شراب پنهان غار $110 میلیون پارکینگ بیل: انرژی سقوط نبود تنها چیزی که غرق Chesapeake

Fracking غول چساپیک انرژی تشکیل پرونده ورشکستگی می آید پس از ظروف سرباز یا مسافر مالی در این شرکت که شامل هیچ بودجه های عظیم مجموعه شراب و نه شکل لایحه برای پارکینگ منابع گفته CNBC دیوید Faber.

مدیر عامل شرکت Robert D. “داگ” Lawler یافت در بررسی شرکت کتاب میلیارد و 110 میلیون لایحه به صورت دو پارکینگ فابر گزارش روز دوشنبه. که بخشی از حدود 30 میلیارد دلار در هزینه های بالای جریان نقدی است که اتفاق افتاده از 2010-12 در حالی که اواخر اوبری McLendon شد مدیر عامل و قبل از Lawler مصرف بیش از در سال 2013.

دیگر آیات شامل یک مجموعه شراب در یک غار پنهان در پشت یک جارو گنجه در چساپیک ، اسراف بیشتر شامل یک فصل بلیط بسته به NBA شهر اوکلاهما تندر بود که بزرگترین در لیگ و اسراف پردیس بود که پس از مدل دانشگاه دوک کامل با زنبور عسل پاسداران بوتاکس درمان و کشیش برای کارکنان.

این شرکت اعلام ورشکستگی آن تشکیل پرونده روز یکشنبه در میان یک زمان برای بخش انرژی است. قیمت ها سقوط کرده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تقاضا هم پاشیده است و توسعه اقتصادی آغاز شد که در سال 2009 به پایان رسید و در فوریه. چساپیک است قیمت سهم کاهش یافته است نزدیک به 93 درصد در سال 2020 است.

“در حالی که امروز یک چالش برانگیز روز خود را در رهبری تیم و من با اعتماد به نفس هستند که این بهترین مسیر رو به جلو برای چساپیک و ما را از ظهور فصل 11 فرآیند به عنوان یک قوی تر و رقابتی تر شرکت” لاولر گفت: در یک یادداشت به کارکنان.

در فصل 11 اعلام Lawler افزود که شرکت “اساسا بازنشانی” آن ساختار سرمایه و کسب و کار “به آدرس ما میراث ضعف مالی و سرمایه گذاری بر روی ما قابل توجه عملیاتی قوت.”

مدیر عامل شرکت ستایش “کار سخت و تعهد کارکنان, که باقی می ماند متمرکز با خیال راحت و کارآمد اجرای کسب و کار ما. ما مشتاقانه منتظر به کار مولد با ما تامین کنندگان و شرکای کسب و کار و همه ذینفعان در طول این فرایند است.”

Chesapeake کاهش یافته برای این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de