در اینجا چیزی است که انتظار می رود از استارباکس درآمد

مردم پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت خارج استارباکس در midtown به عنوان شهر حرکت می کند به فاز 2 از بازگشایی زیر محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

استارباکس است که انتظار می رود به گزارش مالی خود را در سه ماهه سوم درآمد پس از زنگ شنبه.

در اینجا چیزی است که وال استریت در انتظار است, بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv:

  • زیان هر سهم: 59 سنت انتظار
  • درآمد: $4.01 میلیارد رود

در ماه ژوئن جهانی قهوه زنجیره ای منتشر شد یک پیش بینی برای سه ماهه منتهی به 28 ژوئن گفت که این انتظار از دست دادن خالص به ازای هر سهم 64 سنت افزایش به 79 سنت و تنظیم زیان به ازای هر سهم 55 سنت افزایش به 70 سنت است. Coronavirus همه گیر چراغ استارباکس به از دست دادن تا آنجا که $3.2 میلیارد دلار فروش در سه ماهه با توجه به داخلی خود را تخمین می زند.

استارباکس در آن زمان گفت که آن مالی سه ماهه چهارم درآمد بهبود خواهد یافت پیش بینی درآمد خالص هر سهم از 11 سنت تا 36 سنت و تعدیل سود هر سهم از 15 سنت به 40 سنت. اما coronavirus موارد باید پس از رسید در بازار است که می تواند تلفات در فروش.

برای سال مالی این شرکت انتظار دارد همان-فروشگاه خرید و فروش در آن دو تا از بزرگترین بازارهای ایالات متحده و چین برای کاهش 10 ٪ به 20٪. آن هوا صاف همان-فروشگاه رشد فروش در چین تا پایان سال مالی سه ماهه چهارم و پیش بینی کرد آمریکا هم فروش فروشگاه منفی باقی خواهد ماند.

فروشگاه جدید دهانه از سر در چین و آمریکا. استارباکس انتظار برای باز حدود 300 خالص مکان های جدید مالی اتحادیه اروپا در سال 2020 در این بخش را از آن قبل از برآورد 600.

سهام استارباکس است که ارزش بازار دلار و 88 میلیارد دلار کاهش یافته است 14% تا کنون این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر