چگونه جورج فلوید تظاهرات می توانید درایو ESG سرمایه گذاری

ESG است و در عین حال یکی دیگر از کاتالیزور.

که خواستار عدالت اجتماعی در پرتو پلیس قتل جورج فلوید درخشش یک نور افکن در نابرابری نژادی در شرکت های بزرگ امریکا آنها می تواند سوخت بهره در ESG بگیر تمام مدت برای سرمایه گذاری متمرکز در شرکت هایی که نمره بسیار زیست محیطی و اجتماعی و حکومت عامل صندوق ارز داد و ستد محققان گفت: CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

“آنچه شما می خواهید پول زیادی تعقیب کسانی که خوب عوامل است که این شرکت ها خود را می خواهید به پروژه بهتر عوامل و رفتار بهتر” گفت: Phil Mackintosh, Nasdaq اقتصاددان ارشد.

“هنگامی که شما دریافت کنید که شما شروع به گرفتن مردم با خرید سهام این دلیل که آنها حکمرانی خوب یا اجتماعی خوب یا خوب سیاست های زیست محیطی و این چیزی است که شما واقعا نیاز به” او گفت:.

اما در حالی که وجود دارد ESG-بر اساس ETFs که تمرکز بر ترویج قومی و نژادی گوناگونی از قبیل تاثیر سهام NAACP اقلیت توانمندسازی ETF (NACP) سرمایه گذاران نباید فرض کنیم همه ESG بودجه همان اولویت و گفت: دیو Nadig ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر تحقیقات در ETF روند.

“این نمی one-size-fits-all محصولات” Nadig گفت. “برخی از این وجوه بسیار بازار-مانند با ترفند کوچک.”

به عبارت دیگر برخی از ESG بودجه’ اهداف به آینه خود را معیار شاخص به عنوان نزدیک که ممکن است در حالی که به استثنای تنها پایین خود را-به ثمر رساند شرکت که ممکن است انتخاب برخی از خریداران به دنبال Nadig گفت.

“برخی از آنها بسیار خاص به زنان در حکومت و یا بسیار خاص و علل محیطی,” او گفت:. “من فکر می کنم نکته مهم این است که این علاقه وجود دارد. ما شاهد این جریان برای اولین بار. و مانند هر چیز دیگری, شما واقعا باید به انجام مشق شب خود را که آیا شما یک مشاور و یا یک سرمایه گذار برای درک اینکه آیا ارزش شما در حال تلاش به پروژه از طریق سرمایه گذاری های خود هستند در واقع اسیر در آن استراتژی است.”

این NACP ETF پایین است فقط بیش از 1% در سال به تاریخ در مقابل S&P 500 حدود 6% از دست دادن.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme