برای فروش علامت دیده می شود در نزدیکی یک خانه برای فروش در جنوب کالیفرنیا در آوریل 24 سال 2020 است.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قیمت خانه هنوز به دست آوردن با بخار در ماه مارس به این کشور شروع به بستن در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سطح ملی, قیمت ها در ماه مارس افزایش یافت 4.4 درصد در سال از 4.2 درصد در ماه فوریه با توجه به S&P CoreLogic مورد-Shiller اول.

10-شهرستان کامپوزیت رز 3.4 درصد در سال از 3 درصد در ماه قبل است. 20-شهر کامپوزیت افزایش 3.9% از 3.5% در ماه فوریه است. با توجه به گزارش تاخیر مربوط به همه گیر تنها 19 شهرستانها را شامل می شوند به عنوان دیترویت قیمت تعداد آنها در دسترس نیست.

“مارس را داده و شاهد اولین تاثیر Covid-19 همه گیر در S&P CoreLogic مورد-Shiller شاخص” کریگ Lazzara مدیر عامل و جهانی سر از شاخص استراتژی سرمایه گذاری در S&P Dow Jones شاخصهای نوشت: در یک نسخه. “که گفت: قیمت مسکن همچنان به طور قابل ملاحظه ای پایدار است. مارس نتایج گسترده. افزایش قیمت در هر یک از 19 شهر که ما گزارش داده و افزایش قیمت ها شتاب در 17 شهر.”

همان شهرستانها ادامه منجر به دستاوردهای با فونیکس سیاتل و شارلوت دیدن بالاترین سال بیش از سال سود میان 19 شهرستانها (به استثنای دیترویت در ماه).قیمت در ققنوس, رز 8.2 درصد در سال پس از سیاتل با 6.9 درصد افزایش و شارلوت با 5.8 درصد افزایش یافته است.

قیمت سود بودند و کوچکترین در شیکاگو شهر نیویورک و دالاس.

قیمت ها همچنان رو به با کمبود شدید خانه های برای فروش. در حال حاضر وجود دارد کمبود رفتن به کروناویروس بحران, اما پس از آن فروشندگان شروع د-فهرست خود را خواص و فروشندگان بالقوه تصمیم به صبر. در مجموع برای فروش موجودی در پایان ماه مارس پایین بود 10.2 درصد در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به انجمن ملی از Realtors.

حتی در حال حاضر به عنوان تقاضا در حال آمدن است به شدت بیشتر از حد انتظار لیست جدید را 28 درصد از یک سال پیش با توجه به realtor.com.

قدرت در ماه مارس قیمت آمد و حتی به عنوان نرخ وام مسکن bumped به شدت بالاتر در طول ماه. که باید با توجه به homebuyers کمتر قدرت خرید. نرخ شروع به کاهش شتاب پس از آن و آمار یک رکورد جدید کم در اواخر ماه مه.

“به عنوان متحده با احتیاط دوباره باز کردن فعالیت های کسب و کار و مردم در حال نگاه کردن به برنامه های تابستانی در یک نور جدید از 25 میلیون بیکار آمریکایی ها است, مصاحبه بلندی ابرها در طول افق” گفت: جورج Ratiu ارشد اقتصاد در realtor.com.” برای homebuyers پایین در دسترس بودن همراه با هنوز افزایش قیمت ها تحت الشعاع قرار داده به نفع تاریخی-نرخ وام مسکن کم.”

ماه مارس اعداد باید با یک دانه نمک به عنوان نه تنها آنها دو ماه آنها محاسبه شده با استفاده از سه ماه در حال اجرا به طور متوسط.

“قیمت مسکن هنوز ثبت نام هیچ گونه عوارض جانبی از دولتی سرکوب فعالیت های اقتصادی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. به همان اندازه از اقتصاد ایالات متحده باقی مانده توقیف در فروردین ماه آینده را داده و ممکن است بیشتر قابل توجه, تاثیر,” گفت: Lazzara.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی