مجلس نانسی پلوسی (D-CA) او را نگه می دارد هفتگی در کنفرانس خبری با نمایندگان کنگره آمریکا به خبرنگاران در واشنگتن, مارس 14 سال 2020 است.

ارین اسکات | ایسنا

آمریکا روز جمعه گذشت 3 تریلیون coronavirus امداد بسته بی سابقه هزینه های حمله داعش متعهد شده اند برای جلوگیری از به عنوان احزاب اصلی در تلاش برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو در همه گیر پاسخ.

اتاق نیز تایید رای گیری توسط پروکسی و از راه دور کمیته کار می کنند. قوانین تغییرات عمده حرکت به صورت یک سنت محدود موسسه هدف به آن را آسان تر برای نمایندگان به انجام کسب و کار از خارج از واشنگتن در طول بحران.

خانه گذشت نجات قوانین در 208-199 رای به عنوان دموکرات را دیدم defections از هر دو سمت چپ و راست پهلوها ، چهارده دموکرات ها رای دادند در برابر این لایحه و یک جمهوری خواه از آن حمایت کرد.

این لایحه شامل:

 • حدود 1 تریلیون دلار برای بسته های پول دولت و دولت های محلی
 • $200 میلیارد دلار برای خطر پرداخت برای کارگران ضروری
 • 75 میلیارد دلار برای Covid-19 تلاش های تست
 • یک فرمت از 600 $در هر هفته فدرال بیمه بیکاری بهره مند از طریق ژانویه (از آن است که در حال حاضر مجموعه ای به رفتن را از طریق جولای)
 • $175 میلیارد دلار در اجاره رهن و ابزار کمک
 • 15 درصد افزایش در حداکثر Supplemental Nutrition Assistance Program سود
 • لغو $10,000 کلاه ایالتی و محلی کسر مالیات برای دو سال است که کمک خواهد کرد که برخی از کشورهای خاص,’ بودجه بحران اما سود بالاتر-درآمد مالیات دهندگان بیشتر
 • گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری دسترسی است که جمهوری خواهان در مخالفت با
 • بودجه امداد برای خدمات پستی ایالات متحده آمریکا
 • 10 میلیارد دلار در اورژانس کسب و کار کوچک فاجعه کمک مالی
 • یارانه ها و به ویژه قانون مراقبت مقرون به صرفه دوره ثبت نام برای افرادی که از دست دادن حمایت کارفرما پوشش بهداشت و درمان

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن ساخته است که او هیچ علاقه ای به گرفتن پیشنهاد. در روز پنج شنبه گفت: مجلس نانسی پلوسی “منتشر شده 1,800-صفحه فصلی فروشگاه از جناح چپ عجایب و آن را به نام یک coronavirus امداد لایحه است.” کاخ سفید تهدید به وتوی این قانون قبل از خانه رای داده است.

Pelosi, حزب دموکرات کالیفرنیا مشخص است حزب لایحه به عنوان یک باز ارائه در آنچه که او امیدوار است که تبدیل خواهد شد و مذاکره با جمهوری خواهان در دور دیگری از مالی امداد. روز جمعه او با انتقاد از جمهوری خواهان گفت که آنها می خواهند به صبر به پاس کمک های بیشتر.

“آیا شما فکر می کنم این ویروس است که مصرف یک مکث؟” “آیا شما فکر می کنم که اجاره یک مکث ؟ آیا شما فکر می کنم که قرار دادن مواد غذایی بر روی میز و یا گرسنگی می آید که اگر شما نمی توانید با یک مکث؟”

در حالی که رئیس جمهور مخالف دموکراتیک برنامه ریزی کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany نشان داد این هفته که او را در پشت دیگری امداد لایحه.

دو مقامات دولت CNBC گفت که کاخ سفید به احتمال زیاد پشتیبانی دور دیگری از پرداخت های مستقیم — یک قطعه محبوب از شهرداران صرف قانون تصویب شده در مارس.

مک کانل به نام ” مسئولیت برای حمایت از پزشکان و کسب و کار به عنوان بخشی از هر آینده قانون سنا عبور می کند. دموکرات ها باید به طور کلی با انتقاد از چنین ارائه.

پس از دموکرات ها تصویب لایحه, جمعه, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer دفتر گفت: اعضای انتظار رای در هفته آینده. این خانه قرار است در جلسه on May 27 و 28.

همه گیر همچنان به تاخت و تاز کشور است. ایالات متحده در حال حاضر بیش از 1.4 میلیون نفر و بیماری کشته شدن بیش از 86,000 آمریکایی ها با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 36 میلیون نفر ثبت مدعیان از آنجا که بحران آغاز شده است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی