هیچ قحط و غلا از نمونه هایی است که نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی در یک واقعیت. اما اعتقاد خود را که کروناویروس “از هیچ جا آمد” و “blindsided جهان”—حتی اگر کارشناسان بهداشت عمومی بوده است, هشدار در مورد آینده همه گیر برای سال—ممکن است دلیل که چرا ایالات متحده است تا آمادگی برای مقابله با بحران.

در سال 2018 او تضعیف این کشور توانایی پاسخگویی به بیماری های همه گیر زمانی که او تصمیم گرفت برای از بین بردن یک شورای امنیت ملی ریاست در کاخ سفید به اتهام آماده شدن برای آنها. کشور خود را اداره موفق به بروز یک بیماری همه گیر طرح که برای اولین بار آماده شده بیش از یک دهه پیش. دولت او موفق به restock استراتژیک ملی ذخایر آمریکا, فروشگاه تجهیزات پزشکی که شامل ماسک های صورت هستند که در چنین نیاز مبرم توسط پزشکان و پرستاران و بهداشت حرفه ای در خط مقدم از این بیماری همه گیر. کسانی که عرضه شد تهی در طول همه گیری آنفولانزای H1N1 در سال 2009 بودند و هرگز پر: میلیون ها نفر از ماسک در انبار در حال حاضر با گذشته خود و تاریخ انقضا.

عدم کیت های آزمایش و همچنین به عنوان معیوب تست کیت های تولید شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ممکن است ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش بودجه: CDC فعلی بودجه 8 میلیارد دلار است که قابل توجهی کاهش از $12.7 میلیارد دلار آن را به حال یک دهه پیش. “افتضاح با آزمون احتمالا نشان دهنده زمینه کاهش بودجه” گفت: Scott Burris مدیر مرکز سلامت عمومی قانون پژوهشی در دانشگاه. “شما نمی توانید به افزایش ظرفیت اگر شما در حال حاضر قطع شده است به استخوان.”

و کاملا ایالات متحده تا به حال چندین هفته از اطلاع از کروناویروس که برای اولین بار به نظر می رسد در ووهان چین در ماه دسامبر اما کسانی که اوایل هفته حیف و میل شد و در حال حاضر ملت خود پشت پا شاید با ده ها جان هزاران نفر در خطر است و شاید بیشتر. “مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری تیم موفق به آماده کشور با وجود هشدارهای صریح از نیاز به انجام این کار” می نویسد: آلیس تپه ارشد برای تغییر آب و هوا سیاست در شورای روابط خارجی, و چه کسی مسئول تهدید بیولوژیکی آمادگی در دولت اوباما.

پس از انتقاد کرده است که او در جناح کشور در پاسخ به کروناویروس بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام جسورانه rebranding کمپین اعلام کرد خود را یک “جنگ به رئيس جمهور.”

“هر نسل از آمریکایی ها نامیده شده است را به اشتراک گذاشته فداکاری برای ملت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 18 کاخ سفید در نشست خبریبا یادآوری شجاعت و تعهد از کسانی که از طریق زندگی می کردند و در جنگ جهانی دوم. “و در حال حاضر از آن زمان ما است. ما باید قربانی با هم چرا که ما همه در این با هم و ما را از طریق با هم. … و از آن خواهد شد یک پیروزی کامل. آن خواهید بود یک کل پیروزی است.”

خود را “جنگ” باورنکردنی به نظر می رسد به کار می شود: اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر با توجه به ABC News/نظرسنجی ایپسوس امروز منتشر شد. آخرین آمار و ارقام—55 درصد تصویب در حالی که 43 رد—نمایندگی یک تلنگر در رتبه رئیس جمهور از تکرار قبلی از این نظرسنجی منتشر شده در هفته پیش که 43 درصد تصویب و 54 درصد مخالفت.

اما درمان این بیماری همه گیر به عنوان یک جنگ ممکن است عواقب دیگر مانند موثر بر روانشناسی از رای دهندگان آمریکایی در انتخابات سال است. و این مهم است به یاد داشته باشید که رئیس جمهور آمریکا از دست داده است و انتخاب مجدد در زمان جنگ یک واقعیت است که به احتمال زیاد از دست داده است در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن. جیمز مدیسون انتخاب خواهد شد در سال 1812 در طول آن سال را eponymous جنگ. نیم قرن بعد آبراهام لینکلن انتخاب خواهد شد در طول جنگ داخلی. در سال 1944 و در بحبوحه جنگ جهانی دوم فرانکلین D. روزولت بود رای دادند و دوباره به کاخ سفید است. رای دهندگان قرار داده ریچارد نیکسون در طی جنگ ویتنام. جورج دبلیو بوش در جنگ عراق و جنگ افغانستان رو دوره دوم خود در سال 2004.

مغلوب ساختن پیشی جستن خوب ساخته شده بر روی خود را تعيين زمان جنگ با استناد به دفاع تولید عمل می کنند (DPA) که اجازه می دهد تا دولت فدرال را وادار شرکت های خصوصی برای تولید کالا به نفع ملت قبل از ساخت همان کسانی که محصولات تجاری برای فروش; در این مورد تجهیزات پزشکی برای رسیدگی به بیماری همه گیر. با الهام از جنگ جهانی دوم دوران قوانینی که به دولت اجازه داد برای مثال به درخواست است که شرکت فورد موتور ساخت صدها نفر از هزاران نفر از وسایل نقلیه برای ارتش از جمله مخازن DPA برای اولین بار تصویب شده توسط کنگره در سال 1950 به پشتیبانی این ملت را تولید نیاز به حمایت از تلاش خود در جنگ کره.

Vox را Alex Ward می نویسد که ساشا بیکر بالا دستیار سابق وزیر دفاع خاکستر کارتر به او گفت که “برخی از مردم ممکن است ترس یا اضطراب شنوایی قانون استناد شده است به دلیل آن باعث می شود آن را مانند به نظر می رسد این کشور در حال آماده سازی خود برای جنگ.” اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد در سراسر جهان و به دنبال آن به طور پیوسته در حال افزایش تلفات وجود دارد ممکن است یکی دیگر از اضطراب دم به سی ان ان گفته است که وجود دارد “زمزمه” که رئیس جمهور تهمت می تواند لغو 2020 انتخابات و در قدرت باقی می ماند بدون اینکه مجددا انتخاب. با توجه به Daily Kos, نظرسنجی بیش از 60 درصد از پرسش شوندگان (بیش از 340 پاسخ دهندگان) هستند “نگران آن است که رئیس جمهور تهمت را اعلام حکومت نظامی و/یا تعلیق 2020 انتخابات است.”

که نگرانی ابراز شد و منجر به محافظه کار صدا قبل از coronavirus حتی سرفصل ساخته شده. در دسامبر 10, پس از, دادستان کل ویلیام Barr به نظر می رسد به “ماست مالی کردن” دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در مصاحبه با نورمن Ornstein یک محقق در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه ابراز نگرانی شدید از این که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است upend قانون اساسی در قدرت باقی می ماند. “این بار مصاحبه امروز حتی ترسناک تر از بسیاری از آمریکایی ها تصور” Ornstein توییتی. “به نظر می رسد روشن است که او انجام خواهد داد و یا فعال کردن هر چیزی به حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن ، و تهمت خواهد هر چیزی را برای اقامت وجود دارد. تعلیق انتخابات نفی نتایج اعلام حکومت نظامی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است mused چندین بار در مورد ماندن در کاخ سفید بیش از این است که از نظر قانونی مجاز است. در ماه مارس سال گذشته به عنوان مثال وی با اشاره به ایده باقی مانده در قدرت برای زندگی پس از ستایش رئیس جمهور چین را مادام العمر حکومت بود که امن زمانی که حزب کمونیست چین به تصویب حذف دو دوره محدود. “او در حال حاضر رئیس جمهور برای زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد Xi. “و نگاه او قادر به انجام این کار است. من فکر می کنم آن را بزرگ. شاید ما باید به آن یک شات روزی.” چند ماه بعد در یک Tweetstorm تهمت گفت که او را ترک ریاست جمهوری در “10 یا 14” سال. او اضافه “شوخی کردم” اما که ممکن است ارائه کمی آرامش برای کسانی که ترس خود را استبدادی تمایلات عشق از دیکتاتورها و مکرر و بی توجهی به قانون اساسی است. سپس در ماه دسامبر همان روزی که Orenstein توییتی خود هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک کمپین تجمع در هرشی پنسیلوانیا گفت که او ممکن است ماندن در دفتر یکی دیگر از 29 سال است. (او خواهد بود 102 سال در آن نقطه است.)

“به عنوان دموکراسی در سراسر جهان اسلاید به استبداد و ناسیونالیسم و ضد احساسات در صفحه نمایش زنده در میان اقشار مردم آمریکا تهمت آشکار خصومت به عناصر کلیدی از لیبرال دموکراسی را نمی توان رد کرد که صرف هیاهو,” می نویسد: الیزابت Goitein یک شرکت مدیر آزادی و امنیت ملی برنامه در Brennan Center for Justice. “لحظه ای به رئیس جمهور اعلام کرد یک “اضطراری ملی’—تصمیم گیری است که به طور کامل در اختیار او—او قادر به کنار بسیاری از محدودیت های قانونی در قدرت خود را.”

رئیس جمهور سابق فیلیپین فردیناند مارکوس حکومت برای 21 سال نه نفر از آنها را به عنوان یک دیکتاتور در حالی که این کشور تحت حکومت نظامی که او اعلام تحت پوشش سرکوب مدنی نزاع و تهدید کمونیست پس از چند بمبگذاری بی ثبات سرمایه شهر مانیل. با همه گیر قابل توجه ترس در دل آمریکایی ها مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر کامل خود را بهانه ای برای تحکیم قدرت. اما او اعلام رزمی ،

در واقع برخی از آنها خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام حکومت نظامی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. “من می گویند به رئیس جمهور تهمت: بسته ما را آقا. لطفا فقط بسته ما” می نویسد: ژن مارکس بنیانگذار علائم گروه های کوچک کسب و کار شرکت مشاوره در یک op-ed در تپه. “منظورم کل کشور است. نه فقط در نیویورک یا سانفرانسیسکو اما Louisville, Denver, Harrisburg, ویکی و مدیسون. هر شهر کوچک که آیا مورد یا نه. من صحبت کردن در حکومت نظامی. آن را انجام دهد. شما گفت که شما در حال حاضر یک جنگ به رئيس جمهور.’ بنابراین عمل مانند یک. … من از شما درخواست برای انجام این کار از آنجا که من یک صاحب کسب و کار کوچک. آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر است نه کمک به اقتصاد است. اعمال سختگیرانه ملی قرنطینه اثرات برای کسب و کار و اقتصاد به طور کلی—خواهد بود بسیار مثبت است.”

اگر ما خود اعلام کرد “در زمان جنگ رئیس جمهور” شد و به اعلام حکومت نظامی برای مبارزه با این بیماری همه گیر که او باید قدرت را به حالت تعلیق انتخابات در ماه نوامبر ؟ جاش داگلاس, انتخابات, قانون محقق در دانشگاه کنتاکی قانون مدرسه را باور نمی کند ، “حتی [رزمی قانون] به احتمال زیاد او را نمی دهد قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات و یا تاخیر در پایان دوره خود را در Jan. 20, 2021,” او توییتی. “به دیوان عالی کشور گفت: در ex parte میلیگان (1866) قانون های رزمی نیست و تعلیق قانون اساسی است.”

اما ایان Millhiser یک خبرنگار ارشد در بورسی که در آن او را پوشش می دهد دیوان عالی کشور مسائل اشاره می کند که دادگاه معمولا به تاخیر امنیت ملی تصمیمات اتخاذ شده توسط رئیس جمهور با اشاره به تصمیم دیوان عالی را به رعایت ژاپنی-آمریکایی بازداشت اردوگاه در طول جنگ جهانی دوم و به رئیس جمهور تهمت مسلمان ممنوعیت سفر. “آمریکا قانون انتخابات نوشته شده بود با یک بیماری همه گیر در ذهن” او می نویسد. “اقدامات فوق العاده ممکن است لازم باشد برای کنترل گسترش coronavirus برای بسیاری از ماه — احتمالا در ادامه به انتخابات ماه نوامبر فصل است. و اگر کسانی که اقدامات فوق العاده ای انجام اخلال در انتخابات عمومی دادگاه به احتمال زیاد به تسلیم به مقامات بهداشت عمومی حتی اگر این عمل با مقامات حزبی انگیزه.”

John W. وایتهد موسس و رئيس جمهور از رادرفورد موسسه غیر انتفاعی مدنی سازمان مستقر در Charlottesville, Virginia views coronavirus همه گیر نیست و به عنوان یک آزمون از توانایی ما به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت در زمان بحران بلکه به عنوان “یک آزمایش برای دیدن اینکه آیا قانون اساسی و تعهد به اصول مندرج در منشور حقوقمی توانید برای زنده ماندن در یک بحران ملی و یک دولت واقعی اضطراری.”

امروز در امریکا پیدا کنیم و خودمان را در تیررس دو قدرتمند و غیر قابل پیش بینی و خطرناک نیروهای Trumpism و coronavirus. بازار سهام از دست داده است تمام آن دستاوردهای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک 20 درصد نرخ بیکاری است که در اینده نزدیک و آمریکایی ها در حال مرگ هستند. ما با تصویب این آزمون ؟ خواهد قانون اساسی را برای زنده ماندن ؟

فرماندار نیویورک اندرو کومو یک دموکرات موافق با زمان جنگ جای پای آن تهمت را آغاز کرده است. “این یک جنگ است و ما باید برای درمان آن را مانند یک جنگ” کومو گفت. “در یک جنگ شما نیاز دولت فدرال است.” مطمئن متحده نیاز به کمک از واشنگتن برای مقابله با این بیماری همه گیر از بحران بهداشت و درمان خود را به بحران اقتصادی آن را باعث شده است. اما قبل از اینکه تانک ها شروع به غرش کردن نیویورک خیابان پنجم و سپاه مهندسان ارتش cordons خاموش محله با بلردس و سیم خاردار کومو ممکن است در نظر گرفتن اخطار از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن فصیح و هوش پیشینیان توماس جفرسون: “یک دولت بزرگ به اندازه کافی به شما می دهد همه چیز شما می خواهید این است که به اندازه کافی بزرگ را به دور از همه چیز شما را.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی