هرتز سهام افزایش در طرح به فروش 1 میلیارد دلار در سهام است که می تواند از بین برود در ورشکستگی

یک نمای خارجی هرتز اجاره اتومبیل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 23 سال 2020 در شهر نیویورک است. COVID-19 گسترش به بسیاری از کشورها در سراسر جهان این ادعا بیش از 343,000 زندگی با بیش از 5.4 میلیون عفونت گزارش شده است.

سیندی Ord | گتی ایماژ

سهام هرتز رسید صبح روز جمعه در غیر معمول برای برنامه های شرکت ورشکسته به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام آخرین خندق تلاش برای آن را به افزایش سرمایه حتی اگر ارزش سهام می تواند از بین برود.

در طول premarket معاملات سهام شد تا بیش از 70 ٪ به $3.56 قبل از درست کردن برای باز کردن در $3.21 – آخرین افزایش سفته بازی از این شرکت برای ورشکستگی زمینه on May 22. سهام کمتر بود اما هنوز هم تا حدود 35% در معاملات به $2.78.

کرایه اتومبیل شرکت در تشکیل پرونده پنج شنبه خواسته دادگاه ورشکستگی به طور بالقوه فروش 246.8 میلیون unissued سهام به Jefferies, LLC.

“اخیر قیمت ها در بازار و حجم معاملات در هرتز سهام عادی بالقوه در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای بدهکاران برای افزایش سرمایه در نظر است که به مراتب برتر به هر بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی” شرکت گفت: در این پرونده که در دادگاه است و هنوز برای تصمیم گیری در مورد.

هرتز گفت: درآمد حاصل از شبکه استفاده می شود برای کل سرمایه در گردش اهداف است. پر کردن در یک “اورژانس اساس با توجه به فرار دولت از تجارت در هرتز سهام.”

CNBC Jim Cramer سوال برنامه های این شرکت صبح روز جمعه آن مربوط به یک سیرک.

“سوال این است که آیا P. T. Barnum تبدیل شدن به مدیر عامل?,” کرامر گفت: در طول CNBC “Squawk Box.” “نه شخص دیگری. چگونه شما می خواهم که? شاید آنها باید به P. T. Barnum چرا که دقیقا آنچه در آن طول می کشد به جرات قادر به انجام این کار ارائه شده است. منظورم این امکان وجود دارد که آن را به ارزش هیچ چیز نیست.”

تنها راه آن را با این نسخهها کار برای سهامداران مشترک هرتز است و اگر وجود دارد به نحوی افزایش ناگهانی اجاره و شرکت خنثی ورشکستگی با توجه به Cramer. این حرکت او گفت: یک امتیاز مثبت برای دارندگان اوراق قرضه به دلیل وجود پول بیشتر در آینده.

کرامر به سرمایه گذاران هشدار داد به خصوص معامله گران جدید در مورد خطر از خرید سهام شرکت هایی که برای ورشکستگی زمینه مانند هرتز.

کرامر گفت: “بسیار بعید” است که هرتز به عنوان یک کسب و کار از بین می رود در ورشکستگی آن است. اما این شرکت دارندگان اوراق قرضه خواهد بود که برای اولین بار در خط به دریافت یک قطعه از پست-ورشکستگی هرتز. صاحبان سهام عادی از سوی دیگر “آیا در پایین ورشکستگی سلسله مراتب نظم” کرامر گفت: در اوایل این هفته.

–CNBC کوین Stankiewicz کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme