مجلس نانسی پلوسی می گوید او را به تاخیر اوت زنگ تفریح به تصویب coronavirus امداد لایحه

معاون نانسی پلوسی (D-CA) آدرس او در کنفرانس خبری هفتگی با کاپیتول هیل خبرنگاران در کنگره در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 18 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

مجلس نانسی پلوسی را به تاخیر و یا لغو اتاق خود را در ماه اوت زنگ تفریح به تصویب یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه مالی خطوط آماده به اتمام می رسد در روزهای آینده, او گفت:.

“ما کاملا به. ما نیز باید برای رسیدن به یک توافق” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفته سی ان ان که پرسید: اگر او را نبرند و یا به تعویق انداختن نمایندگان’ ماه بازگشت به مناطق خود.

کنگره نیاز به عجله به سادگی همه گیر تسکین قانون است که می تواند با تصویب هر دو حزب دموکرات برگزار شد خانه و خواه کنترل مجلس سنا قبل از پایان ماه ژوئیه. اتاق را پیدا کرده اند و در عین حال اجماع در مورد چگونگی آدرس یک جریان اقتصادی و بحران بهداشتی به عنوان coronavirus موارد افزایش در جنوب و غرب متحده است.

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای آلاینده های بسته کمک برای ساخت در صورتحساب قبلی خواستار گسترش و افزایش فدرال بیمه بیکاری ارائه, ارسال, بیشتر پرداخت های مستقیم به افراد ارائه کمک به مستاجرها و مالکان و ارسال کمک به دولت های ایالتی و محلی. خواهان مشخص شده اند باریک تر روش: هدف آنها برای تغییر به جای گسترش بیکاری بهره مند شوند, محافظت از کسب و کار و پزشکان از برخی از پرونده های حقوقی و بالقوه ارسال محرک چک به مردم کمتر از دموکرات ها می خواهم.

اگر کنگره نمی تواند عمل میلیون ها نفر از آمریکایی ها به صورت ناگهانی و افت شدید در درآمد که 600 $در هر هفته فدرال بیکاری منقضی می شود در پایان ماه. متحده تنها پرداخت سود از طریق جولای 25 یا 26 جولای.

پلوسی همچنین آورده کردن نیاز به تصویب کمک برای کمک به مردم به ماندن در خانه های خود به عنوان moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت پایان می رسد در بخش هایی از کشور است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تحت فشار قرار دادند تا برای پایان دادن به 600 $در هر هفته بهره مند شوند. او آن را به نام یک “اشتباه” از آنجا که آن را به سمت چپ بسیاری از مردم بیشتر در خانه از آنها در شغل خود. اواخر ماه گذشته کنتاکی جمهوری خواهان گفت که “به حمایت های اساسی از بیمه بیکاری بسیار مهم است و باید ادامه یابد.”

صحبت کردن با CNBC در هفته گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت که کاخ سفید می خواستم به تعمیرات اساسی بیکاری از مزایای طرح اما به جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را با هدف به آدرس آمدن درآمد خلیج فارس. او گفت: “شما می توانید فرض کنیم” افراد دریافت خواهد شد “بیش از 100%” عادی پرداخت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا حمایت امکان ارائه آمریکایی “بازگشت به کار” جایزه.

فشار به دیگری منتقل می کند تسکین لایحه می آید که این بیماری همه گیر rampages از طریق ایالات متحده در یک راه است که آن را ضربه نیست و هر کشور دیگر. Coronavirus موارد همچنان به سنبله در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. ایالات متحده در حال حاضر گزارش شده بیش از 3.3 میلیون نفر و بیش از 135,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت ها در نورد بازگشایی برنامه در روز دوشنبه.

پس از دو قوی ماه از مشاغل آمریکا رشد متحده راه اندازی مجدد اقتصاد خود را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا بینی کمی نگرانی در مورد بحران جاری. او تحت فشار قرار دادند تا برای بازگشایی سریع از هر دو کسب و کار و مدارس.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر