بیمارستان ها می تواند مبارزه — و بیشتر خواهد شد ورشکسته — تا زمانی که آنها بیماران در درب

یک کارمند و یک بیمار در بخش مراقبت ويژه در جمهوریخواه بالینی بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک به عفونت کرونا ويروسی.

Yegor Aleyev | TASS | گتی ایماژ

بیمارستان در سراسر ایالات متحده به شدت در تلاش به سطح شیب دار تا دوره پس از ماه که در آن آنها را دیدم به مراتب کمتر از بیماران بیش از حد معمول.

در مارس و آوریل بسیاری از بیمارستان ها لغو و یا با تاخیر روش انتخابی برای ایجاد فضا برای یک پتانسیل سیل Covid-19 بيمار. از آنجا که بیمارستان بودند از دست دادن میلیون ها دلار در هر روز فقط باز ماندن. در آوریل, انجمن بیمارستان های آمریکا تخمین زده است که بیمارستان بودند خونریزی بیش از 50 میلیارد دلار در هر ماه.

وضعیت رو به بهبود است برای بسیاری از سیستم های سلامت در حال حاضر به عنوان بيمار شروع به برنامه ریزی مجدد خود را به روش ها و به طور کلی حجم در حال افزایش کشور بازگشایی.

“ما از دست دادن 5 میلیون دلار در هر روز و در حال حاضر آن را فقط چند میلیون,” دکتر گفت: باب Wachter رئیس گروه پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو. دکتر Wachter انتظار دارد که UCSF بیمارستان ها را از دست بدهند $600 تا 700 میلیون دلار در این سال به تنهایی.

برخی از سیستم های سلامت می توانیم این آمار به خصوص اگر وجود ندارد عمده flareups از Covid-19 در پاییز و زمستان است که آنها را مجبور به تعلیق عملیات عادی دوباره.

اما دیگران آن را ندارد.

بهداشت و درمان صنعت کارشناسان CNBC گفت که بسیاری از بیمارستان ها را ورشکسته و یا تحکیم در ماه های آینده حتی اگر برخی از دسترسی به کمک های مالی. ناتان کافمن استراتژیک مشاور به بیمارستان اشاره می کند که اتاق اورژانس هنوز زیر معمول جلد خواهد شد که تأثیر عمده ای داشته باشد. کافمن اشاره می کند که در بیمارستان به حال خود را “بدترین ماه تا کنون” برای حاشیه عامل در ماه آوریل است.

“به طور غیر مستقیم این اتاق اورژانس تاثیر حدود 40 درصد از غیر Covid-19 درآمد از یک بیمارستان,” او گفت:.

“بسیاری از مستقل بیمارستان نمی خواهد زنده ماندن به عنوان یک شرکت مستقل.”

تخمگذار لخت چگونه سیستم های سلامت کار

در نظریه بیمارستان باید پر رونق در طول یک بیماری همه گیر به عنوان آنها ضروری تر از همیشه.

اما بیشتر تلاش شده در ایالات متحده است.

چرا که این بیمارستان با چند استثنا قابل توجه هستند پرداخت بر اساس تعداد مراحل انجام آنها چه که یک عمل جراحی یا اشعه ایکس در مرکز تصویربرداری. پول آنها را در برخی از بیماران و از دست دادن پول در دیگران است. بیشتر سعی کنید به پر کردن خود را از تخت به ظرفیت چرا که آن را بیشتر به چالش کشیدن برای دریافت بازپرداخت توسط مراقبت از بیماران از راه دور.

“بسیاری از بیمارستان ها در زندگی نسبتا نازک حاشیه” گفت: دکتر Wachter. “فکر می کنم از سیستم های سلامت به عنوان داشتن اقتصادی سیستم هیدرولیک که محور عمدتا توسط روش در بیماران با بیمه تجاری برنامه. را پوشش می دهد که بسیاری از چیزهایی که ما در از دست دادن.” بیمارستان ها می گویند که آنها اغلب از دست دادن پول مراقبت از مدیکر و مدیکید بیماران.

در طول Covid-19 گیر این بیمارستان را دیدم به مراتب کمتر اورژانس بازدیدکننده داشته است در بخشی به دلیل بیماران عصبی در مورد قرار گرفتن در معرض. کسانی که در اتاق های اورژانس درایو بسیاری از درآمد در قالب آزمون و روش. بیمارستان ها نیز با تاخیر بسیاری از اعمال جراحی از جمله زانو و تعویض مفصل ران.

در پایان بسیاری از نمی بینم هجوم Covid-19 بيمار از آنها انتظار می رود از جمله UC سان فرانسیسکو.

“خود را در اقتصاد در حال ضربه زمانی که شما روشن کردن کل بیمارستان برای سال همه درآمد خود را-ایجاد کسب و کار در آماده سازی برای منحنی یا موج” گفت: امیر دن روبین مدیر عامل یکی پزشکی و رئیس جمهور سابق و مدیر عامل استنفورد بهداشت و درمان. “و برای بسیاری از مکان ها در سراسر ایالات متحده این اتفاق نمی افتد در یک راه بسیار خوب.”

مجازی انفجار است, اما آن را به عنوان سود آور

شده است وجود دارد یک تن از تمرکز بر انفجار پزشکی از راه دور به بیمارستان منتقل کرده اند به مراقبت از بیماران از خانه های خود. خوشه استفاده شده است به یاد ماندنی. یک سیستم بهداشت Ochsner سلامت در New Orleans کامل بیش از 120000 مجازی بازدید ممکن است — تا از لاشی مجموع 3,300 برای همه 2019.

شتاب شده است عمیق, رانندگی, قیمت سهام پزشکی از راه دور ارائه دهندگان بالاتر و تشویق بخش خصوصی برگزار شد آنهایی که به نظر IPO با وجود عدم اطمینان اقتصادی.

اما پزشکی از راه دور را فراهم نمی کند به اندازه درآمد به بیمارستان ها به عنوان فرد در مراقبت از خود است. این وضعیت بهبود یافته است به طور قابل توجهی در طول همه گیر با دولت فدرال و برخی تجاری برنامه های بهداشتی ارائه بیشتر بازپرداخت به صورت آنلاین مراقبت از. اما به عنوان Wachter یادداشت های درمان یک بیمار در فرد نیز اجازه می دهد تا بیمارستان ها جمع آوری امکانات و ویژگی های, هزینه, و احتمالا اضافه کردن روش های است که نمی توان از راه دور انجام می شود مانند یک آزمایشگاه تست و یا یک X-ray.

Wachter انتظار UCSF به خاطر پزشکی از راه دور ارائه گزینه های در حالی که Covid-19 همچنان به نشان دهنده یک خطر سلامت. اما بسیاری از بیمارستان ها را تمرکز بر گرفتن فرد بیمار جلد به بالا, به خصوص با توجه به این که برخی از قوانین و مقررات است که در حال ساخت پزشکی از راه دور بسیار ساده تر ممکن است نورد.

بحران می تواند یک مزیت برای شروع یو پی اس که می تواند به وضوح نشان می دهد که چگونه سیستم های بهداشتی می تواند صرفه جویی در پول و یا تولید درآمد. برای مثال شرکت هایی که کمک به بیمارستان بهبود درآمد خود را با کار در پزشکی الکترونیکی سیستم و یا به طور خودکار برخی از تابع است که کمک می کند تا بیماران در درب می تواند رشد با توجه به بیژن Salehizadeh بنیانگذار و مدیر مراقبت های بهداشتی متمرکز صندوق Navimed سرمایه است.

اما بسیاری از هوش مصنوعی شروع یو پی اس رنج می برند به دلیل ارزش گزاره است که اغلب بیشتر نظری و کمتر فوری.

“اگر آن را ماموریت حساس” گفت: Salehizadeh “من می خواهم بگویم آن را مرده در آب.”

تماشا کنید: بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض بی عدالتی در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی می گوید: Dr. Anthony Fauci.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme