یک مجسمه از یک اسب ایستاده در ورودی P. F. chang’s رستوران در Schaumburg, Illinois.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

رستوران بزرگ زنجیره ای بار دیگر موفق به دریافت میلیون ها نفر در وام از چک حفاظت از برنامه با توجه به اطلاعات منتشر شده روز دوشنبه توسط اداره کسب و کار کوچک.

کسب و کار در محل اقامت و غذا و خدمات بخش دریافت بیش از 42 میلیارد در بودجه از برنامه حسابداری برای 8.07% از کل وام. حدود 130 میلیارد دلار از این برنامه $660 میلیارد باقی مانده برای grabs.

این برنامه فدرال در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار مبارزه است که تا به حال کمتر از 500 کارگر اما بزرگ هتل و رستوران های زنجیره ای برنده معافیت پس از بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست به خود صنایع است. در مارس, Shake Shack, کریس روت و چند تن دیگر داد و ستد عمومی شرکت بازگشت وام های خود را پس از طراحی واکنش برای گرفتن پول از سرعت تخلیه صندوق.

معروف دیو آمریکا و گرانیت شهرستان غذایی و آبجوسازی هر دو متعلق به BBQ منابع دریافت وام از 5 میلیون به 10 میلیون دلار در هر. پدر و مادر خود شرکت بود که یکی از معدود شرکت های دولتی برای دریافت بودجه این دور است ارزش بازار 30 میلیون دلار.

دیگر به خوبی شناخته شده رستوران گیرندگان شامل سرویس کامل غذاخوری زنجیر مانند یاقوت سه شنبه تد مونتانا, کوره, P. F. chang’s و T. G. I. روز جمعه.

کامل-سرویس صنعت شده است و به کندی بهبود می یابند و حتی به عنوان بسیاری از کشورهای بازگشایی محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری. سرویس کامل رستوران معاملات کاهش یافت و 25 درصد در هفته منتهی به 28 ژوئن در مقایسه با سال پیش دوره با توجه به NPD Group.

بسیاری از بزرگ سرویس کامل زنجیره ای است که دریافت PPP وام با حمایت شرکت های سهامی خصوصی. TriArtisan سرمایه مشاوران صاحب اکثریت سهام از T. G. I. روز جمعه ، این زنجیره قرار بود به عمومی در این سال از طریق ادغام با یک هدف خاص کسب, شرکت, اما این معامله به هم ریخت در ماه آوریل است.

سریع-بازی گاه به گاه زنجیره ای از جمله حفاری مسافرخانه پنج بچه, Mod, پیتزا و Chopt دریافت PPP وام حداقل 5 میلیون دلار. Bluestone لین یک سرمایه حمایت های زنجیره ای قهوه همچنین یک وام حداقل 5 میلیون دلار.

در حالی که بزرگ فست فود زنجیره ای اعمال نمی شود برای PPP بودجه خود را franchisees انجام داد. اپراتورها از برخی از مک دونالد, وندی و یام مارک های محل دریافت وام در یک محدوده از $5 میلیون به 10 میلیون دلار. صنایع شده است سریعتر به بازیابی از گسترده تر رستوران صنعت با معاملات کاهش فقط 13 درصد در هفته منتهی به 28 ژوئن با توجه به NPD Group.

دسترسی به لیست کامل از کسب و کار است که دریافت PPP وام از بیش از 150.000 دلار در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی