“من فکر می کنم آمازون باید شروع به پرداخت مالیات خود را’ جو بایدن می گوید

ناصرو | No comments

ظاهری دموکراتیک نامزد جو بایدن روز جمعه گفت که آمازون “باید شروع به پرداخت مالیات خود را.”

“من فکر نمی کنم هر شرکت, I don’t give a damn چگونه آنها خداوند متعال باید کاملا در یک موقعیت که در آن آنها پرداخت هیچ مالیات و میلیاردها و میلیاردها و میلیاردها دلار No. 1,” بایدن گفت: در طول یک مصاحبه با CNBC “Squawk Box.”

بایدن خواسته شده بود که آیا شرکت باید شکسته شود.

“کل مفهوم این است که: آیا شما بازی بازی منصفانه است ؟ بایدن گفت. “آنچه نظام سرمایهداری همه چیز در مورد ؟ نظام سرمایهداری است که در مورد هر کس برخورد منصفانه و برخورد مستقیم با مردم آمریکا و با کارکنان خود را.”

آمازون مالیاتی ثبت شده است موضوع انتقاد از سیاستمداران در هر دو طرف راهرو.

در ماه ژوئن گذشته بایدن و آمازون درگیر در توییتر تف بر سر این موضوع با بایدن گفت: “هیچ شرکت کشیدن میلیاردها دلار سود باید پرداخت نرخ مالیات پایین تر از آتش نشانان و معلمان است.”

آمازون اخراج برگشت و گفت: آن را تا به حال پرداخت شده $2.6 میلیارد دلار در مالیات شرکت از سال 2016 و شعار سرمایه گذاری خود را در ایالات متحده ایجاد شغل.

“ما پرداخت هر پنی ما مدیون” شرکت گفت: در آن زمان. “فرض نانو شکایت توسط w/ کد مالیاتی نمی آمازون” این شرکت اضافه شده است.

نمایندگان برای آمازون نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در بایدن این سخنان.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>