Homebuilders فقط دیدم قوی ترین فروش ژوئن پس از گذشته رونق مسکن به عنوان همه گیر فشار بیشتر خریداران به حومه

پیمانکاران بالا بردن دیوار در حالی که کار بر روی یک خانه جدید در حال ساخت در دوبلین کالیفرنیا.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

این طوفان کامل برای ملت homebuilders. کاهش شدید عرضه خانه های موجود برای فروش, افزایش مصرف کننده اولویت برای نام تجاری جدید با تکنولوژی بالا خانه با تمام امکانات برای کار و تحصیل و همچنین به عنوان یک شتاب پرواز به حومه شهر و exurbs ساخته شده برای قابل توجه تقاضای مسکن در ماه ژوئن.

در حالی که دولت رسمی شمارش نیست تا پایان ماه خرید و فروش خانه های تازه ساخته شده شروع به پریدن کرد 55 درصد سالانه در ماه ژوئن با توجه به بررسی ماهانه توسط John Burns مشاوره املاک و مستغلات است که در طول تاریخ آینه سرشماری ایالات متحده گزارش. این بزرگترین افزایش سالانه پس از homebuilding شروع دوباره پس از حماسه مسکن سقوط یک دهه پیش.

همچنین بالاترین سرعت رشد فروش از ارتفاع بی سابقه ای رونق مسکن در سال 2005. که گسترش رانده شد غفلت وام در وام مسکن وامهای بیپشتوانه بازار است. این رونق به نظر می رسد رانده شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“این شواهد قریب به اتفاق است. فروش در دور رفت و آمد در مناطق در حال قوی ترین” گفت: John Burns, موسس و مدیر عامل شرکت JBRC. “به اعتقاد من بسیاری از کامپیوتر گرا مردم ثابت کرده اند به همکاران خود که آنها می تواند مولد از خانه و حس و یا رسما چراغ سبز به کار از خانه حداقل بخش قابل توجهی از زمان و پس از یک واکسن یافت شده است.”

که تمایلات بود آینه در یک نظرسنجی که توسط آریزونا-بر اساس سازنده تیلور موریسون که گزارش 94 درصد سالانه پرش در ماه ژوئن به فروش خانه. با تکنولوژی بالا خانه ها و اتاق های اضافی برای کار و تحصیل در صدر فهرست خواسته های مصرف کننده.

“وجود دارد یک تعصب به جدید. زمانی که من در تحقیقاتی که تیم ما انجام شده است بیش از گذشته 12 تا 14 هفته مردم به نقل آنها می خواهند تازه و جدید در یک محل که در آن سلامتی امکانات را واقعا حس را برای آنها گفت:” شریل پالمر مدیر عامل تیلور موریسون به تازگی در یک مصاحبه با CNBC “بسته شدن بل.” “اخیرا ما واقعا با دیدن وانت در مردمی گفت: آنها می خواهند بیشتر در روستایی در حومه و یا مکان. در ابتدا وجود دارد بسیاری از بحث در مورد آن, اما واقعا آینده را از طریق ما خریداران امروز.”

خرید و فروش خانه های جدید شد قوی ترین در غرب با 86% سالانه پرش و در فلوریدا که در آن فروش ظهور 84% با توجه به JBRC. کالیفرنیا شاهد دستاوردهای اما laggard.

کسانی که خرید و فروش به سازندگان اجازه می دهد به افزایش قیمت. حدود 57 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که تا به حال ضربه قیمت بالاتر تنها در کالیفرنیا را با قیمت های جلو و عقب. حدود 14 درصد از جنوب کالیفرنیا سازندگان کاهش قیمت خالص در ماه ژوئن بیشتر از هر منطقه. سراسر کشور قیمت خانه برای ساخت و ساز جدید در ماه ژوئن بودند 4.5% رشد سالانه است.

سازندگان می تواند افزایش قیمت هستند چرا که آنها با دیدن یک خریدار جدید امروز جدی تر و بیشتر بی تاب تر از همیشه. خریدار ترافیک تبدیل به فروش در نرخ ثبت. علاوه بر این مصرف کنندگان تا حد زیادی انتخاب خانه در حال حاضر ساخته شده است و حتی در بخش های لوکس. به همین دلیل است که موجودی از unsold در آن زمان تازه ساخته شده خانه کاهش یافته است 20 ٪ در سال در ماه ژوئن به فقط 1.5 ماه از عرضه است.

این موضوع برای سازندگان در حال حاضر این است که چگونه به سطح شیب دار بالا تولید به سرعت زمانی که آنها هرگز انتظار می رود این نوع از بازیابی. اکثر سازندگان متوقف خرید زمین در ماه مارس و گذاشته شدن کارگران است. در حال حاضر آنها نیاز بیشتر جوامع هستند اما در برابر تمام انواع موانع از جمله قیمت های بالا برای, به پایان رسید و بسیاری مسائل محلی اجازه دفاتر که نه همه باز و یا در حال اجرا به طور معمول نشده است.

زمین توسعه دهندگان بهره مند خواهند شد, به عنوان جامعه فقره در حال حاضر 5 درصد کمتر از یک سال پیش. وجود دارد, البته, Covid-19 کارت های وحشی: اگر اقتصاد تعطیل دوباره و بیکاری افزایش می یابد چشم انداز برای مسکن قدرت ادامه به سقوط را تضعیف خواهد کرد. نرخ وام مسکن کم سابقه هستند و قطعا کمک به, اما در برخی از نقطه خریداران ناچار آمار قیمت خود را محدود می کند. در حال حاضر در بالا و قیمت های موجود در بازار نشانه هایی وجود دارد که تقاضا به عقب کشیدن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر