گتی ایماژ | filadendron

در حال حاضر آن را بسیار روشن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را تغییر راه ما در دفاتر کار — شاید به طور نامحدود. کمتر مسلم است تاثیر این فیزیکی و تغییرات ساختاری را در فرهنگ سازمانی تبدیل شده است که یک دارایی نامشهود است که شرکت ها در حال حاضر به کامل است. فرهنگ سازمانی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف احساسات گرم کارکنان و یا انتظارات بالا از یک شرکت مدیریت تیم است.

“فکر می کنم از آن به عنوان امن نیست و غمگین” توضیح می دهد که مارک Spector یک همکار از موسسه آمریکایی معماران و اصلی در Spectorgroup با اشاره به اقدامات شرکت ها نیاز به پیاده سازی در جهت کارکنان برای بازگشت به کار پس از بیماری همه گیر جهانی است. او بر هدف تمرکز بیشتر بر بهداشت و رفاه و کمتر به “با هم.” نیویورک-بر اساس جهانی معماری داخلی, طراحی و برنامه ریزی کارشناسی ارشد شرکت نمونه کارها شامل از جمله مشخصات بالا خواص به عنوان بروکفیلد جای 60 وال استریت و نیکون ایالات متحده آمریکا ستاد.

“شرکت در حال رفتن به مجبور به تغییر جهت ایستگاه های کاری تا مردم نیست رو به یکی دیگر. که ممکن است به معنی تغییر که در آن کامپیوتر است و یا که در آن منبع قدرت واقع شده است. شرکت ها در حال رفتن به مجبور به حذف تمام tabling و صندلی در اتاق های کنفرانس و یا سایر مناطق جمعی به انعطاف پذیری بیشتر به فضای فاصله. هر شخصی در میز یا دفاتر نیاز به برداشته شود. که این فضاها را می توان به طور کامل و کاملا تمیز می گوید:” Spector. او همچنین توصیه می کند شرکت موسسه اقدامات مانند touchless ورود به دستشویی و آسانسور و صدا روی پروتکل اینترنت یا VoIP بنابراین وجود خواهد داشت کمتر تماس مستقیم با سطوح مختلف.

یک نقطه عطف در فرهنگ سازمانی

دفتر پست های آینده-همه گیر ممکن است بیشتر شبیه به یک محل از یک dystopian فیلم ترک برخی نگران این ممکن است تاثیر بسیار زیادی بر روحیه کارکنان و فرهنگ سازمانی. دیگران بر این باورند جدید عادی تر خواهد شد مثبت است.

فرهنگ سازمانی راز سس که ایجاد وفاداری و اعتماد کارگران را برای کارفرمای خود و تعریف ماهیت یک سازمان. این احساس زودگذر است که CHROs و رئیس مردم افسران صحبت می کنند و کار feverishly برای ساخت در شرکت های بزرگ.

تا همین اواخر آن ساخته شده بود در محدوده یک شرکت ، این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد تغییر فرهنگ سازمانی در اکثر شرکت های طولانی مدت به عنوان کسب و کار با ادعا بیشتر نیروی کار از راه دور است که عدم توانایی برای اتصال در یک اتاق یا حتی در برخی شرایط چهره به چهره است. در حالی که ممکن است نگه داشتن کارگران امن آن را به احتمال زیاد بیشتر احساس استریل کمتر متصل شده و شاید شامل شانس کمتری برای کارکنان به رشد است.

آمار در حال حاضر شروع به این تحمل است. با توجه به مارس بررسی انجام شده توسط انجمن مدیریت منابع انسانی 2 از 3 کارفرمایان می گویند که حفظ روحیه کارکنان در طول همه گیر شده است یک چالش به خصوص شرکت هایی که دارای 500 کارمند یا بیشتر. یک سوم از شرکت ها می گویند که آنها در بر داشت حفظ فرهنگ شرکت دشوار است در طول بیماری همه گیر. و در حالی که کارفرمایان ممکن است سنجش شیب در روحیه کارکنان ممکن است فقط به یک شغل در طول بیماری همه گیر. با توجه به Q2 CNBC/SurveyMonkey نیروی کار بررسی کارگران شادتر با شغل خود را از آنها قبل از همه گیر و در عین حال بیش از نیمی (54 درصد) می گویند در شغل خود تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مشکل تر است.

در سمت تلنگر, برخی از شرکت ها در حال پیدا کردن قدرت از فرهنگ خود شده و قادر به حرکت در طول این زمان. “ما با استفاده از فرهنگ ما به قاب آن است. ما همیشه به حال یک فرهنگ مشترک و حمایت یکی. ما در حال تعامل با کارکنان ما بیش از همیشه” توضیح می دهد که تریسی Keogh WEBZINE در HP. “ما یک چالاک فرهنگ ما چرخد و به نیازهای کارکنان است. من همچنین فکر می کنم این وضعیت ما را در انجام کارهای بیش از چند هفته است که ممکن است ما گرفته اند در غیر این صورت سال به انجام است.”

HP درگیر شدن با نیروی کار خود را در تعدادی از راه های از طریق اطلاعاتی جلسات هفتگی و زوم بر اساس شهر سالن با پزشکان که می تواند به ارائه آخرین به روز رسانی در coronavirus و دیگر مسائل مربوط به سلامت را به همراه هفتگی مدرسه در منزل سمینارها برای پدر و مادر.

ما مطمئن شوید که مدیران بررسی در با تیم های خود را به طور مداوم و ارتباط با آنها را در راه های مختلف. زوم نیز با یک تعویض بازی برای ما. مدیر عامل شرکت ما استفاده می شود به barnstorm در سراسر جهان برای دیدار با تیم های, اما در حال حاضر از طریق یک سری از زوم تماس او می تواند رسیدن به هر کس و صحبت مستقیم با او. ما شاهد هستیم که مردم قادر به اتصال بیشتر در سطح جهانی و ما شاهد است که وجود دارد راه هایی برای بیشتر فراگیر با کارکنان خود را با ملاقات با آنها را جایی که آنها هستند” می گوید Keogh.

اما جلسه کارکنان خود را که در آن آنها همیشه نمی دهند for شانس جلسات و لحظات غیر منتظره است که به کمک یک تیم و یا یک بخش gel با یکدیگر است.

با توجه به اندی Molinsky, سازمانی و فرهنگی روانشناس در دانشگاه برندایس وجود دارد بسیاری از نعمت غیر مترقبه جلسات و مکالمات است که در اتاق — مانند ابتلا به کسی در راهرو و یا در watercooler به آنها را بپرسید یک سوال سریع — که نمی خواهد اتفاق می افتد با یک کنترل از راه دور تجربه کار و چشم انداز های دیجیتال. “در حال حاضر این نوع از راه دور و رها,” او گفت:.

Spector از Spectorgroup موافق است: “کارکنان مولد بودن از خانه اما حس جامعه و ارتباط آن چیزی است که بسیاری از دست رفته است. بداهتا مکالمات گاه به گاه نیست اتفاق می افتد و جایگزین شده است بیشتر وظیفه هدایت مکالمات.”

تغییر مثبت نیاز به پررنگ شرکت رهبری

میشل پنه لوپه شاه جنسیتی برابری کارشناس و نویسنده کتاب “ثابت: غلبه بر موانع نامرئی که در حال برگزاری در زنان پشت در محل کار می گوید:” نیروی کار در حال حاضر نیاز به برخی از بسیار قوی و مهارت های رهبری که آن است تا مدیران خود را به تجدید نظر سبک مديريت و چگونه به بهترین شرکت تیم های خود را.

“رهبران در حال رفتن به مجبور به تکیه به آسیب پذیری و ایجاد فضایی که مردم می توانند نوآوری و رشد می گوید:” پادشاه است. “تحول رهبران را به شیرجه رفتن به یک دستور کار خواهد شد اما در بررسی با اعضای خود و متنوع از ديدگاه قبل از آنها حق کسب و کار. من فکر می کنم یک رابطه سبک مدیریت واقعا کمک خواهد کرد که فرهنگ شرکت در طول این زمان.”

پادشاه می گوید: اولین چیزی که مدیران باید انجام دهید این است که بررسی کنید با همکاران خود و درک نیازهای فردی خود را. “احداث یک روز کاری موثر است که به احتمال زیاد خواهد شد نگاه متفاوت به کارمندان مختلف. برای مثال 9 صبح جلسه ممکن است برای یک پدر و مادر اما ممکن است ایده آل برای کسی که به تنهایی زندگی می کند. وجود دارد نیاز به یک سطح جدید از شفقت در شرکت ها و مدیران موفق خواهد کرافت یک محیط که منجر به هر یک از اعضای تیم خود را به مردم رسیدن به موفقیت است.”

یکی از جنبه های مورد کار پس از همه گیر است که به نظر می رسد جهانی توافق بر این است که کارکنان نمی توانند دوباره همه در یک بار. “آنها به مرحله آن در تیم و یا مبهوت در 25 درصد افزایش می گوید:” Spector از شرکت معماری Spectorgroup.

HP را Keogh موافق است: “چالش های بزرگ ما دیدن آینده در حال حاضر است که نمی توان آن را یک بازگشت سریع و شما می توانید ببینید که نا امیدی در حال حاضر در خارج وجود دارد در خیابان” او می گوید. “این است برای رفتن به یک مسافت های طولانی. ما راه اندازی مکانیسم برای حمایت از مردم از سلامت روان چشم انداز و مدیر آموزش در آن است. ما قرار داده اند بسیاری از مسئولیت مدیران ما در حال حاضر. آن را دشوار است به نگه داشتن روحیه مردم بالا در دراز مدت به خصوص کسانی که تحت تاثیر این بیماری اما ما به طور مداوم گرفتن دقیق و مطمئن شوید که ما در حال گرفتن درس های آموخته شده در هر مرحله.”

Spector می گوید تیم او نیز بازگشت در مراحل. “این مهم خواهد بود به گسترش دفتر فرهنگ به کار از خانه فرهنگ با تشویق های گاه به گاه زوم معافیت های قهوه را بررسی کنید و ببینید که چگونه مردم در حال انجام و یا گرفتن خلاق با جشن تولد و حوادث که ممکن است نقش بزرگی در فرهنگ شرکت قبل از Covid.”

“این است برای رفتن به یک مسافت های طولانی … اما ما به طور مداوم گرفتن دقیق و مطمئن شوید که ما در حال گرفتن درس های آموخته شده در هر مرحله.

تریسی Keogh

WEBZINE در HP

او افزود که هنگامی که کارکنان شروع به سر به عقب به این شرکت خواهد شد و انتظار می رود سطح حرفه ای به بازگشت به آنچه در آن بود قبل از Covid معنی آن کار از خانه خواهد بود و انتظار می رود برای انجام دور با sweatpants و پیراهن و لباس مناسب لباس کسب و کار.

اما در حالی که تغییر شکل فرهنگ شرکت پست-همه گیر ممکن است یک وظیفه بزرگ برای مدیران ارشد مردم افسران و منابع انسانی افسران Keogh می بیند این به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای رهبران و مدیران با اتصال و ساخت تیم خود را. “اگر شما نمی شما واقعا از دست رفته فرصت” او گفت:. “شما منجر از طریق یک بحران و اتصال خود را با مردم است. این معتبر ترین زمان در تاریخ کسب و کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی