در اینجا چگونه برای پیدا کردن زمانی که ایلان SpaceX ممکن است شما را با ارائه اینترنت ماهواره ای

یک پشته از 60 SpaceX Starlink ماهواره شناور در مدار بالای زمین است.

SpaceX

SpaceX به روز رسانی وب سایت خود را برای Starlink اینترنت ماهواره ای پروژه در روز جمعه به عنوان شرکت همچنان به حرکت و نزدیک به هدف خود را از ارائه مستقیم به مصرف کننده پهنای باند از فضای بعد از این سال.

“دریافت به روز رسانی در Starlink اخبار و خدمات در دسترس در منطقه شما” وب سایت آمده است: با ارسال فرم به یک ایمیل آدرس و کد پستی. فرم اجازه می دهد تا مشتریان آینده نگر به درخواست برای به روز رسانی و دسترسی به یک بتا عمومی آزمون Starlink خدمات.

صفحه اصلی برای SpaceX را Starlink سایت در 12 ژوئن سال 2020 است.

SpaceX

Starlink است این شرکت طرح بلند پروازانه برای ساخت یک شبکه به هم پیوسته از حدود 12000 کوچک ماهواره به پرتو اینترنت با سرعت بالا به هر نقطه در جهان است. علاوه بر گرفتن ماهواره در مدار SpaceX نیاز به ساخت یک سیستم گسترده ای از ایستگاه های زمینی و مقرون به صرفه پایانه اگر آن را برای اتصال مصرف کنندگان به طور مستقیم به شبکه خود را.

SpaceX جمهور Gwynne Shotwell در سال 2018 گفت که “از آن هزینه خواهد شد این شرکت حدود 10 میلیارد دلار یا بیشتر” برای ساخت Starlink شبکه. پس از آغاز 2019, SpaceX مطرح است حدود 1.7 میلیارد دلار سرمایه است.

کسانی که ایمیل خود را وارد کنید آدرس و کد پستی در Starlink سایت دریافت ایمیل تایید کرد و گفت: این خدمات “طراحی شده است برای ارائه سرعت بالا پهنای باند اینترنت را به مکان های که در آن دسترسی شده است غیر قابل اعتماد و گران قیمت یا به طور کامل در دسترس نیست.” ایمیل گفت که خصوصی تست بتا است که برنامه ریزی شده برای “بعد از این تابستان به دنبال آزمایش بتا عمومی.”

SpaceX گفت: FCC در ماه آوریل که Starlink “آغاز خواهد شد ارائه خدمات تجاری در شمال آمریکا و جنوب کانادا” قبل از پایان این سال “و پس از آن به سرعت در حال گسترش به نزدیکی پوشش جهانی از جمعیت جهان در سال 2021.” علاوه بر این, SpaceX بنیانگذار Elon Musk اعلام کرده است که Starlink را سرعت اینترنت را رقیب موجود زمین محدود خدمات و گفت در ماه مارس که شبکه را به یک “پوشیدگی زیر 20 میلی ثانیه پس کسی می تواند بازی سریع-پاسخ بازی های ویدئویی در یک سطح رقابتی.”

این Starlink به روز رسانی می آید روز قبل از SpaceX قرار است برای راه اندازی آن نهم Starlink ماموریت راه اندازی 58 بیشتر ماهواره به مدار است. به تاریخ SpaceX قرار داده 482 Starlink ماهواره در مدار.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme