چگونه به استفاده از ETFs به بازی مورچه گروه تاریخی شانگهای-هنگ کنگ دو مثال احتمالا یکی از بزرگترین عرضه اولیه اوراق بهادار تا کنون

همه امید از دست داده است و برای سرمایه گذاران ایالات متحده وقتی که می آید به مورچه گروه برنامه ریزی شانگهای-هنگ کنگ دو مثال.

مالی و تکنولوژی-متمرکز Alibaba سهامداران این هفته اعلام کرد که این امر می تواند در آنچه که می تواند یکی از بزرگترین اولیه ناحیه تناسلی ارائه شده در تاریخ, با توجه به برخی از تخمین می زند.

در سال 2018 مورچه گروه — که قبلا مورچه مالی مطرح شده از 14 میلیارد دلار در کمک های مردمی دور بر آنچه وال استریت ژورنال گزارش شده بود 150 میلیارد دلار ارزیابی. این هفته دیوید دای, یک تحلیلگر ارشد در برنشتاین گفت: از آن می تواند به عنوان بالا به عنوان $210 میلیارد. برنشتاین برآورد کرده است که مورچه گروه درآمد در سال 2019 در حدود 20 میلیارد دلار است.

بزرگترین IPO به تاریخ, که از غول نفت عربستان آرامکو مطرح $25.6 میلیارد دلار در اواخر آن-2019 مثال دقت ضرب و شتم Alibaba است $25 میلیارد 2014 اولین.

با وجود این واقعیت است که مورچه گروه اجرا می شود که Alipay انتخاب کرده و به لیست در شانگهای و هنگ کنگ مستقر در ایالات متحده سرمایه گذاران به احتمال زیاد چند راه دیگر برای دسترسی به IPO پتانسیل سود CFRA را تاد Rosenbluth روز دوشنبه گفت: در CNBC “ETF لبه.”

اولین, به احتمال زیاد خواهد رنسانس سرمایه بین المللی IPO ETF (IPOS) است که سرمایه گذاری در خارج از کشور شرکت هایی که به تازگی رفته عمومی گفت: Rosenbluth خود شرکت مدیر ارشد ETF و صندوق پژوهش است. بیش از نیمی از عرضه اولیه اوراق بهادار’ نمونه کارها به خود اختصاص داده است به سهام چینی.

“این منطقی است که این ETF که برای اولین بار برای دریافت قرار گرفتن در معرض آن” Rosenbluth گفت. “سپس دوباره این احتمال وجود دارد به آن اضافه شود به کسانی گسترده ای در حال ظهور در بازار Etf یا چین-خاص ETFs و شما می توانید IEMG و VWO دو سنگین وزن ها در بازار نوظهور فضایی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض آن را در برخی از نقطه.”

چین متمرکز ETFs از جمله iShares MSCI چین ETF (MCHI) و SPDR S&P چین ETF (GXC) نیز به احتمال زیاد برای اضافه کردن سهام به پرتفوی خود را “پس از آن باعث می شود آن را در گذشته معیار” Rosenbluth گفت.

اما این اتفاق نمی افتد حق دور کریس Hempstead, مدیر نهادی توسعه کسب و کار در IndexIQ گفت: در همان “ETF لبه” ،

“وجود خواهد داشت یک تاخیر,” او گفت:. “من فکر می کنم اگر کسی توانایی انجام آن را به سرعت آن را به نقطه خود را در رنسانس.”

به صورت گسترده تر شاخص “ما انتظار داریم چیزی از این اندازه و این قدر خواهد بود تا برای در نظر گرفتن احتمالا در سریعترین منظور از زمان ممکن است گنجانده شود” Hempstead گفت. “سپس همه کسانی که منفعل شاخص که تاد اشاره به تمام کسانی که ETFs که در مسیر آن شاخص خواهد بود به اضافه کردن که اگر نام آن مجاز است.”

هر دو تحلیلگران اذعان کرد که افزایش متحده-چین تنش ایجاد موانع در تجارت چین. اما تا کنون آن را متوقف کرده مستقر در ایالات متحده سرمایه گذاران از بیم و مزایای آنها گفت.

“وجود خواهد داشت یک فرصت برای سرمایه گذاران ایالات متحده برای پیدا کردن راه و روش برای پیدا کردن وسایل نقلیه در خارج از کشور برای به دست آوردن دسترسی اگر آنها کاملا نیاز به دسترسی به یک امنیت مثل این” Hempstead گفت. “اما … تنش های سیاسی هستند قطعا رفتن به یک موضوع رفتن به جلو و آن را به چیزی برای نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی.”

به Rosenbluth “این به نفع چه ETFs پیشنهاد برای ایالات متحده ذکر شده سرمایه گذاران برای دریافت قرار گرفتن در معرض سخت تر برای دسترسی به بازارهای بین المللی,” او گفت:.

“بنابراین حتی اگر آن را نمی خواهد در اینجا لیست از سهام فردی چشم انداز, ایالات متحده ETF سرمایه گذاران برنده دوباره و دوباره و دوباره” Rosenbluth گفت.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme