بی سابقه تقاضا برای سهام.

که یکی از عمده قطعه پازل است که در حال حاضر ارتباط بین بازار سهام ایالات متحده و اساسی اقتصاد O’Shares ETFs رئیس و “مخزن کوسه” سرمایه گذار Kevin o’leary گفت CNBC “ETF لبه” این هفته است.

“نهادی تقاضا برای سهام بی سابقه است داده شده وجود دارد تعداد بسیار کمی از انتخاب” اولری گفت: در روز شنبه ، “شما درآمد ثابت و گزینه ای از اوراق قرضه دولتی در ایالات متحده استفاده می شود چیزی است که شما می خواهم … در نظر بگیرید. که دیگر یک گزینه نیست.”

با نرخ های بهره در آمریکا در نزدیکی پایین تاریخی سرمایه گذاران مجبور شده اند به دنبال درآمد در جای دیگر o’leary, گفت:, و اضافه کرد که به عنوان یک نتیجه بزرگ و نسبتا پایدار شرکت با بازده سود 2.5-3.5% در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به شرط خوب.

“است که بسیار جذاب به محل پارک پول برای آینده 24 ماه است و شما در حال دیدن فوق العاده ای تقاضا برای آن در سراسر هیئت مدیره,” او گفت:. “این سرمایه گذاران خرده فروشی است که رانندگی در این بازار است. آن را نهادی. من به آنها صحبت می کنند هر روز. و به آنها گفت: “دیگر چه چیزی انتخاب کنم که اگر من دیو بیش از 12 ماه آینده است 6%?’ هیچ انتخاب دیگری.”

“دیو” است که اصطلاحات مالی برای عملکرد یک معیار از جمله به عنوان یک شاخص سهام.

اولری اضافه شده است که او نمی تواند شگفت زده برای دیدن یک coronavirus درمان یا واکسن در به عنوان کمی به عنوان 18-24 ماه داده می شود پیشرفت های اخیر در علم پزشکی است.

متی Bartolini رئیس SPDR آمریکا, تحقیق در خیابان دولت جهانی و مشاوران و گفت: بازار های اخیر اقدام نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن به “انتخابی.”

“قوی جریان در کنار کاهش کوتاه مدت بهره نقطه به نقطه صعودی خوش بینی.”

متی Bartolini

رئیس SPDR آمریکا, تحقیقات, دولت, خیابان جهانی مشاوران

“شما را دیدم 15 میلیارد دلار از جریان به بخش ETFs در ماه آوریل اساسا مراقبت های بهداشتی و tech بنابراین XLV [و] XLK, … داشتن اکثر جریان های ثبت شده در یک ماه داده شده به خاطر سرمایه گذاران را یکسره چیدن مناطق از بازار که انجام بهترین خود را در طول یک دوره تنبل رشد درآمد [و] رشد اقتصادی که در آن کسانی که شرکت های محصولات و خدمات هستند به احتمال زیاد به دنبال پس از” Bartolini گفت: در همان “ETF لبه” ،

این XLV و XLK هستند SPDR S&P 500 در بخش ETFs پیگیری مراقبت های بهداشتی و فن آوری سهام بود. این XLV پایین است حدود 2% در سال به تاریخ و XLK است تا بیش از 1%. S&P کاهش یافته است تقریبا 12 درصد در آن زمان.

اخیر جریان به محاصره بودجه مانند ایالات متحده جهانی جت ETF (جت) و انرژی انتخاب بخش صندوق SPDR (XLE) همچنین می تواند سیگنال افزایش اشتها برای سرمایه گذار سهام, Bartolini گفت.

“در ماه های فوریه و مارس ما شاهد جریان قوی در بخش انرژی ETFs اما کسانی که در جریان بودند برای سرمایه گذاران که مایل به رفتن ، کوتاه بهره XLE صعود به حدود 20 درصد از دارایی های خود را,” Bartolini گفت. “اما در اینجا که در آن پایین-تماس در می آید: کوتاه بهره کاهش یافته است و پس از آن و از آن است که در حال حاضر فقط حدود 11 درصد باشد.”

او را دیدم یک الگوی مشابه رخ داده در شرکت هواپیمایی ETF و سایر کالاها بر اساس بودجه.

“کسانی که جریان قوی در کنار کاهش کوتاه مدت بهره نقطه به نقطه صعودی خوش بینی در برخی از مورد ضرب و شتم تا فضاهای مانند انرژی” Bartolini گفت. “شما کسانی که روند همراه با جریان در این بخش با درآمد مانند مراقبت های بهداشتی و فن آوری و به نظر من این نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال چیدن لکه های خود را و خرید این تجمع است.”

افشا: CNBC صاحب منحصر به فرد خاموش-کابل شبکه حقوق به “مخزن کوسه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی