HHS پرده جدید کروناویروس بستری پایگاه داده می گوید آن را کامل تر از CDC

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر صحبت می کند پس از یک کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در تاریخ 26 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

جاشوا رابرتز | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز دوشنبه رونمایی از سایت جدید Covid-19 بستری داده است که به گفته مقامات ارائه می دهد یک تصویر کامل تر از شیوع بیماری از اطلاعات قبلا وارد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دولت دستور بيمارستان در هفته گذشته برای جلوگیری گزارش به CDC دیرینه ملی بهداشت و ایمنی شبکه فراهم می کند که مقامات “با اطلاعات مورد نیاز برای شناسایی مناطق مشکل اندازه گیری پیشرفت تلاش های پیشگیری و در نهایت از بین بردن بهداشت و درمان-ارتباط عفونت.” به جای آن بیمارستان بودند دستور داد به گزارش چنین داده ها از طریق یک پورتال جدید با وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مقامات گفت: تصمیم گرفته شده برای ساده کردن گزارش داده و به ارائه HHS مقامات با اطلاعات در زمان واقعی استفاده می شود برای تصمیم گیری مانند نحوه توزیع در این کشور کمیاب عرضه Covid-19 درمان remdesivir. پیشین مقامات بهداشت صحبت کرد که با CNBC گفت: CDC سیستم مورد نیاز برای نگهداری, اما اذعان کرد که کنترل تغییر دور از آژانس در میان یک بحران بهداشت عمومی را افزایش می دهد برخی از پرچم های قرمز.

خوزه Arrieta, HHS’ مدیر ارشد فناوری اطلاعات گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که CDC سیستم گزارش فقط جمع آوری داده ها از حدود 3000 تا از این کشور تقریبا 6,200 بیمارستان. HHS’ سیستم جدید جمع آوری داده ها از حدود 4500 ترین بیمارستان های روز, او اضافه شده است.

“ما در حال نشان دادن شما یک مجموعه داده که قوی تر است و پوشش بیشتر از هر چیز ما باید منتشر تاریخی قبل,” او گفت:. “داده است که تنها مهم ترین چیزی که در حال قادر به پاسخگویی و ما می خواهیم برای ایجاد یک بحث ملی در سراسر اهمیت به اشتراک گذاری داده ها در پاسخ به یک بیماری همه گیر مانند Covid-19.”

Arrieta, اضافه شده که در دسترس عموم HHS پورتال با استفاده از همان “پیش بینی مدل” است که تا به حال استفاده شده توسط CDC برای تجزیه و تحلیل داده های خام جمع آوری شده است. او گفت: داده های خام خود را نیز در دسترس خواهد بود برای بیمارستان ها برای دانلود و ترکیب را به خود داشبورد و تجزیه و تحلیل اگر آنها مایل به انجام این کار. او گفت: حداقل برخی از داده های خام در دسترس خواهد بود برای عموم از جمله شخص ثالث محققان بیش از حد.

“ما فکر می کنیم که این سطح از شفافیت خواهد شد نه تنها کمک به ایجاد و توسعه برخی از علمی ذهن آینده, اما آن را ایجاد حداکثر شفافیت برای شهروندان آمریکایی اگر آنها می خواهند به در و نگاه کردن به داده های خود را,” او گفت:.

برای دسترسی به برخی از اطلاعات مجموعه مانند کسانی که ارائه شده توسط CDC های سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا توسط شرکت های خصوصی, مردم نیاز به انجام یک فرایند احراز هویت به طوری که HHS می داند که دسترسی به اطلاعات Arrieta, گفت:. او افزود که این آژانس را رول “هم سری” از ویژگی های بیش از چند هفته آینده به طوری که کاربران می توانید ببینید چه HHS را با اطلاعات آن جمع آوری شده است.

زمانی که دولت اعلام کرد این طرح هفته گذشته به تغییر کنترل از بیمارستان داده ها از سی دی به HHS آن باعث اعتراض از فرمانداران برخی از سیاستمداران سابق و مقامات CDC که ابراز نگرانی کرد که این حرکت خواهد محل بوروکراتیک بار در بیمارستان ها و حاشیه CDC. مقامات تاکید کرد که CDC باقی خواهد ماند که در ایالات متحده در پاسخ به تلاش و حفظ خواهد دسترسی به داده ها.

اما برخی از داده ها پورتال بی سر و صدا ناپدید شد از CDC وب سایت پس از سیاست به اثر رفت و تنها بازسازی شده با اطلاعات قدیمی پس از CNBC و دیگران گزارش شده حرکت می کند. بعد آخرین هفته ملی انجمن فرمانداران خواستار تغییر سیاست به تاخیر بنابراین متحده و مقامات خواهد زمان را به آماده شدن برای انتقال به پورتال جدید. دیگر سیاستمداران خواستار تغییر سیاست به طور آشکار معکوس شود.

“ما متوجه این تغییر و در هر زمان وجود دارد آن را تغییر دهید بدیهی است که ایجاد یک کمی از تنش” Arrieta, روز دوشنبه گفت: “شاید کمی از درد به انتقال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر