HHS پیش بینی ایالات متحده coronavirus مرگ و مير آغاز خواهد شد به سقوط “در چند هفته آینده’

یک کارمند با پوشیدن ماسک محافظ پاک مردان درب اتاق در بلومینگدیل فروشگاه در نیویورک 22 ژوئن 2020. فروشگاه.

Jeenah ماه | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز پنجشنبه گفت که میزان مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایالات متحده باید شروع به سقوط در “بعد از چند هفته.”

هفت روز نورد متوسط coronavirus عفونت شروع به رها کردن و مقامات بهداشتی آمریکا پیش بینی بستری شدن در بیمارستان را در هفته آینده و میزان مرگ و میر را به دنبال خواهد داشت در حدود دو هفته Adm. برت Giroir یک معاون وزیر بهداشت و درمان در HHS گفت: در یک نشست خبری با خبرنگاران.

“هیچ کس اجازه تا پای خود را از روی گاز,” او اضافه شده است. “اگر ما پرتاب احتیاط به باد رفتن به میله این همه رفتن به عقب.”

ایالات متحده گزارش 71,695 موارد جدیدی از کروناویروس در چهارشنبه دوباره شکوه 70,000 در یک روز تنها پس از چهار روز از کمی پایین تر از اعداد. این کشور در مجموع مورد تعداد به سرعت در حال نزدیک شدن به 4 میلیون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چهارشنبه سنبله فرستاده متوسط تعداد موارد جدید به تازه تمام زمان بالا از 67,429 هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 6 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. هفت روز به طور متوسط کاهش یافته است کمی برای اولین بار در هفته در روز سه شنبه با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل.

Giroir پیش بینی متفاوت از پیش بینی ها در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ملی و دولتی در سطح پیش بینی ها نشان می دهد که تعداد مرگ و میر در ایالات متحده بیش از چهار هفته بعدی به احتمال زیاد بیش از تعداد گزارش شده بیش از چهار هفته گذشته با توجه به CDC. داده ها همچنین نشان می دهد افزایش مرگ و عوارض در 25 ایالت و قلمرو بیش از همان دوره از زمان است.

Giroir گفت: مقامات “بسیار نگران” در مورد شیوع بیماری در سراسر ایالات متحده به خصوص در خورشید کمربند منطقه است. در اوایل این هفته تگزاس و فلوریدا آمار ترسناک رکورد روزانه coronavirus مرگ و میر بر اساس هفت روز میانگین متحرک به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در کشورهای در سراسر ایالات متحده است.

“شما می دانید همه ما صحبت در مورد کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا, اما ما شاهد است که ما بهداشت عمومی اقدامات شروع به ایجاد اختلاف و ما در حال پیشرفت است,” او گفت:.

او گفت که ایالات متحده انجام مورد 770,000 آزمون در روز و نرخ ملی از آزمون است که دوباره مثبت است 9.1%. “ما در حال دیدن اتاق اورژانس در کل و من صحبت کردن در مورد به عنوان یک سطح جامعه و نه یک فرد نقطه داغ شروع به پایین رفتن در سراسر کشور,” او گفت:.

نظرات آمده دو روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده احتمالا “بدتر قبل از آن بهتر می شود.” او در حال حاضر اصرار آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک برای جلوگیری از شیوع پس از مقاومت در برابر آنها را برای ماه می باشد.

“ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید, اخبار جلسه. “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر آنها اثر داشته باشد و ما باید همه چیز ما می توانید دریافت کنید.”

Giroir روز پنجشنبه گفت که 90% یا بیشتر نیاز به پوشیدن پوشش صورت به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. دانشمندان می گویند این ویروس می تواند از طریق قطرات تنفسی است که با تصویب هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. مطالعات نشان می دهد این ماسک ممکن است به عنوان یک خدمت مفید و مانع گسترش عفونت است.

“اگر ما نزدیک میله داخل سالن, کاهش اشغال از رستوران ها باید پوشش صورت و بهداشت این است که اساسا معادل آن به خاموش کردن کل اقتصاد که به معنی خاموش کردن اعمال جراحی الکتیو و هر چیز دیگری که می رود با آن,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او نمی خواهد برای یک تماس در سراسر کشور خاموش کرد و گفت این امر می تواند “به طور کامل غیر قابل تحمل تولید ناتوان کننده اقتصادی مجدد و منجر به فاجعه بهداشت عمومی عواقب.” او گفت: ایالات متحده تنها در ابتدا تعطیل برای جلوگیری از بیمارستان ها از سرشار و به مقامات دولتی زمان بیشتری برای حفظ تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19 مانند هواکش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme