عکاس Shahar Azran دارای یک حلقه نور برای پیوستن به تماس های تصویری از خانه اش در Englewood, New Jersey.

Shahar Azran

شاید او متولد شده با آن است. شاید آن را یک حلقه نور است.

حلقه چراغ ها مدت طولانی است که مورد استفاده توسط عکاسان و اخیرا رسانه های اجتماعی ستاره ها را برای بهبود ظاهر خود را. آنها کاهش سایه ها و ارائه یکنواخت تر تب و تاب بودن.

در حال حاضر دایره شکل الکتریکی نور سفید است که به طور کلی هزینه های کمتر از 100 دلار است که یکی از عجیب و غریب ذینفع از این بیماری همه گیر در کنار خدمات آنلاین مانند Netflix و زوم.

یک حلقه نور شده شماره 1 بهترین فروشنده در تلفن های همراه و لوازم جانبی دسته در Amazon.com در هفته های اخیر و در روز جمعه یک حلقه نور قرار گرفت شماره 4 پشت سه مورد آی فون. این $59.99 محصول — از یک شرکت به نام UBeesize همراه با یک سه پایه و یک کابل USB و یک تلفن دارنده یک دیمر و کنترل از راه دور-دارای بیش از 10 ، 000 اعتبار.

توییتر نیز پر از نوشته ها در مورد افراد حلقه نور خرید.

حلقه چراغ در حال حاضر محبوب در میان مردم ساخت فیلم برای شبکه اجتماعی Infinite قبل از coronavirus زمان نگه دارید. اما Infinite تبدیل شده است و حتی بیشتر محبوب به عنوان مردم به دنبال تازه های سرگرمی از صفحه اصلی و پست های حاوی هشتگ #ringlight گسترش اند.

در برخی از فیلم حلقه نور تبدیل شده است عینک خود را. بسیاری از کاربران خود را نشان می دهد دست و سر در حال حرکت به داخل و خارج از حلقه. یک کاربر حتی به شوخی در لباس پوشیدن خود را حلقه نور و آن را به نام دوست دختر خود را.

از دندانپزشکان به عکاسان مد

در اینجا ایده اصلی: ارائه نور در یک دایره به جای از یک نقطه خنثی سایه که معمولا به نظر می رسد در جهت دیگر. اگر نور شد منتشر شده در بالای لنز دوربین یک سایه به نظر می رسد کمتر کسی را بینی و دیگر protuberances. ارسال نور از زیر لنز توقف هر گونه بینی سایه.

یک دایره صدق این مفهوم در 360 درجه است.

حلقه نور است و نه متجدد تدبیر. مردم به صحبت در مورد آنها را در مقالات آنلاین برای حداقل پنج سال و مفهوم بوده است حداقل پس از 1950s.

دندانپزشکان ندارد, یک راه خوب برای شلیک نور به دهان از بیماران خود را. یک دندانپزشک این مشکل رو به رو بازدید یک دوربین تسهیلات و مورد بحث آن را با یک کارگر وجود دارد به نام لستر شام خوردن که در سال 1952 اختراع یک محصول به نام حلقه فلش. آن چراغ در پایان یک لنز دوربین هنگامی که عکاس بازدید شاتر. ناهار خوردن نوه مت Glassgold است که مالک و رئیس جمهور از لستر شام خوردن, Inc., که هنوز هم به فروش می رساند این محصولات برای استفاده دندان پزشکی.

“نه تنها آن را از بین بردن سایه ها در داخل دهان است. آن را نیز حذف سایه در پس این چهره زیباتر” گفت: Glassgold اجرا می شود که این شرکت در پالم بیچ گاردنز فلوریدا. “شما نمی بینید خطوط و لکه های واقعی از چهره. من فرض می کنم که در میان همین دلیل آن را تبدیل به یک مورد علاقه برای فیلم وب کم و در حال حاضر برای برای کنفرانس کار می کنند.”

عکاسان مد تا فلش حلقه در 1960s Glassgold گفت.

Shahar Azran یک نیوجرسی عکاس که طول می کشد عکس از هنرمندان و مدیران و سیاستمداران به یاد می آورد با استفاده از یک حلقه فلش برای اولین بار حدود 20 سال پیش در طی یک شوت برای در حال حاضر از بین رفته, مد, خرده فروش و نه غرب. این ابزار به منظور ارائه بسیار تمیز و روشن نور, او گفت:, و اضافه کرد که او به یاد دیدن paparazzi با استفاده از آنها را زمانی که او با استفاده از به ساقه کنسرت.

به عنوان قرنطینه شروع مشتریان او را به نام و خواست توصیه های تجهیزات برای فیلم خود را در خانه. او تحقیقات آنلاین و به نام عکاس دوستان است. آن را نمیگیرد طولانی قبل از او شروع به نشان می دهد حلقه چراغ.

Azran گفت: مشتریان خود را خوشحال هستند با حلقه خود را چراغ.

Shahar Azran

بر خلاف یک حلقه فلش می آید که برای فقط یک لحظه یک حلقه نور باقی می ماند برای یک دوره طولانی مدت به جای ادامه داد: ضبط ویدئو. حلقه نور پدید آمده به عنوان digital single-lens reflex دوربین شد قادر به عکسبرداری فیلم Azran گفت.

بر خلاف دوربین, صنعت, حلقه, نور, در بازار است و نه حکومت توسط هر شرکت وجود دارد کمی از مارک های شناخته شده مانند Aixpi, Aptoyu, Crenova, Neewer, UBeesize و Viewow.

Azran مشتریان بسیار خوشحال هستند با حلقه خود را چراغ Azran گفت. او خریداری یک حلقه نور از راه دور به سخنرانی در مدارس او خواهد بود در غیر این صورت بازدید و 17 ساله پسر لیام در اسرائیل یکی در میز خود را برای کلاس های آنلاین.

“من می دانم که همه دختران بیش از وجود دارد آن را داشته باشد,” او گفت:.

Glassgold گفت: پدر بزرگ او که در سال 1999 کسی است که آمد تا با حلقه نور فن آوری است. اما او را درک میکنیم.

“یک انگشتر حلقه,” او گفت:.

دیده بان: این شرکت مستقر در چین ممکن است با ارزش ترین در جهان راه اندازی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی