رئیس کارولین Maloney, D-n. y. صحبت می کند در طول یک خانه نظارت و اصلاحات جلسه کمیته در سی استقلال در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

کارولین Brehman | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

آمریکا روز جمعه اعلام کرد یک لایحه جدید برای محافظت از بازرسان به طور کلی از عذاب سیاسی در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “حملات بی امان” علیه دولت ناظران.

این لایحه از دموکرات ها در مجلس نظارت کمیته در آمد یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick در یک توصیه از وزیر امور خارجه مایک Pompeo. Linick شد گزارش انجام حداقل دو تحقیقات مربوط به Pompeo زمانی که او برداشته شد آخرین شب جمعه.

“متاسفانه این لایحه تبدیل شده است لازم به این دلیل که برگ برنده دولت راه اندازی یک کمپین در برابر بازرسان به طور کلی برای انجام شغل خود را برای تحقیق زباله های تقلب و سوء استفاده برای گزارش حقیقت و برای برگزاری این دولت پاسخگو” گفت: نظارت رئیس کارولین Maloney, D-n. y. در آزادی مطبوعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج بازرسان متعدد به طور کلی بیش از گذشته چند ماه.

در مارس رئیس جمهور دستور حذف مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی بود که پرچم اوکراین whistleblower شکایت که شد یک کاتالیزور مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالی استیضاح در خانه. تهمت تبرئه شد در سنا است.

روز بعد تهمت برداشته اقدام پنتاگون بازرس کل گلن خوب بود که نظارت بر 2 تریلیون دلار coronavirus بسته است.

آخرین شب جمعه تهمت حذف Linick. رئیس جمهور گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در نامه ای که او از دست داده بود اعتماد به نفس در watchdog بدون ارائه توضیح بیشتر. Pelosi بعد گفت: شلیک می شود “غیر قانونی” اگر آن را یک عمل تلافی جویانه.

Pompeo تایید این هفته که به وی تهمت به آتش Linick در حالی که حفظ آن توصیه او به هیچ وجه در نظر گرفته شده به عنوان عذاب سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی داند هر چیزی در مورد Linick به جز که او یک holdover از رئیس جمهور سابق دولت باراک اوباما اما با این حال به دنبال از طریق در Pompeo توصیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo هر دو نگهداری می شود که رئیس جمهور تا به حال حق را به آتش Linick.

قانون لقب “بازرس کل استقلال عمل” به پخش کردن نه دلایل خاص برای یک رئیس جمهور برای حذف یک بازرس کل از جمله “غفلت از وظیفه” “تخلفات” و ارتکاب “دانستن تخلف از قانون و یا مقررات.”

اوهایو در کنگره جیم اردن بالا جمهوریخواه در کمیته نظارت نمی بلافاصله در پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در این لایحه است. کاخ سفید بلافاصله ارائه دهید.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی