خانه دموکرات تماس برای رسیدگی به تهمت استفاده از زور علیه معترضان در پورتلند

معترضان دیده می شود در نزدیکی Multnomah County دادگستری مرکز در 17 جولای سال 2020 در پورتلند اورگان است. فدرال, سازمان های اجرای قانون و تلاش برای دخالت معترض در پورتلند.

ماسون Trinca | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

آمریکا روز یکشنبه خواستار تحقیقات فوری را گزارش می دهد که اجرای قانون فدرال عوامل غیرقانونی معترضان بازداشت شده در پورتلند, اورگان در روزهای اخیر.

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler, امنیت میهن رئیس کمیته Bennie تامپسون و نظارت و اصلاحات رئیس کمیته کارولین Maloney همکاری امضا نامه ای در روز یکشنبه در محکومیت اخیر اجرای قانون اقدامات مجاز توسط برگ برنده دولت در پورتلند و ماه گذشته در واشنگتن دی سی و به اصطلاح بازرس کل وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی برای باز کردن تحقیقات است.

“دادستان کل ایالات متحده ندارد نامحدود قدرت مستقیم و هزار نفر از, اجرای قانون فدرال پرسنل به دستگیری و بازداشت شهروندان آمریکایی ورزش اول خود را اصلاح حقوق. این اقدام وزیر [چاد Wolf] به نظر می رسد با تکیه بر یک بد تصور فرمان اجرایی به منظور محافظت از تاریخی و مجسمه ها و بناهای تاریخی به عنوان توجیهی برای بازداشت شهروندان آمریکایی در مرده شب.”

اخباری که در اوایل جولای 14, اجرای قانون فدرال عوامل اند با استفاده از بینام و وسایل نقلیه در پورتلند به دستگیری کسانی که به شرکت در تظاهرات که ابتدا برانگیخته توسط پلیس مینیاپولیس قتل جورج فلوید در آخر هفته روز یادبود. مقامات فدرال از جمله مارشال آمریکا’ عملیات ویژه گروهی و تاکتیکی واحد از ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها را به اتهام, بازداشت, جستجو و بازداشت افراد بدون اطلاع رسانی مناسب از حقوق میراندا.

روز یکشنبه پورتلند شهردار تد ویلر گفت: سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه” که با حضور نیروهای فدرال و ماموران اجرای است که در واقع منجر به “خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری” و اضافه کرد که آن را به کمک به این وضعیت است.

“تاکتیک های که برگ برنده دولت در حال استفاده از در خیابان پورتلند است شنیع” ویلر می گوید. “مردم در حال scooped کردن خیابان ها به بینام و کامیون و اتومبیل کرایه,” او اضافه شده و گفت که کسانی که در بازداشت هستند را تکذیب کرد حق خود را به دلیل روند.

گشت مرزی ایالات متحده در بیانیه ای گفت که آن “عوامل مستقر شده اند به پورتلند در حمایت مستقیم از ریاست جمهوری اجرایی نظم و تازه تاسیس DHS حفاظت از جوامع آمریکایی نیروی کار (پیمان).”

“به عنوان یک قانون اجرای جزء تحت DHS CBP خواهد بود ارائه پشتیبانی به عنوان مورد نیاز به درخواست فدرال خدمات حفاظتی برای محافظت از فدرال امکانات و اموال” گشت مرزی گفت.

یک مارشال’ سرویس سخنگوی CNBC گفت که در حالی که آژانس می کند با استفاده از بینام و وسایل نقلیه پرسنل خود را می پوشند روشن شناسایی بر روی لباس خود را. علاوه بر این عوامل اجازه دهید افراد دانم چرا آنها بازداشت.

وزیر امنیت داخلی گرگ محکوم محلی رهبران مقاومت اضافی در اجرای قانون گفت: در نامه ای صادر پنج شنبه که پورتلند “شده است تحت محاصره در 47 روز مستقیم با خشونت اوباش محلی در حالی که رهبران سیاسی حاضر به بازگرداندن نظم به حفاظت از شهرستان خود را.”

رئیس جمهور تهمت نیز در دفاع از ارسال در ماموران فدرال در روز یکشنبه گفت که دولت او “در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است.”

در علاوه بر این به حوادث اخیر در پورتلند در آمریکا نیز درخواست بازرسان به طور کلی به بررسی اقدامات صورت گرفته توسط رئیس جمهور تهمت به پاک کردن معترضان در واشنگتن دی سی در ماه گذشته پلیس ضد شورش از چندین آژانس های فدرال از جمله اداره زندانها مدیریت بحران تیم نامیده می شدند به زور پاک کردن معترضان از میدان لافایت در مقابل کاخ سفید در واشنگتن دی سی بنابراین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت می تواند در یک عکس-op در مقابل کلیسای سنت جان.

“پایه و اساس قانونی برای این استفاده از نیروی هرگز توضیح داده شده است—و رک و پوست آن است که در همه روشن است که دادستان کل و وزیر مجاز به استقرار فدرال مأموران اجرای قانون در این شیوه” از قانونگذاران دموکرات نوشتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme