چگونه OneWeb را 1 میلیارد دلار ورشکستگی نجات تغییرات چشم انداز رقابتی برای ایلان Starlink

OneWeb ماهواره ای مرکز عملیات در مکلین ویرجینیا در تاریخ 13 فوریه 2019.

سارا L. Voisin / واشنگتن پست / گتی ایماژ

اینترنت ماهواره ای شرکت OneWeb در فضا پهنای باند مسابقه SpaceX را Starlink شبکه با تشکر از اواخر $1 میلیارد پیشنهاد است که باید نجات سابق از ورشکستگی است.

OneWeb صاحبان جدید انتظار دادگاه مصوبات از فروش بعد از این سال خواهد بود دولت انگلیس و ارتباطات کنگلومرا Bharti جهانی — که هر کدام متعهد 500 میلیون دلار سرمایه برای تامین مالی OneWeb بازگشت از ورشکستگی است.

آن را “غیر محتمل به نوبه خود از وقایع” با توجه به Quilty تجزیه و تحلیل بنیانگذار کریس Quilty که توضیح داد به CNBC چگونه OneWeb بازگشت و پس از آن “نزدیک به مرگ تجربه” تغییر خواهد کرد چشم انداز رقابتی برای بزرگترین رقیب.

“اگر OneWeb تا به حال بخار به فصل 7 [ورشکستگی] و رفته دور برای همیشه لطفا برای پس از آن SpaceX شده اند که تعداد آنها را تا به حال حقوق اولویت,'” Quilty گفت. “آنها هیچ بدتر از آنها قبل از OneWeb ورشکسته اما آنها را از دست داده یک فرصت است.”

ایلان سرمایه گذاری پیشرو بازیکن در میان شرکت ها به دنبال استفاده از صدها یا هزاران نفر از کوچک ماهواره در مدار زمین کم یا لئو به پرتو اینترنت با سرعت بالا در هر نقطه در جهان است. این سرمایه بر پروژه ها را ورشکسته ed شرکت در گذشته با OneWeb آخرین قربانی است.

Quilty بوتیک تحقیقات شرکت سرمایه گذاری و اغلب با تمرکز بر ارتباطات ماهواره ای بخش که او پس از تاسیس پیشرو Raymond James’ پوشش صنعت فضا برای 20 سال است.

OneWeb بازگشت از ورشکستگی بدان معنی است که آن را حفظ کنید “اولویت حقوق” آن را به باند Ku ماهواره طیف Quilty توضیح داد. طیف توسط دولت تنظیم کننده در اول بیا اول خدمت اساس Quilty گفت: بنابراین این شرکت که “فایل اول دارای اولویت حقوق” به آن گروه از طیف. در حالی که تنظیم کننده انتظار می رود شرکت های به اشتراک گذاری استفاده از طیف او گفت: این شرکت با اولویت حقوق می شود به اصل “مجموعه قوانین برای نحوه استفاده از طیف.

“آن را فلج کننده [به SpaceX] اما این مانعی برای عملکرد سیستم خود را” Quilty گفت. “ایلان نه تنها به چالش کشیدن OneWeb برای لئو پهنای باند, کسب و کار او را نیز به چالش کشیدن آنها را به صورت دقیق همان طیف در Ku-band — و او واصل دوم. این واقعیت است که OneWeb احیا شده است و معنی آنها هنوز هم در گیر این نوع از تاریخ و موقعیت.”

OneWeb را در نهایت خود را از دست داده اولویت طیف حقوق به حال این شرکت حل شده و با توجه به تغییرات قانونی ساخته شده توسط سازمان ملل متحد اتحادیه بین المللی مخابرات در ماه ژانویه است. جدید ایطو قوانین اساسا تعیین مهلت توسط آن شرکت ها باید راه اندازی یک تعداد معینی از ماهواره. شرکت با طیف مجوز باید راه اندازی 10 ٪ از ماهواره ها را در عرض دو سال 50 درصد ظرف پنج سال و 100 درصد در عرض هفت سال و یا خطر از دست دادن حق به راه اندازی بیشتر ماهواره ها.

“آن کسانی که قوانین که باعث OneWeb به راه اندازی آخرین آن دسته از ماهواره ها دو روز قبل از آنها برای ورشکستگی زمینه, چرا که آنها می خواستند به آمار 10 درصد نقطه عطف و نگه داشتن گزینه های خود را باز” Quilty گفت. “اما اگر OneWeb دریافت نمی کند تا نیمی از ماهواره ها را در ماه ژوئن از 2023, مجوز خود را له می شود.”

OneWeb در حال حاضر 74 برنامه ریزی 648 ماهواره در مدار. این معلوم نیست که چگونه به سرعت OneWeb ممکن است قادر به از سرگیری تولید به عنوان Quilty به ذکر است که این شرکت از کار اخراج بسیاری از کارکنان آن از جمله تمام ویژگی های کارکنان را به یک اسکلت خدمه.

در ضمن SpaceX همچنان به پیشرفت راه اندازی آن Starlink ماهواره با بیش از 500 در حال حاضر در مدار. SpaceX گفت: در ماه گذشته که تست شبکه آغاز خواهد شد بعد از این تابستان با لینک مستقیم به مصرف کننده اینترنت و خدمات برنامه ریزی شده برای شروع در شمال آمریکا و کانادا قبل از پایان سال است.

سافت را از دست دادن

قبل از OneWeb برای ورشکستگی زمینه در ماه مارس منجر سرمایه گذار SoftBank به حال پمپ حدود 2 میلیارد دلار به این شرکت است. با ورشکستگی شنیدن مداوم آن هنوز دیده می شود چقدر OneWeb سهام سهامداران و طلبکاران دریافت از فروش شرکت. اما Quilty برآورد SoftBank بهبود می یابند فقط 8 درصد از سرمایه گذاری کل خود که OneWeb موجود ذینفعان پرداخت می شود, یکی دیگر از سنگین از دست دادن ژاپنی-آمریکایی تکنولوژی کنگلومرا.

Quilty انتظار انگلستان و Bharti کنسرسیوم شناخته شده به طور رسمی به عنوان BidCo نگاه را به استفاده از حدود 110 میلیون از تامین مالی خود را به صندوق OneWeb را هزینه های عملیاتی از طریق مانده از آن زمان در ورشکستگی. با توجه به Quilty تولید تاخیر هزینه OneWeb بین $10 میلیون و 15 میلیون دلار در ماه است. گرفتن تولید را به بالا و در حال اجرا خواهد بود بحرانی برای OneWeb به دیدار بعدی خود نظارتی نقطه عطف یک شاهکار است که Quilty برآورد نیاز به بیشتر از آنچه که مانده است از BidCo را 1 میلیارد دلار در سرمایه پس از شرکت در پدیدار از ورشکستگی است.

“آن باقی مانده است نظری به عنوان آنها فقط داده شده است اجاره نامه های جدید در زندگی” Quilty گفت.

دیگر چروک برای SpaceX است که OneWeb صاحبان جدید شامل دولت انگلیس — که به طور طبیعی تنظیم کننده های ماهواره ای و صدور مجوز در بریتانیا. اما “است که در آن همه چیز عجیب و غریب,” Quilty گفت: چرا که اگر SpaceX می خواهد به ارائه خدمات در انگلستان دولت تنظیم کننده نیز صاحب مشک را رقیب.

“آیا آنها باید به قوانین؟” Quilty پرسید.

با فرض اینکه هیچ نظارتی تاخیر OneWeb فروش به BidCo است که انتظار به پایان خواهد رسید در اواخر ماه نوامبر.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme