چگونه غیر انتفاعی رنگ تغییر اعمال فشار به مبارزه با نابرابری نژادی

رشاد رابینسون صحبت می کند روی صحنه در طول شرط “پیدا کردن عدالت” آتلانتا برتر در ریخته گری در پیوریتن آسیاب در 04 مارس 2019 در آتلانتا ،

Paras گریفین | گتی ایماژ

به عنوان اعتراض به نابرابری نژادی ادامه, غیر انتفاعی, رنگ تغییر است تبدیل به شرکت های بزرگ و نیروهای پلیس در سراسر کشور به فشار برای تغییرات قابل توجهی در سیاست محصول و رفتار است.

سازمان سیاه و سفید زندگی می کند ماده شریک شده و به راه انداختن خود را در جنگ نژادی و نابرابری برای بیش از یک دهه کار به عنوان یک تغییر ساز در حوزه فرهنگ و رسانه نمایندگی از مردم سیاه و تجربه است.

رنگ تغییر در آخرین مبارزه با Facebook که دریافت کرده است فشار از صدها تبلیغ تهدید به تحریم پلت فرم به دلیل آنچه که سازمان تماس های شرکت را به شکست را به درستی جلوگیری از گسترش نفرت گفتار و اطلاعات غلط.

“حدود یک هزار شرکت ایستاده اند با این تحریم. بسیاری از مارک های که هیچ کس نمی خواهد تماس عدالت اجتماعی رزمندگان در حال ایستاده با عدالت اجتماعی رهبران در این لحظه چرا که هر کس به رسمیت می شناسد تهدید که Facebook را فراهم می کند در صورتی که نمی reined می گوید:” رشاد رابینسون رئیس و مدیر اجرایی, رنگ, تغییر, در مصاحبه اخیر خود در CNBC “Squawk کوچه.”

“شرکت نمی خواهید تبلیغات خود را و مارک های خود را نشان دادن به سفید ملی, مطالب و مجبور به شنیدن مارک زوکربرگ بحث در مورد چگونه او را نمی تواند پاسخگو باشند.”

در دفاع Facebook وظیفه یک گروه از حسابرسان به منظور بررسی سیاست های خود که منجر به بررسی مستقل با نتایج ناامید کننده با توجه به متعدد رهبران در حقوق مدنی فضا.

ممیزی zeroed در Facebook تصمیم به ترک یک پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در پاسخ به معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در روز یادبود. مغلوب ساختن پیشی جستن پست تکرار یک عبارت استفاده شده توسط یک میامی رئیس پلیس در دهه 1960 به طور گسترده ای به عنوان تفسیر خشونت آمیز علیه معترضان.

“پس از شرکت عموم چپ غارت و تیراندازی پست بیش از پنج سیاسی و کالا تبلیغات اجرا در Facebook ارسال همان پیام خطرناک است که “غارتگران” و “Antifa تروریست’ می تواند و یا باید به ضرب گلوله توسط افراد مسلح شهروندان” حسابرسان نوشت: در 89 صفحه گزارش.

تبلیغ تحریم, کمپین led با رنگ تغییر به دست آورده قابل کشش با مارک های بزرگ مانند Unilever, Coca-Cola, و استارباکس کشیدن آگهی های خود را از شبکه های اجتماعی است. این موضوع قرار است در Facebook در یک موقعیت مخاطره آمیز است و به احتمال زیاد به می آیند تا در جولای 27, هنگامی که مدیر عامل مارک زوکربرگ است که انتظار می رود به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی.

رسانه های نمایندگی

Facebook نیست تنها شرکت احساس گرما. رنگ تغییر تاسیس در سال 2005 تند تلویزیون بزرگ و جریان شرکت هایی مانند Netflix و روباه.

در حال حاضر رنگ تغییر متزلزل شده تا میراث رسانه ها. گروه بسیج برای لغو “پلیس” در سال 2013 از فاکس یکی از شبکه پیشرو نشان می دهد که برای 25 سال تا آن نقطه. نشان می دهد پس از آن بود و توسط برترین شبکه. اما ماه گذشته این کانال تلویزیونی اعلام کرد که لغو خواهد نشان می دهد در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی فلوید مرگ است.

برای سال, رنگ تغییر کرده است استدلال می کرد که نشان می دهد جلال افسران پلیس و ناعادلانه به تصویر کشیده شده افراد کم درآمد به عنوان خائنانی. به رنگ “مردم فقیر شده اند که در حال حاضر هدف قرار داده و با حمله نمی کند به ما خدمت می کنند گفت:” رابینسون در مصاحبه ای با CNBC.

مشابه نبرد دم است. بعدی برای, رنگ, تغییر, تلاش برای تکرار تجربه خود را با “پلیس” تغییر تمرکز خود را به دیگری نشان می دهد که همچنین به تصویر کشیدن افسران پلیس در یک چاپلوس نور بدون در نظر گرفتن شیوه های آنها به طور نامتناسبی تحمیل بر مردم از رنگ.

“ما واقعا با تمرکز بر واقعیت های پلیس نشان می دهد که راه اندازی یک رابطه با پلیس که در آن آنها فقط قصد نشان داده شود در مثبت چراغ ها و مجموعه جهان است که در واقع نه دقیق و واقعا فقط اهداف را نشان می دهد و انواع خاصی از جوامع” رابینسون گفت.

یک خیابان نشانه ای از زندگی ماده پلازا دیده می شود در نزدیکی سنت جان اسقفی کلیسا به عنوان اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید همچنان در واشنگتن 5 ژوئن 2020.

Carlos Barria | ایسنا

در اوایل سال جاری این سازمان قرار داده و با هم یک گزارش به نام “عادی سازی بی عدالتی” که به تشریح شیوه های تولید کنندگان و مدیران صنعت می توانید به دنبال به جرم تلویزیون را نشان می دهد واقع بینانه تر است.

در این گزارش تاکید شده که جرم و جنایت در تلویزیون به عنوان یک نوع “نقش نقش قابل توجهی در پیشبرد تحریف نمایندگی از جرم و عدالت و نژاد و جنسیتی در رسانه ها و فرهنگ” با توجه به آزادی مطبوعات. “این تصاویر ساختگی ساخت در برداشت نادرست از سیستم عدالت کیفری و چگونه آن را قطع با نژاد و جنسيت در حالی که نادیده گرفتن بسیاری از واقعیت مهم.”

جرم تلویزیون نیز در میان حداقل متنوع خدمه showrunners و نویسندگان این گزارش در بر داشت. بیش از 81 درصد از showrunners از 26 مورد مطالعه را نشان می دهد در حال سفید مردان و 20 از 26 نشان می دهد یا هیچ سیاه نویسندگان و یا فقط یک نویسنده با توجه به مطالعه است.

همکاری با پلیس

چرا که خیلی از کار های اخیر متمرکز بر رابطه بین اجرای قانون و مردم از رنگ رابینسون معتقد است که این سازمان در ارتباط با پلیس پیچیده است.

بسیاری از نیروها در سراسر کشور استقبال کرده اند گفتمان با رنگ تغییر در موضوعات خشونت پلیس و مخربی بر مردم رنگ رابینسون گفت: CNBC.

پلیس “است و نه یک, یکپارچه,” او گفت:. “من در واقع تا به حال بسیار خوب و گفتگو با روسای پلیس. و این به آن معنا نیست که ما همیشه به توافق برسند. این فقط بدان معنی است که ما با داشتن مکالمات و من احساس می کنم وجود دارد به اشتراک گذاری دیدگاه.”

یکی اجرای قانون بدن برادرانه منظور از پلیس هرگز پذیرای چنین مکالمه رابینسون گفت. “آنها می خواهند بیشتر نظامی پلیس و آنها می خواهند کنترل بیشتری بر جوامع ما و شکست خورده اند در اساسی خود مسئولیت ما را امن نگه دارید وقت و زمان دوباره” رابینسون گفت: از این گروه ساخته شده است که بیش از 330,000 قسم خورده مأموران اجرای قانون در سراسر کشور.

رابینسون به یاد می آورد شگفت آور, نشست در کاخ سفید در سال 2016 پس از مرگ آلتون استرلینگ و Philando کاستیا زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما در دفتر بود. در این دیدار رابینسون بود, بحث نژادی پروفایل های خود را تجربه بودن متوقف شد و frisked در حالی که راه رفتن را از طریق پارک مرکزی. همچنین در حال حاضر برایان استیونسون وکیل که با موفقیت به دادگاه تجدید نظر محکومیت قتل والتر McMillian و نوشت: کتاب “فقط رحمت” که یک فیلم با بازی Michael B. Jordan and Jamie Foxx.

به عنوان دو صحبت کرد “رئیس برادرانه منظور از پلیس وقفه من و می گوید: همه از این صحبت از دهها جدید به من است” رابینسون گفت. در این جلسه با سنگین وزن رهبران حقوق مدني رابینسون و استیونسون و همچنین به عنوان “بقدر یک اتاق پر از سایر فعالان” این FOP سر احساس “به طور کامل راحت نیست گفت:” من موافق نیستم,'” رابینسون گفت. “او نمی گویند” من اصلا موافق با خواسته های خود را.’ او گفت: “من فکر می کنم شما بچه ها اغراق مشکل است.’ او گاز روشن به ما اساسا بر این باورند که این مشکل وجود ندارد.”

رابینسون اذعان کرد که پس از آن او شنیده می شود از دیگر روسای پلیس شده بود که او نیز در اتاق زمانی که ارز پایین رفت. آنها به بحث در مورد آنچه که آنها شنیده ام یک بیت از تشویق برای رابینسون که بیرون آمد از آنچه تا به حال تبدیل شدن به یک ترش نشست.

و با وجود داشتن بسیاری از نیروهای باز به شنیدن از آنها از کار خود “باعث می شود آن را به طوری که ما فن های مورد علاقه از پلیس” رابینسون گفت.

برادرانه منظور از پلیس نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کاخ سفید عامل

پوشش نقره ای است که نیروهای پلیس به طور کلی تحت محلی صلاحیت معنی است که رنگ را تغییر دهید می توانید از ایالتی به ایالت صحبت کردن با فرمانداران و رهبران محلی در مورد پلیس اصلاحات.

آن را نیز بدان معنی است که تاثیرات خارجی مانند برادرانه منظور از پلیس و کاخ سفید آیا قدرت ندارد به فرمان پلیس و یا متوقف کردن اصلاحات از اتفاق می افتد.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد دفتر, رنگ تغییر کرده است و نه درگیر کاخ سفید و وجود دارد هیچ برنامه ای برای انجام این کار در آینده نزدیک رابینسون گفت.

“شما نمی توانید درگیر یک موسسه است که نمی خواهند درگیر می شود و باور نمی نامزدی,” او توضیح داد.

“و این کاخ سفید است که فکر می کند که وجود دارد ‘خوب مردم در طرف دیگر از Charlottesville,” او گفت: با اشاره به اعتراضات و درگیری ها از سال 2017 در شهرستان ویرجینیا. “این یک grifter کاخ سفید است که با استفاده از مسائل به استوک سیتی خشم به استوک توجه اما در واقع نمی خواهید به حل مشکلات. و این همه یک واقعیت را نشان می دهد. و بنابراین شما می دانید ما در حال تلاش برای مقابله با مسائل جدی در اینجا و در تلاش برای پیشبرد جدی باعث می شود.

خیلی از کار اتفاق می افتد بر روی زمین پس از رنگ تغییر نیاز ندارد کاخ سفید همکاری و یا تایید به نگه داشتن عملیات خود را رفتن.

اما اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری آمده نوامبر رنگ تغییر خواهد کرد “کاملا” درگیر کاخ سفید رابینسون گفت:, و اضافه کرد که این یک مسئله حزبی زیرا این گروه کار کرده است با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مبارزه برای کوچک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

به جای این موضوع است که با مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:.

“این رئیس جمهور است که پشتیبانی درگیر و سوگند سفید گرایان” رابینسون گفت. “ما نمی خواهد می دانم که در آن برای شروع و رفتن کلاه در دست برای کسی که وقت و زمان دوباره ثابت کرده است خود را به نمی تواند پایدار زور برای تغییر اشتباه خواهد بود.”

کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پشت صحنه

این تلاش ها باید گسترده تر رنگ تغییر را در رسیدن به, که منجر به یک سطح شیب دار تا در جمع آوری کمک های مالی و عضویت. این سازمان دارای چهار برابر شد و عضویت در آن تعداد از 1.7 میلیون به 7 میلیون نفر در چند هفته گذشته رابینسون گفت.

در مصاحبه با نیویورک تایمز رابینسون گفت که رنگ تغییر کرده “صدها هزار نفر از کمک های مالی فرد” در چند هفته گذشته.

“بیشتر مردمی رسیده که مایل به حمایت از ما به عنوان تبدیل شدن آنها آگاه باشید که ما که هستیم” رابینسون گفت: CNBC. “و ما فکر می کنم آن را یک پاره برای ما به رشد ما برسد و تعمیق تلاش های ما.”

رنگ از تغییر سیاست در برابر گرفتن مستقیم کمک های مالی از شرکت های بزرگ اما کمک های مالی شرکت ها بوده است جاری شدن سیل در به عنوان امواج از ادامه اعتراضات در سراسر کشور. این گروه هیئت مدیره قصد دارد به توزیع مجدد آن کمک های مالی مختلف, سیاه, رهبری, سازمان, این بار گزارش شده است.

از آنجا که رنگ تغییر نمی کند و قبول کمک های مالی شرکت ها “ما واقعا در ادامه به تکیه بر حمایت از افراد و بنیادهای سراسر کشور که در باور نژادی عدالت و بر این باورند که ما باید قوی سازمان برای رسیدن به آن” رابینسون گفت.

این روند آغاز می شود با باز کردن مکالمه. برای برقراری ارتباط با این شرکت های بزرگ در تلاش برای نزدیک شدن به جامعه ای که در آن عدالت نژادی وجود ندارد, رنگ تغییر تلاش می کند به شرکت برای اولین بار قبل از اعمال فشار در قالب یک کمپین.

“ما سعی می کنیم به واقعا درک آنچه در استدلال هستند و از طرف دیگر” رابینسون گفت. اما اگر اولیه بحث به نظر نمی رسد به سوی پیشرفت و یا درک رنگ را تغییر دهید می توانید با استفاده از آن حمایت گسترده به مطبوعات این شرکت ها به تجدید نظر.

هیچ یک استراتژی است که متناسب با هر شرکت است. برای Facebook, تبلیغ کمپین تحریم قرار داده است رسانه های اجتماعی غول پیکر در دفاعی به عنوان آن را از دست می دهد و میلیون ها دلار در تبلیغات پول است.

مردم با شرکت در یک راهپیمایی در بروکلین برای هر دو سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به مناسبت 155 مکان سالگرد Juneteenth در 19 ژوئن 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

برای هر شرکت و موسسه, رنگ تغییر به نظر می رسد در شکاف آن می توانید استراتژیک با استفاده از به حرکت نگرانی های خود را. “اگر یک شبکه متکی بر تبلیغ ممکن است فضا” برای اعمال فشار رابینسون گفت.

و در حالی که برخی از کمپین های بصری بیشتر از دیگران آشکار مانند هدف قرار دادن نشان می دهد که به راحتی در دسترس در Netflix بکشد و یا در طول روز تلویزیون – اغلب این کارمندان یک شرکت که صدای آلارم و دعوت از رنگ تغییر به درگیر شدن.

“مقدار زیادی از زمان کارکنان این شرکت ها در حال افزایش نگرانی های ما در خارج هستند و بعضی اوقات لازم نیست که به همان سطح از قدرت به صحبت می کنند تا در داخل به خصوص سیاه کارمندان و کارکنان که ببینید که چه کسی خود را به عنوان متحدان سیاه مردمی” رابینسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme