HBO قصد دارد به انتشار یک ارزان تر ad-پشتیبانی از نسخه های جدید آن جریان خدمات سال آینده

ناصرو | No comments

AT&T را WarnerMedia هنوز برنامه ای برای انتشار یک آگهی نسخه پشتیبانی از HBO, حداکثر, خود, جدیدترین, جریان, خدمات, در اوایل سال آینده ورودی مدیر عامل شرکت جان Stankey گفت.

“ما اعتقاد داریم که در طولانی مدت دینامیک خواهد بود هر دو اشتراک و تبلیغات پشتیبانی می کند. اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه مصرف کنندگان مانند آنها مانند انتخاب” Stankey گفت CNBC “Squawk Box.” “شما لزوما ذهن تبلیغات اگر آنها در حال اجرا به خوبی و با آنها مرتبط است.”

شروع پنج شنبه این شرکت ارائه شده است HBO Max بدون تبلیغات برای $14.99 در هر ماه. این شرکت برای اولین بار اعلام کرد اهداف خود را برای اولین آگهی رایگان خدمات اکتبر گذشته و قبل از HBO Max وارد بازار گردید. اما در $14.99 در هر ماه HBO حداکثر این است که در حال حاضر گران تر از رقبای خود. Stankey نگفت چه HBO حداکثر با تبلیغات هزینه در هر ماه.

HBO Max آخرین به پیوستن به شلوغ جریان بازار با اخیر اندازی دیزنی+ ($6.99 در هر ماه) و Comcast را طاووس را به راه اندازی گسترده در 15 ژوئیه (رایگان با تبلیغات). این شرکت ها به دنبال اخلال به خوبی تاسیس تصویری شرکت هایی مانند Netflix ($12.99 قیمت در هر ماه به صورت استاندارد طرح) Hulu ($5.99 در هر ماه با تبلیغات) و آمازون (رایگان با نخست اشتراک).

HBO Max مجموعه برای اولین پنج شنبه با 10 ، 000 ساعت از محتوا از جمله فیلم و محتوای اصلی و کلاسیک را نشان می دهد. در علاوه بر این به HBO را نشان می دهد HBO حداکثر شامل خواهد شد نشان می دهد و فیلم از سراسر WarnerMedia نمونه کارها از جمله برادران وارنر, فیلم, TBS و TNT را نشان می دهد “Sesame Street” و “دوستان”.

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal شرکت مادر از CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>