چگونه این نیوجرسی بیمارستان مبارزه با کروناویروس است کمک به کارگران آن مقابله با تروما

پزشکان در بیمارستان مسیح در شهر جرسی درمان Covid-19 بیمار در طول بیماری همه گیر.

منبع: مسیح بیمارستان/Carepoint سلامت

اگر شما می خواهید برای دریافت یک نمای نزدیک از چگونگی بیماری همه گیر کوروناویروس عوارض خود را گرفته در آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی فقط در مسیح بیمارستان در شهرستان نیوجرسی, نیوجرسی یکی از کشور اولین نقاط داغ. برای سه ماه گذشته این 375-تخت تسهیلات تا به حال برای مقابله با سیل Covid-19 بيمار نصب مرگ و میر و یکی نیروی کار کشیده به حد.

“ما هرگز دیده می شود که تا حد مرگ,” دکتر گفت: تاکر جنگل افسر ارشد پزشکی. اعداد ممکن است بالاتر اگر او و مسیح دیگر رهبران تا به حال گرفته شده اقدام سریع به نه تنها تبدیل بیمارستان به یک مش-نوع عملیات اما همچنین نگه داشتن خود را در خط مقدم نیروهای جسمی و عاطفی سالم است.

توسط اواسط ماه مارس مسیح بیمارستان آموزش داده بود یک تیم هسته ای از پزشکان و پرستاران در درمان بیماران در تعیین واحد, روش های تعیین شده برای استفاده مجدد کاهش منابع از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و بنا فضای تریاژ مرکز. پشت صحنه, در ضمن یک تهدید وجودی بود بلندی — ستیز کسب معامله است که می تواند منجر به این بیمارستان بسته شدن در دسترس نباشد.

که جالب توجه چقدر جامعه مورد نیاز بیمارستان در بدترین بیماری همه گیر در یک قرن. اما مراقبت های بهداشتی بخش بوده است میان بخش ترین آمار در این رکود با بیش از 1.4 میلیون نفر از کارگران به طور ناگهانی و بدون شغل. هزاران نفر از بیمارستان های در معرض خطر بسته شدن در ماه های آینده به خصوص کسانی که در مناطق روستایی و شهرهای کوچک با توجه به Chartis مرکز بهداشت روستایی. حتی با پول از $175 میلیارد نجات بسیاری از بیمارستان ها از جمله بیمارستان مسیح روبرو هستند بحرانی کمبود پول نقد از آنجا که آنها مجبور به انصراف از این روش انتخابی آنها در تکیه به پول.

با وجود این چالش ها به جای از بین بردن مشاغل مسیح بیمارستان رهبران پیکربندی مجدد نیروی کار خود را از حدود 1100 نفر از کارکنان و مستقر در بیمارستان منابع است. آنها reassigned کادر پزشکی به درمان مستقیم محاکمات به کار در مدیریت بحران “اتاق جنگ” و به کمک تشخیصی در آزمایشگاه. آنها به ایجاد یک “proning تیم” از پرستاران که به نوبه خود تهویه بیماران برای بهبود اکسیژن. آنها استخدام پرسنل به کار موقت سردخانه.

در حالی که همه مسیح رهبران نیز پرداختن به تلفات عاطفی بحران گرفته شده در همه. آنها به مالش و تور ويژه به راحتی غرق در خط مقدم ارائه دهندگان خدمات و افزایش روحیه. آنها راه اندازی یک “خط گرم” برای صدمه کارکنان تماس بگیرید. اگر یک کارمند تست مثبت برای coronavirus و نیاز به زمان مدیریت تضمین می کند آنها مناسب پرداخت می شود.

به لطف اقدامات پیشگیرانه و استراتژیک نیروی انسانی تغییرات “مسیح در بیمارستان است و نه گذاشته و یا furloughed هر کارمند” گفت: جنگل. اگر چه بخشی از کارگران آن زمان داوطلبانه برگ از وجود و یا عدم تصمیم به استعفا شد و به جای قرار گرفتن در معرض خطر به این ویروس شده اند وجود دارد هیچ کمبود پزشکان و پرستاران افزود: رئیس بیمارستان اجرایی ماری دافی. “همه کارکنان بالینی بودند reassigned و repurposed,” او گفت:.

یک دوره سقوط در مدیریت بحران

مسیح بیمارستان یکی از سه انتفاعی نیوجرسی بیمارستان متعلق به شهر جرسی بر اساس CarePoint سلامت. مسیح در خدمت متنوع عمدتا اقلیت جمعیت در یک شهر تقریبا 265,500. آن است که تعیین ایمنی-net بیمارستان معنی آن را فراهم می کند مراقبت های بهداشتی برای افراد بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه و یا توانایی پرداخت — در حال حاضر آسیب پذیر جمعیتی است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما هیچ چیز می تواند آماده کارکنان بیمارستان برای هجوم ناگهانی بیمار و در حال مرگ بیماران است. همانطور که از ژوئن 1, مسیح بیمارستان بستری بود در مجموع 808 بیماران بودند که هر دو مبتلا به Covid-19 یا تحت بررسی برای آن 173 از آنها در برابر این بیماری است. آن روز در بیمارستان به حال 31 نفر به نمایندگی از 41.7 درصد از بیماران بستری جمعیت. “ما در اوج در اوایل ماه آوریل ما تا به حال 142 Covid بیماران” جنگل گفت: یا 84 ٪ از تمام بیماران. “ما هنوز در حال نوشیدن آب از یک شلنگ آتش, اما آن را بسیار بهتر از قبل است.”

این بخش ICU در بیمارستان مسیح در نیوجرسی شهرستان اختصاص داده شده است که عمدتا به Covid-19 بيمار در طول بیماری همه گیر.

مسیح بیمارستان/CarePoint سلامت

در اوج بحران پزشکان caseloads بودند دو برابر شد و پرستار به بیمار نسبت به طور قابل توجهی بالا رفت. PPE شد زای بزرگ گفت: سارا Vieira, دستیار معاون رئیس جمهور از بیمار-مراقبت از خدمات که نظارت بر کارکنان پرستاری. “ما استفاده می شود به داشتن خیلی PPE در اطراف ما هرگز فکر می کنیم می خواهم اجرا,” او گفت:. “اما در ماه ژانویه ما شاهد یک شکستگی در زنجیره تامین است.” مطمئن نیستید که جدید تحویل ممکن می رسند “من به پرستاران یک کیسه با یک N95 ماسک در آن و گفته آنها را به استفاده از آن برای روز” ویرا گفت. پرستاران نیز دستور به شستن محافظت از چشم با سفید تا زمانی که آنها نمی تواند مورد استفاده دیگر.

زمانی که نیاز به اضافی هواکش در Icu شد مهم دافی تماس گرفته دولت و وزارت بهداشت ، “در پایان روز آنها کاهش یافته پنج هواکش,” او گفت:. تعداد مرگ و میر رز بیمارستان آورده و در یخچال تریلر به عنوان موقت morgues.

در حال حاضر این بیمارستان در حال آماده سازی برای یک سنبله در موارد با توجه به تظاهرات بزرگ بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و بازگشایی تدریجی از اقتصاد محلی. و است که باید همچنان در پاییز به عنوان فصل آنفولانزا می شود. برای آماده سازی بیمارستان مسیح آغاز شده و سریع در سایت coronavirus آزمون تجزیه و تحلیل تاسیس جدید غربالگری و تست دستورالعمل برای کارکنان و بیماران برقرار جهانی ماسک-پوشیدن است تجدید PPE تامین خواهد شد و نصب دوربین های حرارتی در ورودی برای تشخیص کارکنان و بیماران با تب است.

درس رهبری برای یک ملت

در حالی که مسیح بیمارستان در حال حاضر به تماشای آن Covid-19 بیمار اعداد به طور پیوسته کاهش اقدامات صورت گرفته توسط جنگل, دافی و اداری همتایان ارائه درس رهبری در سازمان ها چگونه خود را مدیریت حقوقی واجد شرایط در طول بحران. “این مهم است که نگاهی به نقش سرب و اولویت بندی کار تکالیف” جنگل گفت. شما باید یک شنونده خوب بیش از حد. “گاهی اوقات پزشکان به دفتر من می آیند و گریه پس از گوش دادن به آنها است که واقعا لازم است.”

به وضوح ارتباط با یک طرح حیاتی است وییرا گفت: یادآوری جمعه تماس با سرپرستار در مورد رهبری برنامه برای هفته آینده. “ممکن است برخی از مقاومت مواجه بنابراین من باید به صحبت از طریق خطرات در مقابل مزایای. من اغلب گفته ام این است که بهترین تصمیم بد.”

“در یک بحران مانند این را ببینید ویژگی های بیرون آمدن از کسانی که قوی هستند و کسانی که نیستند خیلی,” دکتر گفت: Caitlin جونز مدیر پزشکی بخش اورژانس. شما پیدا کردن که شما می توانید در تعداد یا نه. “من عبارت است بار سختی نیست, آخرین, سخت, مردم, انجام,” او گفت:. “باک کردن و گرفتن کار انجام می شود.”

در واقع برخی از اعضای مسیح نیروی کار ترک و یا استعفا به خاطر ترس از نیاز به مراقبت از Covid بیماران. “من نمی توانم تصور کنید که همیشه در استخدام آن دسته از مردمی دوباره” ویرا گفت. “آنها ما را ترک کرد در زمان ما بیشتر نیاز دارید. به عنوان یک رهبر شما باید برای رفتن با مردم است که می تواند جلو شما را از طریق.”

“آزمون واقعی رهبری است که چگونه شما عملکرد در زمان بحران” دافی گفت. “نتایج تعیین شده توسط رهبران اقدامات و کارکنان ما نگاه به ما و چگونه ما پاسخ دهند.”

دافی مدیریت مسیح را روز به روز عملیات از نیروی انسانی برای ردیابی بیماران برای نظارت بر هزینه های یک روال طرح میتوانست در این چند ماه پر سر و صدا. در ماه ژانویه پیش بینی یک Covid-19 خروش بیمارستان اجرا تاسیس آن فاجعه طرح اجرا شده برای حوادث گذشته مانند حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11 و Superstorm سندی در سال 2012 راه اندازی یک مرکز فرماندهی لقب جنگ ، وجود او و سایر رهبران هماهنگی طرح روزانه و بررسی گزارش از کارکنان آنها قرار داده ایم در شارژ از مسائل مهم مانند PPE موجودی و ترشحات بیمار.

گاهی اوقات پزشکان به دفتر من می آیند و گریه پس از گوش دادن به آنها است که واقعا لازم است.

دکتر تاکر جنگل افسر ارشد پزشکی

افسر ارشد پزشکی بیمارستان مسیح

“بار مثل این نیاز به کار مداوم و دقیق و ثابت ارتباطات با کارکنان” دافی گفت. به این منظور او شرکت در ساعت 2 بعد از ظهر کنفرانس تلفنی چند روز در هفته که در طی آن رهبران مختلف به روز رسانی هر یک از دیگر و زمینه سوال از پزشکان و پرستاران است. “دانش قدرت است و زمانی که آنها باید اطلاعات آن را می سازد آنها را خیلی بیشتر اعتماد به نفس.”

جنگل که قبلا اد مدیر برای CarePoint شبکه شروع به توسعه همه گیر پروتکل در سال 2014 زمانی که غرب آفریقا شیوع بیماری ابولا تهدید آمریکا “ما با اشاره به آن دسته از روش های است که قطعا به ما کمک کرد تا آماده شدن برای کوروناویروس” او به یاد می آورد.

کلید وودز گفت که کنار هم قرار دادن تیم هسته ای به طور انحصاری درمان coronavirus بیماران. “به طور معمول ما باید 40 تا 50 پزشکان برای مراقبت از بیماران بستری اما نمی خواهم به قطار است که بسیاری از افراد برای Covid-19.” بنابراین او reassigned یک گروه چند رشته ای متشکل از شش hospitalists (خانه پزشکان که بیماران), 12 پزشکان و هفت دستیاران پزشک از بخش اورژانس و نه پزشکان از واحد مراقبت های ویژه (ICU) و همچنین حدود 40 پرستاران.

به عنوان تعدادی از Covid بیماران تشدید جنگل داوطلب خدمت سربازی چندین خصوصی پزشکان از جامعه است. در اوایل ماه مارس, دکتر Antonios Tsompanidis مسیح ارشد علمی افسر پیشنهاد conscripting یک گروه از 38 کارورزان ساکنان و همراهان بیشتری به سهولت تیم هسته ای را بار. “آنها توافق کردند به قرار دادن خود را سنتی آموزش پزشکی در یک وقفه” Tsompanidis گفت. “آنها در حال حاضر به کار کردن هفت روز در هفت روز درمان Covid بیماران یا در بستری واحد و یا ICU.”

جنگل تا به حال به اختصاص دیگر پزشکان به طیف وسیعی از حیاتی شغل, اعتماد به نفس آنها می خواهم به مناسبت افزایش یابد. برای مثال یک خانواده پزشکی دکتر قرار شد مسئول اجرای مسیح استفاده از نقاهت پلاسما درمانی, روش تجربی است که رفتار شدید Covid بیماران با خون اهدا شده از کسانی که بهبود یافته اند و بر این فرض استوار است که خود آنتی بادی را به نوبه خود بازگشت این بیماری است. “او شده است فرد مناسب برای اجرای برنامه,” او گفت:.

او مدیر تنفسی درمان برای کمک به مدیریت موقت morgues مجهز در داخل سه یخچال تریلر جنگل requisitioned به عنوان مرگ و میر نصب شده است. بدن باید با احترام به کار گرفته و برداشته بر روی قفسه 10 در هر یک تریلر. “این است که از نظر جسمی و عاطفی خسته کننده و چالش های لجستیکی,” جنگل گفت.

مسیح کارگران بیمارستان قرار داده متوفی از Covid-19 به یک تریلر استفاده می شود به عنوان یک سردخانه موقت.

مسیح بیمارستان/Carepoint سلامت

در طول همه گیر روزانه گزارش های رسانه ها از بیمارستان ها در سراسر کشور باید تابیده نور را در تلاش های خستگی ناپذیر پرستاران خط مقدم. در مسیح بیمارستان وییرا مارشال ارتش از حدود 500 نفر از پرستاران شاغل در های مختلف پزشکی و خدمات, اما که تکالیف به Covid-19 وظیفه همراه با افزایش تعداد بیماران آلوده.

“در آغاز بخش اورژانس و ICU پرستاران آموزش دیده در بخش مراقبت بودند تنها تمرکز,” او گفت:. “سپس ما اضافه تله متری واحد و سپس واحد دیگر تا زمانی که تقریبا تمام ساختمان اختصاص داده شده بود به Covid-19 مراقبت است.”

پرستاران از خدمات دیگر مانند جراحی آندوسکوپی و همان روز مراقبت بودند idled زمانی که در بیمارستان لغو برنامه ریزی روش انتخابی در ماه مارس است. “اما آن را نمی ممکن است به آنها را پرستاران مراقبت بحرانی یک شبه” وییرا توضیح داد: “بنابراین ما اختصاص داده شده به آنها به عنوان دونده برای کمک به Covid -19 واحد است.” آنها همه چیز را از تهیه داروها از داروخانه برای پاسخ دادن به تماس های تلفنی از نگران اعضای خانواده که نمی توانید به دیدار عزیزان خود.

به عنوان coronavirus موارد به رشد خود ادامه مسیح بیمارستان شنود گذاشته به natiowide شبکه از سفر پرستاران, استخدام حدود 20 بحرانی و متخصصان مراقبت از عنوان دور به عنوان تگزاس و آلاسکا. آنها onboarded در ساعت به جای ماه قرار داده و حق کار در Covid-19 واحد. “این یکی از راه ما جان سالم به در برد” ویرا گفت.

اگر چه بسیاری از بخشهای داخلی و جراحی در بیمارستان مسیح در نهایت به اختصاص داده شد coronavirus بیماران اورژانس بود هولناک در اوایل. “این محل را با هرج و مرج کنترل شده به طور منظم, اما در حال حاضر وجود دارد فقط هرج و مرج بیشتر” جونز گفت: از دامنه در یک نقطه 95% پر Covid-19 بیماران سه چهارم از آنها را بر روی هواکش.

بخش اورژانس است و پزشکان و دستیاران پزشک و پرستاران مجبور به انتقال از درمان حملات قلبی شکسته استخوان ها و دیگر شرایط اضطراری به Covid موارد است. چالش های غیر معمول, هر چند به عنوان بیشتر و بیشتر مردم شروع به نشان دادن تا شد افتراق افراد که در واقع آلوده شدند و علامتی از “نگرانی خوب” که ترس آنها شد. خوشبختانه جنگل و دافی پیش بینی عجله و باز چادر در فضای باز است که اساسا شد غربالگری منطقه برای اتاق اورژانس.

گرفتن آن را به بالا و در حال اجرا در زمان انجام برخی از, اما, از جمله هماهنگی با شهرستان سالن. “مسیح بیمارستان شد بسیار فعال قرار دادن در محل سیاست برای حفاظت از این مکان می گوید:” جرسی سیتی, شهردار, Stephen Fulop. “آنها برای اولین بار در بیمارستان Hudson County برای راه اندازی یک غربالگری چادر.” Fulop افزایش بیش از حد سریع-پیگیری مجوز از سازمان آتش نشانی برای استفاده از هوای آزاد, برق و پروپان گرما و ستایش چادر در یک محل کنفرانس مطبوعاتی زمانی که آن را باز کرد.

آنچه در پیش روست

به عنوان Covid بحران امتداد به ماه سوم خود را با مرگ, خستگی و ترس مؤثر مسیح نیروی کار نقش های دیگری را برای بیمارستان رهبران توازن است همدلی و شفقت با قدرت و حل و فصل. “برای من این دانستن زمانی که آنها در خود را بیشتر مضطرب” ویرا گفت: پرستاران. برای دیدن اول که او دون scrubs و دور با آنها خود را از دیدن بیماران و خطرات آنها رو به رو هستیم. او گریه می کند با آنها را زمانی که دیگر مرگ است بیش از حد را. “فقط حمایت از آنها” ویرا گفت.

دافی که گسترده پرستاری پس زمینه دور با پرستاران به عنوان به خوبی. “من افتخار می کنم به وجود تور با RNs در مناطق” او گفت:. “این باعث می شود من بیشتر relatable به آنها دانستن من درک وضعیت خود را.”

اگر آنها می خواهند به دریچه ناکامی های او گوش می دهد. “گاهی اوقات خود را در وضعیت بسیار عاطفی من اشک و که خوب” دافی گفت: اعتراف به این که یکی از رهبران باید احساسات بیش از حد. “نشان دادن آنها را ندارد شما نگاه ضعیف است.”

حتی پس از, شرایط دیکته می تواند زمانی که به هیجان بخرج دادن. جنگل اعتراف به چند گریه قسمت در حالی که رانندگی در شب.

“زمانی که من در اتاق اورژانس همه چیز در حال حرکت بسیار سریع, شما نمی باید این فرصت را به اجازه خود را از دیوار پایین” جونز گفت که خفه اشک به عنوان او صحبت می کرد این کلمات. “او متوقف شد زمانی که دوباره یادآوری نیاز به ترک او پسر نوجوان در خانه به تنهایی پس از او قراردادی Covid. “آمدن به کار و قرار دادن بر روی شجاع نما تا همه احساس امن بود و رهبری قوی بود که احتمالا سخت ترین چیز,” او گفت:, و اضافه کرد که او پسر بهبود و خوب است. “اما من تا به حال یک کار را انجام دهد.”

جونز و همکار او رهبران در بیمارستان مسیح هنوز شغل خود را به انجام یک بار این بیماری همه گیر است — امیدوارم که به خاطر این بیمارستان در آینده نامشخص باقی مانده است. در پاییز گذشته CarePoint اعلام کرد آن را به فروش برساند مسیح و یکی از خواهر خود بیمارستان هابوکن مرکز پزشکی دانشگاه به RWJBarnabas سلامت مستقر در غرب نارنجی. مذاکرات برگزار شده است تا هر چند بیش از یک ملک اختلاف مربوط به یک شخص ثالث است. ترس از عوارض می تواند نیروی مسیح به شهر جرسی به تازگی به تصویب رسید یک فرمان مشخص است که ساختمان طبقه تنها به عنوان یک بیمارستان است.

مسیح در حال حاضر در لرزان مالی زمین و درآمد از ضرر و زیان قادر به انجام و غیر ضروری اعمال جراحی الکتیو و 60% کاهش در اد دوره در طول Covid بحران وضعیت را بدتر کرده است. نزدیک به 32 میلیون دلار در فدرال محرک پول کمک وودز گفت: “اما سرنوشت مسیح است که هنوز هم در کمین است.”

ضمنا شهردار Fulop گفت که مسیح بیمارستان سریع و قوی, پاسخ به همه گیر با تأکید بر لزوم اهمیت آن به جامعه است. “این شهرستان در حال رفتن به انجام هر کاری ما می توانیم” او اظهار داشت: “به مطمئن شوید که آن باقی می ماند یک بیمارستان است.”

افشا: مسیح بیمارستان افسر ارشد پزشکی دکتر تاکر جنگل نویسنده برادرزاده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler