در اینجا چگونه برای رفتن به دانشگاه به صورت رایگان

Crisserbug | گتی ایماژ

با بیشتر آمریکایی ها تحت فشار مالی با توجه به coronavirus پرداخت برای کالج است به یک مشکل در حال رشد.

نزدیک به 70 درصد از خانواده ها نگران هستند که چگونه آنها را پوشش هزینه و بیش از نیمی از شرکت خود را می گویند آموزش عالی برنامه تغییر کرده با توجه به Covid-19.

ضرورت برخی از دانش آموزان را به حضور در یک کالج محلی نزدیک به خانه و یا تاخیر رفتن به کالج در دسترس نباشد.

بنابراین امکان کمک درسی رایگان می تواند تمام تفاوت را.

بیشتر از سرمایه گذاری شما:
چگونه به قرض گرفتن پول اگر شما از گزینه های
Covid-19 تغییرات بازی برای پدر و مادر از بچه های کالج
شش استراتژی برای کمک به grads کالج های اخیر پیدا کردن کار در حال حاضر

جامعه دانشگاه دنور گفت: به تازگی آن را به ارائه آموزش رایگان به تمام 2020 فارغ التحصیلان دنور مدارس دولتی از جمله ثبت نشده دانش آموزان که در دیدار با الزامات مورد نیاز در ایالتی.

کنتیکت نیز فقط اعلام شهریه-رایگان کالج برنامه برای سال 2020 است.

“با آثار اقتصادی همه گیر, طولانی این فرصت را برای افراد به دسترسی به کالج آموزش و پرورش ضروری تر از همیشه” دیوید لوینسون موقت جمهور Connecticut State Community College, در بیانیه ای گفت.

این برنامه به نام پیمان باز است به فارغ التحصیلان رشته های عمومی و یا خصوصی کانکتیکات مدارس خواهد بود که برای اولین بار دانشجویان است.

از لحاظ تاریخی, کالج دیدن هجوم دانش آموزان در طول رکود اقتصادی.

“با این کشور در سطح فعلی بیکاری ما انتظار می رود برای دیدن ثبت نام صعود تا حدودی این سقوط و حتی به سال آینده صرف نظر از آنچه متحده را در مورد ساخت خود کمک درسی رایگان” گفت: Morley Winograd, رئيس جمهور و مدیر عامل این کمپین به صورت رایگان کمک درسی دانشگاهی.

کالج است به طور قابل توجهی کمتر گران تر از چهار سال مدرسه. در دو سال مدارس دولتی شهریه و هزینه های $3,730 برای 2019-2020 سال تحصیلی با توجه به کالج مدیره. متناوبا در دولت در چهار سال مدارس دولتی شهریه $10,440 و در چهار سال دانشگاه های خصوصی آن طور متوسط $36,880.

نزدیک به 20 متحده از جمله تنسی, آرکانزاس, ایندیانا, مینه سوتا, مونتانا, اورگان و رود آیلند را در سطح ایالت جامعه آزاد-دانشگاه, برنامه های در حال حاضر در محل.

در آن دولت بر اساس برنامه های دانش آموزان دریافت یک بورس تحصیلی برای میزان شهریه است که تحت پوشش موجود ایالتی یا فدرال کمک.

بیشتر کانکتیکات هستند “آخرین-دلار” کمک هزینه تحصیلی به این معنی که برنامه می پردازد برای هر چه شهریه و هزینه های باقی مانده پس از کمک های مالی و دیگر کمک های مالی اعمال می شود.

“آخرین-دلار” برنامه های نیاز به سرمایه گذاری کمتر جلو بعید است که بسیاری از کشورهای رول خواهد شد دانشگاه آزاد طرح — حداقل در حال حاضر با توجه به جنیفر Mishory یک عضو ارشد در قرن بنیاد متخصص در مسائل مربوط به نیروی کار و آموزش عالی است.

اگر چه دولت برای حمایت از آموزش عالی افزایش 5 ٪ در این سال با توجه به مرکز مطالعات سیاست آموزش و پرورش در دانشگاه ایالتی ایلینوی یک کاهش شدید در درآمد به عنوان یک نتیجه مستقیم از این بیماری همه گیر خواهد شد و ميانگين کمتر از بودجه عمومی برای موسسات آموزش عالی رفتن به جلو.

“از آنجا که از بودجه قابل توجه کمبود آن باعث کمتر شدن احتمال متحده را دنبال رایگان کالج, طرح ویژه بدون دولت فدرال پشتیبانی” Mishory گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر