تاریخی فساد’: رامنی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای رفت و آمد راجر سنگ حکم زندان

ناصرو | No comments

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا, برگ سنا جمهوری خواه سیاست ناهار در راسل ساختمان در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

واشنگتن — سن. میت رامنی جمهوریخواه یوتا در روز شنبه با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد به زندان از راجر سنگ خواستار آن را “بی سابقه ای تاریخی و فساد است.”

“رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که خیلی جمهور” رامنی نوشت .

رامنی پیشرو منتقد از رئیس جمهور برای اولین بار بود برجسته جمهوری خواه را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصمیم خود برای روشن شدن سنگ 40-ماه حکم زندان

دیگر جمهوری خواهان شده اند سریع به تجمع در اطراف رئیس جمهور به توییتر به صدای حمایت خود را از سنگ تخفیف.

“به نظر من این امر می تواند توجیه اگر رئیس جمهور realDonaldTrump تصمیم به رفت و آمد راجر سنگ, زندان, حکم,” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C., مدت کوتاهی قبل از سنگ تخفیف رسما اعلام کرد.

راجر سنگ و یک دوست دیرین و مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهد در 10 ژوئیه سال 2020 و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل خود را در زندان فدرال جمله, خارج از خانه خود در فورت Lauderdale ، جو کاپیتان / ایسنا

تشکر. جیم اردن R-اوهایو که “مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون اساسی حق رفت و آمد جملات که او معتقد است که آن را در خدمت منافع انصاف و عدالت است.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:

دموکرات ها باید به شدت انتقاد سنگ تخفیف تشبیه تهمت اقدامات به یک “رئیس مافیا.”

رامنی تنها جمهوری خواه به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر طول جمهور را استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است.

کاخ سفید اعلام کرد جمعه شب که تهمت تبدیل به زندان از سنگ سابق کمپین دستیار مقدار کمی دیرین خود را مشاور از داشتن به گزارش به هفته آینده.

سنگ محکوم شد و در ماه فوریه به سه سال و چهار ماه در زندان فدرال برای مانع کنگره تحقیقات روسیه انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت. پس از coronavirus همه گیر جاروب ملت, اداره زندانها به او یک فرمت در گزارش به زندان است. او تا به حال شده است در خانه حبس در Ft. Lauderdale, Florida.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>