دهه های طولانی بحث در مورد وثيقه اوراق قرضه به عنوان یکی از بزرگترین علل زندان تراکم داده شده است جدید شدت Covid-19. نیاز به کاهش شلوغ, زندان, جمعیت تهدید می تواند به 2 میلیارد دلار میباشد.

جورج رز | گتی ایماژ

زندان ها و زندان در خطر قابل توجهی از شیوع کروناویروس با زندانیان زندگی خوردن و حمام کردن در فضاهای مشترک. وضعیت به شدت اضافه شده به یک دهه بحث در یکی از بزرگترین علل زندان تراکم — یک سیستم که حساب برای $2 میلیارد دلار صنعت در ایالات متحده آمریکا است که سیستم پول به قید وثیقه.

نزدیک به 15,000 آمریکا زندانیان تا کنون آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به داده ها از روزنامه نگاری غیر انتفاعی مارشال پروژه. به منظور کاهش تراکم زندانیان و جلوگیری از گسترش coronavirus تادیبی امکانات در سراسر کشور منتشر شد بیش از 16000 نفر از حبس در سراسر این بیماری همه گیر.

از 631,000 مردم برگزار شده توسط مقامات محلی در آمریکا زندان و 74% نشده اند محکوم به جرم, با توجه به, زندان, موسسه سیاست. به جای بسیاری از آنها زندانی خود را قبل از محاکمه به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت پول به قید وثیقه اعم از جیب خود و یا از طریق تجاری به قید وثیقه ضامن.

ایالات متحده آمریکا یکی از دو کشور در جهان همراه با فیلیپین است که تجاری وثیقه میباشد.

جف کلیتون مدیر اجرایی آمریکایی با قرار وثیقه ائتلاف گفت: بسیاری از وثيقه اوراق قرضه شرکت ها مجبور به اخراج تمام کارکنان به دلیل “وجود دارد هیچ اوراق قرضه به پست.”

“کسب و کار است که راه را به پایین; اجازه دهید آن را قرار داده است که راه” کلیتون گفت. “بسیاری از سیستم عدالت کیفری تعطیل است راست, در حال حاضر, و شامل نمایندگی وثیقه. برخی از عوامل ارسال داشته اند کمتر از 10 درصد از اوراق قرضه آنها به طور معمول نوشته شده اند.”

وجود دارد حدود 14,000 وثیقه عوامل در ایالات متحده با توجه به گروه تجارت حرفه ای نمایندگی وثیقه از ایالات متحده است. کالیفرنیا در اطراف 3,200 مجوز قید وثیقه عوامل و سازمانها و کلیتون گفت که کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا خانه را به بزرگترین باند وثیقه بازار. اندازه هر دولت وثيقه اوراق قرضه صنعت ارتباط نزدیکی به جمعیت آن به استثنای ویسکانسین, اورگان, کنتاکی, ایلینوی و ماساچوست تجاری که در آن قید وثیقه bondsmen قانونى و یا ریشه کن شده توسط قانون.

میشل Esquenazi مدیر عامل شرکت امپراتوری اوراق قرضه و موسس و معاون ارشد رئیس جمهور از ایالت نیویورک به قید وثیقه ضامن ارتباط گفت: محیط زیست با کمتر دستگیری و اصلاحات جدید قانون باعث خواهد شد که به قید وثیقه اوراق قرضه کسب و کار رنج می برند.

“آن را به عنوان مربوط به Covid-19 کسب و کار باید به محوری و قادر به جزر و جریان دوره” Esquenazi گفت. “البته وثیقه شرکت ها باید قادر به جزر و مدی. این بدان معنا است که برخی نمی نماید ؟ من مطمئن هستم که این سناریو.”

Esquenazi سابق معاون ارشد رئيس جمهور از حرفه ای نمایندگی وثیقه از ایالات متحده و به خود لقب وثیقه باند ملکه گفت: صنعت معتقد است که کسانی که زندانی به جرم “جنایت بدون قربانیان انسانی” باید در نظر گرفته برای آزادی بدون قید وثیقه آزاد است.

Covid-19 تاثیر موجود در زندان سیاسی جنگ

در دولت آوریل 2 لایحه بودجه نیویورک نورد در سال گذشته به قید وثیقه اصلاحات که حذف پول وثیقه برای بسیاری از جنحه و بدون خشونت و جنایت و مجاز 90 درصد از متهمان به اقامت در خارج از زندان در حالی که در انتظار محاکمه است. برگشت آمد و پس از دریافت واکنش شدید از اجرای قانون مقامات و سیاستمداران که استدلال که اصلاحات تهدید امنیت عمومی.

ساندرا Mayson دستیار استاد در دانشگاه گرجستان دانشکده حقوق است که تحقیق وثیقه اصلاحات گفت: این بیماری همه گیر است مجبور محلی سیستم عدالت کیفری به سهام است که در زندان و به همین دلیل است که “نه چیزی است که آنها انجام شده بود با نظم.”

یک کلانتر و معاون در سایت پرستار به داروها به یک زندانی در لاس Colinas زنان بازداشتگاه در سانتی کالیفرنیا در مارس 22 سال 2020 است.

سندی Huffaker | خبرگزاری گتی ایماژ

“وثیقه اصلاحات مکالمه به تازگی محور که به اندازه کافی خطرناک است به نیاز به بازداشت هنگامی که آن را واقعا در مورد ایمنی عمومی” Mayson گفت. “بیش از حد اغلب به نظر من مردم فرض کنیم که حساب دیفرانسیل و انتگرال یک معاوضه بین امنیت عمومی از یک سو و آزادی متهم از سوی دیگر است. وجود دارد نگرانی های ایمنی عمومی در هر طرف معادله است.”

با توجه به یک مطالعه 2015, مردم, بازداشت قبل از محاکمه شدند چهار بار به عنوان به احتمال زیاد محکوم به حبس از آن منتشر شد قبل از محاکمه. مردم برگزار شد 8-14 روز قبل از دادگاه به احتمال زیاد به recidivate یا ارتکاب بیشتر جرم و جنایت پس از اتمام دوران حبس خود.

همه ما مجبور به مقابله با تهدید در زندان و تهدید از داشتن بیش از حد بسیاری از مردم در زندان ها.

ساندرا Mayson

دانشگاه گرجستان دانشکده حقوق

Mayson گفت: مردم معمولا فراموش می کنند که پرتاب کسی که در زندان است و یک وضعیت خطرناک در وهله اول.

“در حال حاضر خطر در زندان های بسیار واقعی” Mayson گفت. “ما همه مجبور بودن برای مقابله با تهدید در زندان و تهدید از داشتن بیش از حد بسیاری از مردم در زندان.”

حدود 2.3 میلیون نفر زندانی در آمریکا — بزرگترین زندان جمعیت در هر کشور تا کنون — با نزدیک به 83 درصد در زندانها و یا در زندان های محلی. مردم نه مجرم از جرم اختصاص 95% از زندان رشد جمعیت از سال 2000 تا سال 2014 با توجه به داده ها از اداره دادگستری آمار.

Incarcerating افراد قبل از محاکمه و هزینه های مالیات دهندگان ایالات متحده $38 میلیون در روز, با توجه به یک سال 2017, گزارش, از, زندان, سیاست, طرح, غیر انتفاعی, سازمان پژوهش. که می افزاید: نزدیک به 14 میلیارد دلار در سال است.

در مقابل به نیویورک و کالیفرنیا تصویب مارس 6 اضطراری تنظیم لایحه به قید وثیقه در صفر برای جنحه و سطح پایین جنایات و به تعویق انداختن محاکمه که می تواند منجر به اخراج و یا سلب حق مالکیت.

از بین بردن پول وثیقه فقط یک ” گام اول ‘

برخی از طرفداران اصلاحات استدلال می کنند که این مسائل span بسیار بیشتر از پول به قید وثیقه.

Pretrial عدالت موسسه می گوید در وب سایت خود که از بین بردن پول وثیقه در حالی که لازم است در گام اول به طور کامل می کند “آدرس تعصب و نابرابر نتایج.” آن را نشان می دهد انواع روش های اضافی از بهبود pretrial عدالت از جمله کاهش دستگیری محدود کردن بازداشت و افزایش سهام جوامع به حاشیه رانده شده در تصمیم گیری است.

Esquenazi گفت: اکثر مردم نادیده گرفت که وثيقه اوراق قرضه شرکت ها اطمینان حاصل شود که متهم در دادگاه حاضر خواهد شد و “قربانی جرم و جنایت همیشه می تواند خود را/او را در روز دادگاه.”

“صنعت ما است نه شیطانی تخم ریزی شیطان” Esquenazi گفت. “ما مورد حمله قرار گرفته اند و این واقعا بی اساس است به خصوص در اینجا در نیویورک است.”

Mayson گفت که در حالی که او همدردی برای افراد در حال اجرا با قرار وثیقه اوراق قرضه کسب و کار این صنعت به عنوان یک کل به شمار قابل توجهی مشکل به جرم حبس.

“در مجموع متاسفانه من فکر می کنم آن را به یک صنعت شده است که ساخته شده بر روی پشت فقرا,” او گفت:. “و آن را به طور چشمگیری بیش از آسیب خوب است.”

2.3 میلیون نفر زندانی در آمریکا بزرگترین زندان جمعیت در هر کشور نزدیک به 83 درصد در زندانها و یا در زندان های محلی.

گری فریدمن | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

هر دو از جرائم و دستگیری ها را در سراسر کشور در طول این بیماری همه گیر به عنوان مردم اطاعت stay-در-خانه سفارشات و ادارات پلیس کاهش عملیات.

“این است که ما در حال اجرای [قانون],” خورخه کامپوس رئیس بازرس از گینسویل اداره پلیس در فلوریدا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این است که ما در حال پیدا کردن راه های جایگزین برای مقابله با این مسئله به جای فیزیکی را بازداشت.”

بسیاری از ادارات پلیس در حال تلاش برای صدور استناد به جای ساخت دستگیری به منظور جلوگیری از تماس فیزیکی. از 1 آوریل بیش از 1,400 NYPD افسران تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و یکی از شش نیویورک افسران از بیمار و یا در قرنطینه.

تعدادی از زندانیان در شهر نیویورک زندان کاهش یافت و بیش از 1100 — حدود 20 درصد از این شهر را زندان جمعیت — بین 16 مارس و آوریل 6 با توجه به شهردار, بیل د Blasio ،

کلیتون گفت که او فکر نمی کند که شرایط از همه گیر موجه آزاد کردن زندانیان است.

“ما باید شرایط اضطراری و آخرین چیزی که پلیس و آتش بخش نیاز به انجام است که دست زدن به جنایت های اضافی,” او گفت:.

Mayson گفت: آزاد کردن زندانیان همراه با کاهش دستگیری در وهله اول یک “رویکرد منطقی” برای بهبود سیستم عدالت کیفری. “از آن پس آشکارا در قلمرو ممکن است — و نه حتی که سخت به کاهش تعداد افراد در زندان که ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی