صندوق بین المللی پول با کاهش پیش بینی خود را برای اقتصاد جهانی هشدار می دهد و از افزایش سطح بدهی

ناصرو | No comments

برزیلی, بومی, آنیتا, از Marubo گروه قومی است مطلع است که او قراردادی جدید کروناویروس توسط یکی از اعضای تیم پزشکی از برزیل نیروهای مسلح

EVARISTO SA

صندوق بین المللی پول کاهش آن پیش بینی های اقتصادی یک بار دیگر در روز چهارشنبه و هشدار داد که در امور مالی عمومی بدتر خواهد شد به طور قابل توجهی به عنوان دولت ها تلاش برای مبارزه با خرید اینترنتی از coronavirus بحران است.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر تخمین می زند یک انقباض از 4.9 درصد در جهانی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سال 2020 کمتر از 3 درصد سقوط آن را پیش بینی کرد در ماه آوریل است.

“این Covid-19 همه گیر شده بود و بیشتر تاثیر منفی بر فعالیت در نیمه اول سال 2020 نسبت به پیش بینی و بهبود است و پیش بینی می شود تدریجی تر از آنچه قبلا پیش بینی های” صندوق بین المللی پول گفت: در آن اقتصاد جهانی چشم انداز به روز رسانی.

این صندوق همچنین کاهش داد و تولید ناخالص داخلی آن پیش بینی 2021. این شرکت انتظار دارد که نرخ رشد 5.4% از 5.8% پیش بینی شده در مارس (مثبت خواندن نشان می دهد که فعالیت های اقتصادی خواهد بود که از یک پایه های پایین تر زیر 2020 سنگین انقباض).

واشنگتن-بر اساس موسسه توضیح داد نزولی تجدید نظر شد و با توجه به اجتماعی-فاصله اقدامات به احتمال زیاد باقی مانده در محل در نیمه دوم سال با بهره وری و زنجیره تامین در حال ضربه. و در آن کشورها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با عفونت نرخ این صندوق انتظار دارد که دیگر مستندات را دندانه فعالیت های اقتصادی و حتی بیشتر.

جهانی بدهی های عمومی پیش بینی شده برای رسیدن به بیش از 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی در این سال است.

صندوق بین المللی پول هشدار داد که پیش بینی ها احاطه شده با بی سابقه عدم قطعیت و فعالیت های اقتصادی بستگی دارد عواملی مانند طول همه گیر داوطلبانه اجتماعی فاصله تغییرات جهانی زنجیره تامین, جدید, بازار کار پویایی است.

‘فاجعه بار’ ضربه به بازار کار

“شیب کاهش در فعالیت همراه با یک آمار فاجعه بار به بازار کار جهانی” صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه گفت, نشان می دهد که جهانی کاهش ساعت کار در سه ماهه دوم سال به احتمال زیاد معادل با از دست دادن بیش از 300 میلیون شغل تمام وقت.

صدها نفر از بیکاران کنتاکی ساکنان منتظر در صف های طولانی در خارج از کنتاکی حرفه ای مرکز برای کمک با خود به تعداد مدعیان بیکاری.

جان Sommers دوم

“ضربه به بازار کار شده است به خصوص حاد برای کم کارگران ماهر که نمی باید این گزینه از کار از خانه. درآمد ضرر و زیان نیز ظاهر شده اند به ناهموار در سراسر مردان با زنان در میان اقشار کم درآمد تحمل بزرگتر فشار از تاثیر در برخی از کشورها” صندوق بین المللی پول گفت.

اقتصاد ایالات متحده به قرارداد 8%

به دنبال در کشور پیش بینی ایالات متحده آمریکا است که انتظار می رود قرارداد 8 ٪ در این سال است. این صندوق تا به حال حدود یک انقباض از 5.9 درصد در ماه آوریل است.

به طور مشابه این صندوق نیز کاهش داد و پیش بینی خود را برای منطقه یورو با اقتصاد در حال حاضر دیده می شود کاهش 10.2% در سال 2020 است.

برزیل و مکزیک و آفریقای جنوبی نیز انتظار می رود به قرارداد 9.1%, 10.5% و 8% بود.

به منظور کاهش برخی از هزینه های اقتصادی از این بیماری همه گیر دولت ها در سراسر جهان اعلام کرده اند عظیم مالی بسته های جدید و قرض گرفتن. به عنوان یک نتیجه, امور مالی عمومی دیده می شود رو به وخامت قابل توجهی به عنوان یک نتیجه.

“تند انقباض در فعالیت های اقتصادی و درآمد مالی و همراه با ملاحظه مالی حمایت بیشتر کشیده مالی عمومی با بحران بدهی های عمومی پیش بینی شده برای رسیدن به بیش از 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی در این سال” صندوق گفت.

در صندوق بین المللی پول را مورد پایگاه جهانی, بدهی های عمومی را به تمام زمان بالا در سال 2020 و 2021 در 101.5 درصد از تولید ناخالص داخلی و 103.2 ٪ از تولید ناخالص داخلی بود. علاوه بر این متوسط به طور کلی مالی کسری تنظیم شده است به اوج به 13.9 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال 10 درصد بالاتر از در سال 2019.

شده اند وجود دارد بیش از 9 میلیون تایید عفونت در سراسر جهان از Covid-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده و برزیل و روسیه در حال حاضر در کشورهای با بیشترین تعداد موارد در سطح جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>