یک تورنت از اخراج در اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی به رهبری ایالات متحده در اقتصاد به آن بدترین ماه از ضرر و زیان در تاریخ مدرن است.

این صنعت که شامل خوشه bellhops, bartenders و کارکنان کازینو رنج می برد تا کنون بزرگترین ضرر و زیان در ماه آوریل به عنوان coronavirus و تلاش برای مهار گسترش آن نگهداری می شود آمریکایی ها خانه نشین.

اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی از دست 7.7 میلیون شغل یا 47 درصد از کل موقعیت.

اکثریت قریب به اتفاق این صنعت اخراج شدند در خدمات مواد غذایی که در آن از دولت و حدود 5.5 میلیون سرآشپزها خدمت تحویلدار و دیگر کارکنان رستوران از دست داده و اشتغال است. قمار و پارک های تفریحی و همچنین کاهش بیش از 1 میلیون نفر از کارگران در ماه گذشته به عنوان یک آمریکایی خودداری از سفر و shored تا منابع مالی در میان مستمر آمریکا رسید.

کارخانه کیک پنیر برای مثال furloughed 41,000 ساعتی کارگران در پایان ماه مارس. مبارزه رستوران های زنجیره ای آن دیدم مارس همان فروشگاه فروش کاهش 46 ٪ به عنوان اتاق ناهار خوری تعطیلی چهار کسب و کار خود را. این شرکت پیش بینی است که 15 درصد از آن اتاق ناهار خوری را بازگشایی تا پایان مارس.

این زیان کار در کارخانه کیک پنیر خواهد بود منعکس شده در مارس شغل گزارش به جای ماه مارس چاپ به دلیل راه دولت بررسی کسب و کار و خانواده.

مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش بخش نیز شاهد برخی از آوریل شدیدترین کاهش کار با یک دست از 2.5 میلیون. مراقبت های بهداشتی شامل اکثریت است که به عنوان کاهش انقباض در درآمد ناشی از کمتر انتخابی و کارهای معمول مجبور بیمارستان ها و درمانگاه برای کاهش 1.4 میلیون کارمند دارد.

مطب های دندانپزشکی که در طبقه بندی گسترده تر مراقبت های بهداشتی subsector قطع بیش از 500,000 رسید.

“تغییرات در این اقدامات منعکس کننده اثرات coronavirus (COVID-19) همه گیر و تلاش برای مهار آن است. اشتغال به شدت کاهش یافت و در تمام بخش های صنعت و به خصوص با سنگین زیان در اوقات فراغت و مهمان نوازی” وزارت کار گفت: در یک نسخه.

“در بهداشت و درمان اشتغال و کاهش 1.4 میلیون رهبری زیان در دفاتر دندانپزشکان (-503,000) و دفاتر پزشکان (-243,000) و دفاتر دیگر از پزشکان مراقبت های بهداشتی (-205,000). اشتغال نیز کاهش یافته است در کمک های اجتماعی (-651,000) بازتاب زیان کار در child day care services (-336,000) و فردی و خانوادگی و خدمات (-241,000)” دولت گفت.

حرفه ای و کسب و کار در بخش خدمات که شامل وکلا و حسابداران و مهندسان و کارگران موقت (مانند کارگران دفتر کارمندان و packagers) از دست 2.1 میلیون شغل است. کمک موقت کارگران قرارداد به طور معمول در هر روزی یا هر پروژه بر اساس متشکل از نزدیک به 1 میلیون از این صنعت ضرر و زیان است.

صنعت ارقام آمد و به عنوان بخشی از نیروی کار وزارت مارس سال 2020 شغل گزارش که نشان داد که اشتغال سقوط با 20.5 میلیون در ماه گذشته در حالی که نرخ بیکاری پرورشی به 14.7% رکورد در سطح پس از جنگ جهانی دوم دوران.

تعداد کسانی که در حال وخیم یادآوری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده ام شغل خود را در هفته های اخیر به لطف coronavirus و دولت استراتژی برای جلوگیری از Covid-19.

دولت های ایالتی در سراسر کشور دستور داد که اکثر کسب و کار بسته به سرعت گسترش Covid-19. دولت فرمانداران در نیویورک و کالیفرنیا و نیوجرسی همه دستور داد یک نوار گسترده ای از تجارت خود بسته سازندگان: شرکت هایی از جمله کتاب فروشگاه ناهار خوردن در رستوران ها و گل.

اما این تلاش ها به stanch گسترش این بیماری است که به کشته شدن بیش از 75 ، 000 آمریکایی و آلوده بیش از 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده مجبور است هزاران نفر از مدیران به اخراج کارکنان به جبران ناگهانی توقف فروش.

CNBC آملیا لوکاس کمک به این گزارش.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی