مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا انجام یک کنفرانس خبری در Capitols Rayburn اتاق که در آن او در زمان پرسش خبرنگاران کار متشکرم به خاطر COVID-19 همه گیر در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

خانه دموکراتیک رهبران هدف برای رای دادن در آینده coronavirus نجات بیل به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده به جمهوری خواهان در سنا و کاخ سفید تطهیر نیاز فوری قانون به بلانت بهداشتی و اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

دموکرات ها در حال کار کردن برای نهایی کردن بعدی خود را تسکین پیشنهاد به عنوان ایالات متحده Covid-19 موارد در ادامه به افزایش و دولت داده ها نشان می دهد نرخ بیکاری افزایش یافت و به سطح نهان از زمان رکود بزرگ به عنوان کسب و کار در سراسر کشور توقیف در ماه آوریل است. در یک انجمن تماس سهشنبه, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت: اعضای که او امیدوار است که به مجلس این لایحه در هفته آینده با توجه به دموکراتیک رهبری aide. او گفت: نمایندگان مجلس در حال حاضر در خارج از واشنگتن است که 72 ساعت’ توجه کنید قبل از اینکه آنها را دوباره برای یک رای.

برچسب قیمت در آینده برنامه ریزی می تواند بنا به گزارش رویکرد به 2 تریلیون دلار هزینه بی سابقه ای اضطراری بسته به تصویب رسید در ماه مارس است. در حالی که دموکرات ها منتشر نشده از یک چارچوب خاص این لایحه مجلس نانسی پلوسی آن نشان داده است می تواند شامل کمک های مالی برای دولت و دولت های محلی پول برای تست و ردیابی Covid-19 امداد برای ایالات متحده خدمات پستی و دیگری پرداخت مستقیم به آمریکایی ها در میان طیف وسیعی از مقررات دیگر.

“با میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و میلیون ها نفر بیشتر درد و رنج ما باید با شجاعت و قدرت و ضرورت به ارائه پشتیبانی که مردم آمریکا نیاز به حفاظت از خود و زندگی و معیشت” کالیفرنیا از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت: جمعه در پاسخ به مارس گزارش اشتغال که نشان داد آمریکا از دست داده و بیش از 20 میلیون شغل به عنوان نرخ بیکاری مشخصی به 14.7%.

جمهوری خواهان را نمی نشان داد همان فوریت به تصویب یکی دیگر از طرح نجات به عنوان آنها رشد می کنند با احتیاط از عظیم هزینه های فدرال و به طور کلی فشار برای swifter اقتصادی بازگشایی از دموکرات ها حمایت. دموکرات ها می تواند در نتیجه تصویب قانون و بدون توافق, ورودی, ساخت راه خود را به تصویب در ایران-کنترل سنا سخت تر است.

روز جمعه کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت که مذاکرات با کنگره در یکی دیگر از طرح نجات ممکن است از سر تا اواخر این ماه.

“ما تا به نوعی متوقف شد تا آنجا که مذاکرات رسمی, رفتن,” او گفت:.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است و نه حکومت دیگری امداد لایحه. او خواستار آن شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار به عنوان آنها شروع دوباره در طول شیوع — ارائه دموکرات ها مخالفت می کنند.

کنتاکی جمهوری خواه نیز ابراز شک و تردید در مورد کمک های بیشتر برای دولت و شهرداری ها یک اولویت برای پلوسی.

“اما در حال حاضر ما نیاز به دقت شروع به بازگشایی اقتصاد ما,” او گفت: Fox News Channel در روز پنج شنبه. “که ممکن است یا نه ممکن است شامل یکی دیگر از نجات بسته است. آن را به خوبی می تواند اتفاق می افتد. اما ما نیاز به اندازه گیری بیشتر در رفتن به جلو و ببینید چقدر رشد و reinvigoration ما می توانید شروع به بازگشایی اقتصاد است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی