دانشگاه هاروارد اهدا بیش از $200,000 باقی مانده از مجموع $9.1 میلیون دلار هدیه از محکوم جنسیت, جنایی جفری اپستین به گروه است که حمایت از قربانیان قاچاق جنسی و حمله لیگ آیوی مدرسه روز جمعه گفت که این گزارش جزئیات ثروتمند سرمایه گذار گسترده و گاهی اوقات embarassing اتصالات وجود دارد.

دانشگاه هاروارد گزارش تهیه شده توسط مشاور عمومی دایان لوپز نشان داد که برخی از اعضای هیئت علمی تلاش ناموفق برای به دست آوردن دانشگاه به سر گرفتن پول از شرکت-مرحوم اپستاین در سال 2013.

که هر دو پنج سال پس از مدرسه متوقف شد و با توجه به کمک های مالی از او به دلیل نگرانی در مورد رسیدگی به او و پنج سال پس از او التماس کرد گناه را به جنایات جنسی در فلوریدا که یکی از آنها درگیر پرداخت پول برای رابطه جنسی از یک دختر زیر سن قانونی.

در این گزارش گفت: در یک پاورقی است که “تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه هاروارد ما مصاحبه همچنین اذعان کرد که آنها بازدید اپستاین در خانه خود را در نیویورک و فلوریدا, New Mexico یا جزایر ویرجین بازدید او در زندان و یا در کار انتشار و یا سفر در یکی از هواپیماهای خود را.”

و دانشگاه هاروارد در برنامه بودجه توسط اپستین هدیه “حفظ یک دفتر برای اپستاین استفاده و داده او را keycard و رمز عبور دسترسی” به این برنامه در خارج از دانشگاه محل حتی پس از سال 2008 به اعتقاد “یافته است که بالا بردن سوال در مورد نقض احتمالی هاروارد سیاست” با توجه به گزارش.

پروفسور مایکل نواک رهبر که تلاش های این برنامه به صورت تکاملی و پویایی قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری از دانشکده هنر و علوم با توجه به دانشگاه هاروارد.

دین از FAS در بیانیه ای گفت: “اقدامات صورت گرفته توسط” نواک “به عنوان شرح داده شده در این گزارش در حکم نقد و بررسی برای تعیین اینکه آیا FAS سیاست ها و استانداردهای رفتار حرفه ای نقض شده و اگر مراحل اضافی باید در نظر گرفته شود.”

“ما را از این مرحله به آرامی اما به شدت از این موضوع ما را به این باور آن است که مناسب برای پروفسور نواک در ادامه نقش خود را غیر از آنچه که او خواسته خواهد شد که برای انجام و تکمیل این ترم” نوشت: Dean کلودین گی.

نواک را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

این گزارش در میان چیزهای دیگر گفت که نواک اذعان کرد که اپستاین نقش مهمی در کمک به نواک دست آوردن نامحدود هدیه در سال 2011 و 2014 جمعا به مبلغ 6 میلیون از آپولو مدیریت جهانی مدیر عامل Leon سیاه و همسرش دبرا و یکی دیگر از $1 میلیون نفر در هدیه از بنیاد خانواده در سال 2015.

یک نماینده برای سیاه گفت: دانشگاه هاروارد برای آن گزارش “جفری اپستین معرفی آقای سیاه به تحقیقاتی که در حال انجام توسط اساتید کلیسا و نواک.”

“آقای سیاه و ملاقات با استادان نواک و کلیسا به بحث در مورد تحقیقات خود را در کمبریج ماساچوست و در مورد استاد کلیسا نیز در آقای سیاه دفتر نیویورک” این represenative برای سیاه گفت: با توجه به دانشگاه هاروارد گزارش.

“هدیه ساخته شده در حمایت از استاد کلیسا و پروفسور نواک تحقیقات ساخته شد توسط Mr. Black. هیچ یک از وجوه ارائه شده توسط آقای اپستاین و تلاش ساخته شده بود برای پنهان کردن منبع از این هدیه.”

سیاه, وکیل کاهش یافته است به نظر جمعه هنگامی که تماس با CNBC.

دانشگاه هاروارد گزارش آمد تقریبا نه ماه کامل پس از اپستاین خودش را کشته بود در زندان در منهتن در حالی که در انتظار دادگاه فدرال قاچاق جنسی کودکان اتهامات عنوان شده علیه.

یک دوست سابق رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون و همچنین بریتانیا شاهزاده اندرو اپستاین دستگیر شد و در ماه ژوئیه گذشته پس از دادستان متهم او را از نظر جنسی سوء استفاده از ده ها تن از دختران زیر سن قانونی در خوابگاه های لوکس در شهر نیویورک و پالم بیچ فلوریدا., از سال 2002 از طریق 2006.

در آن گزارش جدید دانشگاه هاروارد همچنین اعتراف کرد اپستاین به عنوان یک همکار مدعو در دانشگاه گروه روانشناسی برای 2005-2006 سال تحصیلی با وجود این واقعیت است که او “فاقد تحصیلات دانشگاهی بازدید از همراهان به طور معمول دارای, و درخواست او پیشنهاد یک دوره مطالعه اپستاین شد بی حد و حصر به دنبال” گزارش یافت می شود.

دانشگاه هاروارد جمهور لارنس Bacow در یک بیانیه گفت: “این گزارش که امروز منتشر شد و توصیف اصولی تصمیم گیری, اما همچنین نشان می دهد نهادی و فردی کاستی است که باید رسیدگی شود — نه تنها به خاطر از دانشگاه بلکه در به رسمیت شناختن شجاع افرادی که به دنبال آوردن اپستاین به عدالت است.”

Bacow گفت که یک بررسی کامل از اپستین کمک های مالی به این دانشگاه را تایید کرد پول که هرگز با حضور در دانشگاه هاروارد بود اهدا $9.1 میلیون در ترکیب هدیه از سال 1998 از طریق 2008 “برای پشتیبانی از انواع تحقیقات و فعالیت های علمی.”

Bacow گفت که یک “نقد و بررسی دریافتند که $200,937 هدیه [به دانشگاه هاروارد] دریافت از اپستاین باقی مانده unspent.”

“در خط با تعهد من به اشتراک گذاشته شده در سپتامبر آن بودجه شده است تقسیم به طور مساوی بین زندگی من و انتخاب من بر اساس در بوستون و آموزشی و خدمات مشاوره (سنگهای قیمتی) مستقر در نیویورک” Bacow نوشت.

“این سازمان حمایت از قربانیان قاچاق انسان و تجاوز جنسی و دانشگاه هاروارد با افتخار به حمایت خود مهم و ارزشمند کار,” او اضافه شده است.

این بررسی نشان داد که هیچ هدیه دریافت کرده بودند از اپستاین پس از محکومیت در سال 2008 در فلوریدا در اتهامات عنوان شده علیه دولت که یکی از آنها درگیر درخواست رابطه جنسی برای پرداخت از یک دختر زیر سن قانونی.

“در سال 2008 در مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن به عنوان رئیس جمهور درو G. فاوست خواسته شده بود به در نظر گرفتن یک هدیه جدید از اپستین” لوپز نوشت: در نامه ای به Bacow.

“اگر او تا به حال شنیده نشده از او در زمان پس از او در جریان ماهیت اتهامات علیه او مشخص شد که دانشگاه هاروارد دیگر باید قبول هدیه از او.”

بزرگترین هدیه ای تک ساخته شده توسط اپستین یکی برای $6.5 میلیون در سال 2003 “تاسیس دانشگاه هاروارد برنامه به صورت تکاملی و پویایی” led توسط نواک, این گزارش گفت:.

“اپستین $6.5 میلیون هدیه به زنبیل فعال دانشگاه هاروارد و پروفسور نواک برای ایجاد و پرداخت به صورت جداگانه در مرکز تحقیقات برای زنبیل در دانشگاه هاروارد مربع ساختمان اداری اجاره از یک مالک خصوصی” با توجه به گزارش.

این گزارش همچنین گفت که “این احتمال وجود دارد که او بازدید زنبیل دفاتر بیش از 40 بار در بین سال های 2010 و تا سال 2018 از جمله بازدیدکننده داشته است به تازگی به عنوان اکتبر 2018.”

“بازدید خود پس از به پایان رسید تعدادی از زنبیل محققان شکایت به پروفسور نواک در مورد اپستین در ادامه در رابطه با زنبیل” با توجه به این گزارش نظارت لوپز.

اما قبل از آن این گزارش گفت: “در سال 2013 اپستین روزنامه نگار به دنبال صیقل دادن اپستاین اعتبار با درخواست زنبیل به پست در زنبیل را از دانشگاه هاروارد سایت لینک کلیک کنید برای اپستین پایه’ وب سایت که شامل هر دو چاپلوس شرح اپستاین به عنوان یک علم نیکوکار و ادعاهای دروغین در مورد سطح حمایت او ارائه شده به دانشگاه هاروارد.”

“در سال 2014 اپستین روزنامه نگار پرسید: پروفسور نواک به ویژگی های اپستاین در یک صفحه کامل در زنبیل را از دانشگاه هاروارد سایت. پروفسور نواک تایید هر یک از این درخواست” این گزارش گفت:.

“ما هیچ مدرکی که دانشگاه یا FAS رهبری دانست و در مورد این پست.. زنبیل برداشته اپستاین صفحه از وب سایت خود را پس از زنبیل و دانشگاه هاروارد دریافت شکایات در سال 2014 از یک تجاوز جنسی بازمانده است. این یافته ها همچنین بالا بردن سوال در مورد نقض احتمالی هاروارد سیاست.”

این گزارش نشان داد که حتی پس از محکومیت و پس از آن 13 ماه از روی لئامت دادن در زندان “برخی از اعضای دانشگاه هاروارد جامعه ادامه داد: روابط خود را با اپستین” لوپز که در یک نامه به Bacow جمعه منتشر شد.

لوپز همچنین نوشت: “در سال 2013 چندین اعضای هیات علمی درخواست شده است که دانشگاه هاروارد تجدید نظر در پذیرش کمک های مالی از اپستاین.”

“که درخواست قرار گرفت و قبل از آن-دانشکده هنر و علوم Michael D. Smith, که, بعد از اینکه جریان مورد اپستاین رسیده همان نتیجه به عنوان رئیس جمهور فاوست و رد درخواست برای سرگرم کردن امکان هدیه از اپستین” لوپز نوشت.

“در مصاحبه خود دین اسمیت توضیح داد که او به این نتیجه رسیدند در این زمان است که این امر می تواند مغایر با دانشگاه هاروارد تعهد برای رسیدگی به تجاوز جنسی و آزار و اذیت در نهاد ما به قبول هدیه از اپستین” لوپز نوشت.

دانشگاه هاروارد وقف در سال گذشته به ارزش بیش از 40 میلیارد دلار آن را بزرگترین موقوفه از هر دانشگاه در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی