HHS سخنگوی مایکل Caputo انفجار coronavirus تست داستان از دست می دهد خلق و خوی در تماس با خبرنگاران

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی مایکل Caputo

Mark Wilson | گتی ایماژ

یک سخنگوی ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی وزارت عصبانیت تخلیه در ده ها تن از روزنامه نگاران همخوانی آنها را از گرفتن “اسر” از آنچه او گفته بود گمراه کننده داستان در مورد بودجه فدرال گرفتن های حذف شده برای 13 coronavirus تست سایت.

این سخنرانی دراز وشدیداللحن توسط مایکل Caputo سخنگوی منجر به ناگهانی ختم یک کنفرانس تلفنی که HHS شد میزبانی برای خبرنگاران با Adm. برت Giroir از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Covid-19 تست تزار.

“به همین دلیل ما قرار داده این تلفن همراه به سرعت و به همین دلیل ما باید بیش از 75 خبرنگاران در این تماس است و از آنجا که شما بوده ام چرخید تا” fumed Caputo interjecting در تماس برای اولین بار پس از نزدیک به یک ساعت بدون صحبت کردن

“کسی به شما دروغ,” Caputo گفت: با صدای بلند. “آیا شما را در درک ؟ من به اندازه کافی به یاد داشته باشید آن در نظر گرفته شده نادرست به تضعیف اعتماد عمومی در نظام سلامت عمومی است.”

“این چیزی است که مردم چرخید که شما در این داستان در حال تلاش برای انجام” گفت: Caputo, معاون وزیر HHS برای امور عمومی بود که منصوب به کار خود را در ماه آوریل پس از سال ها به عنوان یک جمهوری خواه عمل در نیویورک و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 برای کاخ سفید است.

Caputo و به کمتر گوش خراش درجه Giroir, اعتراض به تعدادی از اخبار که دقیق چگونه دولت فدرال است که از بین بردن ژوئن 30, بودجه از 13 مبتنی بر جامعه coronavirus تست سایت در پنج متحده است. هفت سایت در تگزاس است.

Giroir صرف مقدار قابل توجهی از زمان در طول تماس است که جزئیات چگونه این سایت ها باز باقی خواهد ماند البته با دولت های ایالتی و محلی کمک های مالی که وجود دارد در حال حاضر صدها نفر از دیگر Covid-19 تست مکان های اجرا شده توسط نهادهای خصوصی است که پشتیبانی شود یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم با پول فدرال.

Giroir گفت: در این تماس که تست ظرفیت در سراسر کشور را نمی توان با حذف بودجه به 13 سایت اما به جای آن واقع می شود گسترش یافته است.

نسبت به آنچه بود و پایان تماس یک خبرنگار نامیده می شد به یک سوال بپرسید اما Caputo chimed در پس این روزنامه نگار موفق به شنیده می شود.

“این است که کمتر از یک هزارم این امکانات تست در این کشور است. کمتر از یک هزارم!” Caputo گفت: صدای او در حال افزایش است.

“و در عین حال شما هزینه یک ساعت با تلفن تماس بگیرید و ما در حال گرفتن مردم به دور از مبارزه با کروناویروس به طوری که شما می توانید … به طوری که اطلاعات خود را می تواند اصلاح شود!” Caputo گفت.

“من مصرانه از شما و من در این رکورد با شما به آنها تماس بگیرید بازگشت و از آنها بپرسید که آیا آنها در حال کار برای تضعیف نظام سلامت در وسط یک بیماری همه گیر” او گفت:.

“لطفا گزارش این دقت. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.”

“و این است که در رکورد!,” او اضافه شده است.

Caputo قبل از تبدیل شدن به HHS را سخنگوی در حال حاضر به یک شهرت به عنوان یک مهاجم گاهی اوقات بی حرمتی سیاسی حمایت کند.

او استعفا داد و از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در ماه جولای سال 2016 پس از به tweeting “دینگ دونگ جادوگر مرده است” در پاسخ به تهمت شلیک خود را پس از آن-مدیر کمپین کوری Lewandowski.

Caputo یک دوست دیرین راجر سنگ همکار جمهوری خواه عمل که سال گذشته به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری.

Caputo نصب در HHS شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک حرکت برای بررسی HHS وزیر الکس آذر, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن بنا ناراضی در آن زمان بیش از دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

Caputo همچنین نویسنده کتاب “اوکراین جعل: چگونه چندین دهه فساد در شوروی سابق جمهوری منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن ساختگی استیضاح.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de