نماینده ایالات متحده نانسی پلوسی (D-CA) صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

خانه رهبران دموکرات طرح به تصویب یک از 3 تریلیون coronavirus بسته جمعه حتی به عنوان جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید تعهد به بلوک چه خواهد بود بزرگترین اورژانس هزینه های لایحه در تاریخ ایالات متحده است.

این اتاق با هدف رای دادن در این قانون توسط جمعه شب همراه با یک تغییر قوانین اجازه رای دادن پروکسی در طول بیماری همه گیر. دموکرات ها انتظار می رود به تصویب بیش از 1800-صفحه لایحه با وجود رشد اتمی در این حزب راست و چپ پهلوها.

آلاینده پیشنهاد آدرس دموکرات اولویت به مبارزه اقتصادی و بحران بهداشتی ایجاد شده توسط شیوع: کمک برای کمبود پول نقد دولت و دولت های محلی یکی دیگر از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها خطر پرداخت برای کارگران ضروری و پول به افزایش در ایالات متحده تست ظرفیت. اما آن را شامل برخی از بیشتر سیاسی خاردار عناصر به عنوان یک ارائه به طور موقت عقب کلاه ایالتی و محلی کسر مالیات — یک حرکت انتظار می رود برای کمک به بالاتر درآمد مردم بیشتر است.

به عنوان خواهان سوال نیاز فوری مالی تسکین مجلس نانسی پلوسی توصیف این لایحه به عنوان یک باز پیشنهاد در مرحله بعدی کنگره پاسخ که در حال حاضر در حال حمل یک برچسب قیمت نزدیک به 3 تریلیون دلار در سراسر چهار صورتحساب.

“بنابراین در حال حاضر ما در حال قرار دادن پیشنهاد ما روی میز است. ما باز به مذاکره” کالیفرنیا از حزب دموکرات به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

سنا هیچ برنامه ای برای لمس این لایحه است. میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., در روز پنج شنبه آن را به نام “یک unserious محصول از یک unserious اکثریت.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز با صدور وتو تهدید.

تلاش برای تصویب کمک بیشتری می آیند به عنوان ایالات متحده Covid-19 موارد بالا 1.4 میلیون آمریکایی و مرگ و میر ناشی از این بیماری پیش افتادن 85,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان نرخ بیکاری در ایالات متحده مشخصی به 14.7 درصد در آوریل متحده شروع به بلند مستند محدودیت و تعطیلی کسب و کار طراحی شده برای سرعت شیوع.

در هل دادن فدرال امداد پول دموکرات باید ذکر روز شنبه نظرات از رئیس فدرال جروم پاول که گفت: “اضافی پشتیبانی مالی می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر بهبود است.”

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به قانون فعلی او را به یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: پنج شنبه. در ضمن دو مقامات دولت CNBC گفت که کاخ سفید به احتمال زیاد پشتیبانی دور دیگری از محرک چک به افراد است.

در روز پنج شنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: CNBC او “خوش” کنگره می تواند رسیدن به یک معامله بر روی یکی دیگر از coronavirus طرح پاسخ و خواهان مذاکره با جمهوری خواهان. بعد در روز مک کانل برشمرد دو اولویت او می خواهد برای دیدن در یک لایحه: مقررات برای افزایش تست ظرفیت و حمایتهای قانونی برای پزشکان و کسب و کار به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی شده است.

به نام او مسئولیت سپر که دموکرات ها را به طور کلی مورد انتقاد قرار داد — یک “خط قرمز” در آینده قانون.

ایران با رهبر سنا نیز ابراز شک و تردید در مورد ارائه فدرال کمک به دولت ها و شهرداری ها. روز جمعه خانه, راه و روش رئیس کمیته Rep. ریچارد نیل D-Mass., گفت: CNBC Contessa آبجو بودجه لازم خواهد بود مطمئن شوید که دولتها را مجبور به وضع بحرانی کارکنان مانند معلمان و آتش نشان.

کنگره نیز در دفاع از این تفرقه طرح برای بلند کردن ایالتی و محلی کسر مالیات کلاه و گفت: این امر به کمک های بیشتر به مبارزه متحده است.

“این امر قابل توجهی را فشار این کشورها اگر نمک کسر لغو شد و ما آماده هستیم به این بحث به طور کامل با ما همکاران جمهوری خواه,” او اضافه شده است.

یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها نیز به ارمغان آورد تا چشم انداز آینده مذاکرات به آنها اعلام مخالفت خود در این هفته به حزب خود قانون. مظنونان حمله به دانشگاه ابیگیل Spanberger ویرجینیا جو کانینگهام از ایالت کارولینای جنوبی, اسب شاخ اوکلاهما همه اولین دوره مجلس که بدبختانه ایران-برگزار می شود کرسی با انتقاد از این لایحه به عنوان حزبی به عنوان آنها گفتند که رای در برابر آن.

“متاسفانه بسیاری از اعضای کنگره از جمله برخی در حزب خود من — که تصمیم به استفاده از این بسته به عنوان یک فرصت برای انتشار بیانیه های سیاسی و پیشنهاد لایحه ای که می رود به مراتب فراتر از همه گیر امداد و هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون بیشتر به تأخیر انداختن کمک به بسیاری از نیاز” Spanberger گفت: در یک بیانیه کتبی جمعه.

آمریکا نیز مواجه شده و فشار را از جناح لیبرال. در اوایل این هفته در کنگره حزبی مترقی co-صندلی مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal واشنگتن و مارک Pocan ویسکانسین تحت فشار قرار دادند رهبران حزب برای به تاخیر انداختن رای به طوری نمایندگان تا به حال به زمان بیشتری برای هضم این لایحه مطالب.

این لایحه پاک رویه مانع از ظهر جمعه با وجود 14 دموکرات ها رای گیری در برابر پیشرفت آن است. آنها شامل Spanberger, کانینگهام شاخ Jayapal و Pocan همراه با لیبرال ها مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. و تشکر. رشیدا Tlaib D-Mich.

— CNBC Contessa آبجو کمک به این گزارش

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی