اینجا همه تغییرات بزرگ در آینده به آی فون خود را از این سقوط

14 ویژگی های iOS

اپل

اپل روز دوشنبه اعلام کرد iOS 14 این نرم افزار جدید که راه اندازی خواهد شد برای اپل در ماه سپتامبر.

IOS 14 تا به بسیاری از ویژگی های جدید از جمله ویدجت است که تبدیل خواهد شد راه خانه خود را روی صفحه نمایش کار می کند و یک راه کاملا جدید برای مرتب سازی از طریق چند صفحه از برنامه های. آن را پشتیبانی از گوشی به عنوان قدیمی به عنوان 2016 آیفون SE و 2015 آیفون 6 به علاوه.

آن را راه اندازی در بتا عمومی در ژوئیه قبل از آن را در دسترس در پاییز اما در اینجا نگاهی به برخی از بزرگترین تغییرات را ببینید.

تصویر در تصویر

شما می توانید به تماشای یک فیلم در حالی که انجام چیزهای دیگر در آی فون خود را با جدید تصویر در تصویر پشتیبانی در iOS 14.

اپل

این ویژگی به شما اجازه تماشای فیلم ها از جمله فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در یک پنجره کوچک شناور که بیش از بقیه از صفحه نمایش خود را. یکی از ویژگی های مشابه موجود بوده است در iPads برای چند سال گذشته.

ویدجت

ویجتها در iOS 14

اپل

ابزارک در نهایت آمدن به iOS 14 صفحه نمایش. در iOS 14, شما قادر خواهید بود به انتخاب زیادی ویدجت است که نشان می دهد آب و هوا, پادکست, عکس, ساعت, سهام, نقشه, موسیقی و بیشتر و پین آنها را به روی صفحه نمایش خود را.

به این ترتیب اجازه می دهد تا شما را به دیدن اطلاعات بیشتر از قبیل کامل پیش بینی آب و هوا یا بیشتر نوشته های خود را در تقویم و یا کل تصاویر در سمت راست صفحه نمایش خود را. یک ویجت به نام smart پشته شما اجازه می دهد تا سوئیچ از طریق ابزارک مانند اخبار, بهداشت, تلویزیون و بیشتر در پرواز است. هوشمند پشته را تغییر دهید بسته به زمان از روز ، برنامه های شخص ثالث نیز قادر خواهد بود به استفاده از ویدجت جدید.

نرم افزار کتابخانه

برنامه کتابخانه در iOS 14

اپل

اپل معرفی یک ویژگی جدید به نام “نرم افزار کتابخانه” است که کمک می کند تا شما به طور خودکار سازماندهی برنامه های. آن امیدوار است این قطع خواهد کرد در کاربران نا امیدی با بسیاری از برنامه های پخش شده در سراسر صفحه نمایش به خصوص برای کسانی که به طور معمول نمی مرتب کردن آنها را به پوشه ها. برنامه کتابخانه به طور خودکار سازماندهی برنامه برای شما می باشد. شما می توانید مخفی کردن صفحات استفاده نمی کنید و سپس با برنامه و پیدا کردن برنامه های در دسته های مختلف مانند “سرگرمی” و یا “به تازگی اضافه شده است.” این باید کمک به کاهش درهم و برهمی.

پیام می شود رشته متون و بیشتر

پیام ها در iOS 14

اپل

اپل پیام است اصلاحی در iOS 14 بیش از حد. در حال حاضر شما قادر خواهید بود برای پاسخ به خاص پیام های متنی در یک گروه چت از طریق خطی پاسخ. آن را شبیه به نخ قابلیت استفاده برای پیام های شل. بنابراین اگر کسی بگوید: “هی چه زمانی شما از آمدن به شام؟” شما قادر خواهید بود برای پاسخ به آن پیام به طور مستقیم حتی اگر پیام های جدید به نظر می رسد در چت خود را. پیام نیز عبارتند از “اشاره” بنابراین شما می توانید کسی اطلاع هنگامی که شما در حال تلاش برای رسیدن به آنها را در یک گروه یا مجموعه ای هشدار بنابراین شما فقط برچسب گذاشته شده توسط اگر شما ذکر شده است. گروه می تواند سفارشی, عکس بیش از حد.

سیری

سیری در iOS 14.

اپل

سیری گرفتن پیشرفت های بصری. در حال حاضر سیری به نظر می رسد در پایین صفحه نمایش به جای مصرف بیش از تمام آی فون. و نتایج به سوالات شما ظاهر خواهد شد در بالای صفحه نمایش. بنابراین اگر شما بخواهید سیری آب و هوا شما یک اطلاع رسانی کوچک کشویی از بالا از آی فون خود را نشان می دهد که آب و هوا و درجه حرارت که در آن شما هستند. سیری همچنین پشتیبانی از پیام های صوتی بنابراین شما می توانید به سیری بگویید که شما می خواهید برای شروع ضبط و سپس ارسال که ضبط کردن به کسی. دیکته ارائه خواهد شد بر روی دستگاه به جای ارسال به ابر.

ترجمه اپل

اپل برنامه ترجمه

اپل

IOS 14 شامل جدید اپل ترجمه نرم افزار را قادر می سازد که ترجمه در زمان واقعی بین دو زبان است. آن را شبیه به Google Translate اجازه می دهد شما را به هر دو صحبت می کنند و یا تایپ متن برای ترجمه. کاربران قادر خواهد بود برای سوئیچ بین زبان آنها می خواهند به ترجمه از و به زبان آنها می خواهند به ترجمه به در بالای صفحه نمایش. تبدیل گوشی به حالت landscape (افقی) قرار می دهد و آن را در حالت مکالمه تا دو نفر می توانید چت در کنار هم. اپل گفت که آن را پشتیبانی از تمام مکالمات نه تنها کوچک عبارات و آن را به کار به طور کامل آنلاین. آن را پشتیبانی از 11 زبان هنگامی که آن را راه اندازی.

دیجیتال کلید ماشین

iOS 14 به شما اجازه به اشتراک گذاری دیجیتال خود را کلید ماشین با دیگران (در خودرو هایی که از آن حمایت خواهد کرد.)

اپل

IOS 14 و نسخه فعلی iOS 13 به زودی فعال کردن دیجیتال کلید ماشین است که به شما اجازه باز کردن و شروع به ماشین خود را از آی فون خود را. گرفتن وجود دارد: شما فقط کار با یک ماشین برای شروع 2021 BMW 5-Series که راه اندازی خواهد شد در ماه آینده. اما اپل می گوید این کار با استانداردهای صنعت گروه به ارمغان می آورد ویژگی های اتومبیل های بیشتر و این انتظار برای دیدن یک استاندارد جدید با استفاده از اپل ultra-wideband تراشه در سال آینده. شما همچنین قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن کلید ماشین از طریق پیام های اپل و یا حذف دسترسی از طریق آیکلاد.

حریم خصوصی شاخص و داده های ردیابی

جدید اپل ردیابی اطلاعات ابزار های بصری برای برنامه های.

اپل

IOS 14 شامل چندین حفظ حریم خصوصی جدید به روز رسانی. بزرگترین است به نام “نرم افزار حفظ حریم خصوصی” و آن را به شما نشان می دهد که چه نوع از اطلاعات شخصی یک برنامه را بخواهید قبل از شما از آن استفاده کنید. بنابراین شما می دانید که اگر یک برنامه در حال رفتن به خود را بپرسید و محل و اطلاعات تماس و دیگر شخصی شناسه. اپل به شما بگویم اگر آن را پیگیری خرید خود را, تاریخچه مرور, اطلاعات تماس و یا اطلاعات مالی بیش از حد. IOS 14 نیز شامل یک دایره کوچک در بالا سمت راست از آی فون خود را اگر یک برنامه با استفاده از میکروفون و یا دوربین.

نرم افزار Clips

برنامه کلیپ ها در iOS 14

اپل

اپل معرفی جدید بسیار سبک وزن و فرم از نرم افزار این برنامه کلیپ هایی است که می توان راه اندازی را از طریق وب سایت و یا یک پیام به صورت متن. برنامه کلیپ ها کمتر از 10 مگابایت به طوری که آنها در حال کامل برنامه های. آنها فقط “کلیپ” یک برنامه است که شما ممکن است استفاده در مکان های خاصی که شما نیاز به یک برنامه به سرعت. اگر شما در Panera خرید, ناهار, برای مثال, شما ممکن است ضربه بزنید و گوشی خود را به یک NFC tag و یا اسکن بارکد برای باز کردن یک مینی Panera برنامه پرداخت. آنها نمی تواند نصب شده بر روی صفحه اصلی خود و تنها پاپ تا زمانی که شما به آنها نیاز دارید.

نقشه های اپل

نقشه های اپل در iOS 14 شامل دوچرخه سواری جهت.

اپل

نقشه های اپل گرفتن چند به روز رسانی بیش از حد. آن را به زودی به شما نشان می دهد خودرو الکتریکی شارژ متوقف می شود در طول مسیر خود که حمایت از نوع الکتریکی شارژ در ماشین خود را. و آن را نشان می دهد جدید تراکم و مناطق سبز در نقشه بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه متراکم شهر است قبل از شما آن را وارد کنید. دوچرخه سواری جهت خواهد بود که به نقشه های اپل بیش از حد و به شما بگویم اگر شما در حال رفتن به سوار بر آرام یا شلوغ جاده ها اگر تند عبور در حال آمدن است و یا اگر وجود دارد پله در امتداد مسیر خود را. آن را راه اندازی در شهر نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو منطقه خلیج شانگهای و پکن برای شروع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme