صندوق های تامینی الیوت مدیریت شیفت به شکار فیل به عنوان صندوق اندازه بالن

پل خواننده

David A. Grogan | CNBC

تا نسبتا به تازگی فعال صندوق های تامینی الیوت مدیریت فن آوری هسته ای سرمایه گذاری استراتژی بسیار ساده است: هدف اندک یک شرکت شناخته شده برای فروش نرم افزار به کسب و کارهای تحریک برای فروش-گاهی اوقات با ارائه به خرید این شرکت — و سود هنگامی که یک خریدار آمد. برخی از اهداف را به خوبی شناخته شده در فناوری خاص بخش سوله مانند BMC ناول و Informatica اما هیچ یک غول شد و یا نام خانواده.

الیوت تاسیس توسط میلیاردر Paul خواننده بریده فروش و پس از فروش برداشت سود از این ارتباط حق بیمه در ادغام.

سابقه خود را به خواننده شهرت در میان مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره به عنوان جهانی ترین ترس گذار. سابق AthenaHealth مدیر عامل Jonathan بوش که شرکت هدف الیوت در سال 2017, توصیف انجام تحقیقات در الیوت به عنوان ‘گوگل این چیزی که بر روی بازوی خود را و می گوید:” شما در حال رفتن برای مردن.'” نیویورکر به نام خواننده یک “روز قیامت سرمایه گذار” برجسته یک سری از unflattering تاکتیک های گرفته شده توسط یکی از خواننده های برتر lieutenants جسی کوهن به سرنگونی بوش از نقش خود است.

اما در چند سال گذشته تدریجی اما قابل توجه تغییر و تحول صورت گرفته در الیوت: فن آوری اهداف بدست بزرگتر است.

در 2019, Elliott خرید سهام در eBay ($34 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار), شیره ($159 میلیارد دلار) و AT&T ($217 میلیارد market cap). در این سال الیوت در حال حاضر هدفمند توییتر ($26 میلیارد market cap) و سافت (93 میلیارد).

تغییر رانده شد حداقل در بخشی الیوت رشد داشته است. دارایی های این صندوق تحت مدیریت این سال حدود 42 میلیارد — دو برابر از سال 2012 از جمله 5 میلیارد دلار افزایش در 24 ساعت در سال 2017. کوچکتر معاملات دیگر حرکت سوزن مانند آنها یک بار بود.

پیدا کردن نرم افزار مناسب اهداف نیز تبدیل به سخت تر به عنوان تقسیم عددی بر مضرب باید گسترش شرکت های تثبیت و مدیریت تبدیل شده است پیچیده تر است. الیوت در ادامه نگاهی به برخی از کارهای سازمانی شرکت های نرم افزاری از جمله Instructure که فروخته شده به شرکت سهام خصوصی Thoma براوو در یک معامله است که بسته ماه گذشته حدود 2 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع. اما این شرکت نیست عمل باور اهداف به طور کامل ارزش است.

بزرگتر اهداف مورد نیاز این شرکت برای تنظیم تاکتیک های آن است. الیوت تا به حال به بیشتر های مشترک همکاری با شرکت های که هیچ آشکار خریداران داده می شود اندازه آنها است.

کوهن که باعث شده است تا بسیاری از الیوت تکنولوژی معاملات در حال حاضر نشسته روی تخته از eBay و توییتر. به جای مهیج برای تغییر او مشغول به کار در پشت سر هم با مدیریت در هر دو شرکت — یک تاکتیک استفاده می شود فعال صندوق ValueAct که به دست آورده شهرت به عنوان “دوستانه” پس از گرفتن سهام مایکروسافت در سال 2013 ماه قبل از مدیر عامل شرکت استیو بالمر سمت خود استعفا داد. (ValueAct و مایکروسافت هر دو را رد کرده است که این شرکت نقشی در برکناری بالمر اما این شرکت سرمایه گذاری اعتبار با طراحی جدید با توجه به شرکت راکد قیمت سهام و استراتژیک اشتباه تحت بالمر تصدی.)

به عنوان الیوت استراتژی تغییر آن نیز پیچیده تر است. زمانی که الیوت بود و سرمایه گذاری در کارهای سازمانی شرکت های نرم افزاری این شرکت بود “یک دسته از سرمایه گذاران فن آوری” با توجه به افراد آشنا با چگونه شرکت اجرا شد. امروز که بررسی شرکت هایی مانند eBay و یا توییتر این شرکت تماس بر اینترنت را برای خود تحلیل گران نرم افزار تحلیلگران عملیات تحلیلگران مشاوران و پایدار از نصب اعضای هیئت مدیره برای کمک به تصمیم گیری.

یک سخنگوی الیوت کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

پیر الیوت راه

الیوت سرمایه گذاری های گسترده و نه محدود به فن آوری است. نه هر سهمی فعال در طبیعت که در الیوت را مورد اغلب به معنی ساخت درخواست های عمومی برای پیدا کردن یک خریدار به جای یک مدیر اجرایی یا فروش دارایی.

اما الیوت و به خصوص کوهن به دست آورده شهرت برای پیدا کردن پول نقد و سرشار از صندوق های سهام خصوصی گرسنه برای خریداری و حمله معرض عموم معامله شرکت ها بدون کنترل سهامداران.

در گذشته Cohn تا به حال در حال اجرا گفت و گو با بسیاری از بزرگترین اهرمی خریداری شرکت برای سنج علاقه خود را در شركت خاص یک عمل است که ممکن است به نظر می رسد مانند تبانی اما قانونی است. شرکت های سهامی خصوصی از جمله Thoma براوو, ویستا سهام همکاران و فرانسیسکو شرکای رونق کنار کوهن به عنوان cloud computing شرکت در ارزش افزایش یافت.

هنوز هم بسیاری از تولید ایده برای سرمایه گذاری در آمد داخلی به شرکت در نمایش های ارزان قیمت برای شرکت های که متناسب با آنچه شرکت های سهامی خصوصی به دنبال دارد.

در سال 2010 الیوت ارائه شده 1 میلیارد دلار برای خرید شرکت نرم افزار Novell. چند ماه بعد Attachmate گروه ناول خریداری برای $2.2 میلیارد و الیوت سهام افزایش یافت. در سال 2012 الیوت خریداری 8% سهام در Ender, به دنبال یک پیشنهاد برای خرید این شرکت است. Ender این پیشنهاد را رد کرد اما به دست آورد توسط شرکت سهام خصوصی Thoma براوو در سال 2014.

الیوت 2013 هدف BMC در نهایت منجر به یک $6.9 میلیارد دلار کسب رهبری خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت Bain و دروازه طلایی سرمایه است. 2014 سنگهایی که منجر به رقم 3.6 میلیارد دلار خریداری از Thoma براوو.

در سال 2015 الیوت در زمان خطر در Informatica. چند ماه بعد شرکت سهام خصوصی Permira و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره led 5.3 میلیارد دلار خرید. بعد از آن که در سال الیوت خریداری بیش از 7 درصد از Citrix منجر به شکست روند فروش و divestments. سال 2016 را هدف شامل ترجمه شده از انگلیسی (دوباره به دست آورد Thoma Bravo) Lifelock (خریداری شده توسط Symantec) و مربی گرافیک (فروش به شرکت زیمنس برای 4.5 میلیارد دلار).

پس از سالها همکاری با شرکت های سهامی خصوصی و بدانند چه صفات ساخته شده برای یک فروش خوب هدف الیوت تصمیم به سهام خصوصی کسب و کار خود را. در سال 2015 الیوت خود را راه اندازی صندوق همیشه سبز ساحل سرمایه که شد این شرکت جدید ابزار دستیابی شرکت ها از جمله Gigamon برای 1.6 میلیارد دلار در سال 2017 و LogMeIn برای $4.3 میلیارد دلار در سال 2019.

در ضمن موجود صندوق های سهام خصوصی مانند KKR و TPG شاهد الیوت موفقیت و به تازگی گرفته شده فعال سهام در شرکت های دولتی به جای تلاش برای مجموع buyouts.

شکار فیل

در حالی که مردم با آن آشنا الیوت رفتن به جلو استراتژی می گویند این شرکت نشده رها شده نرم افزار سازمانی آنها اذعان صندوق تمرکز معطوف به اهداف بزرگتر. آنها انتظار دارند که در ادامه به عنوان طولانی به عنوان دارایی های تحت مدیریت باقی می ماند و یا همان رشد است.

الیوت نمی تواند با استفاده از همان تاکتیک با بزرگترین شرکت های که در آن زمان با اهداف کوچکتر. این صندوق را در حال رفتن به پیدا کردن یک خریدار برای AT&T — آن را به سادگی بیش از حد بزرگ است.

اما بر اساس شواهد اولیه, Elliott انتخاب اهداف بزرگ که در آن می بیند و عدم تمرکز است. تحت مدیر عامل Randall Stephenson, AT&T ساخته شده از چندین فاجعه کسب تصمیم گیری و نوسان دور از هسته های بی سیم کسب و کار برای تبدیل شدن به یک غول رسانه ای شرکت با آن $110 میلیارد دلار خرید تایم وارنر. الیوت pounced خواستار divestitures و رهبری تغییرات. استفنسون در پاسخ با اعلام بازنشستگی خود را که منجر به یک ماه طولانی اجرایی جستجو. WarnerMedia مدیر جان Stankey جای خود را در تاریخ 1 ژوئیه. این شرکت در حال حاضر شکار برای یک خریدار برای برادران وارنر سرگرمی های تعاملی است که باعث می شود بازی های ویدئویی و می تواند واکشی حدود 4 میلیارد دلار برای مقابله با CNBC قبلا گزارش شده است.

SoftBank نیز نقل مکان کرد و دور از اصل آن بی سیم کسب و کار هر دو در ایالات متحده و ژاپن برای تبدیل شدن به یک غول فناوری holding company. در طول راه آن سرمایه گذاری ده ها میلیارد دلار با رشد بالا اما بی ثمر شروع یو پی اس مانند Uber, WeWork, DoorDash, شل و دیدی Chuxing. WeWork را از کار انداخت و Covid-19 همه گیر منجر به SoftBank بدترین درآمد سه ماهه در نتیجه آن نزدیک به چهار دهه سابقه در مه. الیوت دوباره pounced در این شرکت فاقد جهت و استفاده از سرمایه مجبور میلیاردر بنیانگذار Masayoshi پسر برای تضمین معادل 4.8 میلیارد دلار خواهد بود اختصاص داده شده برای به اشتراک گذاری buybacks به جای بیشتر شرکت سرمایه گذاری.

شاید برای جلوگیری از کثیف درگیری eBay است که به سادگی گرفتن الیوت مشاوره. این توافق به سمت Stubhub (Viagogo آن را خریدم حدود 4 میلیارد دلار در ماه نوامبر) و آن آگهی, کسب و کار فروش است که انتظار می رود در شش تا هشت هفته به گفته افراد آشنا با این موضوع. الیوت نیز گفت: این اعتقاد وجود دارد خریداران باقی مانده از eBay اما تا کنون این شرکت را آغاز کرده یک فرایند فروش آن در بازار کسب و کار با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

نتایج مخلوط

هیئت منصفه هنوز در برخی از الیوت اخیر نوسانات بزرگ است.

زمانی که الیوت برای اولین بار در زمان خطر در AT&T کوهن گفت که او تا به حال مصاحبه با “صدها نفر از مدیران سابق رقبا و همکاران که باید مورد سوال AT&T رهبری است.” الیوت می خواستم به جای استفنسون اما این شرکت نیز به بخش خصوصی شده است بسیار مهم Stankey و سرزنش او به همان اندازه به عنوان هر کسی برای AT&T $49 میلیارد دلار کسب DirecTV در سال 2015. که معامله بد نگاه تقریبا بلافاصله به عنوان میلیونها نفر از مردم شروع به فرار تلویزیون ماهواره ای برای اینترنت پخش آنلاين گزینه هایی مانند Netflix و گوگل یوتیوب تلویزیون.

اما زمانی که AT&T در واقع مصاحبه کلینتون برای استفنسون این شرکت نمی تواند پیدا کردن هر کسی با تجربه مناسب برای اجرای زیادی بی سیم شرکت است که هم شرکت های بزرگ رسانه ای شرکت. Stankey شده است که در AT&T از سال 1985 شد و WarnerMedia مدیر عامل شرکت که AT&T بسته کسب آن در سال 2018 شد منحصر به فرد واجد شرایط در میان نامزدها وجود شطرنجی تصمیم گیری با DirecTV.

الیوت آمد به درک آن نیست که یک ایده بهتر و در نهایت حمایت AT&T تصمیم به Stankey یک فرصت به عنوان استفنسون جایگزینی.

زمانی که الیوت در زمان سهام خود در AT&T wireless و رسانه های غول پیکر به حال ارزش بازار حدود 270 میلیارد دلار است. از جمعه آن است ارزش حقوق صاحبان سهام در حدود 217 میلیارد دلار است.

در توییتر Elliott به نام به جای جک دورسی به عنوان مدیر عامل به انتقاد از او برای عدم تمرکز به عنوان او انشعابات وقت خود را در حال اجرا هر دو توییتر و مربع است. اما تنها دو هفته پس از الیوت ارسال آن نامه به شرکت اطلاع رسانی توییتر از سهام خود توییتر و الیوت به حل و فصل در مارس 9 با Dorsey باقی مانده به عنوان مدیر عامل. در حالی که معلوم نیست که دقیقا الیوت ساخته شده خود در توییتر سرمایه گذاری, سهام نشده افزایش یافته است از 10 اسفند تا جمعه. S&P 500 است تا حدود 6 درصد بیش از مدت مشابه. الیوت حفظ سهام خود در توییتر.

آیا الیوت آینده تاکتیک های مشترک و یا مجادله و صندوق نقش در جامعه باقی خواهد ماند قضاوت تماس بگیرید. منتقدان می گویند فعالان مانند الیوت نیست شرکت سازندگان اما به جای فشار برای divestitures و رهبری تحول با بسیار کوتاه مدت تمرکز است که مدعی در رانندگی نوآوری و یا در دراز مدت بهره مند شوند. یک بانکدار سرمایه گذاری که اغلب می شود, استخدام شرکت ها به مبارزه با فعالان اشاره کرد که اگر الیوت در اطراف بودند در اواسط 1990s آن احتمالا تحت فشار قرار دادند به فروش اپل به سهام خصوصی, سرقت جهان از پیشرفت های که با استیو جابز’ بازگشت در اواخر سال 1996.

حامیان در همین حال فعالان می گویند نیروی تخته به ماندن صادقانه و جلوگیری از تنبلی یا حتی تقلب آشکار.

با الیوت در حال حرکت به اهداف بزرگتر خط پایین روشن است: هیچ شرکت امن است. اما شاید تجربه بودن و هدفمند نخواهد بود بسیار دردناک است.

تماشا کنید: اروپا به دنبال خواهد داشت آمریکای شمالی سرمایه گذار فعالیت, روند, کارشناس می گوید:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler