آمبولانس نشسته در خارج از ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن, DC, مارس 23 سال 2020 به عنوان مجلس سنا ادامه مذاکرات در یک بسته امداد در پاسخ به شیوع COVID-19 شناخته شده به عنوان coronavirus.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمریکا منتشر شد آخرین لایحه سهشنبه طراحی شده برای بلانت coronavirus همه گیر است اثرات مخربی بر اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی.

رهبران حزب انتظار برای رای دادن در بیش از 1800-صفحه بسته در روز جمعه همراه با یک برنامه اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری در قانون در طول بحران. مجلس نانسی پلوسی برنامه به بحث در مورد پاسخ اضطراری بسته سهشنبه بعد از ظهر.

دموکرات ها می گویند افزایش Covid-19 عفونت نرخ و نرخ بیکاری نهان از زمان رکود بزرگ نیاز به اضافه کردن به یک در حال حاضر بی سابقه ای اضطراری دولت پاسخ. لایحه جدید تنظیم شده است هزینه ای در حدود 3 تریلیون دلار است که بیش از 2 تریلیون دلار هزینه از اواخر ماه مارس بسته محرک..

اگر از آن عبور می کند خانه های دموکراتیک-برنامه نوشته شده به احتمال زیاد خواهد شد در صورت موانع در سنا است. معلوم نیست زمانی که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان ثبت نام در, یک پیشنهاد برای کمک بیشتری به ایران با حوثی ها نیاز به صرف بیشتر پول فدرال در نجات بیل در حال حاضر.

“من در ارتباط مستمر با کاخ سفید است. اگر ما تصمیم به رفتن به جلو ما را با هم رو به جلو” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

کنتاکی جمهوری خواه اضافه شده است که او باور ندارد “ما هنوز احساس فوریت بلافاصله اقدام.” او گفت: “آن زمان می تواند به توسعه, اما من فکر نمی کنم آن نشده است.”

مک کانل گرفته موضوع را با Pelosi اولویت قرار دادن خوبی بیش از 500 میلیارد دلار از سوی امداد برای دولت و دولت های محلی است که می تواند به زودی به مقیاس اشتغال و برنامه های آنها به عنوان صرف پول بیشتر و در کمتر درآمد در طول بیماری همه گیر. دموکرات ها از سوی دیگر را به مخالفت ایران با هدف عبور از مسئولیت برای حمایت از کسب و کار به عنوان آنها راه اندازی مجدد در سایه شیوع.

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 1.3 میلیون Covid-19 موارد این بیماری منجر به بیش از 80 ، 000 آمریکایی مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی