ده خانه دموکرات با ارسال نامه ای به مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در روز دوشنبه خواستار پاسخ در مورد یک NBC News تحقیقات وی از سوی مامورین که گوگل به طور قابل توجهی کاهش تنوع و شمول طرح پس از سال 2018 به دلیل آنچه منابع گفته بود ترس از اینکه به عنوان مغرضانه در برابر محافظه کاران است.

نامه رهبری تشکر. Robin Kelly ایلینوی شامل یک لیست از سوالات در مورد آنچه که تنوع و ورود نیروی کار و آموزش برنامه های گوگل قطع شده است, چه نوع تنوع آموزش های ارائه شده به استخدام های جدید, و چگونه, گوگل در حال کار برای ساخت برنامه های متنوع خود را برای نیروی کار جهانی.

گوگل محروم داشتن خود را قطع کرد تا تنوع و شمول طرح.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

“هر گونه پیشنهاد که ما کوچک پشت و یا کاهش تنوع ما را از تلاش به طور کامل نادرست” یک سخنگوی گوگل گفت. “تنوع سهام و ورود به باقی می ماند یک شرکت گسترده تعهد و برنامه های ما در ادامه به مقیاس.”

دیگر نه آمریکا امضا کنندگان این نامه بودند مظنونان حمله به دانشگاه ایوت کلارک نیویورک; آندره کارسون از ایندیانا; Mike Quigley ایلینوی; کتی کرچک از فلوریدا; امانوئل ساطور میشیگان; Joyce بیتی از اوهایو; بانی واتسون کلمن نیوجرسی; Jan Schakowsky ایلینوی; و هنک جانسون از گرجستان است.

“بخش فن آوری و گوگل را به چالش با تنوع هیچ راز است. آن را ناامید کننده برای دیدن یک رهبر در بخش راه رفتن تعهدات خود به تنوع و کارکنان خود را” کلی صندلی از خانه Tech پاسخگویی حزبی در بیانیه ای گفت:.

“این گزارش به درخواست تعدادی از سوالات مهم که ما رئوس مطالب در این نامه است. من مشتاقانه منتظر به درگیر شدن با گوگل در بالاترین سطح برای اطمینان از آنها باقی می ماند متعهد به ترویج متنوع و فراگیر فرهنگ سازمانی,” او گفت:.

هفته گذشته ان بی سی نیوز گزارش داد که گوگل دارای کات های متعدد تنوع و شمول برنامه و تیم مسئول این برنامه ها بوده است در اندازه کاهش می یابد با توجه به شش سابق و فعلی کارکنان. هفت سابق و فعلی کارکنان در سراسر طیف وسیعی از تیم ها و نقش ها در گوگل گفت: همه آنها معتقد بودند این شرکت کاهش تنوع و شمول کار به سپر این شرکت از واکنش از محافظه کاران است.

“این هیچ راز است که شرکت در سراسر دره سیلیکون و فن آوری بخش, تلاش برای افزایش تنوع و گوگل این قاعده مستثنی است” نمایندگان نوشت.

“این سخت است به شنیدن این که گوگل یک رهبر صنعت و پلان به مقیاس تلاش خود را به ادرس عدم تنوع هنگامی که شما قبلا اعلام تعهد شرکت برای بهبود در این منطقه” گفتند.

گوگل را تکذیب کرد که آن را به حال کاهش تنوع و شمول کار می کنند. Melonie پارکر گوگل ارشد تنوع افسر گفت: این شرکت نیست و پوسته پوسته شدن آن داخلی تنوع برنامه ها بلکه “بلوغ برنامه های ما مطمئن شوید که ما در حال ساخت ما توانایی.”

این شرکت ادعا کاهش به تنوع آن و گنجاندن طرح ها شامل ساخت آن را سخت تر به بحث در مورد تنوع منابع متعدد گفته NBC News.

گوگل را تکذیب کرد این شرکت محدود گفتگو در مورد تنوع داخلی و با اشاره به شرکت تنوع گزارش که با استفاده از کلمه تنوع در عنوان آن است.

یک منبع سابق کارکنان گوگل که خواسته بود به نام چرا که او مجاز به صحبت با مطبوعات در مورد کارفرمای سابق خود به یاد می آورد که تیم او که با تمرکز بر هوش مصنوعی پژوهش در گوگل گفته بود در سال 2018 است که آنها دیگر نمی خواهد دریافت به روز رسانی در مورد پیشرفت تیم را در تنوع است. او گفت: توسط مدیر پژوهش که “گفتگو در مورد تنوع می تواند تبدیل به یک مسئولیت” در شرکت, او گفت:.

خانه اعضای به طور خاص خواسته در نامه خود اگر کارکنان مشغول به کار در هوش مصنوعی تحت اضافی تعصب آموزش.

هوش مصنوعی محصولات مدت طولانی است که مورد انتقاد دانشگاهیان و محققان در حال برنامه ریزی در راه است که تداوم نژادپرستی نظاممند مانند نرم افزار های مورد استفاده در سیستم عدالت کیفری برای کمک به تعیین و صدور حکم که داشت مغرضانه علیه مردم سیاه و سفید.

گوگل تلاش کرده است با مسابقه در آن هوش مصنوعی سیستم های بیش از حد بود و در سال 2015 زمانی که این شرکت عکس نرم افزار مرتب سازی به طور تصادفی برچسب های تقلبی در افراد سیاه و سفید به عنوان “گوریل.” این شرکت نیز برای انتقاد محبوب خود را جستجو محصول که در سال 2016 دریافت توجه رسانه ها برای رویه mugshots هنگام جستجو برای “سه پشت نوجوانان است.” گوگل, اما, ارائه, anodyne, عکس, از, سفید, نوجوانان با دنده های ورزشی که “سه نوجوانان” قرار گرفت, در قسمت جستجو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی