا بود جنگید و به آن عمل شورش و یک عمل خیانت در آن زمان در برابر این اتحادیه در برابر ستاره و راه راه و برابر قانون اساسی ایالات متحده” Milley گفت.

ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley شهادت در یک خانه کمیته خدمات مسلح دادرسی در ‘وزارت دفاع مقامات و نقش های مرتبط با اجرای قانون غیر نظامی’ در واشنگتن, DC, ایالات متحده 9 ژوئیه سال 2020 است.

گرگ نش | ایسنا

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رشته از توییت نوشت که ایالات متحده در پایگاه ارتش به نام ژنرال که مبارزه برای slaveholding متحده کنفدراسیون در جنگ داخلی را نمی توان تغییر نام داد.

رئیس جمهور مخالفت خود را در ژوئن 10 توییتهایی که مؤتلفه نام پایگاه را تبدیل به بخشی از ملت بزرگ “میراث”.

“پیشنهاد شده است که ما باید با تغییر نام به عنوان بسیاری از 10 افسانه ای ما پایگاه های نظامی مانند فورت براگ در کارولینای شمالی فورت هود در تگزاس, Fort Benning در گرجستان ، این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده به پایگاه ارتش را حفظ خواهد کرد مؤتلفه نام

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه آمده است که دولت او “حتی نمی خواهد در نظر گرفتن” تغییر نام در آمد سه روز پس از یک سخنگوی ارتش آمریکا گفت: “وزیر از ارتش باز است برای داشتن یک آینده گفتگو در مورد تغییر نام” از 10 پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه ژنرال که در حال خدمت در ارتش ایالات متحده ملت قدیمی ترین شاخه خدمات.

در ماه گذشته هر دو سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد قصد دارد به ممنوعیت مؤتلفه نبرد پرچم از نمایش داده شدن بر روی کشتی ها و تاسیسات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme