آمریکاییها به Washington DC 51 دولت

مجلس نانسی پلوسی (D-CA) استقبال واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در یک کنفرانس خبری مشترک در پیشبرد جمعه تاریخی مجلس رای در منطقه کلمبیا استقلال لایحه در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده 25 ژوئن سال 2020 است.

یوری Gripas | ایسنا

خانه دموکرات ها تصویب لایحه جمعه به واشنگتن دی سی 51 آمریکا, دولت, تاریخی حرکت بعید است برای به دست آوردن کشش در جمهوریخواه سنا برگزار شد.

اتاق تایید آن توسط یک 232-180 رای دادن.

این قانون را به واشنگتن ساکنان که به مدت طولانی تقبیح این واقعیت است که آنها مالیات فدرال پرداخت اما هیچ رای گیری نمایندگی در کنگره یک خانه عضو و دو سناتور. یک منطقه کوچکتر فراگیر کاخ سفید و کنگره و دیگر ساختمان های فدرال و آثار باقی خواهد ماند ایالات متحده تحت نظارت.

واشنگتن دیرین nonvoting خانه نماینده النور هولمز نورتون معرفی این لایحه که تغییر نام این منطقه به ایالت واشنگتن داگلاس مشترک المنافع. در دفاع از قانون جمعه او اشاره کرد که سی جمعیت حدود 700,000 است که بزرگتر از وایومینگ یا ورمونت و منطقه پرداخت بیشتر مالیات فدرال از 22 متحده است.

“به عنوان رویکرد ما جولای 4th, آن است که مدت زمان طولانی گذشته به درخواست ملت قدیمی ترین شعار “نه مالیات بدون نمایندگی و اصل رضایت از اداره به منطقه کلمبیا ساکنان” نورتون گفت.

اوباما مخالفت کرده اند d. C. استقلال و نگاه بعید است به این قانون. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین با انتقاد از قانون.

جمهوری خواهان که با هدف حفظ کنترل سنا در این سال به عنوان دموکرات رقابت برای تعداد انگشت شماری از کرسی اغلب ذکر شده تمایل به دیدن یک به شدت دموکراتیک شهرستان به دست آوردن دو کرسی در اتاق.

“DC هرگز یک دولت” رئیس جمهور نیویورک پست در ماه مه. “شما معنی ناحیه کلمبیا یک دولت ؟ چرا ؟ بنابراین ما می توانیم دو دموکراتیک تر — سناتور دموکرات و پنج بیشتر اعضای کنگره? هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد.” (واشنگتن خواهد فقط یک عضو خانه نه به عنوان پنج مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.)

برخی از قانونگذاران دموکرات دیدم GOP استدلال در برابر اعتراف به دی سی به عنوان حجاب تلاش برای انکار نمایندگی به منطقه ای که در آن نزدیک به نیمی از ساکنان سیاه و سفید هستند.

صحبت کردن در خانه طبقه چهار شنبه, Rep. ماکسین واترز D-کالیفرنیا گفت: “مسابقه زمینه هر استدلال در برابر سی استقلال” و به نام ادامه داد: عدم وجود نمایندگی یک “بی عدالتی است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de