هنگ کنگ صدور حکم بازداشت برای شهروند ایالات متحده تحت جدید امنیت ملی قانون

یک شهروند ایالات متحده است که در میان شش معترضان به حکم بازداشت صادر شده برای آنها توسط پلیس هنگ کنگ برای مظنون به نقض تحت جدید امنیت ملی قانون رسانه های دولتی چین گزارش اواخر جمعه.

مدیر عامل این دی سی مستقر در هنگ کنگ دموکراسی شورای یک گروه حمایت در توییتر نوشت که او “از خواب بیدار شد به گزارش های رسانه ها که من می خواستم فراری.”

او اضافه کرد که او تا به حال شده است یک شهروند آمریکایی به 25 سال است.

“اگر من هدف هر آمریکایی/هر شهروند از هر ملت که صحبت می کند برای هنگ کنگ می تواند و خواهد بود بیش از حد. ما همه هنگ Kongers در حال حاضر,” او نوشت.

چو شد در میان شش فعالان برجسته به نام های چینی پخش دوربین مدار بسته و دیگر رسانه های دولتی از رسانه ها به حکم بازداشت صادر شده برای آنها را تحت قانون آمد که به اثر در تاریخ 30 ژوئن. این افراد می خواستند به اتهام تجزیه طلبی و یا تبانی با نیروهای خارجی — جنایات که امنیتی جدید قانون مجازات به زندگی در زندان است.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

“این اتهامات کاذب” گفت: فعال ناتان قانون در Facebook صفحه پس از او اخبار خود را از حکم بازداشت.

قانون به تازگی فرار به انگلیس از هنگ کنگ پس از قانون امنیت تصویب رسید پکن. او به طور خلاصه در دیدار با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در لندن در ماه گذشته.

“که در هنگ کنگ است و هیچ جایی حتی برای چنین وزش views مانند ماست بر پوچی از چین, حکومت کمونیستی” قانون گفت. تعهد با اینحال خود را به ادامه “کار وکالت در خارج از کشور” و اضافه کرد که او در حال حاضر قطع ارتباطات با خانواده اش در هنگ کنگ برای ایمنی خود را.

چین تحمیل ستیز امنیت و قانون در آن آزادترین شهر حدود یک ماه پیش هایی محلی مقننه یک حرکت را محکوم کرد آمریکا و برخی دولت های غربی گروه های مدافع حقوق بشر و فعالان در این سرزمین است.

بسیاری از کشورها پس از خود را به حالت تعليق معاهدات استرداد با هنگ کنگ از جمله بریتانیا و استرالیا و اخیرا آلمان به عنوان یک امکان حفاظت در برابر تلاش برای استفاده از امنیت ملی قانون و به دور از فعالان خارج از کشور.

چندین کشور از جمله بریتانیا ارائه شده هنگ Kongers یک مسیر سریع به حقوق کامل شهروندی.

منتقدان این قانون تامین ترس آن را سرکوب آزادی در یک شهر که یک مالی جهانی hub در حالی که هواداران می گویند این قانون مورد نیاز است برای بازگرداندن ثبات به این مستعمره سابق بریتانیا پس از یک سال از گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی.

همراه با قانون و چو, چینی, رسانه های دولتی به نام Wayne Chan, Ka-kui, Honcques Laus, Simon چنگ و ری وانگ Toi-یونگ به عنوان چهار دیگر افراد هنگ کنگ مقامات به دنبال بازداشت.

دولت چین اجرا جهانی روزنامه تایمز گفت: پلیس متوجه شد برای اولین بار صادر شده علیه کسانی که فرار کرده بودند هنگ کنگ. یک مفسر به این روزنامه گفت که این حرکت با ارسال یک سیگنال روشن به کسانی که به نقض قانون تامین خواهد شد که آنها موضوع را به مجازات بدون توجه به محل نگهداری آنها.

اخبار از حکم آمد ساعت پس از هنگ کنگ اجرایی کری لام تاخیر در انتخابات آینده برای این شهرستان در شورای قانونگذاری با یک سال با استناد به نگرانی های بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

او اعلام شد حدود 24 ساعت پس از 12 طرفدار دموکراسی نامزدها — از جمله برجسته فعال — مسدود شد از ایستاده در انتخابات به دلایلی از جمله مخالفت با امنیت ملی قانون است. وانگ گفت: این حرکت یک نشانه بیشتر از پکن را سفت نگه دارید در این شهرستان است.

در پاسخ به لام به تعویق افتادن انتخابات آلمان شد, آخرین کشور را به حالت تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ.

“ما بارها و بارها ساخته شده و انتظار ما روشن است که در چین زندگی می کند تا به آن مسئولیت حقوقی تحت قوانین بین المللی” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: در روز جمعه.

چین سفارت خود در آلمان ضربه پشت محکوم برلین تصمیم گفت: به شدت با دخالت خود در امور داخلی, با توجه به بیانیه ای در وب سایت خود را. چین “حق پاسخگویی بیشتر” در این بیانیه اضافه شده بدون توضیح.

ماه گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده یک لایحه دو حزبی است که تحریم مقامات چینی که تضعیف حقوق مربوط به آزادی بیان و مونتاژ در هنگ کنگ است. تهمت نیز امضا فرمان اجرایی به پایان رسید که در هنگ کنگ تجارت ویژه درمان تشدید در به طور فزاینده متخاصم روابط بین واشنگتن و پکن است.

اریک Baculinao گزارش از پکن و Adela Suliman از لندن است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme