یک زن قرار می دهد بر روی یک ماسک محافظ به عنوان دستور توسط Miami-Dade County اجتماعی فاصله سفیران به عنوان سواحل بازگشایی با محدودیت برای محدود کردن گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در ساحل میامی, فلوریدا, ایالات متحده, ژوئن 10 سال 2020 است.

مارکو Bello | ایسنا

به عنوان coronavirus شیوع موج در چندین ایالت در سراسر کشور مقامات دولتی در نیویورک سه جانبه دولت منطقه — هنگامی که کانون ایالات متحده شیوع — در حال حاضر تحمیل 14 روز قرنطینه در مسافران که از چندین نقاط داغ در ایالات متحده آمریکا

ویروس آمار سه جانبه دولت منطقه سخت در مارس و آوریل هنگامی که ایالت نیویورک بود گزارش حدود 10 ، 000 مورد جدید در هر روز است. در اوج شیوع این بیماری در شمال شرقی فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر صادر اجباری قرنطینه سفارشات برای هر کسی که سفر از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در کشورهای خود را.

اما پس از درد و رنج از طریق اقتصادی شدید shutdown و ramping تا تست و تماس با ردیابی برای منزوی کردن شیوع بیماری های جدید, نیویورک, نیوجرسی و کانکتیکات رانده اند کردن موارد جدید به چند صد نفر در روز است. به عنوان موارد جدید کاهش یافته است در شمال شرقی این ویروس در سراسر جوامع جدید عمدتا در سراسر آمریکای جنوبی و غرب جرقه تازه شیوع بیماری که به نظر می رسد چیدن سرعت.

“ما بسیار سخت کار می کرد برای به دست آوردن ویروسی نرخ انتقال به پایین” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “ما نمی خواهیم به دیدن آن بروید چرا که بسیاری از مردم می آیند به این منطقه است و آنها می توانند به معنای واقعی کلمه به ارمغان بیاورد عفونت با آنها.”

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات گفت: آنها صادر اجباری قرنطینه سفارشات برای این هشت متحده به طور خاص چرا که آنها به طور متوسط بیش از 10 مثبت آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از هفت روز گذشته و یا اینکه به طور متوسط بیش از 10 درصد از تمام آزمایشات باید دوباره مثبت بیش از هفت روز گذشته.

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ادامه خواهد داد برای به روز رسانی لیست متحده سفارش مربوطه خود را بر روی وب سایت های کومو را گفت.

در اینجا نگاهی به چگونگی شیوع کروناویروس در حال تحول است و در هشت ایالت در حال حاضر موضوع به سه کشور منطقه سفر سفارش.

آلاباما

آلاباما بهداشت عمومی گزارش 954 موارد جدید در روز چهارشنبه به تنهایی حدود 19.5 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان مارک و دولت را در جایگاه سوم تک روز افزایش موارد است. دولت به طور متوسط بیش از 597 موارد جدید در هر روز بیش از هفت روز گذشته را بیش از 23 درصد در مقایسه با 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مجلس دولت را تایید کرد 31,624 coronavirus موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر بیش از 644 مورد در هر 100,000 ساکنان بر اساس Covid-19 داده ها از دولت و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا. این ویروس به کشته شدن حداقل 879 نفر در آلاباما قرار داده و 2,567 مردم در سراسر کشور در بیمارستان تا کنون.

در حالی که آزمایش افزایش یافته است در سراسر آلاباما درصد از آزمایشات آینده را مثبت افزایش یافته است به 10.9% بین ماه های ژوئن تا 14 ژوئن 20, با توجه به داده های اخیر گزارش شده توسط دولت است. که شکل گرفته تا از 8.2 درصد گزارش در آغاز ممکن است.

آلاباما در میان کشورهای به سهولت به معنای محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس نسبتا زود است. رژیم صهیونیستی. کی Ivey یک جمهوری خواه اجازه ایالت اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد در آوریل 30, اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی با محدودیت. رستوران ها سالن ها و ورزشگاه اجازه داده شد برای بازگشایی با قوانین ایمنی جدید در آوریل 11 و سرگرمی, مکانهای اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 22.

“تهدید COVID-19 نشده است” فرماندار گفت که در اعلام او اجازه اقامت در خانه سفارش به اتمام می رسد. “ما هنوز هم از دیدن این ویروس گسترش یافته و همه مردم ما مستعد ابتلا به عفونت است.”

آرکانزاس

آرکانزاس وزارت بهداشت گزارش 709 مورد جدید از روز شنبه حدود 23.5 موارد جدید در هر 100,00 ساکنان. دولت به طور متوسط بیش از 498 موارد جدید در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا فقط 12.1 درصد در مقایسه با 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت گزارش کرده است در مجموع 17,375 تایید coronavirus موارد در سراسر کشور بیش از 575 مورد در هر 100,000 ساکنان بر اساس Covid-19 داده ها از دولت و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا. این ویروس به کشته شدن دست کم 237 نفر در سراسر کشور و در بیمارستان بستری 1,214 مردم پس از آن در زمان نگهداری در آرکانزاس است.

درصد از کل آزمون آینده را مثبت می ایستد در 6 درصد به دولت است که درست بالای سازمان بهداشت جهانی توصیه می شود در آستانه کمتر از 5% قبل از حرکت بیشتر به بازگشایی.

آرکانزاس است که در میان معدود کشورهای است که هرگز صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. اما رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون یک جمهوری خواه را سفارش برخی از کسب و کار از جمله میله, رستوران ها و سالن های ورزشی ، هاچینسون مجاز ورزشگاه و داخل سالن و امکانات ورزشی برای بازگشایی با تغییرات در مارس 4, به دنبال رستوران در آوریل 11.

هاچینسون قبلا گفته او مخالف نیاز مردم به پوشیدن ماسک, اما در میان موج در موارد محلی و مقامات شهرستان را نقل مکان کرد به دستور ماسک زمانی که در تماس با دیگران است.

آریزونا

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 1,795 موارد جدید چهارشنبه حدود 24.6 جدید مورد در هر 100,000 نفر. دولت به طور متوسط بیش از 2,741 موارد جدید در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 76 درصد در مقایسه با 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت گزارش کرده است 59,974 تایید موارد پس از وقوع آغاز شده و یا بیش از 823 مورد تأیید هر 100 ، 000 ساکنان در سراسر کشور بر اساس Covid-19 داده ها از دولت و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا. این ویروس در حال حاضر به کشته شدن حداقل 1,463 دفاع مردم در آریزونا با توجه به دولت داده است.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها در سراسر کشور شروع به پریدن کرد و روز شنبه به رکورد 6,705. در سطح ایالت 86 درصد از تخت های بیمارستانی در حال حاضر در حال استفاده و 88 درصد از تمام ICU تخت اشغال شده با توجه به داده ها از Arizona Department of Health Services.

کالیفرنیا ، mlb شده است مردد به اجرای محدودیت های جدید و یا به عقبگرد بازگشایی کسب و کار به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. آن نیست تا زمانی که در هفته گذشته و تحت فشار از مقامات در برخی از دولت بزرگترین شهرستانها که Ducey تنظیم ایالت ماسک سیاست اجازه می دهد تا مقامات محلی به نیاز است که ساکنان پوشیدن ماسک در مکان و کسب و کار.

در ساخت اعلام فرماندار همچنین اذعان کرد که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از قابل قبول است. او قبلا گفته است که مقامات انتظار می رود موارد به افزایش پس از دولت کاسته محدودیت و بازگشایی کسب و کار در 15 مه.

“ما می خواهیم به سرعت و شامل گسترش,” او گفت: یک هفته پیش. “ما با موفقیت در کاهش گسترش Covid-19 در گذشته است. ما قصد داریم به موفقیت آهسته Covid-19 دوباره.”

فلوریدا

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 5,508 جدید کروناویروس موارد در چهارشنبه شکستن رکورد قبلی تک روز افزایش 4,049 مورد جدید گزارش شده در روز شنبه. چهارشنبه پرش نشان دهنده حدود 25.6 جدید مورد در هر 100,000 نفر.

دولت به طور متوسط 3,342 موارد جدید در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 65 درصد در مقایسه با 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آخرین سنبله به ارمغان می آورد دولت در مجموع به 109,014 تایید موارد بیش از این دوره از شیوع و یا بیش از 507 مورد در هر 100,000 ساکنان بر اساس Covid-19 داده ها از دولت و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا. این ویروس به کشته شدن حداقل 3,281 مردم در فلوریدا, با توجه به دولت داده است.

در علاوه بر این به افزایش موارد درصد آزمون آینده را مثبت نیز در حال افزایش است نشان می دهد که افزایش موارد تایید شده است که علت آن نه تنها به ramped تا تست. دولت گزارش داد که 15.9 درصد از تمام آزمون برگشتم مثبت روز شنبه از 10.8 درصد در روز سه شنبه.

در حالی که موارد جدید همچنان به افزایش در سراسر فلوریدا متوسط سن فرد آلوده همچنان به کاهش است. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش داد که متوسط سن بيماران 33 ساله از بیش از 65 سال در ماه مارس ،

کالیفرنیا ، ران DeSantis است با اشاره به کاهش متوسط سن بيماران به عنوان شواهدی وجود دارد که دولت به طور موثر حفاظت از آن بیشتر ساکنان آسیب پذیر است. افراد جوان تر کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و مرگ از Covid-19 با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. با این حال کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci شنبه هشدار داد که دانشمندان در حال دیدن “بیشتر و بیشتر” عوارض با Covid-19 در افراد جوان است.

فلوریدا در میان اولین متحده برای بازگشایی, با DeSantis اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها برای باز کردن با ظرفیت محدود در مارس 4. به شدت جمعیت میامی-Dade و Broward شهرستان نمی بازگشایی تا مارس 18. در ژوئن 5, بیشتر از دولت منتقل عمیق تر به بازگشایی اجازه می دهد بیشتر فروشگاه ها به کار گیرند و برخی در ظرفیت کامل. ورزشگاه نیز بازگشایی شد.

هفته گذشته پس از دولت گزارش رکورد قبلی تک روز افزایش عفونت DeSantis گفت: دولت نمی خواهد reimplement بیشتر محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما نه تعطیل. ما در حال رفتن به رفتن به جلو … ما در حال نورد” فرماندار گفت: در خبر جلسه هفته گذشته است. “شما باید به جامعه تابع.”

کارولینای شمالی

کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش 1,721 موارد جدید چهارشنبه تقریبا 16.4 جدید مورد در هر 100,000 نفر. دولت به طور متوسط بیش از 1,247 موارد جدید در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا فقط 0.6 درصد در مقایسه با 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت گزارش کرده است در مجموع 56,174 موارد بیش از 535 مورد در هر 100,000 ساکنان بر اساس Covid-19 داده ها از دولت و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا. این ویروس در حال حاضر به کشته شدن حداقل 1,271 مردم در کارولینای شمالی با توجه به دولت داده است.

به عنوان موارد افزایش یافته است بنابراین باید بستری شدن در بیمارستان. دولت می گوید 906 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری سراسر کارولینای شمالی با توجه به Covid-19 تا از 650 در تاریخ 1 ژوئن.

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر دموکرات چپ به اقامت در خانه سفارش در محل تا مارس 22, اما شروع به اصلاح آن زودتر به سهولت محدودیت در حالی که او نیز اجازه کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است. فروشگاه اجازه داده شد برای بازگشایی با برخی تغییرات در مارس 8 و کسب و کارهای دیگر از جمله رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی زمانی که اقامت در خانه سفارش تمام شده در مارس 22.

در ازای یک ایالت دستور برخی از محلی و مقامات شهرستان در سراسر کشور آغاز کرده اند نیاز است که ساکنان پوشیدن ماسک زمانی که در تماس با دیگران است.

کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی گزارش 890 موارد جدید در سراسر کشور در روز سه شنبه تازه ترین اطلاعات موجود در مورد 17.3 جدید مورد در هر 100,000 نفر. دولت به طور متوسط بیش از 940 موارد جدید در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 38 درصد در مقایسه با 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت گزارش کرده است 26,613 کل coronavirus موارد یا مورد 517 مورد در هر 100,000 ساکنان در دولت با توجه به Covid-19 داده ها از کارولینای جنوبی وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا.

دولت ramped تا تعدادی از تست های تشخیصی آن را انجام, اما در درصد از آزمایشات آینده را مثبت بالا باقی می ماند 17.4% از شنبه با توجه به دولت است. که نشان می دهد که افزایش موارد جدید است که نه تنها رانده افزایش تست و که این ویروس در حال گسترش است به طور گسترده ای.

هفته گذشته به عنوان نفر به طور پیوسته تیک تاک به سمت بالا اپیدمیولوژی دولت دکتر لیندا بل التماس کرد با مردم به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.

“وجود دارد هیچ واکسنی برای COVID-19. وجود دارد تنها فردی رفتارها و اقدامات ما باید همه در حفظ آن کمک به جلوگیری از گسترش آن” او گفت:. “این ویروس می کند نمی تواند خود را در آن. گسترش آن در سراسر کشور ما توسط افراد آلوده که حمل آن در هر کجا که بروند کار خود را, سوپر مارکت, اداره پست, خانه دوست.”

کالیفرنیا ، هنری مک مستر در میان آخرین به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش و یکی از اولین برای پایان دادن به آن در مارس 4. اما او شروع به اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت حتی پیش از آن در مارس 20.

یوتا

یوتا وزارت بهداشت گزارش 364 موارد جدید در روز دوشنبه با توجه به داده های اخیر در دسترس است که در مورد 11.35 جدید مورد در هر 100,000 نفر. دولت به طور متوسط بیش از 480 مورد جدید در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 41 درصد نسبت به 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت گزارش کرده است 18,300 تعداد موارد تایید شده از cornavirus حدود 570 تایید عفونت در هر 100 ، 000 ساکنان با توجه به Covid-19 داده ها از دولت و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا. حداقل 163 نفر فوت کرده اند با توجه به Covid-19 در ایالت یوتا که از روز شنبه با توجه به دولت است.

این ویروس در حال گسترش است به سرعت در جنوب شرقی San Juan County, با توجه به دولت داده است.

یوتا یکی از معدود کشورهای است که هرگز صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. اما در 17 مارس رژیم صهیونیستی است. گری هربرت یک جمهوریخواه دستور رستوران ها و کافه ها به مکث ناهار خوردن در خدمات. او بعدها دستور داد تا کسب و کارهای دیگر از جمله ورزشگاه و سالن مو به نزدیک به عنوان به خوبی.

تگزاس

تگزاس وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش یک رکورد سنبله از 5,551 موارد جدید در روز چهارشنبه در حدود 19.1 جدید مورد در هر 100,000 نفر. دولت به طور متوسط بیش از 4,194 موارد جدید در هر روز بیش از هفت روز گذشته یک پرش از 91 درصد نسبت به 7 روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تگزاس گزارش شده است و در مجموع 120,370 موارد تقریبا 415 مورد در هر 100,000 ساکنان با توجه به Covid-19 داده ها از تگزاس وزارت بهداشت و خدمات انسانی و جمعیت از داده های اداره آمار آمریکا. این ویروس به کشته شدن حداقل 2,249 مردم در تگزاس با توجه به دولت داده است.

بستری شدن در بیمارستان در تگزاس در حال افزایش بیش از حد با دولت گزارش داد که 4,389 Covid-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان ها در سطح ایالت. که از 2,518 یک هفته پیش با توجه به دولت داده است.

در مصاحبه روز شنبه با شبکه تلویزیونی KBTX در سن آنتونیو کالیفرنیا ، گرگ ابوت خواست ساکنان به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از عفونت.

“بستری نرخ در تمام زمان بالا. کروناویروس در حال گسترش است در Brazos شهرستان و در سراسر ایالت تگزاس است که دقیقا به همین دلیل اقدام است که گرفته شده,” او گفت:. “امن ترین مکان برای شما است در خانه خود را.”

تگزاس بود دولت دیگر در میان اولین برای بازگشایی شده است. ابوت اجازه اقامت در خانه منظور پایان دادن به در 30 آوریل و مارس 1, تمام فروشگاه ها, رستوران ها, سینما و مراکز اجازه داده شد برای بازگشایی با تغییرات.

به روز رسانی: این داستان شد به روز رسانی به منعکس کننده که کومو را بعد از تجدید نظر در فهرست خود تحت تاثیر متحده از بین بردن واشنگتن است. “وجود دارد یک موقت اختلاف با واشنگتن گزارش, اما آنها پس از آن را اصلاح و ما را حذف کرده و آنها را از لیست کشورهای تحت مشاوره سفر,” کیتلین Girouard, Cuomo, مطبوعات, منشی, CNBC گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی