من آن را از دست داده در Obies

من آن را از دست داده در Obies
30 مه 1995

40 سال

در سال 1956 سال Obies آغاز شد آیزنهاور تا به حال حتی شروع دوره دوم خود و بیل کلینتون بود در کلاس مدرسه. داجرز هنوز در بروکلین استیو آلن میزبانی امشب نشان می دهدو مارسیا کلارک از روز جوزف ولش. جک کرواک بود فقط ضربه زدن به جاده الویس نبود در هر نقطه در نزدیکی ساختمان و مبهم استاد در دانشگاه کورنل Vladmir Nabokov شد تبدیل شدن به استعفا به این واقعیت است که هیچ کس خطر انتشار لولیتا.

در این روستا ادنا سنت وینسنت Millay مرده بود تنها چند سال قبل از آن Delmore شوارتز بود علنا رفتن دیوانه و Djuna بارنز, تند و تلخ و بد خو در یک اتاق آپارتمان در Patchin محل فقط در سراسر حیاط از e e کامینگز هنوز یک چهارم از یک قرن زندگی می کنند.

بروکس اتکینسون بود تئاتر منتقد نیویورک تایمز, Waiting for Godot شد baffling برادوی مخاطبان — یک استعاره برای لاغری توضیح داد نورمن میلر در صفحات این مقاله چند تولید خواهد شانس چخوف یا ایبسن و تقریبا هیچ کس تا به حال حتی شنیده ژان ژنه. جو Papp مشغول به کار بود به عنوان مرحله manager برای “من یک راز” در CBS الن استوارت طراحی مناسب برای حمام کردن و سام شپرد هنوز چند سال از تبدیل شدن به یک پادو در دروازه ایجاد کرد.

بیش از در خیابان گرینویچ در یک و نیم اتاق یک نویسنده برای کلمبیا, دانشنامه آزاد, یک روان درمانگر و نویسنده برهنه و مرده بدونم اگر خود را پنج درصد هفتگی می تواند آن را از طریق پایان ماه. اما جری Tallmer مقاله سردبیر و تئاتر منتقد تا به حال الهام بخش. دایره در مربع تولید کرده محبوب یوجین اونیل و تنسی ویلیامز تجدید حیات جودیت Malina و جولیان بک از زندگی تئاتر بودند نصب در اتاق نشیمن و lofts و The Threepenny Opera شروع شد بلندمدت خود در تئاتر De Lys — وجود دارد ممکن است هر چیزی در بالای شهر اما فیلمهای موزیکال و meretricious melodramas اما مرکز شهر صحنه آغاز شد و به نام “آف-برادوی است.” چرا باید جایزه مراسم را به جشن می گیرند این کار در حال انجام در این روش جدید جایگزین تئاتر ؟ یک نوع از جایزه تونی ارج نهادن به هنر و نه تجارت. جمع جامعه برای تشویق هنرمندان آن. اما آنچه به تماس جدید جایزه است ؟ Off-Broadway — OB — voila — Obie!

چهل سال است. این خطر وجود دارد البته در تماس با توجه به سن و سال ما — چگونه می توانید یک جایزه بنابراین میانسال پس ارجمندادعا به افتخار جدید را امتحان نشده تجربی های ابتکاری پرماجرا ؟ (چگونه در واقع می تواند ما را در به اشتراک گذاری یک 40th anniversary با فورچون 500?) خوب, آن را به عنوان اگر ما تصادفا همراه در وهله اول — تغییر و تکامل جهش یافته و حتی در مواردی blundered. اما تا زمانی که ما می توانیم نگه داشتن ما روند گاه به گاه غیررسمی و بدون ساختار — و تا زمانی که ما می توانیم نگه داشتن مراسم از تبدیل شدن به نهادینه — ما باید قادر به تلو تلو خوردن در طول 40 سال دیگر حداقل.

این محل به توضیح فرآیند انتخاب — جز به می گویند که در حالی که برخی از چیزهایی که باقی مانده همان (قاضی است که می توان در شمارش به سالانه استعفا در خشم بسیاری از بیشتر تغییر کرده اند (اضافه کردن بیشتر قضات و کادر کمکی پیشاهنگی برای رسیدگی فوق العاده ای گسترش خارج و Off-آف-برادوی, مثلا و یا از بین بردن “بهترینها” به جز بهترین بازی جایزه و یا به تدریج “شکل دادن” لیست برندگان به جای در نظر گرفتن شدت عددی رای و یا اجرای غیر رسمی “هفت سال حکومت” که در آن شما نمی توانید رای برای هر کسی که با آنها شما تا به حال یک امر در هفت سال گذشته یک حکومت کمتر به استناد این روزها از در 70s و یک قانون است که ما یک بار تا به حال به در نظر گرفتن اصلاح شامل “یا چه کسی به شما تامل داشتن رابطه با در شب از مراسم یا”).

به عنوان نامزد? خوب ما تصمیم گرفتیم اوایل که این عینک از پنج نامزد در تلویزیون — چهار نفر از آنها به عملکرد زندگی خود تظاهر آنها خوشحال برای پنجم شد و به سختی در روح هنری دستاورد است. چرا باید هنر بود رقابتی است ؟ سه بار برنده مورگان فریمن قرار داده و آن را بهترین در Obie مراسم یک زن و شوهر از سال پیش. “اگر شما می خواهید به من جایزه بده جایزه,” او گفت:. “آیا نامزد من برای آن و سپس به من بگویید که من خوب نیست به اندازه کافی برای برنده شدن است.”

همانطور که برای مراسم خود ما به همان اندازه دوست نداشتن عینک tuxedoed و gowned مهمانان نشسته در ردیف در برخی از عظیم سالن اجتماعات با یک حسابدار برگزاری پاکت نامه و یک تلویزیون خدمه چشمک زن 30 ثانیه هشدار در برندگان — هر چند ما باید مجوف در “هیچ تلویزیون” اصل و در این سال خواهد بود در لوله برای چهارمین بار. اما وجود دارد هیچ محدودیتی در پذیرش سخنرانی (ظهر یا زبان) هیچ “در مراسم برگزار شده در اوایل این شب” مدارا به “کمتر” جوایز و هیچ smirking emcee با احمق میزبان کلاهبرداری. همانطور که من نوشت: در این صفحات به مناسبت 20 سالگرد Obies — و من هیچ دلیلی برای تغییر یک کلمه — “در اینجا در صدایما دوست داریم به فکر می کنم از Obies به عنوان یک نوع از بد بو, خانواده, مراسم, رسمی سالانه هم که در آن ما می یاد با دوستان قدیمی و یا دریافت به دانستن افراد تازه وارد و یا خوش آمدید همکاران سابق که رفته ام به بزرگتر و (بنابراین ما تمایل به این باور) بدتر از همه چیز.”

اما به اندازه کافی. 40 سال سابقه از Obies باید برای خود صحبت می کنند — a chronicle of هنری دستاورد خشن و بی ادب جشن و حتی گاه به گاه بو.

سال 1956 Shelley Winters بازیگران بالای شهر در Hatful of Rainسوار خودرو خود را به محل موردتوجه وتماشای عموم به میزبان اولین Obie مراسم و بلافاصله محاصره توسط عکاسان از AP به اخبار روزانهو Movietone اخبار. تحت klieg چراغ دومنت تلویزیون و قبل از جمعیت بیش از 200 نفر از اعضای جدید آف-برادوی, جامعه, سه برتر بازیگری جوایز ارائه شده به جولی Bovasso برای خدمتکاران, Jason Robards برای The Iceman Comethو جورج Voskovec برای دایی وانیا. بهترین بازی های جدید جایزه داده شد به لیونل آبل برای ابشالوم, بهترین, تولید, جایزه رفت به دایی وانیا, بهترین جایزه موسیقی ارائه شد به این Threepenny Operaو جثه Quintero برنده جایزه بهترین کارگردان برای The Iceman Cometh (ضمن تشکر از بازیگران در سخنرانی پذیرش خود را “برای آموزش من کرافت”). در میان دیگر برندگان — یک بازیگر جوان به نام Frances Sternhagen و ناشناخته تهیه کننده جوان به نام یوسف Papp برای شکسپیر کارگاه تئاتر.

سال 1957 آن را یک اسکاتلندی بعد از ظهر در محل موردتوجه وتماشای عموم است کالین شرکت گیاهان سبز پارس برنده Obie برای بهترین بازیگر جیمز جویس تبعیدیان برنده چهار جایزه نویسان به نام شاو وایلد و O’Casey بدانند در دیگر برجسته Obies و قهوه ایرلندی خدمت به 300 مهمان که شامل افسانه ای روستایی و افتخاری Gael کولی ماری. WOR ژان شپرد به کار گرفته مقدمات و postscripts با جرالدین صفحه gowned در کتانی و دربسته در کلش توزیع پوست نبشته. دیگر جوایز شامل ژن فرانکل برای بهترین جهت (Volpone)ویژه استناد به پل Shyre و Louis A. Lippa برای بهترین بازی (یک خانه به یاد, یک بازی را فراموش کرده ام). قادر به حضور در این مراسم با توجه به تمرینات برای تابستان-انبار تولید شرکت گیاهان سبز پارس با ارسال تلگراف — “باور کنید وقتی که من می گویند خوشحال, دختر خورشید می درخشد در امروز است.”

1958 سابق دریایی به تازگی تبدیل به بازیگر, George C. Scott برنده Obie بهترین بازیگر مرد را برای اجرای خود را در ریچارد سوم, به عنوان شما آن را می خواهمو کودکان از تاریکی. مورین استاپلتون به عنوان مدیر تشریفات توزیع Obies به اسکات, Anne میچام به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن (باغ منطقه) استوارت Vaughan به عنوان بهترین کارگردان (نیویورک شکسپیر جشنواره), ساموئل بکت برای بهترین بازی (Endgame) و 11 جایزه دیگر از جمله یک Obie به نوچه نام تمی Grimes برای عملکرد خود را در Clerambardو Obie به های اخیر تازه وارد به خارج از برادوی به نام لوسیل Lortel. کلارنس Derwent, Tony Randall و هانتینگتون هارتفورد در میان 300 مهمان و Raymond S. Rubinow رئیس کمیته به میدان واشنگتن پارک ترافیک ساخته شده برای نخستین بار در Obies — اشاره کرد که در ادامه موفقیت آف-برادوی در ارتباط بود با حفظ جامعه زندگی در روستا است.

1959 به Obies نقل مکان کرد و به دروازه روستای با بیش از 500 در حضور و غیاب از جمله Anne Bancroft, آرتور Laurents دیانا ماسه لورن Hansberry مهمان قاضی کنت Iaea و مشروط از رادیو اروپای آزاد است. ویژه لمس احساسات اضافه شد به دادگاه زمانی که تشریفات کیم استنلی نزدیک شدن به اوج اطلاعیه ها کشف کرد که همسرش آلفرد رایدر برنده شده بود Obie برای بهترین بازیگر نقش اول مرد. او تا به حال هیچ دانش پیش جای خود را در رای گیری و اشک بودند در نزدیکی سطح به عنوان او دست خود را Obie به موضع خود را در, بازیگر نان مارتین از او uptown, تمرین, برای, تلویزیون, تولید , Billy Budd. جوایز دیگر رفت و به ایوانف برای تولید بهترین و Mostel برای اولیس در Nighttownهال هالبروک برای مارک تواین امشب!, و Betty Comden و آدولف سبز خود را نشان می دهد در گیلاس لین.

1960 سال از زندگی تئاتر اتصال — جودیت Malina و جولیان بک برنده Obie برای بهترین تولید جک Gelber برای بهترین بازی جدید و وارن Finnerty برای بهترین بازیگر نقش اول مرد. آنچه در یک سال برای نویسان — در میان برندگان بودند ژان ژنه برای بهترین فیلم خارجی بازی برای بالکن, ساموئل بکت برای Krapp آخرین نوار و ادوارد آلبی برای باغ وحش داستان. و آنچه در یک سال برای بازیگران — در میان 10 برندگان آیلین برنان (بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای کوچک مری آفتاب), Vincent Gardenia (Machinal) و نانسی Marchand (بالکن). شش صد مهمانان با حضور در این مراسم در روستای دروازه توسط Anne Bancroft. گرفتن تبلیغات در صدا تبریک Obies خود را در سال پنجم شد Judy Holliday, Harry Belafonte و یک بازیگر شناخته نشده خود را برای مرحله کار یک شخص به نام جری لوئیس.

1961 تعداد کمی از مردم ممکن است شنیده ام از ژان ژنه, اما آن را شامل نمی شود و Obie قضات که در سال ششم جوایز خود را به او داد سوم Obie این یکی از بهترین بازی برای سیاه پوستان. Congressman John Lindsay چراغ خاموش بعد از ظهر با عنوان کاغذ اشاره کرد: “یک بحث فکری و فرهنگی آب و هوا از شهرستان” پس از آن تبدیل رسیدگی به میزبان جولی هریس. در میان برندگان — جرالد فریدمن برای خود جهت رام کردن از پتیاره, Khigh Dhiegh برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای در جنگل از شهرهایآن میچام برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای Hedda Gablerو عملکرد جوایز به گادفری کمبریج و جیمز Coco. و برای اولین بار Off-آف-برادوی مفتخر شد — یک کاغذ رفتن به بداهه revue فرض بازیگران جون عزیزم و تام Aldredge.

1962 Lotte Lenya ارائه یک Obie به ساموئل بکت روز مبارک به عنوان بهترین فیلم خارجی بازی “با قاضی والتر کر که مایل به اعلام به عنوان ممتنع.” بعد از یک لحظه سکوت به وجود آمد پراکندگی سوت می زند, بوس و برخی از تشویق است. بر روی سکو co-قاضی ادوارد آلبی زیاده روی در مختصر خشک و لبخند. در میان برندگان کر توافق شد بهترین عملکرد جوایز به 31 ساله بازیگر به نام جیمز ارل جونز (چند productions) و بازیگر باربارا هریس (که خوشحال مخاطبان با انجام یک شهر دوم طرح با آلن آرکین) برای آه پدر فقیر پدر, مادر را آویزان شما در گنجه و من Feelin’ So Sad; اقدام Obies به Vinnette Carroll, رزماری هریس و اموزش سفید; و بهترین آمریکایی بازی به فرانک گیلروی برای کسانی که می خواهید ذخیره Plowboy? در توضیح است که او می خواهم پرواز در از Califomia برای دریافت جایزه خود را گیلروی اضافه شده است که هنگامی که نماینده او تا به حال گفت: “چه شما فکر می کنم آن است که یک جایزه پولیتزر?” او پاسخ داد که Obies معنی بیشتر به او از هر گونه به رسمیت شناختن او می تواند دریافت کرده اند.

1963 Uta هاگن جلو آمد به ارائه جوایز. مشابه به تار دود پر از اتاق های بسته بندی شده به دیوار ایستاده با latecomers او پژواک باز از کسانی که ترس از Virginia Woolf?, که در آن او در حال حاضر بازیگران در برادوی — “آنچه یک کمپرسی!” بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر نقش اول مرد جوایز رفت و به تازگی ازدواج شده, زن و شوهر, Colleen شرکت گیاهان سبز پارس و George C. Scott, هر دو برای میل تحت Elmsو دیگر زن و شوهر, Anne جکسون و Eli Wallach, دریافت Obies برای اجرای برنامه های خود در این تایپیست و ببر. دیگر برندگان شامل Olympia Dukakis و یوسف Chaikin (نه یک زن و شوهر) برای محصولات مختلف از مرد است و مردو آلن اشنایدر بهترین کارگردان برای کار خود را در این پینتر نمایشنامه. دو برجسته — سرگرمی توسط رقصنده شکم صباح و اعلام کرد که از این سال در صدا را به 500 دلار جایزه برای بهترین جدید آمریکا بازی از این جایزه برای اولین بار از رفتن به خارج از برادوی بازی اما به ادوارد آلبی است که ترس از Virginia Woolf?, که به تازگی تبدیل شده برای پولیتزر.

سال 1964 زمانی که یک جایزه به جولیان بک اعلام شد برای مجموعه خود را برای طراحی این بخش بریگ — که همچنین برنده یک Obie برای بهترین تولید — بک و جودیت Malina شد فقط در آینده درب دروازه ایجاد کرد. تحت فشار از دو هفته از دادگاه فدرال که ناشی از بسته شدن از زندگی تئاتر — محاکمه به پایان رسید که دو روز بعد در اعتقاد راسخ — به Becks دریافت یک مدت طولانی ایستاده اند. کالین شرکت گیاهان سبز پارس میزبان بود, سرگرمی ارائه شده توسط تیم کوچک, ساموئل بکت بود ذکر شده برای بهترین بازی (Play), LeRoi جونز برای آمریکا بهترین بازی های (هلندی — که او نیز دریافت $500 چک اهدا شده توسط ادوارد آلبی) و آنچه فهرستی از نوازندگان جوان مفتخر شد — Gloria Foster, Lee Grant, تیلور مید استل پارسونز دیانا ماسه Marian Seldes و Jack Warden. و صحبت کردن برای قضات ریچارد گیلمن اعلام کرد یک ضد Obie به مجموعه تئاتر مرکز لینکلن “برای برجسته زیانی برای آمریکا تئاتر است.”

سال 1965 در این سال استنادی “برای برجسته زیانی برای آمریکا تئاتر” رفت و به والتر کر. در میان نوازندگان خود را دریافت Obies از میزبان گلوریا فاستر بودند Roscoe Lee Browne, فرانک لانگلا و Lester رولینز (وابسته بهترین بازیگر مرد را برای اجرای برنامه های قدیمی جلال) به همراه برایان بدفورد یوسف Chaikin, رابرت دووال, Rosemary Harris, James Earl Jones, Frances Sternhagen و صدا تامپسون. دیگر جوایز شامل بهترین بازی به نوچه نمایشنامه نویس رابرت لوول برای قدیمی جلال, ایرنه Fornes برای اولین بار از بسیاری از Obies برای تفرجگاهو ویژه استناد به دو تازه وارد به صحنه Caffe Cino و کافه La Mama. H. M. Koutoukas نشان داد تا در این مراسم خود را به حمل حیوان خانگی طوطی و چارلز استنلی وارد djellaba و burnoose.

1966 کشف یکی دیگر در Obies — یک بازیگر جوان به نام داستین هافمن برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای عملکرد خود را در سفر پنجم اسب. میزبان آن جکسون دست به پوست برای بهترین بازی به رونالد Ribman برای سفر پنجم اسبو به یکی دیگر از Obie برای سه یک عمل پخش به Off-آف-برادوی تازه وارد سام شپرد — که با پیروزی هشت بیشتر Obies در طول سال های پس از. دیگر جوایز شامل دوم Obies به گلوریا فاستر و فرانک لانگلا به علاوه یک به ویژه استناد به نان و تئاتر عروسکی. در میان کسانی که جمع شده بودند در دروازه شد دیوید گوردون و Valda Setterfield که خواهد خود را دریافت Obies نزدیک به دو دهه بعد.

1967 باربارا هریس ریاست بر مراسم و یک گروه جدید به نام مادران از اختراع چراغ با یک خواننده به نام Frank Zappa, سرگرم جمع بین جوایز. Futzتولید شده در کافه La Mama در زمان سه افتخارات — ست آلن بهترین بازیگر مرد تام O’Horgan برای بهترین کارگردان و راشل اونز برای بهترین بازی (گره زدن با سوگند ملایمی? هنری شهر و لا Turista توسط Sam Shepard). دیگر Obie برندگان شامل نوازندگان تام Aldredge, آلوین اپستاین, Stacy Keach و پاره پاره و ویژه تقدیر نامه داده شد به La Mama گروه های تئاتر و جف وایس. سه نفر از برندگان در پذیرش خود را Obies توصیف خود را به عنوان “پارانوئید.”

1968 دیگر بازیگر جوان برنده یک Obie برای بهترین عملکرد خود را در مرحله اولین — Al Pacino برای هند می خواهد برانکس. یک دست در Obies در حال حاضر توسط Sam Shepard برنده نمايشنامه نويسي Obie عضو تازه وارد را John Guare و ناشناخته چک نمایشنامه نویس نام واسلاو هاول. استل پارسونز که فقط می خواهم برنده جایزه اسکار برای بانی و کلاید, دست کردن پوست نبشته به 23 برندگان که شامل Billie دیکسون (بهترین عملکرد توسط یک بازیگر برای ریش), John Cazale, James Coco موسی Gunn, Roy R. Scheider, the Negro گروه شرکت سان فرانسیسکو Mime گروه تئاتر.

1969 جولی Bovasso در کلاه کابوی و بوش ژاکت, معرفی قضات — که شامل الیزابت هردویکک — و دست از بهترین بازی جایزه به زندگی در تئاتر برای فرانکشتاین. “تئاتر زندگی است و تئاتر در خیابان” اعلام کرد جودیت Malina و جولیان بک توسط کابل اطلس. “ما پیشنهاد می کنیم که همه انقلابی هنرمندان نوشتن در آگهی ها” عشق و نجابت.’ همه بقیه خیانت است.” ریچارد Schechner, در پذیرش یک Obie برای عملکرد گروه دیونیسوس در ’69پاسخ کمتر loquaciously — “ما سزاوار آن است.” در میان برندگان بودند جف وایس جولی Bovasso تئاتر پیدایش رونالد تاول و ژول Feiffer (کمی قتل). به عنوان بخشی از سرگرمی اعظم یه تلاوت هملت است “بودن یا نبودن” گفتگو با خود در چین پرورش شور و شوق خود را به یک خنده دار ژنده پوش.

1970 “همه چیز در آینده marigolds.” پل Zindel را اثر اشعه گاما بر Man-in-the-Moon Marigolds مشترک بهترین بازی جایزه با مگان تری را از نزدیک شدن به سیمونو صدا تامپسون بود ذکر شده برای بهترین عملکرد را برای Marigolds. داستین هافمن ریاست بر مراسم توزیع جوایز دیگر به نویسنده واسلاو هاول موری Mednick و جو اورتن و نوازندگان Vincent Gardenia, Ron Leibman, Rue McClanahan و آستین پندلتون. آلن آرکین برنده جایزه کارگردانی برای کاخ سفید قتل عامو خاص استناد رفت و به Andre Gregory چارلز Ludlam, ریچارد فورمن و استنلی سیلورمن. بوس قطع چند تا از این جوایز تا در نهایت کسی از حضار فریاد زد: در خصوص boozy هکلر, “کسب درآمد راست خود را به روی صحنه خواهد بود, شما loudmouth” — ظاهرا بی اطلاع است که هکلر تا به حال در واقع دریافت Obie پیش از آن در شب و غرق شدن او glee در آبجو. “من شده اند در یک اتاق پر از زیادی عشق و نفرت پس از دبیرستان به زبان انگلیسی گفت:” Zindel در دریافت خود را Obie در ادامه با تشکر از خرگوش در بازی های خود را برای یادآوری کرد که “ما به اشتراک گذاری این زمین با همه موجودات زنده است.”

1971 پشت صحنه قبل از مراسم میزبان ایلین می شد و تقریبا catatonic با وحشت اما دقیقه او strode در مرحله او تبدیل به پرتره از نشاط. “آیا هر کسی هر گونه سوال او گفت:” در سخنان افتتاحیه. “هر چیزی در همه.” “شما می توانید پیدا کردن من یک آپارتمان ؟” آمد و فریاد از مخاطبان است. Otto Preminger با آنها ممکن بود از ساختن یک فیلم به همراه نگه داشتن زبانه ها در او و در حال حاضر یکی از جوایز. در میان Obies — John Guare برای بهترین بازی خانه آبی برگو نمایشنامه نویسان اد Bullins دیوید Rabe Athol Fugard و درک والکات. بهترین بازیگر Obie رفت و به Ruby Dee برای Boesman و لنا بهترین بازیگر Obie به Jack MacGowran برای بکت و در میان برندگان بودند Stacy Keach, James Woods, و, Hector Elizondo (یکی از مجریان) بود که rapids تیراندازی در ایالت یوتا و خواسته پسرش را به او قبول پلاک جایزه داشتن به روز رسانی شده است از کاغذ پوست.

1972 “شما به یاد داشته باشید یک شب در اپرا و یک روز در مسابقه” به من گفت: در مقدمه به این سال هاست. “ما امیدواریم که که یک شب در Obies خواهد بود فقط به عنوان به یاد ماندنی — با Groucho Marx!” چه برادران تا به حال با off-Broadway مشخص نیست اما مخاطبان افزایش یافت و به مدت طولانی ایستاده تشویق می کردند به عنوان 81 ساله افسانه به آرامی راه می رفت به میکروفون نشسته در مدفوع و پس از معرفی به شرکت میزبان مادلین Le Roux را خواسته اگر او باکره بوده است. آن را به سختی نیازهای گفت که برادران upstaged جوایز که شامل بهترین تئاتر قطعه Obie به باز تئاتر برای جهش نشان می دهد. با وجود مکرر leers ar برنده بازیگر نقش اول زن و یک بیت از byplay با کاتلین Widdoes در مورد موز زمانی که او بود به روی صحنه آمد و به قبول او جایزه مهندسان ارتش جایزه به برادران یک لحظه مکث (و صوتی نیز هست که آن را به نام Free ارتش نشان می دهد در آن حساب رویداد). وقتی گفت که برنده چارلز استنلی گنجانده شده بود Greta Garbo میان شخصیت او ایفا برادران اظهار داشت: “شما به نظر نمی آید مانند Garbo” که استنلی پاسخ داد: — تنها زمان خود را در حرفه ای برادران در صدر بود — اما من اغلب پوشیدن لباس های خود را.”

1973 “من واقعا در انتخاب اول به ارائه جوایز گفت:” میزبان Sylvia Miles. “اولین انتخاب شد Shirley MacLaine, اما شرلی است که هنوز هم در چین انجام تحقیق و پژوهش برای کتاب جدید او نمی افتد Eggroll.” بهترین بازی جایزه به اشتراک گذاشته شده توسط Lanford ویلسون داغ L بالتیمور و جوزف واکر رودخانه نیجربا سام شپرد دندان جرم (شاید بزرگترین بازی) اقامت برای استناد. در میان عملکرد برندگان Hume Cronyn Jessica Tandy, Stacy Keach, Christopher Lloyd, چارلز Ludlam, سام واترستون و آلیس Playten که تشکر روانپزشک “برای من قانع کننده نیست به ترک زمانی که رفتن می شود.” (سه نفر از اعضای مخاطبان با نزدیک شدن او پس از این مراسم به دست آوردن نام خود را.) پذیرش استناد ویژه برای WPA هری Orzello تشکر شده صدای “حتی اگر ما تا به حال نشده یک بررسی خوب در شش ماه” — منجر مایل به سخن گفتن است که “ صدای مانند پنتاگون. اول شما آنها را بمباران و سپس آنها به شما یک جایزه است.”

1974 “این لذت را به حال جوایز به افرادی که اجرا نشد $5000 مبارزات به منظور پیروزی” گفت: میزبان گادفری کمبریج در افتتاحیه این مراسم ، “شما تعلق می گیرد, پرداخت حق عضویت خود را برای پانسمان کنار کوره که در آن برخی از اتاق پانسمان و هنوز هم هستند و برای رفتن به مدرسه و یادگیری هنر و صنعت خود را. این لذت را به حال جوایز مانند آن.” یادآوری خود را در واکنش به برنده شدن یک Obie در سال 1961 او رفت و در “من آنجا نشسته آسیاب دندان های من و عمل مانند یک نمونه Off-Broadway بازیگر در یک جایزه نشان می دهد غرغر” این لعنتی چیزی که ثابت است! چه جهنم من انجام در اینجا برای Crisakes? من به آن نیاز نیست. من می دانم که من خوب هستم.’ اما زمانی که آنها به نام به نام من مثل یک کودک گریه.” در میان برندگان بود Hal شاهزاده خود را جهت Candideاما برجسته از شب بود بهترین بازی جایزه به میگوئل Pinero برای کوتاه چشم — او به قید وثیقه داشتن دستگیر شده است که صبح برای در اختیار داشتن یک ماده کنترل.

1975 برای 20th annual Obie مراسم سخنرانان بر نامیده می شدند — Angela Lansbury, سام واترستون, سرخ کرده وبرشته مور, Marilyn Sokol و Shelley Winters, که گفت: 500 عضو مخاطبان “اگر من برنده امی امشب می توانم تجارت آن را برای یک Obie?” لسلی لی برنده بهترین جایزه برای اولین نسیم تابستانو دیگر نمايشنامه نويسي Obies رفت و به اد Bullins, Lanford Wilson, Wallace Shawn و سام شپرد. Christopher Walken, کوین مک کارتی و Tovah Feldshuh میان عملکرد برندگان و پنج ویژه 20 سال Obies ارائه شد — جودیت Malina و جولیان بک از زندگی تئاتر, Ted مان و دایره در مربع جو Papp الن استوارت و این Fantasticks. “وقتی که من دریافت جایزه گفت:” بک “من خودم بپرسید. ‘آنچه ما انجام داده اند اشتباه است؟’ “قادر به شرکت در مراسم داستین هافمن با ارسال تلگراف — “با عرض پوزش من نمی تواند با شما برای سالگرد 20th باشد از Obies اما ارسال بهترین آرزوها را برای همه بازنده است.”

1976 رس Felker جدید ناشر صدایتصمیم به برگزاری Obies در مرکز لینکلن (هر چند او نمی تواند راه خود را زمانی که او تلاش برای متقاعد کردن الیزابت تیلور به عنوان میزبان مراسم) منجر به آخرت تقریبا سالانه خواندن ناراضی بیانیه Obie کمیته. “ما باید اعتراض است که این انتخاب از محل” این بیانیه به این نتیجه رسیدند “ساخته شده بود و بدون مشورت با Obie قضات است.” هنگامی که آن زمان برای ادوارد آلبی را به سخنرانی های خود او خوانده شده از دستمال سفره — “من تعجب می کنم اگر ما باید بسیار بسیار پر افاده در مورد مرکز لینکلن … Off-Broadway دولت از ذهن است و هیچ ربطی به جایی که آن را انجام داده است.” در میان برندگان بودند رالف لی برای بازیگران سالانه ایجاد کرد رژه هالووین و سازندگان A Chorus Line. بهترین بازی جایزه به اشتراک گذاشته شده توسط David Mamet برای بوفالو آمریکایی و انحراف جنسی در شیکاگو و ریچارد فورمن برای رودا در Potatoland. گفت: Mike Kellin که برنده عملکرد Obie برای آمریکا بوفالو “از این 11 نفر را دیدم که نشان می دهد من بسیار سپاسگزار است که شش نفر از آنها صدای منتقدان.”

1977 یکی دیگر از قضات’ شورش در این زمان بیش از بهترین بازی جایزه به سام شپرد برای نفرین گرسنه کلاس یک بازی آن را به عنوان اتفاق می افتد که نبود تولید Off-Broadway یا هر جای دیگری که برای ماده موجود در آن نقطه تنها به عنوان یک اسکریپت. سه قاضی رابرت دووال اعلام کرد در مراسم در پایین خط تا به حال رای برای شپرد, دو رای داده بودند در برابر و دو تا به حال ممتنع و به عنوان دووال به این نتیجه رسیدند خواندن خود را از اظهارات جداگانه توسط هر گروه رسمی مخالفت اضافه شد از مخاطبان — “مزخرف!” میزبان Marilyn Sokol, Paul Sorvino و Gilda Radner (“هیچ امیلی Litella که نه OD که اوب” — “ذهن”) دست از پلاک به برندگان که شامل تامی لحن خود را جهت باشگاه, فیلیپ شیشه ای برای موسیقی خود را برای انیشتین در ساحل, نویسان ایرنه Fornes و Ntozake Shange و نوازندگان Danny Aiello, Martin Balsam, Lucinda کودکان, James Coco, جان شنیده و ویلیام صدمه دیده است. یک جایزه جدید اضافه شد برای یک عمر دستاورد برای اولین بار رفتن به جو Chaikin.

1978 زنده از خط پایین! سالانه 23 Obies در کانال 13! گفت میزبان, داستین هافمن به بینندگان Obies هستند “تنها جوایز که در آن مخاطبان می توانید ببینید بازیگران تلاش برای وانمود مانند آنها افراد سالم است.” در میان کسانی که تشکر شده توسط برندگان بودند رمبو گرترود استین و اریک بنتلی ، دیگر برندگان شامل Nell کارتر و Swoosic کرتز برای عملکرد خاص استناد به چمباتمه زدن جایزه یک عمر دستاورد به پیتر شومان نان و عروسک خیمه شب بازی در تئاتر و بهترین بازی Obie به لی Breuer برای Shaggy Dog, انیمیشن, Breuer قرار دادن نیمی از 1000 دلار جایزه در گذشته به عنوان یک گردان صندوق برای “تئاتر مردم داشتن شرایط اضطراری است.” به عنوان Marilyn Sokol گفت: قبل از ارائه چندین جایزه “من اینجا هستم تا به شما بگویم که برنده یک Obie یک آینده تضمین مطلقا هیچ چیز.”

1979 “آف-برادوی به معنی به من گفت: Judd Hirsch در پذیرش خود Obie “یک محل که در آن آنها می توانند شما آتش است.” “آف-برادوی به معنی به من گفت:” Swoosie Kurtz در ارائه یکی دیگر از Obie, “توالت که نمی خیط و پیت کردن.” Ron Leibman میزبانی این مراسم که با افتخار در میان دیگران, مایکل مک کلور ژوزفین به عنوان بهترین بازی (ضرب و شتم از سام شپرد به خاک سپرده شد کودک), Al Carmines برای پایدار دستاورد, جنیفر, Tipton, برای, روشنایی, Tadeusz Kantor برای مرده کلاسو نوازندگان مری آلیس, Fred Gwynne و مریل استریپ. یکی از برندگان در سخنرانی تلویزیونی در کانال 13, حال تجلی دینی در نقطه و ترغیب مخاطبان به مدت 11 دقیقه از پیوستن به او در مسیر درست. و Weeden, Finkle و پری در سرگرمی های خود را در بخش اعلام ادراک خود از Obie کمیته تابع — “گاهی اوقات ما فقط بگو Godddamit,/, اجازه دهید به یکی دیگر از به David Mamet.’ “

1980 سالگرد 25 از Obies — و به عنوان صدای که در آن حساب از مراسم “چیزی است که بدون شک روشن و نوع خوب آن bumbling راه است که 24 سال از عمل کمک نمی کند جوایز امسال بود چیزی کمتر از ظروف سرباز یا مسافر ما آمده اند به دانستن و تحمل کند.” کریس Durang و آلیس Playten سرگرم جمع آوری و در ریتز با 10 دقیقه تاریخ Off-Broadway و پرواز Karamazov Brothers jubilantly پژوهشگر داشتن فقط برنده استناد ویژه. نویسنده مفتخر شامل Sam Shepard برای پایدار دستاورد Durang لی Breuer, Romulus Linney و جف ویس و اقدام Obies بودند دست به, در میان دیگران, Lindsay Crouse, Morgan Freeman, John Heard, Jon Polito, بیل ریموند و Dianne Wiest. این cohosts شد جیمز نارگیل و Ruby Dee — که به یاد می آورد که او برنده Obie احساس درست مثل داشتن “12 نفر در تئاتر وقتی دو پا از برف است.”

1981 مراسم در Roxy شد میزبانی Sigourney Weaver و کوین کلاین که اعلام کرد “برخی بازیگران مانند به کار از داخل به خارج است. من می خواهم به کار از خارج … است.” کلاین (برای دزدان دریایی پنزنک), Mary Beth Hurt, مریل استریپ و Christopher Walken در میان برندگان عملکرد Obies های پایدار جایزه دستاورد رفت و به Negro گروه شرکت بالا بازی بازی افتخار به اشتراک گذاشته شده توسط امیلی مان هنوز هم زندگی و دیوید هنری هوانگ را FOB. و در یک سنت جدید است که به نظر می رسد همچنان به این روز مراسم بودند panned در صدای خود را اثبات یا مطیع تعهد به متمم اول قانون اساسی و یا قلع و قمع نا پذیر ارسال مقاله.

1982 Harvey Fierstein به سرقت برده نشان می دهد. او فقط می خواهم تا انسان در آنها رابطه در مشعل آهنگ سه گانه استوار بود و به او گفت: مخاطبان در پیچ. “مرد به همسرش, اما من این” او بناحق برگزاری هوا خود را Obie پلاک. او شروع به ترک اما تبدیل به میکروفون اعلام کرد که او می خواهم فقط مشغول تبدیل به تامی لحن بود که cohosting مراسم با Swoosie Kurtz. Tadeusz Kantor برنده Obie برای بهترین تئاتر قطعه برای Wielopole, Wielopoleهای پایدار جایزه دستاورد رفت و به ایرنه Fornes, کریل چرچیل برنده یک Obie برای Cloud 9و میان عملکرد برندگان Denzel Washington, Kevin Bacon, Carole شلی Josef Sommer و ایرنه ارزش است.

1983 Harvey Fierstein سال یک بار دیگر و این بار cohosting با جولی Bovasso. “من می خواهم بگویم که من نشسته وجود دارد در مخاطبان که برای 11 سال قبل از اینکه من برنده یک Obie” او اعلام کرد در ابتدای مراسم در شهرستان کاباره “و من فقط می خواهم به درخواست منتقدان, ‘بود و آن را وحشتناک ؟ واقعا که بد است؟’ “Gary Sinise برنده کارگردانی Obie و عملکرد جوایز بودند دست به Christine Baranski, Glenn Close, Jeff Daniels اموزش Maleczech, John Malkovich, دونالد Moffat و ری حکیم (که به پایان رسید تا سال بعد به عنوان لورا پالمر قاتل در Twin Peaks). نمايشنامه نويسي افتخارات به اشتراک گذاشته شد توسط کریل چرچیل تینا هاو هری Kondoleon و David Mamet و پایدار جایزه دستاورد ارائه شد به Lanford ویلسون مارشال میسون و دایره مجموعه شرکت. یکی دیگر از سنت جدید آغاز شد — به صدا‘s سالانه اعطای $10,000 به مبارزه تئاتر.

1984 سه متعالی تولیدات دهه مفتخر شد — لی Breuer و باب Telson را انجیل در Colonus (با بازیگری Obie به مورگان فریمن), سام شپرد احمق برای عشق (با بازیگری Obies به کتی Whitton بیکر, Ed Harris and Will Patton — تنها زمانی یک جایزه رفته بازیگران جایگزینی) و Franz Xaver Kroetz را از طریق برگ (با performancc جوایز برای اموزش Maleczech و فرد نویمان و کارگردانی جایزه به جوآن Akalaitis). جان تنهاست و Marybeth صدمه دیده میزبانی این مراسم در گربه, باشگاه, دست کمک کردن پایدار دستاورد جایزه به موسیقی, گروه تئاتر, عملکرد Obies به F. Murray Abraham, پاملا نی و Dianne Wiest و نمايشنامه نويسي افتخارات به ساموئل بکت, ایرنه Fornes, واسلاو هاول و لعن Jenkin. اما برای بسیاری از مخاطبان برجسته از شب خاص بود استناد رای به آن و ژول Weiss برای خود خستگی ناپذیر از خود گذشتگی کافه La Mama. گفت: خوشحال اما discombobulated آن وایس “قبل از ما به سمت چپ صفحه اصلی ژول گفت:” ما نباید لباس پوشیدن است ؟ اما من گفتم: “اوه نه آنها بپرسید هرگز ما تا بر روی صحنه رفت. “

1985 “این یک بازی بسیار دشوار گاییدن, خانه گفت:” داستین هافمن در 30th سالانه Obie در مراسم جن ساختمان. “لطفا گوش دادن به این گه” او در ادامه برگزاری شیشه ای که ظاهرا پر شده است بیش از یک بار. “ما همه در همسر مورد یک زن و شوهر از چیزهایی است. منتقدان رای این جوایز و ما نفرت خود را گاییدن, جرات, چرا که آنها نمی دانند تا آنجا که ما می دانیم.” آنچه مهم او ادامه داد: “آیا قدرت منتقدان باید در تصمیم گیری این جایزه اما احساسی رای همکاران خود در مخاطبان است که تشویق هنگامی که شما برنده شوید. زمانی که من برنده من Obie 20 سال پیش آن را بزرگترین لحظه زندگی من است. هر کس که برنده برنده برای کسانی وجود دارد که نمی برد و به همین دلیل شما در حال تشویق این است که شما بخشی از آنها را.” در میان کسانی که تشویق های مخاطبان که شامل جو Papp ویژه مهمان, Robert DeNiro شد ایرنه Fornes که برنده بهترین جایزه برای رفتار زندگیپایدار دستاورد برنده مردیت مانک, مدیران, John Malkovich و جری Zaks و نوازندگان دنیس Boutsikaris, Anthony Heald, Laurie Metcalf و جان تورتورو ویژه با استناد رفتن به Spalding خاکستری و پن و تلر. گفت: برنده Max Roach — “نوشتن برای Off-Broadway یکی از بهترین تجارب یادگیری من تا به حال در زندگی من است.” گفت: برنده باربارا Vann — “این بسیار عجیب و غریب بودن در اینجا چون l نمی تواند به یاد داشته باشید که هر کسی تا به حال گفت: هر چیز خوب در مورد من در صدای,”

1986 پایدار دستاورد — Mabou معادن. بهترین بازی — پنج راه کراوات بین Eric Bogosian (آشامیدنی در امریکا) مارتا کلارک (وین: Lusthaus) جان Jesurun (خواب عمیق), Lee Nagrin (پرنده/خرس) و والاس شاون (عمه دن و لیمو). دیگر جوایز در مراسم ریاست کریستوفر Durang و Swoosie Kurtz و شامل سرگرمی توسط داریو فو و فرانکا Rame شامل رابرت ویلسون برای جهت و جیل همین ادوارد هرمان و کوین کلاین برای عملکرد. کلاین تشکر دوست دختر خود را “برای قرار دادن تا با تمام تلخه هر کسی که می رود از طریق بازی شکسپیر” Spalding خاکستری اظهار داشت که “من احساس می کنم باید خیلی به می گویند, اما من نمی افول به خود زیاده — وجود چنین خوب خط” والاس شاون اظهار نظر که “زمانی که من 10 ساله بودم یک قناری که زندگی کردن Hartz کوه birdseed — که مهم به نظر می رسد” و الن استوارت در پذیرش جایزه از طرف Tadeusz Kantor, گفت که Obie “چیزی است که مقدس است در کشورهای اروپای شرقی.” اما بزرگترین تشویق رفت و به Farley Granger برای Obie برای Talley و پسر. “شما یک مرد بسیار, خوشحال,,” او گفت: از طریق اشک. “در من و متنوع حرفه ای من هرگز موفق به دریافت جایزه و این برای اولین بار است.”

1987 “همه می دانند که Obies تنها جوایز که تعداد” گفت: cohost مورگان فریمن. “بقیه فقط دوو-دوو.” هر دو فریمن و cohost Christine Lahti برنده عملکرد Obies — بدون آن نه تقلب میزبان مجریان و سرگرمی انتخاب می شوند قبل از رای گیری و دیگر برندگان شامل پایدار دستاورد Obie به چارلز Ludlam, بهترین بازی Obie به ریچارد فورمن (درمان و فیلم بد است … رادیو خوب است — “سال بعد من امیدوارم که برای نوشتن یک بازی مردم واقعا نفرت,” او گفت:) و عملکرد Obies به Philip Bosco Black-Eyed Susan Dana Ivey, و رابین Bartlett. مجری ژول Feiffer مقدمه سخنان خود با حمله به صدای منتقد که می خواهم بررسی خود را احیای کمی قتل — “من فقط راحت نیست من کار تعریف شده توسط schmucks.”

1988 برنده پگی شاو تشکر شده صدای “برای تشویق مساحقه با رای دادن برای من” و پایدار دستاورد برنده ریچارد فورمن گفت: “ما همه عینکی و شکایت در مورد صدای, اما بیایید اعتراف این بازی بخش عمده ای در حفظ جامعه زنده است.” در میان دیگر برندگان در مراسم ریاست Eric Bogosian و کاتلین ترنر در ریتز بودند نوازندگان Kathy Bates, Victor Garber و Amy Irving, مدیران آن بوگارت و پیتر بروک و کریستوفر ریو برای کار خود را به نمایندگی از شیلی هنرمندان.

1989 جمعیت در جدید ریتز را تشویق می کردند با صدای بلند در یک نقل قول از سنت آگوستین محکوم کردن پخش به عنوان ابزار شیطان roared با خنده زمانی که Kathy Najimy و Mo گفنی بود “اگر تا به حال دوره” شماره تحسین آگاهانه که به وضوح تعجب ویلیام صحبت رابرتز اذعان کرد عملکرد او جایزه با اعتراف به “من چیزی برای گفتن من حتی نمی دانم که برای تشکر و من مست”و چشیده طنز هنگامی که Fyvush Finkel پذیرش جایزه خود را با استناد به a 10-year-old صدای تابه. میزبانی شده توسط کریستوفر ریو شب دیدم پایدار جایزه دستاورد رفتن به ایرنه ارزش عملکرد جوایز برای گلوریا فاستر نانسی Marchand و اورت Quinton و کارگردانی جوایز به اینگمار برگمن و پیتر اشتاین. اما سرگرم کننده لئو Bassi — که او نیز برنده یک Obie — سرقت نشان می دهد با دروغ گفتن خود را هک و دستکاری یک پیانو با پا خود را. “عجیب و غریب وجود دارد چیزهایی که اتفاق می افتد به من وقتی که من این کار را انجام,” او توضیح داد. “من این پیانو تبدیل و من احساس عمیق راچه اتلاف وقت.’ “

1990 پن و تلر شد اولین مجریان. قبل از آنها می خواهم را دن Hurlin خود قاب, گواهی, آنها اصرار بر انجام یک ترفند کارت. Hurlin برداشت یک کارت گوی قرار داده و آن را در عرشه و سپس گسترش این کارت بیش از Obie. پن در زمان کلاه پین کردن مو, Teller, گیر پین در بازوی خود را و اجازه دهید جریان خون در سراسر کارت و جایزه. پن و سپس برداشت از کارت های با بیشترین خون. این کارت درست است. Cohosted توسط جولی Bovasso و Olympia Dukakis این مراسم افتخار کریگ لوکاس (Prelude to a Kiss), Suzan-لری پارک (غیر قابل مشاهده Mutabilities در سوم پادشاهی) و مک Wellman (بد پنی دیلمو ترمینال ران) برای بهترین نمایشنامه نویسان و شاهد عملکرد Obies رفتن به Alec Baldwin, Jean Stapleton, Danitra ونس و چهار جایزه به Mabou معادن جنسیتی معکوس لیر. جورج ولف برنده کارگردانی Obie برای دلیری, Eric Bogosian و جو Papp در میان خاص استناد (Papp برای امتناع خود را به قبول کمک مالی از NEA) و پایدار جایزه دستاورد رفت و به عمل کردن. “من اعطا شده است Obie جایزه سه بار برای من نقش” واسلاو هاول کابلی از پراگ. “در هر سه مورد آن به معنای تشویق برای کار بیشتر است. با وجود این واقعیت است که نسبت به پایان سال گذشته من شد رئیس جمهوری ما, من هنوز هم باقی می ماند یک عضو خود هنری جامعه است.”

1991 Stockard Channing و آلن آرکین میزبانی این مراسم را در پالادیوم, که, ویژه, بهترین بازی Obie برای Wallace Shawn برای تب و نمايشنامه نويسي Obies به John Guare برای شش درجه جدایی و مک Wellman برای صداقت برای همیشه لطفا برای. “من فکر نمی کنم این در واقع یک بازی بود و من در تلاش برای خارج شدن از تئاتر” گفت: Shawn در پذیرش جایزه خود را. دیگر برندگان شامل, John Leguizamo, Ron Rifkin و Stockard Channing برای عملکرد. آبی مرد گروه خود را پذیرفته Obie از طریق لوحه, Angela Goethals جوانترین Obie برنده در سن 14 سالگی و لری Seid برنده اولین Obie برای مرحله مدیریت. تفرج خودش را عریان, خود ارضایی, باشگاه, تی شرت Seid تشکر مدونا چرا که “ممکن است کسی خرید یک رکورد توسط کسی که ممکن است گربه خورد.”

سال 1992 در مراسم اختصاص داده شده به حافظه از جو Papp, cohosts جری Zaks و Kate Nelligan کمک دست Obies به, در میان دیگران, نوازندگان, Cherry Jones, James McDaniel, Roger Rees, Lynne Thigpen رندی Danson و ناتان لین. ویژه تقدیر نامه شامل Anna Deavere Smith و پایدار جایزه دستاورد رفت و به Athol Fugard. بهترین بازی جایزه به اشتراک گذاشته شده توسط دونالد Margulies برای چشم نهانرابی مک کالی برای سالی تجاوز به عنفو پائولا وگل برای بالتیمور والس. “من حدس می زنم من قرار داده و در موقعیت داشتن به عموم با تشکر از Roy کوهن” گفت: Ron Vawter به عنوان او را Obie برای Roy کوهن/جک اسمیت. Obie برنده لورا Esterman او تشکر کرد مدیر برای سلب او از رفتار منجر Vawter شریک و copresenter گرگ Mehrten به اعلام “من می خواهم برای تشکر از ران Vawter برای نه سلب و من از رفتار.”

سال 1993 به گفته دیوید دریک در پذیرش خود Obie برای شب Larry Kramer مرا بوسید “من می خواهم برای تشکر از صدای روستا زیرا زمانی که من در حال رشد بود در بالتیمور من نیست که عجیب و غریب مجلات. این صدا بود queerest چیزی که من می تواند پیدا کنید.” Larry Kramer, آن را به عنوان اتفاق می افتد, نیز یکی از برندگان خود را در سرنوشت من های بهترین بازی جایزه با هری Kondoleon را به Houseguestsخوزه ریورا را ماریسول و پل Rudnick را جفری. دیگر برندگان در مراسم cohosted توسط ناتان لین, کون گشاد, سیاه, شامل جین الکساندر بیل ایروین و رابرت کلاین برای عملکرد و جوآن Akalaitis برای پایدار دستاورد است. گفت: ادوارد هیبرت در پذیرش خود Obie “آخرین جایزه من رو برای بازی Lady Macbeth وقتی که من 16. این فوق العاده است برای دریافت یک جایزه برای بازی های مختلف مرتب کردن بر اساس از ملکه.”

1994 “من پایدار” گفت: ادوارد آلبی پس از دریافت پایدار جایزه دستاورد. پس از ذکر است که وجود دارد بدون چک با عملکرد خود Obie, Michael Potts تشکر عمومی تئاتر برای او به طوری که او می تواند واجد شرایط برای مزایای بهداشت و درمان. و بدینگونه کارتر در پذیرش یک Obie برای عملکرد خود را در سه قد بلند زناناظهار داشت: “خدا را شکر می کردم من در اینجا قبل از من مرده است.” شهردار جولیانی با ارسال یک اعلامیه اعلام این Obie جوایز هفته — او ظاهرا تا به حال به خواندن چه صدا شده بود گفت: در مورد او و مری مکدانل و James McDaniel cohosted مراسم که افتخار Anna Deavere Smith برای بهترین بازی (گرگ و میش: لس آنجلس, 1992). برنده باب مک گراث به یاد آورد “به عنوان یک بچه در Burbank خواندن در مورد عجیب و غریب تئاتر و تفکر این چیزی است که من می خواهم به انجام است.’ “برنده دنی Hoch اعلام کرد که آن را “یک افتخار بود که در اینجا در مقابل همه شما بزرگسالان” و در انتهای دیگر این طیف برنده Judith Ivey به نقل Ruth Gordon دیدگاهها برای دریافت جایزه در سن 82 — “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه تشویق این است.”

چهل سال. چهل سال از تشویق عجیب و غریب و گاه به گاه فریاد “مزخرف!” — با یکی دیگر از 40 هنوز هم آمده است. به عنوان Dario Fo اظهار نظر پس از برنده شدن خود را Obie “هستند منتقدان درگیر در این, اما هیچ چیز در این جهان کامل است.” ♦

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر