در اینجا یک لیست در حال اجرا از تمام شرکت ها رعایت Juneteenth این سال

یک عابر پیاده گذشته یک آگهی برای Nike.

Dhiraj سینگ | بلومبرگ | گتی ایماژ

شرکت های متعدد اعلام کرده اند که آنها خواهد شد یا افتخار یا تشخیص Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان خود در این سال به عنوان نشانه ای از حمایت جامعه سیاه و سفید.

Juneteenth ترکیبی از کلمات و نوزدهم ژوئن افتخارات پایان برده داری در ایالات متحده است. جشن در ژوئن 19, آن, علائم روز در سال 1865 که مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر ارتش اتحادیه فرود در گالوستون تگزاس و اطلاع بردگان وجود دارد که جنگ داخلی به پایان رسید و برده داری لغو شد.

به افتخار تعطیلات برخی از شرکت ها در حال دادن به کارکنان پرداخت می شود و بعد در حالی که دیگران مانند جنرال موتورز در حال مشاهده لحظه سکوت.

این شرکت تصمیم گیری به رسمیت شناختن تعطیلات آمده پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس در روز یادبود. مرگ او موجب اعتراضات گسترده در سراسر جهان با تظاهرات و قانونگذاران اصرار پلیس اصلاحات.

در اینجا است که یک لیست در حال اجرا از شرکت هایی که وعده داده شده به رسمیت شناختن Juneteenth:

بهترین خرید

خرده فروش بهترین خرید اعلام آن ارائه خواهد شد کارکنان “پرداخت داوطلب روز” این آینده Juneteenth که جمعه است و اضافه کرد که از آن خواهد شد به رسمیت شناخته شده به عنوان یک companywide تعطیلات شروع سال آینده.

“ما را ساخته اند این تصمیم را به همه کارکنان پرداخت می شود و داوطلب در روز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد این جمعه یا هر روز این سال برای هر یک از این اهداف” آزادی مطبوعات از بهترین خرید گفت.

“با شروع سال آینده Juneteenth را تبدیل به رسمی, پرداخت, شرکت, تعطیلات. ما تصمیم به شروع این کار در سال آینده فقط به این دلیل ژوئن 19, فقط چند روز دور و ما می خواستیم را به عنوان انعطاف پذیری زیادی که ممکن است به جای به برنامه های فردی.”

جنرال موتورز

جنرال موتورز اعلام کرد قصد دارد به نگه لحظه سکوت برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در همان مقدار از زمان سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که سفید است به زانو در Floyd گردن.

از لحظه ای سکوت با توجه به داخلی یادداشت رخ خواهد داد در 8:46 صبح به وقت محلی برای کارگران در شیفت و 8:46 بعد از ظهر دوم-شیفت کارگران است.

“من واقعا بر این باورند هشت به علاوه دقیقه از جامد انعکاس به نفع همه” جنرال موتورز جمهور Mark Reuss نوشت: در این یادداشت. “من مطمئن هستم که بسیاری از شما همان احساس پر از احساسات من در حالی که تماشای وقایع اخیر آشکار شدن … با ناباوری و خشم و شرم و غم و اندوه و در نهایت دل شکستگی است. این است که ما به عنوان نوع بشر و نه به عنوان یک کشور است. ما می توانیم و باید بهتر از این باشد.”

گوگل

در یادداشت منتشر شده به کارکنان گوگل, یک واحد از الفبا خواست کارکنان خود را به لغو تمام جلسات غیر ضروری برنامه ریزی برای جمعه این Juneteenth.

“ما را تشویق تمام گوگل برای استفاده از این روز برای ایجاد فضایی برای یادگیری و بازتاب پس لطفا همین حالا هر برنامه غیر ضروری جلسات” این یادداشت به دست آمده توسط “رویترز” گفت.

“در حال حاضر بیش از همیشه مهم است برای ما برای پیدا کردن لحظات اتصال به عنوان یک جامعه است.”

J. C. Penney

J. C. Penney اعلام کرد در یادداشتی به کارکنان که Juneteenth در نظر گرفته خواهد شد تعطیلات سالانه برای کارکنان خود را.

در این یادداشت مدیر عامل شرکت جیل زواتاو گفت: این جمعه خواهد بود پرداخت و بعد برای J. C. Penney کارگران اضافه کرد که ساعتی همکاران کار آن روز را دریافت خواهد کرد تعطیلات پرداخت.

“من می پرسند که شما را روز به افتخار تاریخی درد ناشی از — و زندگی را از دست داده به — نژادی و بی عدالتی و جشن نژادی تنوع” زواتاو گفت. “این یک فرصت برای ادامه یادگیری در ارتباط با یکدیگر و منعکس کننده در مورد چگونه ما می تواند حرکت رو به جلو و رسیدن به دائم و تغییر پایدار است.”

جی پی مورگان

جی پی مورگان چیس را در ایالات متحده تعقیب شاخه خرده فروشی در اوایل روز جمعه در مشاهده Juneteenth با توجه به یک ایمیل به کارکنان از مدیر عامل شرکت جیمی Dimon.

“از احترام عمیق برای درد و رنج است که جامعه تحمل بیش از صدها سال و در به رسمیت شناختن اعتماد به نفس بالا که در آن ما برگزاری, سیاه, جامعه در جی پی مورگان چیس ما در حال بسته شدن تمام تعقیب شاخه در 1 بعد از ظهر روز جمعه, ژوئن 19 — شناخته شده به عنوان Juneteenth,” Dimon گفت.

Lyft

سوار-نقطه غول پیکر, Lyft گفت در توییتر که Juneteenth می تواند به عنوان یک companywide تعطیلات موثر جمعه.

“با شروع این سال ما در حال ساخت Juneteenth تعطیلات رسمی در, Lyft” توییت گفت. “این یک گام در ما جریان سفر به سوی برابری نژادی در Lyft و در این کشور است.”

مسترکارت

مسترکارت تعیین شده این جمعه به عنوان “روز همبستگی” به جشن Juneteenth ترغیب کارکنان خود را به صرف روز یادگیری در مورد تاریخچه نژاد پرستی و مراحل گرفتن برای مبارزه با بی عدالتی است.

“19 ژوئن علائم Juneteenth تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری در آمریکا در حمایت از مستر بیانیه هفته گذشته در مورد آنچه که ما ایستاده, برای, روز فرصت مناسبی برای همه ما در سراسر جهان به سرطان” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

“در حالی که تاریخ خود اذعان دارد یک نقطه عطف در تاریخ ایالات متحده این واقعیت غم انگیز است که وجود دارد کار را به انجام در همه جا برای مبارزه با نژاد پرستی و تبعیض است.”

NFL

لیگ ملی فوتبال کمیسر راجر Goodell گفت Juneteenth خواهد بود به رسمیت شناخته شده به عنوان یک تعطیلات لیگ و دستور بستن NFL, اتاق کار, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط CNBC هفته گذشته است.

در این یادداشت Goodell گفت که او می خواهد کارکنان به استفاده از 19 ژوئن به عنوان یک روز به “تأمل در گذشته ما اما از همه مهمتر در نظر بگیرید که چگونه هر یک از ما می تواند همچنان به نشان می دهد و گروه با هم به سوی آینده ای بهتر است.”

نایک

مدیر عامل شرکت نایک جان Donahoe گفت: در نامه ای به کارکنان در هفته گذشته که Juneteenth خواهد بود سالانه پرداخت می شود, تعطیلات, CNN, کسب و کار گزارش شده است.

“در Nike, Inc., ما آرزوی یک رهبر در ساختمان متنوع شامل تیم و فرهنگ است. ما می خواهیم بهتر از جامعه به عنوان یک کل” Donahoe گفت: در این نامه اضافه کرد که جشن Juneteenth فرصت “برای بهتر بزرگداشت و جشن سیاه تاریخ و فرهنگ.”

“به من گوش عمیقا در طول شش ماه اول و بیش از چند هفته گذشته آنچه که من آموخته اند این است که بسیاری از آنها احساس قطع ارتباط بین ما و خارجی نام تجاری و داخلی خود تجربه” Donahoe گفت. “شما به من گفت که ما به طور مداوم پشتیبانی می کند به رسمیت شناخته شده و جشن گرفته می شود خود ما هم تیمی های سیاه به شیوه ای که آنها سزاوار. این نیاز به تغییر است.”

Postmates

Postmates مدیر عامل شرکت باستیان لمان در 10 ژوئن اعلام کرد Juneteenth رسمی شرکت تعطیل.

“از امروز شروع Postmates را مشاهده Juneteenth به عنوان یک دائم شرکت تعطیلات” او در توییتر نوشت.

“نه فقط در پاسخ به این لحظه—اما اجازه می دهد تا همه ما زمان به منعکس کننده در آمریکا تجربه (از سال 1619 به امروز) و اقدامات مورد نیاز برای حرکت رو به جلو با هم.”

RXBar

میشیگان مواد غذایی مبتنی بر غول اعلام کرد که روز سه شنبه Juneteenth خواهد بود یک شرکت تعطیلات و تشویق کارکنان خود را به “جشن سیاه تاریخ است.”

“به افتخار Juneteenth یک یادگاری [sic] از پایان دادن به برده داری در ایالات متحده RXBAR خواهد بود توقف عملیات کسب و کار عادی و به رسمیت شناختن این روز به عنوان یک شرکت تعطیلات” گفت: RXBar رئیس جمهور جیم مورای در بیانیه ای.

“در میان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش و مبارزه برای حقوق مردم سیاه و سفید در این کشور ما می خواهم به کارکنان این فرصت را به جشن تاریخ سیاه در فرهنگ آمریکایی است.”

هدف

هدف اعلام کرد که خرده فروش را تشخیص Juneteenth به عنوان یک companywide تعطیلات رفتن به جلو با ساعتی اعضای تیم کاری این جمعه پرداخت می شود زمان و نیم.

“ما می دانیم که نژادی ترومای کشور در حال تجربه در حال حاضر این است که جدید نیست اما در طول هفته های اخیر شده است وجود دارد یک حس است که در این زمان است و به, مختلف” Target رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان کورنل گفت: در آزادی مطبوعات.

“Juneteenth طول می کشد در بیشتر اهمیت در این لحظه. در حال حرکت در حال حاضر به رسمیت شناختن آن به صورت سالانه—به عنوان یک روز به جشن می گیرند, بیشتر در آموزش های خود و یا اتصال با جوامع ما—یکی مهم تر عمل هدف می تواند به عنوان یک شرکت برای کمک به این کشور زندگی می کنند تا به ایده آل از حرکت رو به جلو در یک راه جدید است.”

دفتر مرکزی این شرکت بسته خواهد شد در مشاهده از تعطیلات آزادی گفت.

توییتر و مربع

توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی اعلام کرد در یک صدای جیر جیر که Juneteenth خواهد شد به عنوان یک شرکت تعطیلات سال جاری و رفتن به جلو.

“هر دو توییتر و مربع در حال ساخت Juneteenth (ژوئن 19) یک شرکت تعطیلات در ایالات متحده تا ابد,” دورسی توییتی 9 ژوئن. “یک روز برای جشن آموزش و پرورش و اتصال است.”

Uber

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi گفت که سوار-نقطه شرکت را مشاهده Juneteenth این سال به کارکنان پرداخت می شود و بعد خاموش.

“به آغوش معنای Juneteenth در این سال ما در حال ساخت آن پرداخت و بعد خاموش” Khosrowshahi گفت: در یک صدای جیر جیر چهارشنبه.

“ما را تشویق کارکنان به صرف آن در راه است که اجازه می دهد تا آنها را به ایستادن در برابر نژادپرستی که آیا با یادگیری شرکت در یک جامعه یا منعکس کننده در مورد چگونه به ایجاد تغییر است.”

برخی از شرکت های رسانه ای مانند نیویورک تایمز و Vox Media نیز نشان داد که آنها را رعایت Juneteenth.

— CNBC جسی پوند جباری جوان و مایکل Wayland کمک گزارش به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme