آی بی ام به کاهش شغل برای اولین بار تحت مدیر عامل جدید Arvind کریشنا

ناصرو | No comments

SVP و مدیر در IBM Research Arvind کریشنا صحبت می کند در مرحله در طول سال 2016 سیمی کسب و کار کنفرانس در ژوئن 16, 2016 در شهر نیویورک است.

برایان Ach | گتی ایماژ

آی بی ام این است که برش نامشخص تعداد مشاغل آن را برای اولین بار نیروی کار کاهش تحت اجرایی Arvind کریشنا.

“IBM کار در یک بازار بسیار رقابتی نیاز به انعطاف پذیری به طور مداوم ریمیکس به ارزش بالا و مهارت و نیروی کار ما تصمیمات در دراز مدت منافع کسب و کار ما” ادوارد Barbini معاون رئیس جمهور از شرکت ارتباطات در IBM در بیانیه ای گفت:.

این شرکت کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از مشاغل متاثر وال استریت ژورنال گزارش آن را بر چند هزار کارمند دارد. IBM تا به حال بیش از 350 ، 000 کارمند تمام وقت تا پایان 2019 هنگامی که آن را گزارش آخرین آن کارمند رسمی سر دفعات مشاهده شده است. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس این شرکت ارائه خواهد شد یارانه پوشش درمانی به آن مبتلا آمریکا کارکنان از طریق ژوئن 2021.

این کاهش شغل در این نسخهها کار میکند در حالی که این شرکت اعلام کرد. در آن سه ماهه چهارم سال 2019 و سه ماهه اول سال 2020 درآمد تماس IBM گفت: آن را می تواند ساختاری اضافی اقدامات است که می تواند منجر به صرفه جویی در هزینه. آی بی ام نیز بازآموزی و برنامه های آموزش و پرورش برای کارکنان به یادگیری مهارت های جدید در زمینه این شرکت با هدف رشد مانند ابر رایانه و هوش مصنوعی است.

کریشنا به عنوان رئیس اجرایی در اوایل ماه آوریل به عنوان شرکت رو هم همه گیر و یک مبارزه مداوم با رشد. قیمت سهم آن است که تقریبا همان است که در آن یک دهه پیش هر چند آن tech همسالان دیده می شود رشد سریع.

این شرکت در بازار سرمایه نشست در $105.80 میلیارد دلار که از روز پنجشنبه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>