نه بسیاری از مالکان می خواهید برای قرار دادن خانه خود را در بازار و در میان همه گیر اما بعضی از آنها نیاز به حرکت می کند و آن را بدترین زمان برای فروش. تقاضا برای مسکن است که هنوز هم فوق العاده قوی با وجود ضربه به اقتصاد و عرضه است که در یک رکورد کم است.

برای هفته پایان مارس 9, لیست جدید بود را 29 درصد سالانه و کل تامین خانه برای فروش پایین بود 19 درصد با توجه به realtor.com. اما در حال حاضر لیست جدید همراه با خانه باز شروع به انتخاب کنید تا به عنوان متحده بازگشایی شده است.

فروش یک خانه است که به اندازه کافی استرس زا است اما فروش در سن اجتماعی فاصله ممکن است به نظر می رسد حتی بدتر, اما آن را ندارد به. استراتژی ساده می تواند کمک کند.

اولین مرحله بندی صفحه اصلی به فروش هرگز مهم تر بوده است, حتی اگر شما در حال اجازه دادن به مردم.

یک خانه برای فروش ارائه مجازی showings.

“شما باید دو به پایین در هر عمل خوب آنها prequarantine و مطمئن شوید که خانه است و حتی آماده تر اگر هر چیزی از آن بود که اکثریت مردم خواهد بود و بازدید از آن در واقع در مقابل عملا” گفت: پل Legere یک عامل املاک و مستغلات با جوئل نلسون گروه در واشنگتن ،

فروشندگان باید مقاومت در برابر اصرار به صرفه جویی در چوب بست در حال حاضر و حتی ممکن است بخواهید به آن مرحله. مجازی فناوری است و برخی از عوامل در حال حاضر با استفاده از آخرین در 3-D تفریحی که اجازه می دهد تا خریداران به حرکت را از طریق خانه خود را.

“همانطور که ما به رهبری به قرنطینه ما سرمایه گذاری در 3-D Matterport دوربین به طوری که ما می تواند شلیک خود ما تورهای مجازی و نه تکیه بر برنامه ریزی یک عکاس گفت:” Legere.

فروشندگان نیز باید مطمئن شوید که عامل آنها را انتخاب کنید که مایل به انجام شخصی زنده تورهای مجازی. دانا برنج یک عامل املاک و مستغلات با قطب نما در مریلند بوده است پیاده روی خریداران از طریق لیست بیش از گوشی های هوشمند و یا قرص به طوری که خریداران می توانند سئوالات خود را در زمان واقعی است. دیگران انجام می دهند Facebook Live نمایش برای گروه.

بیشتر از سرمایه گذاری شما:
سالمندان به نوبه خود به وام مسکن معکوس
تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را? در اینجا چگونه برای دریافت کمک
این ساده برنامه مالی باعث می شود آن را آسان تر برای دریافت از طریق بار دشوار

“کل تور مجازی چیزی نیست فقط میزبانی Facebook Live, چرا که هیچ کس می خواهد به نشستن طریق است که گفت:” برنج. “بنابراین وجود چند درس را از انجام آنها بیش از گذشته هفت هفته: آن را به خصوصی به اندازه کافی برای یک خریدار برای پیوستن به در و بدون احساس در معرض اما باز به اندازه کافی است که مردم به راحتی می توانند شرکت کنند. و میزبان [عامل] باید یک کمک از فرد دیگری است که خواندن نظرات و یادداشت ها از سوالات.”

در حالی که نه همه فروشندگان می تواند به حرکت در خارج از خانه های خود را قبل از فروش آن را قطعا کمک می کند تا امروز. که راه خریداران می توانند تور خانه های خود را. Homebuilders قطعا با بهره گیری از توانایی برای باز کردن مدل های خود را به افراد تور به تنهایی.

چندین شرکت در حال حاضر ارائه هوشمند lockboxes با کدهای زمانی به خریداران اجازه دسترسی به این خانه از طریق گوشی های هوشمند خود. حداقل مبلمان می تواند به سمت چپ برای چوب بست اما هیچ چیز به اندازه کافی کوچک به راحتی به سرقت رفته.

فروشندگان که اجازه می دهد فردی خریداران را به خانه در حالی که آنها هنوز هم زندگی می کنند وجود دارد باید مطمئن شوید که به دامپزشک آن دسته از خریداران با دقت علف هرز از همسایه ها که فقط ممکن است snooping اطراف. برای خانه های باز, ماسک, ضد عفونی کننده کفش پوشش و دستمال مرطوب باید در دسترس ساخته شده در درب جلو.

فروشندگان نیز باید بسیار مراقب باشید به overprice خانه های خود. ممکن است کمی برای انتخاب در بازار در حال حاضر اما با اقتصاد در مناقصه جنگ هستند و چند دور بین.

“خریداران از جان گذشته نیست بنابراین استراتژی قیمت گذاری هنوز هم باید صدا” گفت: برنج.

قیمت خانه شروع به سقوط نشده است, در سراسر کشور, به هر حال, اما دستاوردهای بزرگ رفتن به این سال ها از بین رفته اند. خریداران امروز بیشتر احتمال دارد به پرش در یک معامله از آنها به پرداخت حق بیمه است.

ثبت نام: پول 101 8-هفته, دوره آموزش به آزادی مالی تحویل هفتگی به صندوق پستی خود را.

اتمام: ‘بیل همه چیز شما می توانید به یک راث’ ایرا می گوید: حسابدار – در اینجا به همین دلیل از طریق رشد با بذرها+CNBC.

افشا: NBCUniversal و Comcast سرمایه گذاری هستند سرمایه گذاران در بذرها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی